Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Modliborska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny | 2 LO Grudziądz | |
2 | Modliborska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu | |
3 | Kornacka Michalina | Grudziądz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
4 | Kornacki Kornel | Grudziądz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
5 | DORAU Laura | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa nr 20 | opłacono |
6 | DORAU IZABELA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | opłacono | |
7 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Bieg główny | opłacono | |
8 | Semmler Doman | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
9 | Targowska Anna | Morgi | Polska | Bieg główny | opłacono | |
10 | Fierek Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
11 | Drzyzga Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
12 | Stuczyńska Agnieszka | Grupa | Polska | Bieg główny | Morsy z Grudziądza | opłacono |
13 | Smeja Lucyna | Grupa | Polska | Bieg główny | Morsy z Grudziądza | opłacono |
14 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | opłacono | |
15 | Gurski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
16 | Sztubecki Sebastian | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
17 | Majorke Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
18 | Kalinowska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
19 | Kilkowska Jagoda | Grudziądz | Polska | Bieg główny | 2 LO Grudziądz | |
20 | Fierek Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
21 | Majowicz Rafał | Grudziadz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
22 | Majowicz Amelia | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
23 | Balina Maja | Grudziadz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
24 | Radomska Sandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
25 | POZNAŃSKA MAJA | GRUDZIĄDZ | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | SP 16 | |
26 | KRAWCZYŃSKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | opłacono | |
27 | Markowski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
28 | Mgłosiek Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Endorfina Fitness Klub | opłacono |
29 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Miedzianowsk Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
31 | Miedzianowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
32 | Miedzianowski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
33 | Zakrzewski Kamil | Grudziądz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
34 | Kamiński Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
35 | Kozerski Jacek | Młyniec Handlowy | Polska | Bieg główny | Bez | opłacono |
36 | Jakubaszek Magdalena | Czernikowo | Polska | Bieg główny | Bez | opłacono |
37 | Noch Aneta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Fit Mania | |
38 | Rulewska Inka | Grudziadz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
39 | Gurska Oliwia | Grudziądz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
40 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | Przedszkole Kopernik | |
41 | kastner beata | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
42 | Kulczyk Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Kulczyk Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
44 | Juda Martyna | Płużnica | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ZPM Bursa | |
45 | Śmiger Elżbieta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono |
46 | Kapusta Joanna | Mokre | Polska | Bieg główny | ||
47 | Plutowska Magdalena | Świerkocin | Polska | Bieg główny | ||
48 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Wtorkowy Trening Grudziądz | |
49 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Wtorkowy Trening Grudziądz | |
50 | Dominikowski Igor | Grudziądz | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
51 | Bratkowski Zdzisław | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
52 | Piechocka Kinga | Dolna Grupa | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ||
53 | Barszczewska Mirosława | Warlubie | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Barszczewska Karolina | Bzowo | Polska | Bieg główny | CPDiPR :) | opłacono |
55 | Polak Magdalena | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny | opłacono | |
56 | Florkiewicz Aleksandra | Nowe Jankowice | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa w Zawdzie | |
57 | kowarowski łukasz | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
58 | Kotecki Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
59 | Chmura Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Chmura Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
61 | Dalka Renata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
62 | Gontowska Oliwia | Gać | Polska | Bieg główny | opłacono | |
63 | Gontowski Arkadiusz | Gać | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Grzebieniewski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Grampus Akademia Pływania | opłacono |
65 | Agacka Dagmara | Mątasek | Polska | Bieg główny | ||
66 | Kaniewska Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
67 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 12 Grudziądz | opłacono |
68 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Endorfina Fitness Club | opłacono |
69 | Patrycja Paluch Patrycja | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
70 | Pol Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
71 | Świerczyńska Maria | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
72 | Grubba Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
73 | Chylińska Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
74 | Połubiak Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Rzepkowska Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
76 | Wiktor Katarzyna | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
77 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono |
78 | Lenard Malwina | Bartoszewice | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ZPM Bursa | |
79 | Guz Daria | Sadlinki | Polska | Runda honorowa (bez pakietu startowego) | ZPM Bursa | |
80 | Jaskulska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ZPM Bursa | opłacono |
81 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
82 | Kuciński Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | UP fit Grudządz | |
83 | Kęsik Roman | Grudziądz | Polska | Bieg główny | 13 WOG Grudziądz | opłacono |
84 | Piekarski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
85 | Betlejewska Wioleta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Odszkodowania Grudziadz | |
86 | Heidek Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Odszkodowania Grudziadz | |
87 | Niewiadomski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
88 | kacprzak klaudia | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
89 | Piłat Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg główny | UP fit Grudządz | opłacono |
90 | Grucz Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
91 | Grucz Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
92 | Markowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 18 | opłacono |
93 | ZABORSKA MAJA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | SP 20 6A | opłacono |
94 | zaborski mirosław | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
95 | KAMIŃSKI Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
96 | Polińska Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
97 | Raciniewska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
98 | Rojewska Anita | Mniszek | Polska | Bieg główny | opłacono | |
99 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny | SP 8 w Grudziądzu | opłacono |
100 | Cerska Amelia | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny | SP 8 w Grudziądzu | opłacono |
Wyświetleń: 9866