Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sanko Alex Minsk START Mikołajkowa Dyszka Amatar opłacono
2 Stravinskas Dainius Alytus START Mikołajkowa Dyszka ALYTUS ELITE RUNNERS opłacono on-line
3 Klebauskas Arunas Alytus START Mikołajkowa Dyszka ALYTUS ELITE RUNNERS opłacono on-line
4 Gradeckas Mantas Alytus START Mikołajkowa Dyszka ALYTUS ELITE RUNNERS opłacono on-line
5 Bielawska Magdalena Augustów START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
6 Bielawski Wojciech Augustów START Mikołajkowa Dyszka ATP Augustów opłacono on-line
7 Suchodolski Szymon Augustów START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
8 Połowianiuk Jan Barczewo START Mikołajkowa Dyszka Dzikie Życie Run Team opłacono on-line
9 Langowski Rafal Bartag START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
10 Balabanska Marzena Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycką Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
11 BRYL Mirosław Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
12 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
13 Nowak Jerzy Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
14 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
15 Melnyczok Jan Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
16 Łunio Piotr Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
17 Figat Mirosław Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
18 FIGAT Alina Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
19 Rzodkiewicz Ewelina Bemowo Piskie START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
20 Korzep-Czekalska Dorota Białobiel START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
21 Sysuła Janusz Białystok START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat opłacono on-line
22 Morawski Jacek Białystok START Mikołajkowa Dyszka MORAWSKI TEAM opłacono on-line
23 Olech Robert Bisztynek START Mikołajkowa Dyszka
24 Godlewski Andrzej Borawskie START Mikołajkowa Dyszka Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
25 Bochenko Daniel Brzozowa START Mikołajkowa Dyszka Białostockie Morsy opłacono on-line
26 Suchecki Sylwek Chudek START Mikołajkowa Dyszka (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง opłacono on-line
27 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto START Mikołajkowa Dyszka Są Wolniejsi opłacono on-line
28 Kavaliauskas Petras Druskininkai START Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia ALYTUS ELITE RUNNERS
29 Połubok Renata Ełk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
30 Wrona Łukasz EŁK START Mikołajkowa Dyszka OSPWL Bemowo Piskie opłacono on-line
31 Mućka Tomasz EŁK START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
32 Mierzejewski Krzysztof Ełk START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
33 Prawdzik Renata Ełk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
34 Tombacher Krzysztof Ełk START Mikołajkowa Dyszka
35 Gryżewski Maciej Ełk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
36 Getek Marcin Ełk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
37 Deptuła Piotr Ełk START Mikołajkowa Dyszka OSPWL Bemowo Piskie opłacono on-line
38 Rafał Piniaha Gizycko START Mikołajkowa Dyszka
39 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Giżycko opłacono on-line
40 Chełkowski Rafał Giżycko START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Giżycko opłacono on-line
41 Piotrowicz Monika Piotrowicz Giżycko START Mikołajkowa Dyszka BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO opłacono on-line
42 Borawski Mariusz Giżycko START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
43 Wyskwar Anna Giżycko START Mikołajkowa Dyszka 15 Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
44 Hałun Łukasz Giżycko START Mikołajkowa Dyszka 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
45 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
46 Lisik Małgorzata Giżycko START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
47 DURMAJ MARCIN GIŻYCKO START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
48 Frejtag Dawid Giżycko START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
49 Dzika Natalia Giżycko START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
50 Górska Joanna Gnaty START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka, Ars Longa Choir opłacono on-line
51 Trybulowska Katarzyna Goldap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
52 Nawrocki Michał Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
53 Januszkiewicz Miłosz Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat LA OSiR Gołdap
54 Lange Kacper Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat Lange Tri Team
55 Obuchowska Emilia Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
56 Obuchowski Krzysztof Gołdap START Mikołajkowa Dyszka Łowcy Przygód Gołdap opłacono on-line
57 Borowa-Konwerska Agnieszka Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
58 Derencz Joanna Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
59 Morek Katarzyna Gołdap START Mikołajkowa Dyszka Łowcy Przygód Gołdap opłacono on-line
60 Lipiński Marcin Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
61 Chomiczewski Jacek Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
62 Nawrocki Sławomir Nawrocki Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
63 BUDNIK SŁAWOMIR GOŁDAP START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
64 Wołyniec Emilia Gołdap START Mikołajkowa Dyszka TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono on-line
65 Kosowska Anna Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
66 Karniłowicz Dawid Gołdap START Mikołajkowa Dyszka LA OSiR Gołdap opłacono on-line
67 Skrodzki Kacper Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat Lange Tri Team
68 Poreda Iwona Gołdap START Mikołajkowa Dyszka Łowcy Przygód Gołdap opłacono on-line
69 Poreda Tomasz Gołdap START Mikołajkowa Dyszka Łowcy Przygód Gołdap opłacono on-line
70 Kalinowski Maciej Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
71 Staniszewski Krzysztof Grajewo START Mikołajkowa Dyszka Maratonka Grajewo opłacono on-line
72 Jerulank Wiesław Grajewo START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat Maratonka Grajewo opłacono on-line
73 Myszka Marcin Grajewo START Mikołajkowa Dyszka Maratonka Grajewo opłacono on-line
74 Jurczyk Joanna Gronowo START Mikołajkowa Dyszka Egger runns opłacono on-line
75 KNIAZEVA EKATERINA Gusiev START Mikołajkowa Dyszka BIEG I ZDROWIE opłacono on-line
76 Krawczyk Marcin Iłowo-Osada START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
77 Przestrzelski Sławomir Jedwabne START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
78 Rybacka Joanna Józefosław START Mikołajkowa Dyszka ACTION TWINS opłacono on-line
79 STETSURINA TATIANA KALININGRAD START Mikołajkowa Dyszka AMBERMAN opłacono
80 CHERSKAIA VALERIIA Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
81 SOBOL EVGENIIA Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka opłacono
82 SEREBRO SERGEI KALININGRAD START Mikołajkowa Dyszka AMBERMAN opłacono
83 Voronianskaia Olga Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka AMBERMAN opłacono
84 Kolyagina Anastasia Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
85 Wróblewski Tomasz Ketrzyn START Mikołajkowa Dyszka
86 Samorajczyk Krystyna Kętrzen START Mikołajkowa Dyszka Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
87 Komorowska Sylwia Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML opłacono on-line
88 Szajkowski Arkadiusz Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
89 Wysocka Martyna Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML opłacono on-line
90 Adamczyk Iwona Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
91 Liśkiewicz Beata Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
92 Serwin Andrzej Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML
93 Bartko Dariusz Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności Drużyna ML
94 Moroz Andrzej Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
95 Moroz Elżbieta Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
96 Łyczko Sławomir Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
97 Jankowska Małgorzata Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Drużyna ML opłacono on-line
98 Cichomska Marzena Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Biegam bo muszę inaczej się uduszę opłacono on-line
99 Jarosz Wojciech Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
100 Soliwoda Jacek Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line


Wyświetleń: 7933

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ