10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DRUŻYNA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 481 SANKO ALEX M 1 M 30-39 MINSK AMATAR PODLASIE BIAŁYSTOK 10km 0:33:25 17.96 [km/h] 0:03:21 [min/km]
2 318 BIELIUNAS PAULIUS M 2 M 0-29 MARIJAMPOLĖ MLASK 10km 0:33:45 17.78 [km/h] 0:03:23 [min/km]
3 431 MIKIELSKI DANIEL M 3 M 0-29 OLSZTYNEK 10km 0:34:07 17.59 [km/h] 0:03:25 [min/km]
4 80 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 4 M 0-29 1 ZAŚCIANKI PODLASIE BIAŁYSTOK 10km 0:34:16 17.51 [km/h] 0:03:26 [min/km]
5 351 GETEK MARCIN M 5 M 30-39 1 EŁK TEAM EŁK 10km 0:34:45 17.27 [km/h] 0:03:29 [min/km]
6 511 SZYDLIK ADAM M 6 M 40-49 1 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:35:42 16.81 [km/h] 0:03:34 [min/km]
7 353 GODLEWSKI ANDRZEJ M 7 M 30-39 2 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:36:33 16.42 [km/h] 0:03:39 [min/km]
8 406 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 8 M 40-49 2 OLSZTYN SKS 10km 0:37:12 16.13 [km/h] 0:03:43 [min/km]
9 56 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 9 M 30-39 3 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10km 0:37:27 16.02 [km/h] 0:03:45 [min/km]
10 320 BOCHENKO DANIEL M 10 M 40-49 3 BRZOZOWA BIAŁOSTOCKIE MORSY TEAM EŁK 10km 0:37:28 16.01 [km/h] 0:03:45 [min/km]
11 468 PUPEK DANIEL M 11 M 30-39 4 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:37:51 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km]
12 541 SEREBRO SERGEI M 12 M 30-39 5 KALININGRAD AMBERMAN 10km 0:37:57 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km]
13 310 BALČIŪNAS AIVIDAS M 13 M 40-49 4 PAKRUOJIS BMK VĖJAS 10km 0:37:59 15.80 [km/h] 0:03:48 [min/km]
14 548 STELWACH LESZEK M 14 M 50-59 1 PISZ 10km 0:38:31 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km]
15 313 BĄK PAWEŁ M 15 M 40-49 5 SĘPOPOL BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:38:35 15.55 [km/h] 0:03:52 [min/km]
16 413 LANGOWSKI RAFAL M 16 M 0-29 2 BARTAG 10km 0:38:42 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km]
17 362 HAVRIUSHENKO IVAN M 17 M 30-39 6 OLECKO FITS OLECKO 10km 0:38:44 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
18 334 CIBOREK PATRYK M 18 M 0-29 3 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 1 10km 0:38:49 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
19 500 SUCHECKI SYLWEK M 19 M 0-29 4 CHUDEK (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง 10km 0:39:14 15.29 [km/h] 0:03:55 [min/km]
20 316 BIELAWSKI WOJCIECH M 20 M 40-49 6 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10km 0:39:20 15.25 [km/h] 0:03:56 [min/km]
21 181 KIERNOZEK TOMASZ M 21 M 30-39 7 SZCZYTNO DR TEAM 10km 0:39:24 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km]
22 499 STRAVINSKAS DAINIUS M 22 M 40-49 7 ALYTUS ALYTUS ELITE RUNNERS 10km 0:39:27 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km]
23 337 CIUCHNICKI BARTOSZ M 23 M 30-39 8 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:39:34 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km]
24 327 BUTLER KATARZYNA K 1 K 0-29 ZALESIE OKLA OSTROŁĘKA 10km 0:39:52 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km]
25 437 MUĆKA TOMASZ M 24 M 40-49 8 EŁK 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:39:58 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
26 314 BERK KRZYSZTOF M 25 M 40-49 9 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:40:36 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
27 361 HAŁUN ŁUKASZ M 26 M 30-39 9 GIŻYCKO 15. GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:40:38 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
28 385 KARNIŁOWICZ DAWID M 27 M 30-39 10 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:40:39 14.76 [km/h] 0:04:04 [min/km]
29 356 GRADECKAS MANTAS M 28 M 0-29 5 ALYTUS ALYTUS ELITE RUNNERS 10km 0:40:54 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
30 556 PORĘDA DARIUSZ M 29 M 30-39 11 ŁOMŻA 10km 0:41:02 14.62 [km/h] 0:04:06 [min/km]
31 423 MAJER JAKUB M 30 M 30-39 12 WARSZAWA 10km 0:41:04 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
32 474 RYBACKA JOANNA K 2 K 30-39 JÓZEFOSŁAW ACTION TWINS 10km 0:41:08 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
33 491 SLEKYS GIEDRIUS M 31 M 30-39 13 LITWA, MARIJAMPOLE BEGIMO KLUBAS 10km 0:41:16 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
34 487 SKONECZNY DAREK M 32 M 50-59 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:41:24 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
35 384 KARASIEWICZ PAWEŁ M 33 M 0-29 6 WINNICA LIDER WINNICA 10km 0:41:30 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
36 311 BARTKO DARIUSZ M 34 M 40-49 10 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 10km 0:41:42 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
37 552 WIĘCKO JACEK M 35 M 40-49 11 TALUSY 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:41:57 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
38 376 JAROSZ WOJCIECH M 36 M 40-49 12 KĘTRZYN 10km 0:42:18 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
39 472 ROŻEK GERARD M 37 M 40-49 13 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 1 10km 0:42:30 14.12 [km/h] 0:04:15 [min/km]
40 495 SOLIWODA JACEK M 38 M 40-49 14 KĘTRZYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:42:41 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
41 367 JANAVICIUS RICARDAS M 39 M 40-49 15 VILKAVISKIS 10km 0:42:56 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
42 546 GROSZEWSKI RADOSŁAW M 40 M 40-49 16 GOŁDAP TRISWIMRUM 10km 0:42:59 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km]
43 435 MOROZ ANDRZEJ M 41 M 40-49 17 KĘTRZYN 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
44 408 KUCZKOWSKI RYSZARD M 42 M 50-59 3 KIEŹLINY ANDRZEJ KUROPATWA TEAM 10km 0:43:12 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
45 492 ŠMERGELIS ROLANDAS M 43 M 50-59 4 PAKRUOJIS BMK VĖJAS 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km]
46 530 ZALEWSKI WIESŁAW M 44 M 50-59 5 MRĄGOWO MLEKPOL TEAM 10km 0:43:26 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
47 391 KLEBAUSKAS ARUNAS M 45 M 50-59 6 ALYTUS ALYTUS ELITE RUNNERS 10km 0:43:33 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
48 445 NOWAK JERZY M 46 M 50-59 7 BARTOSZYCE 10km 0:43:36 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
49 425 MAŁKOWSKI MACIEJ M 47 M 30-39 14 RUCIANE NIDA TEAM KOPEĆ 10km 0:43:37 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
50 459 POŁUBOK RENATA K 3 K 40-49 EŁK TEAM EŁK 10km 0:43:43 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
51 508 SZCZUBEŁEK WALDEMAR M 48 M 60-69 1 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 10km 0:43:44 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
52 12 CHMIEL REMIGIUSZ M 49 M 40-49 18 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
53 345 BRAK DANYCH M 50 M 0-29 7 0 0 0 0 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
54 524 WEJKUĆ DAWID M 51 M 0-29 8 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10km 0:43:52 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km]
55 465 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 52 M 30-39 15 STOŻNE OLECKO BIEGA 10km 0:43:58 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
56 398 KOSOWSKI JANUSZ M 53 M 60-69 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
57 422 MAJER BOGUSŁAWA K 4 K 30-39 1 WARSZAWA VEGE RUNNERS 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
58 317 BIELENICA BEATA K 5 K 30-39 2 WYDMINY BBL WYDMINY BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:44:20 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
59 457 POCIUVIENĖ RAMUNĖ K 6 K 40-49 1 PAKRUOJIS BMK VĖJAS 10km 0:44:30 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
60 340 DEPTUŁA PIOTR M 54 M 40-49 19 EŁK OSPWL BEMOWO PISKIE 10km 0:44:33 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
61 326 BUTKIENE EGLE K 7 K 30-39 3 SIAULIAI BK JONAS MARATONAS 10km 0:44:41 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
62 429 MIERZEJEWSKI KRZYSZTOF M 55 M 30-39 16 EŁK 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:44:51 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
63 525 WILAMOWSKI JACEK M 56 M 50-59 8 LIDZBARK WARMIŃSKI TEAM KOPEĆ 10km 0:44:54 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
64 315 BIELAWSKA MAGDALENA K 8 K 30-39 4 AUGUSTÓW 10km 0:44:54 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
65 411 KWAKSZYS GRZEGORZ M 57 M 30-39 17 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:44:57 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
66 349 FIGAT MIROSŁAW M 58 M 60-69 3 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
67 489 SKORUPKA LESZEK M 59 M 30-39 18 NOWE IGANIE M3 SIEDLCE 10km 0:45:04 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
68 341 DERENCZ JOANNA K 9 K 0-29 1 GOŁDAP 10km 0:45:06 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
69 449 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF M 60 M 30-39 19 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:45:06 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
70 501 SUCHODOLSKA EDYTA K 10 K 30-39 5 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 0:45:09 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
71 338 DAGIEL JACEK M 61 M 30-39 20 OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
72 536 KORZEP-CZEKALSKA DOROTA K 11 K 40-49 2 BIAŁOBIEL BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 10km 0:45:17 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
73 551 ŁUNIO PIOTR M 62 M 40-49 20 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:45:21 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
74 321 BOJANOWSKA ANNA K 12 K 0-29 2 RAŃSK 10km 0:45:47 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
75 348 DZIRBA WIKTORIA K 13 K 0-29 3 SROKOWO DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 10km 0:45:48 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
76 544 STETSURINA TATIANA K 14 K 30-39 6 KALININGRAD AMBERMAN 10km 0:46:05 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
77 527 WRONA ŁUKASZ M 63 M 30-39 21 EŁK OSPWL BEMOWO PISKIE 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
78 506 SZCZEPANIAK PIOTR M 64 M 50-59 9 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI SĄ WOLNIEJSI 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
79 526 WOŁYNIEC EMILIA K 15 K 30-39 7 GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:46:13 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
80 455 PILIAIEV ANDRII M 65 M 30-39 22 OLECKO FITS OLECKO 10km 0:46:27 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
81 554 MIKIELSKI MAREK M 66 M 50-59 10 OLSZTYNEK 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
82 503 SYSUŁA JANUSZ M 67 M 60-69 4 BIAŁYSTOK 10km 0:46:35 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km]
83 502 SUCHODOLSKI SZYMON M 68 M 0-29 9 AUGUSTÓW 10km 0:46:37 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
84 462 POREDA TOMASZ M 69 M 40-49 21 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:46:40 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
85 538 VASILJEVIENE LORETA K 16 K 40-49 3 VILNIUS 10km 0:46:44 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
86 389 KAVALIAUSKAS PETRAS M 70 M 70+ 1 DRUSKININKAI ALYTUS ELITE RUNNERS 10km 0:46:44 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
87 513 ŚWIERSZCZ ADAM M 71 M 30-39 23 PISZ 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
88 402 KRAWCZYK JAN M 72 M 30-39 24 KORSZE WYBIEGAMY TO! 10km 0:47:21 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
89 373 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 17 K 30-39 8 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
90 469 RAUBO PIOTR PAWEL M 73 M 30-39 25 RYN 10km 0:47:31 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
91 514 ŚWIERZBIN AGNIESZKA K 18 K 0-29 4 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 1 10km 0:47:35 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
92 448 OBUCHOWSKA EMILIA K 19 K 30-39 9 GOŁDAP 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
93 375 JARONIEC DARIUSZ M 74 M 40-49 22 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
94 446 NOWICKI ZBIGNIEW M 75 M 40-49 23 SUWAŁKI NOWICKI TEAM 10km 0:48:04 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
95 305 BACZEWSKA KLAUDIA K 20 K 0-29 5 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 10km 0:48:06 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
96 549 STERNICKI TOMASZ M 76 M 40-49 24 MRĄGOWO 10km 0:48:19 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
97 442 NAWROCKI MICHAŁ M 77 M 0-29 10 GOŁDAP 10km 0:48:40 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
98 357 GROCHOWSKI JAN M 78 M 60-69 5 OLSZTYN WOLNY STRZELEC 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
99 415 LIGOCKI MACIEJ M 79 M 40-49 25 SPYCHOWSKI PIEC MAZURY FITNESS 10km 0:48:56 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
100 365 HOHMANN TOMASZ M 80 M 0-29 11 MRĄGOWO 10km 0:49:19 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
101 374 JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ M 81 M 0-29 12 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 10km 0:49:27 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
102 301 ABROMAITIS KĘSTUTIS M 82 M 60-69 6 PAKRUOJIS BMK VĖJAS 10km 0:49:29 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
103 529 WYSOCKA MARTYNA K 21 K 0-29 6 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 10km 0:49:34 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
104 404 KRAWCZYK MARCIN M 83 M 30-39 26 IŁOWO-OSADA 10km 0:49:35 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
105 447 OBRĘBSKI KAROL M 84 M 0-29 13 OLSZTYN 10km 0:49:37 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
106 497 STEĆ PAWEŁ M 85 M 40-49 26 ORZYSZ ARYS MORS 10km 0:49:42 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
107 381 JUREK KRYSTIAN M 86 M 0-29 14 WĘGORZEWO UKS SOKÓŁ WĘGORZEWO 10km 0:49:49 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
108 390 KIBITLEWSKA EMILIA K 22 K 30-39 10 SUWALKI 10km 0:49:54 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
109 483 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M 87 M 40-49 27 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
110 496 STANISZEWSKI KRZYSZTOF M 88 M 30-39 27 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:50:11 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
111 369 JANCZEWSKI KAROL M 89 M 40-49 28 OSTROŁĘKA UKS ATLETA OSTROŁĘKA 10km 0:50:11 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
112 417 LISIK MAŁGORZATA K 23 K 0-29 7 GIŻYCKO 10km 0:50:23 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
113 440 MYSZKA MARCIN M 90 M 40-49 29 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:50:26 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
114 470 ROGOWSKI JAN M 91 M 50-59 11 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI Gmina 10km 0:50:36 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
115 303 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN M 92 M 60-69 7 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10km 0:50:49 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
116 452 OMILIAN PRZEMEK M 93 M 40-49 30 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 0:50:55 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
117 343 DOMELEWSKA JOANNA K 24 K 30-39 11 OLECKO 10km 0:50:59 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
118 521 VISINSKIENE JOLITA K 25 K 30-39 12 LITWA, MARIJAMPOLE BEGIMO KLUBAS 10km 0:51:07 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
119 380 JURCZYK JOANNA K 26 K 30-39 13 GRONOWO EGGER RUNNS 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
120 143 SZNEJDER ANITA K 27 K 40-49 4 SUWAŁKI 10km 0:51:37 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
121 403 KRAWCZYK KATARZYNA K 28 K 30-39 14 MRĄGOWO MAZURY RUNNERS PODLASIE BIAŁYSTOK 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
122 426 MASIUK-PLONA MAŁGORZATA K 29 K 40-49 5 ŁOMŻA 10km 0:51:39 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
123 464 PRZEMIELEWSKA EWA K 30 K 30-39 15 STOŻNE OLECKO BIEGA 10km 0:52:10 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
124 509 SZPUNAR ANNA K 31 K 0-29 8 ZAJDY OLECKO BIEGA 10km 0:52:17 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
125 342 DOŁĘGA BEATA K 32 K 30-39 16 PISZ 10km 0:52:19 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
126 346 DZIĘGIELEWSKI ZBYSZEK M 94 M 50-59 12 RYN 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
127 477 SAŁEK RADOSŁAW M 95 M 40-49 31 WARSZAWA AMATOR, BIEGAM DLA WIKTORA 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
128 450 OGONOWSKA AGNIESZKA K 33 K 40-49 6 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:52:34 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
129 507 SZCZEPAŃSKA KATARZYNA WIESŁAWA K 34 K 50-59 1 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:52:35 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
130 493 SOBOCIŃSKI WOJCIECH M 96 M 50-59 13 RAJGRÓD 10km 0:52:40 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
131 420 ŁUCKA KONRAD M 97 M 30-39 28 WARSZAWA 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
132 533 ŻUKOWSKI ŁUKASZ M 98 M 0-29 15 OLSZTYN 10km 0:52:49 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
133 325 BUDRYS RAIMONDAS M 99 M 50-59 14 MARIJAMPOLE BEGIMO KLUBAS 10km 0:52:53 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
134 410 KURPIEWSKA DOROTA K 35 K 40-49 7 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 10km 0:53:04 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
135 458 POŁOWIANIUK JAN M 100 M 50-59 15 BARCZEWO DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 10km 0:53:22 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
136 436 MOROZ ELŻBIETA K 36 K 40-49 8 KĘTRZYN 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
137 454 PIEŃKOWSKI SZYMON M 101 M 0-29 16 ŁAWKI 10km 0:53:35 11.20 [km/h] 0:05:22 [min/km]
138 460 POPŁAWSKI ARTUR M 102 M 50-59 16 KOLONIA RYBACKA 24 WOG GIŻYCKO 10km 0:53:41 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
139 545 WOLSZCZAK TOMASZ M 103 M 60-69 8 MARÓZ SKLEP BIEGOWY 10km 0:53:46 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
140 358 PALIWODA ADAM M 104 M 40-49 32 EŁK 10km 0:53:47 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
141 547 GLOBIENE KRISTINA K 37 K 40-49 9 LITWA BEGIMO KLYBAS 10km 0:53:48 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
142 409 KULESZA MAŁGORZATA K 38 K 50-59 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10km 0:53:51 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
143 510 SZPUNAR-SPYCHAŁA MAŁGORZATA K 39 K 0-29 9 ZAJDY OLECKO BIEGA 10km 0:53:52 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
144 333 CHOMICZEWSKI JACEK M 105 M 40-49 33 GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 10km 0:54:00 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
145 304 AUGUŚCIK MARIUSZ M 106 M 50-59 17 WARSZAWA 10km 0:54:10 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
146 395 KOPKA ARTUR M 107 M 30-39 29 WINNICA LIDER WINNICA 10km 0:54:11 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
147 438 MUSTER-DRAŻBA EWA K 40 K 40-49 10 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 0:54:17 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
148 553 MIKIELSKA DANUTA K 41 K 60+ 1 OLSZTYNEK 10km 0:54:17 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
149 453 PAVLIUKOVIČ VALDEMAR M 108 M 50-59 18 WILNO 10km 0:54:18 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
150 366 IWASZKO URSZULA K 42 K 40-49 11 WYDMINY 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:54:19 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
151 383 KARAPUDA NATALIA K 43 K 30-39 17 OLSZTYN 10km 0:54:24 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
152 399 KOSZYCKA MAŁGORZATA K 44 K 40-49 12 ORZYSZ KOSZYKOWY TEAM 10km 0:54:41 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
153 330 CHERSKAIA VALERIIA K 45 K 30-39 18 KALININGRAD 10km 0:54:46 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
154 432 MIKOŁAJCZAK WIESŁAW M 109 M 50-59 19 WRONKI 10km 0:54:52 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
155 405 KRÓL MATEUSZ M 110 M 0-29 17 MORĄG 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:54:56 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
156 308 BAJC MARZENA K 46 K 40-49 13 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:55:07 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
157 427 MELNYCZOK JAN M 111 M 60-69 9 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:55:16 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
158 555 DURMAJ MARCIN M 112 M 40-49 34 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:55:33 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
159 347 DZIKA NATALIA K 47 K 30-39 19 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:55:33 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
160 424 MAŁKOWSKA MONIKA K 48 K 30-39 20 RUCIANE NIDA 10km 0:55:39 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
161 339 DĄBROWSKA DANUTA K 49 K 50-59 3 PISZ 10km 0:56:11 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
162 479 SAMBORSKI WALDEMAR M 113 M 60-69 10 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
163 486 SKOCZEK MICHAŁ M 114 M 30-39 30 OTWOCK 10km 0:56:35 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
164 520 VILCINSKAS JONAS M 115 M 70+ 2 VILNIUS BK JONAS MARATONAS 10km 0:56:49 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
165 312 BASTEK ZUZANNA K 50 K 30-39 21 PISZ DĄBROWSKI TIM 10km 0:56:54 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
166 480 SAMORAJCZYK KRYSTYNA K 51 K 50-59 4 KĘTRZEN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 10km 0:57:15 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km]
167 359 GRZEŚKOWICZ DOROTA K 52 K 40-49 14 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:57:18 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
168 371 JANIKOWSKA ALEKSANDRA K 53 K 0-29 10 NOWE KIEJKUTY JADĄ! 10km 0:57:26 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
169 97 MURAVEV VIKTOR M 116 M 60-69 11 OZIERSK BIEG I ZDROWIE 10km 0:57:27 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
170 550 ZUBKIEWICZ JAN M 117 M 70+ 3 PŁASKA JAĆWING PŁASKA 10km 0:57:36 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
171 443 NAWROCKI SŁAWOMIR M 118 M 50-59 20 GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 10km 0:57:42 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
172 475 RYTWIŃSKI LECH M 119 M 70+ 4 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:57:44 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
173 396 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA K 54 K 60+ 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:57:49 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
174 418 LIŚKIEWICZ BEATA K 55 K 40-49 15 KĘTRZYN 10km 0:58:35 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
175 378 JERULANK WIESŁAW M 120 M 60-69 12 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:58:37 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
176 540 NOVLIANSKII PAVEL M 121 M 30-39 31 KALININGRAD AMBERMAN 10km 0:58:45 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
177 543 VORONIANSKAIA OLGA K 56 K 40-49 16 KALININGRAD AMBERMAN 10km 0:58:48 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
178 542 SOBOI EVGENIIA K 57 K 30-39 22 KALININGRAD 10km 0:58:49 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
179 364 HOHMANN ROBERT M 122 M 0-29 18 OLSZTYN 10km 0:58:50 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
180 430 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 58 K 50-59 5 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:57 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
181 428 MICHAŁOWSKA RENATA K 59 K 40-49 17 OSTROŁĘKA BBL 10km 0:58:58 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
182 335 CICHOMSKA MARZENA K 60 K 30-39 23 KĘTRZYN BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ 10km 0:59:02 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
183 441 NABIAŁEK PIOTR M 123 M 30-39 32 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY 10km 0:59:10 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
184 537 BAŁDYGA BEATA K 61 K 30-39 24 OLSZTYN 10km 0:59:12 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
185 478 SAMBORSKA GRAŻYNA K 62 K 50-59 6 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:59:29 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
186 309 BALABANSKA MARZENA K 63 K 50-59 7 BARTOSZYCE BARTOSZYCKĄ GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:59:45 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
187 329 CHEŁKOWSKI RAFAŁ M 124 M 40-49 35 GIŻYCKO BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO 10km 0:59:47 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
188 322 BORAWSKI MARIUSZ M 125 M 40-49 36 GIŻYCKO 10km 0:59:47 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
189 323 BOROWA-KONWERSKA AGNIESZKA K 64 K 30-39 25 GOŁDAP 10km 0:59:54 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
190 519 TRYBULOWSKA KATARZYNA K 65 K 30-39 26 GOLDAP 10km 0:59:54 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
191 461 POREDA IWONA K 66 K 40-49 18 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 0:59:55 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
192 463 PRAWDZIK RENATA K 67 K 40-49 19 EŁK 10km 0:59:55 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
193 368 JANCZEWSKA ANETA K 68 K 40-49 20 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 1:00:06 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
194 336 CIEĆKO ELŻBIETA K 69 K 0-29 11 DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI SĄ WOLNIEJSI 10km 1:00:10 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
195 451 OLSZEWSKI WOJCIECH M 126 M 40-49 37 OSTRÓDA SĄ WOLNIEJSI SĄ WOLNIEJSI 10km 1:00:10 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
196 332 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 127 M 70+ 5 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 1:00:20 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
197 354 GÓRSKA JOANNA K 70 K 50-59 8 GNATY BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA, ARS LONGA CHOIR 10km 1:01:25 9.77 [km/h] 0:06:09 [min/km]
198 419 ŁAPINSKA KATARZYNA K 71 K 40-49 21 OLECKO 10km 1:01:34 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
199 363 HERBSZT PAULINA K 72 K 30-39 27 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 1:01:40 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
200 512 ŚLADEWSKA SYLWIA K 73 K 40-49 22 OSTRÓW MAZOWIECKA 10km 1:01:57 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
201 355 GRABOWSKA ADA K 74 K 30-39 28 OSTRÓW MAZOWIECKA 10km 1:01:57 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
202 434 MOREK KATARZYNA K 75 K 30-39 29 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 10km 1:02:18 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
203 397 KOSOWSKA ANNA K 76 K 30-39 30 GOŁDAP 10km 1:02:19 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
204 379 JUCHNIEWICZ STANISŁAW M 128 M 60-69 13 OSTROŁĘKA AG BEZ LIMITU OSTROŁĘKA I OKOLICE 10km 1:02:20 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
205 439 MYSZKA GRZEGORZ M 129 M 50-59 21 MRĄGOWO 10km 1:02:42 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
206 52 JARZEBOWICZ BOZENA K 77 K 0-29 12 GOLDAP 10km 1:02:59 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
207 350 FREJTAG DAWID M 130 M 30-39 33 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 1:03:01 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
208 528 WYSKWAR ANNA K 78 K 40-49 23 GIŻYCKO 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 1:03:15 9.49 [km/h] 0:06:20 [min/km]
209 473 RUSINOWSKA EDYTA K 79 K 0-29 13 SZCZYTNO 10km 1:03:21 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
210 387 KASPEROWICZ-PUDLIS ANNA K 80 K 30-39 31 MIKOŁAJKI Gmina 10km 1:03:55 9.39 [km/h] 0:06:24 [min/km]
211 467 PUDLIS MARCIN M 131 M 30-39 34 MIKOŁAJKI Gmina 10km 1:03:56 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
212 394 KOMOROWSKA SYLWIA K 81 K 40-49 24 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 10km 1:04:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
213 539 NOVLYANSKAYA ANNA K 82 K 30-39 32 KALININGRAD AMBERMAN 10km 1:04:02 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
214 444 NESTOROWICZ MONIKA K 83 K 40-49 25 KĘTRZYN KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:04:03 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
215 372 JANKOWSKA ELWIRA K 84 K 40-49 26 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10km 1:04:31 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
216 557 RUSZEWSKA ANITA K 85 K 30-39 33 SUWAŁKI 14 PPPANC 10km 1:04:34 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
217 476 RZODKIEWICZ EWELINA K 86 K 30-39 34 BEMOWO PISKIE 10km 1:04:46 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
218 352 GIERZ DOROTA K 87 K 50-59 9 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 1:05:00 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
219 360 HAJDUKIEWICZ AGNIESZKA K 88 K 40-49 27 OLSZTYN 10km 1:05:18 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
220 392 KNIAZEVA EKATERINA K 89 K 40-49 28 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 10km 1:05:35 9.15 [km/h] 0:06:34 [min/km]
221 484 SIENKIEWICZ SŁAWOMIR M 132 M 40-49 38 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 1:06:07 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
222 558 TARANKEWICZ KAROLINA K 90 K 0-29 14 ORNETA 10km 1:06:18 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
223 393 KOLYAGINA ANASTASIA K 91 K 30-39 35 KALININGRAD 10km 1:07:45 8.86 [km/h] 0:06:47 [min/km]
224 319 BIŚTYGA JUSTYNA K 92 K 0-29 15 OLECKO BŁĘKITNA POMARAŃCZA 10km 1:08:05 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
225 344 DUDEK KRZYSZTOF M 133 M 30-39 35 OLECKO HIROŁSROMY 10km 1:08:05 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
226 328 BZYMEK ŁUKASZ M 134 M 30-39 36 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 1:08:05 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
227 515 ŚWIĘCZKOWSKA MARZANNA K 93 K 40-49 29 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 1:08:06 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
228 488 SKORUPKA ANNA K 94 K 30-39 36 NOWE IGANIE M3 SIEDLCE 10km 1:09:18 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
229 306 BAGINSKI JAN M 135 M 70+ 6 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 1:10:34 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
230 307 BAGIŃSKA BOŻENA K 95 K 60+ 3 OLECKO OLECKO BIEGA 10km 1:11:27 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
231 407 KRZYWICKI LESZEK M 136 M 40-49 39 SUWAŁKI 10km 1:11:44 8.36 [km/h] 0:07:10 [min/km]
232 421 ŁYCZKO SŁAWOMIR M 137 M 50-59 22 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 10km 1:12:06 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
233 302 ADAMCZYK IWONA K 96 K 50-59 10 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 10km 1:12:10 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
234 516 TKACZ JACEK M 138 M 30-39 37 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 10km 1:13:49 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
235 456 PIOTROWICZ MONIKA K 97 K 30-39 37 GIŻYCKO BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO 10km 1:17:36 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]
236 386 KASIŃSKA DANUTA K 98 K 50-59 11 GIŻYCKO BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO 10km 1:17:37 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]

21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DRUZYNA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR
2 53 JATEIKO TOMAS M 2 M 0-29 NEMENČINĖ RCN LUKAS-RCN 21,1km 1:17:13 16.40 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:35:31
3 101 OŁOWSKI JAKUB M 3 M 30-39 WYDMINY NAJMOWICZTRIATHLON/KRAM/WIOSKABIEGACZY 21,1km 1:18:44 16.08 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:36:00
4 39 GRAŽYS VYTAUTAS M 4 M 50-59 1 PABERŽĖ RCN LUKAS-RCN 21,1km 1:21:41 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:37:12
5 84 LIŚKIEWICZ ROMAN M 5 M 50-59 2 KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 21,1km 1:23:19 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:38:23
6 127 SANKO SVIATLANA K 1 K 30-39 MINSK AMATAR 21,1km 1:24:06 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:40:19
7 71 KRUKOWSKI KRZYSZTOF M 6 M 40-49 1 NOWA WIES BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA VIP 21,1km 1:24:25 15.00 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:38:59
8 89 MARCZUK NORBERT M 7 M 0-29 1 KOWALE OLECKIE 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy 21,1km 1:25:35 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:39:33
9 179 KULCZYNIEC GRZEGORZ M 8 M 40-49 2 OLECKO OLECKO BIEGA 21,1km 1:25:40 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:39:33
10 160 VARNAGIRYTĖ VIKTORIJA K 2 K 0-29 VILNIUS LUKAS LUKAS-RCN 21,1km 1:25:42 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:40:20
11 49 JAKŠTAS ROLANDAS M 9 M 50-59 3 KAIŠIADORYS LUKAS 21,1km 1:27:29 14.47 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:40:19
12 163 WDOWIAK WOJCIECH M 10 M 40-49 3 OLSZTYN MŁYNAGO 21,1km 1:27:37 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:40:31
13 145 SZTABINSKI WOJCIECH M 11 M 40-49 4 FRĄCKI 21,1km 1:28:20 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:39:45
14 175 NOVLYANSKIY KONSTANTIN M 12 M 30-39 1 KALININGRAD AMBERMAN 21,1km 1:28:45 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:40:47
15 104 ORLIŃSKI TOMASZ M 13 M 40-49 5 LEGIONOWO BHP ORLINSCY 21,1km 1:30:52 13.93 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:41:51
16 32 GABRUŚ DARIUSZ M 14 M 40-49 6 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK SUPER DRUŻYNA 2 EŁK 21,1km 1:31:05 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:41:14
17 48 JAKACKI SYLWESTER M 15 M 30-39 2 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 21,1km 1:32:13 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:43:52
18 3 ANDREJCZUK JÓZEK M 16 M 40-49 7 POROSŁY BBL BIAŁYSTOK 21,1km 1:32:22 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:42:29
19 137 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 17 M 30-39 3 OLECKO OLECKO BIEGA 21,1km 1:32:33 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:42:51
20 72 KRYSIŃSKI JACEK M 18 M 50-59 4 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK SUPER DRUŻYNA 2 EŁK 21,1km 1:33:15 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:42:20
21 130 SAWICKI SZYMON M 19 M 0-29 2 OLSZTYN MŁYNAGO 21,1km 1:34:08 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:43:34
22 74 KUCHARSKI MAREK M 20 M 40-49 8 WŁADYSŁAWÓW KONDYCJA 21,1km 1:34:24 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:43:42
23 109 PERKOWSKI JAROSŁAW M 21 M 40-49 9 SUWAŁKI TRIFAN 21,1km 1:34:35 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:43:59
24 37 GIL HUBERT M 22 M 40-49 10 WARSZAWA 21,1km 1:35:05 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:45:06
25 23 DOBRZYN ZENON M 23 M 60-69 1 GIŻYCKO ROWERY ZENON DOBRZYN 21,1km 1:35:44 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:43:38
26 103 ORESHKO VLADIMIR M 24 M 50-59 5 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 21,1km 1:36:08 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:44:02
27 10 BRYŚKIEWICZ JACEK M 25 M 30-39 4 WINNICA LIDER WINNICA 21,1km 1:36:22 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:44:46
28 65 KOCZKODON MARIUSZ M 26 M 30-39 5 CIERZPIĘTY 21,1km 1:36:37 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:42:19
29 184 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ M 27 M 30-39 6 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIE OSTROLEKA BBL OSTROŁĘKA VIP 21,1km 1:36:39 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:45:13
30 172 ŻEBROWSKI MAREK M 28 M 50-59 6 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:36:39 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:45:13
31 108 PARCHOWSKA MAGDALENA K 3 K 0-29 GDAŃSK 21,1km 1:36:58 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:45:35
32 9 BOCIANIAK ROBERT M 29 M 40-49 11 OSTROŁĘKA UKS ATLETA OSTROŁĘKA 21,1km 1:36:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:46:50
33 19 CZARNECKI MARCIN M 30 M 40-49 12 WARSZAWA 21,1km 1:37:08 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:45:05
34 7 BIELAK ROMAN M 31 M 30-39 7 MIKOŁAJKI 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Gmina 21,1km 1:37:10 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:00
35 76 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 4 K 40-49 1 ELBLĄG 21,1km 1:37:32 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:45:09
36 136 SOKOŁOWSKII RAFAEL M 32 M 30-39 8 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ 21,1km 1:38:09 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:46:19
37 157 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 33 M 40-49 13 OLECKO 21,1km 1:38:19 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:43:46
38 112 PIWOŃSKA JULITA K 5 K 40-49 2 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK SUPER DRUŻYNA 2 EŁK 21,1km 1:38:29 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:44:42
39 95 MIRONOVA IRINA K 6 K 40-49 3 ROSSIJA 21,1km 1:39:00 12.79 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:43:51
40 99 NESTOROWICZ MAREK M 34 M 40-49 14 KĘTRZYN KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21,1km 1:39:10 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:45:08
41 178 KOSACKA EMILIA K 7 K 30-39 1 SKAJBOTY AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE AKM OLSZTYN 21,1km 1:39:12 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:00
42 1 ALCHIMOWICZ CEZARY M 35 M 50-59 7 NAPRATY 21,1km 1:39:18 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:45:56
43 128 SAROL ADRIAN M 36 M 30-39 9 OLSZTYN HEART TEAM OLSZTYN 21,1km 1:39:30 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:45:51
44 169 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ M 37 M 40-49 15 SKAJBOTY AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE AKM OLSZTYN 21,1km 1:39:40 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:45:55
45 24 DOBRZYŃSKA WERONIKA K 8 K 30-39 2 OLSZTYN MARATON 1987 21,1km 1:40:15 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:46:30
46 75 KUCZKOWSKI JERZY M 38 M 60-69 2 OŻARÓW MAZOWIECKI 21,1km 1:40:34 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:47:23
47 79 LENART MIŁOSZ M 39 M 50-59 8 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 1:41:00 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:45:57
48 177 JURKIEWICZ PAWEŁ M 40 M 40-49 16 OLSZTYN 21,1km 1:41:23 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:47:06
49 168 ZIMAKOWSKA JOANNA K 9 K 0-29 1 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM 21,1km 1:41:31 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:46:17
50 129 SAWICKI GABOR M 41 M 30-39 10 OLSZTYN BUDOWLANI OLSZTYN 21,1km 1:41:46 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:47:05
51 2 ALICKA KATARZYNA K 10 K 40-49 4 PISZ 21,1km 1:41:48 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:47:09
52 118 PUŁAWSKI KAZIMIERZ M 42 M 50-59 9 ŁYSE GPN 21,1km 1:41:53 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:46:33
53 34 GACZKOWSKI GRZEGORZ M 43 M 30-39 11 RYDZEWO 21,1km 1:42:28 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:46:12
54 57 KALINOWSKI PIOTR M 44 M 40-49 17 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 21,1km 1:42:32 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:47:46
55 25 DOBRZYŃSKI HENRYK M 45 M 50-59 10 GDAŃSK MARATON 1987 21,1km 1:42:35 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:46:50
56 5 BANASZEK JAKUB M 46 M 30-39 12 ŁAWKI 21,1km 1:42:52 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:46:04
57 26 FAFIŃSKI MARCIN M 47 M 30-39 13 MIKOŁAJKI Gmina 21,1km 1:42:53 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:47:39
58 102 OPOŃSKI ARTUR M 48 M 40-49 18 BARANY - EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK SUPER DRUŻYNA 1 EŁK 21,1km 1:43:07 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:46:46
59 180 BORCZAK DARIUSZ M 49 M 40-49 19 SZLA 53 JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE 21,1km 1:43:12 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:45:19
60 50 JAKUBOWSKI DARIUSZ M 50 M 40-49 20 WINNICA LIDER WINNICA 21,1km 1:43:17 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:46:09
61 165 WOJNOWSKI JAROSŁAW M 51 M 40-49 21 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 1:43:34 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:47:44
62 13 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA K 11 K 30-39 3 MRĄGOWO 21,1km 1:43:37 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:46:25
63 88 MARCHENKO DMITRIY M 52 M 30-39 14 РОССИЯ, КАЛИНИНГРАД 21,1km 1:43:56 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:46:57
64 141 SZAPIEL GRZEGORZ M 53 M 40-49 22 BARTĄG EUROMED OLSZTYN 21,1km 1:44:15 12.14 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:46:43
65 91 MERSKI KAROL M 54 M 30-39 15 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 21,1km 1:44:28 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km] 1:44:28
66 82 LIKPETRIS VIRGINIKUS M 55 M 50-59 11 PAKRUOJIS BMK VĖJAS 21,1km 1:45:01 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:47:01
67 17 CWALIŃSKI MARCIN M 56 M 40-49 23 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK SUPER DRUŻYNA 1 EŁK 21,1km 1:45:13 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:47:41
68 18 CZAPLEJEWICZ MARTA K 12 K 30-39 4 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK SUPER DRUŻYNA 1 EŁK 21,1km 1:45:13 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:47:42
69 43 HARAF MICHAŁ M 57 M 0-29 3 BARTOSZYCE 21,1km 1:45:23 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:49:44
70 144 SZOŁNO PRZEMYSŁAW M 58 M 0-29 4 MIKOŁAJKI Gmina 21,1km 1:45:47 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 1:45:47
71 114 PRĘDKI MARCIN M 59 M 30-39 16 WARSZAWA 21,1km 1:45:56 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:49:22
72 36 GIERSZEWSKI CZAREK M 60 M 50-59 12 OLECKO ZAŁOGA G 21,1km 1:46:21 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:50:37
73 166 WRONKA ARTUR M 61 M 40-49 24 RADZYMIN RADZYMIN RUN TEAM 21,1km 1:46:45 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:49:24
74 148 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 62 M 50-59 13 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 21,1km 1:46:58 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:49:52
75 152 TKACZ DARIUSZ M 63 M 40-49 25 RUŚ 21,1km 1:47:00 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:48:07
76 147 SZYPCZYŃSKI SZYMON M 64 M 30-39 17 GÓROWO IŁAWECKIE 21,1km 1:47:03 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:48:31
77 59 KIEZIK ANNA K 13 K 30-39 5 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES/ULTRA WAY TEAM 21,1km 1:47:06 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:49:31
78 121 RUSZCZYK MAŁGORZATA K 14 K 30-39 6 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 1:47:08 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:49:20
79 46 INTEREWICZ RADOSŁAW M 65 M 40-49 26 EŁK 21,1km 1:48:05 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:48:35
80 119 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 66 M 50-59 14 MIKOŁAJKI Gmina 21,1km 1:48:24 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:48:36
81 173 ŻEKIEWSKI JÓZEF M 67 M 50-59 15 BIAŁYSTOK PGE 21,1km 1:48:43 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:49:20
82 60 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 68 M 40-49 27 ŻYTKIEJMY 21,1km 1:48:50 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:49:43
83 154 TRASZKUĆ ANNA K 15 K 30-39 7 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 21,1km 1:48:54 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:51:31
84 78 LASZCZAK JERZY M 69 M 50-59 16 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN 21,1km 1:48:55 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:49:59
85 69 KOZŁOWSKI MARCIN M 70 M 30-39 18 PUŁTUSK LIDER WINNICA 21,1km 1:48:58 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:47:51
86 31 FOTSCHKI BARTOSZ M 71 M 30-39 19 OLSZTYN 21,1km 1:49:10 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:49:52
87 14 CHODARA ROMAN M 72 M 60-69 3 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 21,1km 1:49:18 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:50:45
88 170 ZUBKIEWICZ ŁUKASZ M 73 M 30-39 20 PŁASKA JAĆWING PŁASKA 21,1km 1:49:40 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:49:35
89 133 SKOSOLAS JANUSZ M 74 M 40-49 28 MOSTY 21,1km 1:49:51 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:49:38
90 131 SKOCZEK JAKUB M 75 M 0-29 5 OTWOCK 21,1km 1:50:41 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:48:13
91 150 TEKLAK PRZEMYSŁAW M 76 M 30-39 21 SĘPOPOL 21,1km 1:51:07 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:51:27
92 54 JERMOLONEK GRZEGORZ M 77 M 30-39 22 SĘPOPOL 21,1km 1:51:08 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:51:28
93 100 NIKIFOROV ALEKSANDR M 78 M 30-39 23 KALININGRAD БЕГ И ЗДОРОВЬЕ 21,1km 1:51:49 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:50:17
94 73 KUCHAREWICZ GRZEGORZ M 79 M 40-49 29 OLSZTYN 21,1km 1:51:59 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:51:31
95 51 JAROSZ JAROSŁAW M 80 M 60-69 4 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 21,1km 1:52:20 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:50:37
96 125 SADOWSKI ROBERT M 81 M 50-59 17 DOBRZANKOWO JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE 21,1km 1:52:37 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:52:08
97 62 KLIMCZAK ROBERT M 82 M 40-49 30 OSTROŁĘKA JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE 21,1km 1:52:43 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:50:16
98 122 RUSZEWSKI TOMASZ M 83 M 30-39 24 SUWAŁKI 14 PPPANC 21,1km 1:52:53 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:51:01
99 174 KULESZKA ANNA K 16 K 30-39 8 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII 21,1km 1:52:53 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:51:06
100 123 RYMSZEWICZ TOMASZ M 84 M 30-39 25 WĘGORZEWO WĘGORZEWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 21,1km 1:52:53 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:51:06
101 107 PARAFINIUK ADAM M 85 M 40-49 31 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 21,1km 1:53:09 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:51:25
102 38 GODLEWSKA DIANA K 17 K 30-39 9 LOMZA 21,1km 1:53:26 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:51:29
103 176 ZNISCINSKIJ EDUARD M 86 M 50-59 18 VILNIUS INZINERIJA 0 0 21,1km 1:53:45 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:52:00
104 120 ROMAŃCZUK MIRIAM K 18 K 0-29 2 JÓZEFÓW 21,1km 1:53:57 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:49:21
105 29 FILIPIAK JAN M 87 M 50-59 19 PIECKI 21,1km 1:54:08 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:52:02
106 42 GUMKOWSKI ANDRZEJ M 88 M 60-69 5 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA 21,1km 1:54:33 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:50:44
107 92 MILANOWSKI GRZEGORZ M 89 M 40-49 32 AUGUSTÓW MORSY BORKI AUGUSTÓW 21,1km 1:54:36 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:50:36
108 149 TABAKA MAGDALENA K 19 K 40-49 5 PRZASNYSZ PRZAŚNIK 21,1km 1:54:41 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:52:08
109 6 BIAŁOBRZESKI WITOLD M 90 M 60-69 6 OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 21,1km 1:54:41 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:52:23
110 16 CIUPIŃSKI JERZY M 91 M 60-69 7 OLSZTYN 21,1km 1:55:01 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:52:08
111 162 WARYKOWSKI STANISLAW M 92 M 50-59 20 OLECKO OLECKO BIEGA 21,1km 1:55:57 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:53:13
112 64 KOCISZ KAMIL M 93 M 40-49 33 GIŻYCKO 21,1km 1:56:03 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:51:57
113 182 DĘBOWSKI RYSZARD M 94 M 60-69 8 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI Gmina 21,1km 1:56:24 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:54:24
114 146 SZYMAŃSKI ARTUR M 95 M 40-49 34 WARSZAWA 21,1km 1:56:37 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:52:10
115 106 PAJEK JACEK M 96 M 40-49 35 OLSZTYN DAMITECH TEAM 21,1km 1:56:56 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:52:59
116 45 HUSZCZA PAWEŁ M 97 M 0-29 6 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 21,1km 1:57:12 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:56:06
117 167 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 98 M 40-49 36 OLSZTYN TEAM JANA 21,1km 1:57:21 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:55:30
118 105 ORŁOWSKI MIROSŁAW M 99 M 40-49 37 SUWAŁKI 21,1km 1:57:46 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:54:27
119 44 HARASIM HANNA K 20 K 40-49 6 SUWALKI 21,1km 1:58:00 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:00
120 55 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA K 21 K 40-49 7 WARSZAWA 21,1km 1:58:04 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:53:28
121 124 RYPINA-GAŁĄZKA DOROTA K 22 K 50-59 1 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA VIP 21,1km 1:58:06 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:51:25
122 83 LISIEWSKI PIOTR M 100 M 30-39 26 WĘGORZEWO 21,1km 1:58:10 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:50:05
123 155 TRUCHAN WIESŁAW M 101 M 60-69 9 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 21,1km 1:58:21 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:53:17
124 8 BISKUP RAFAŁ M 102 M 50-59 21 WARSZAWA RUN DZIADU RUN 21,1km 1:58:37 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:53:37
125 15 CHRZANOWSKA MONIKA K 23 K 40-49 8 NOWA WIEŚ WSCHODNIA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 21,1km 1:59:17 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:54:05
126 28 FILIPIAK GRZEGORZ M 103 M 40-49 38 TARGOWO OSP TARGOWO 21,1km 2:01:30 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:53:48
127 138 SULEWSKI MACIEJ M 104 M 40-49 39 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 21,1km 2:01:45 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:55:18
128 70 KOZON ZUZANNA K 24 K 0-29 3 ŚWIĘTAJNO MORSY SZCZYTNO #RESET MORSY SZCZYTNO RESET 21,1km 2:02:37 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:56:02
129 77 KUPAJ ROMUALD M 105 M 50-59 22 BARTOSZYCE 21,1km 2:03:41 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:57:10
130 90 MARKIEWICZ SZYMON M 106 M 40-49 40 MRĄGOWO Gmina 21,1km 2:03:41 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:57:10
131 30 FILIPOWICZ ALBERT M 107 M 40-49 41 TYROWO 21,1km 2:04:43 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:57:41
132 132 SKOSOLAS AGNIESZKA K 25 K 40-49 9 MOSTY 21,1km 2:04:59 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:57:25
133 40 GROSZYK AGATA K 26 K 40-49 10 BEZLEDY 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE 21,1km 2:05:23 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:56:40
134 93 MINIUK PAWEŁ M 108 M 0-29 7 BIAŁYSTOK PALĘ WROTKI 21,1km 2:06:46 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 1:02:06
135 86 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 109 M 60-69 10 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 21,1km 2:07:32 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:55:09
136 33 GAC KAMILA K 27 K 30-39 10 LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 2:08:05 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:55:55
137 98 NANKIEWICZ KRZYSZTOF M 110 M 30-39 27 OLSZTYN 21,1km 2:08:05 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:55:54
138 11 CHARUBIN MARIUSZ M 111 M 40-49 42 ŁUPKI/PISZ NSZ 21,1km 2:08:10 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:00
139 41 GRZYMALA KATIE K 28 K 30-39 11 GIZYCKO BADASS MOTHER RUNNERS 21,1km 2:09:18 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:57:27
140 151 TKACZ AGNIESZKA K 29 K 30-39 12 RUŚ 21,1km 2:10:15 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:58:57
141 158 UMINSKI WOJCIECH M 112 M 30-39 28 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET MORSY SZCZYTNO RESET 21,1km 2:10:51 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:56:29
142 116 PRZYBYŁOWSKI GRZEGORZ M 113 M 40-49 43 ROZOGI 21,1km 2:11:39 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:59:02
143 115 PRZYBYŁOWSKA RENATA K 30 K 40-49 11 ROZOGI 21,1km 2:12:38 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:59:02
144 81 LESZCZYŃSKI ROMAN M 114 M 60-69 11 OSTROŁĘKA 21,1km 2:14:18 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km] 1:01:15
145 183 ROPIAK RYSZARD M 115 M 70+ 1 MYSZYNIEC KURPIE MYSZYNIEC 21,1km 2:15:40 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km] 1:02:06
146 164 WIKTORSKA MARIOLA K 31 K 40-49 12 JEDNOROŻEC JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE 21,1km 2:17:37 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:59:03
147 67 KORDEK JAROSŁAW M 116 M 40-49 44 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET MORSY SZCZYTNO RESET 21,1km 2:25:08 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km] 1:01:24
148 117 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 32 K 40-49 13 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 21,1km 2:26:17 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km] 1:04:23
149 171 ZUBOWICZ JANINA K 33 K 50-59 2 SEJNY AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW KRYNICA ZDRÓJ 21,1km 2:29:38 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km] 1:06:04

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ