Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Wróblewski Tomasz Ketrzyn START Mikołajkowa Dyszka
202 Cichomska Marzena Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Biegam bo muszę inaczej się uduszę opłacono on-line
203 Krzywicki Leszek Suwałki START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
204 MAŁKOWSKA MONIKA Ruciane Nida START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
205 Małkowski Maciej Ruciane Nida START Mikołajkowa Dyszka Team Kopeć opłacono on-line
206 Krupiński Bogumił Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka SKS opłacono on-line
207 Pupek Daniel Łomża START Mikołajkowa Dyszka Biegamy dla zdrowia opłacono on-line
208 Majer Bogusława Warszawa START Mikołajkowa Dyszka Vege Runners opłacono on-line
209 Majer Jakub Warszawa START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
210 Rusinowska Edyta Rusinowska Szczytno START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
211 Chmielewska Dorota OLECKO START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
212 Pociuvienė Ramunė Pakruojis START Mikołajkowa Dyszka bmk vėjas opłacono
213 Šmergelis Rolandas Pakruojis START Mikołajkowa Dyszka bmk vėjas opłacono
214 Balčiūnas Aividas Pakruojis START Mikołajkowa Dyszka bmk vėjas opłacono
215 Abromaitis Kęstutis Pakruojis START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat bmk vėjas opłacono
216 Lange Kacper Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat Lange Tri Team
217 Januszkiewicz Miłosz Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat LA OSiR Gołdap
218 Nestorowicz Monika Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza JURUND Szczytno opłacono on-line
219 Berk Krzysztof Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn opłacono on-line
220 Szczepaniak Piotr Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl opłacono on-line
221 Janecki Krzyszof Pieniezno START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
222 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl opłacono on-line
223 Kulas Miroisław Krutyń START Mikołajkowa Dyszka OSP KRUTYŃ
224 Kulas Piotr Krutyń START Mikołajkowa Dyszka OSP KRUTYŃ
225 Święczkowska Marzanna Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
226 Mikołajczak Wiesław Wronki START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
227 Zalewski Wiesław Mrągowo START Mikołajkowa Dyszka MLEKPOL TEAM opłacono on-line
228 Janikowska Aleksandra Nowe Kiejkuty START Mikołajkowa Dyszka JADĄ! opłacono on-line
229 Balabanska Marzena Bartoszyce START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycką Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
230 Suchodolska Edyta Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
231 Bojanowska Anna Rańsk START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat
232 Nowicki Zbigniew Suwałki START Mikołajkowa Dyszka Nowicki Team opłacono on-line
233 Siudej Marcin Mrągowo START Mikołajkowa Dyszka Dąbrowski Team opłacono on-line
234 Janczewska Aneta Orzysz START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
235 Połowianiuk Jan Barczewo START Mikołajkowa Dyszka Dzikie Życie Run Team opłacono on-line
236 Kolyagina Anastasia Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
237 CHERSKAIA VALERIIA Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
238 Skrodzki Kacper Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat Lange Tri Team
239 Soliwoda Jacek Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
240 Gałęziewska Monika Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka
241 Skoneczny Darek Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn opłacono on-line
242 KNIAZEVA EKATERINA Gusiev START Mikołajkowa Dyszka BIEG I ZDROWIE opłacono on-line
243 Kalinowski Zdzisław Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia AKM
244 Świerszcz Adam Pisz START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
245 Tkacz Jacek Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności Team Kopeć
246 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE START Mikołajkowa Dyszka Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
247 Bielenica Beata Wydminy START Mikołajkowa Dyszka BBL WYDMINY opłacono on-line
248 Wejkuć Dawid Mrągowo START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat Klub Biegacza Mrągowo
249 Prawdzik Renata Ełk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
250 Langowski Rafal Bartag START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
251 Zubkiewicz Jan Płaska START Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia JAĆWING PŁASKA
252 Bastek Zuzanna Pisz START Mikołajkowa Dyszka Dąbrowski Tim opłacono on-line
253 Karapuda Natalia Karapuda Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
254 Kalinowski Maciej Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
255 Jarosz Wojciech Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
256 Żyłka Jolanta Prawdowo START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
257 Żyłka Aleksander Marek Prawdowo START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat Baza Mrągowo
258 Omilian Przemek Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
259 Baginski Jan Olecko START Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia Olecko Biega
260 Bagińska Bożena Olecko START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat Olecko Biega opłacono on-line
261 Łapinska Katarzyna Łapinska Olecko START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
262 Sałek Radosław Warszawa START Mikołajkowa Dyszka Amator, biegam dla Wiktora opłacono on-line
263 Tombacher Krzysztof Ełk START Mikołajkowa Dyszka
264 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO START Mikołajkowa Dyszka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
265 Fydrych Daniel Mrągowo START Mikołajkowa Dyszka
266 Bartko Dariusz Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności Drużyna ML


Wyświetleń: 16275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ