Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Modliborska Ewa Grudziądz Bieg główny 2 LO Grudziądz
2 Modliborska Małgorzata Grudziądz Bieg główny Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu
3 Kornacka Michalina Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
4 Kornacki Kornel Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
5 DORAU Laura GRUDZIĄDZ Bieg główny Szkoła Podstawowa nr 20 opłacono
6 DORAU IZABELA GRUDZIĄDZ Bieg główny opłacono
7 Kłos Beata Warlubie Bieg główny opłacono
8 Semmler Doman Grudziądz Bieg główny opłacono
9 Targowska Anna Morgi Bieg główny opłacono
10 Fierek Paweł Grudziądz Bieg główny SP 20 opłacono
11 Drzyzga Alicja Grudziądz Bieg główny opłacono
12 Stuczyńska Agnieszka Grupa Bieg główny Morsy z Grudziądza opłacono
13 Smeja Lucyna Grupa Bieg główny Morsy z Grudziądza opłacono
14 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg główny opłacono
15 Gurski Jakub Grudziądz Bieg główny opłacono
16 Sztubecki Sebastian Grudziądz Bieg główny opłacono
17 Majorke Anna Grudziądz Bieg główny opłacono
18 Kalinowska Joanna Grudziądz Bieg główny opłacono
19 Kilkowska Jagoda Grudziądz Bieg główny 2 LO Grudziądz
20 Fierek Kacper Grudziądz Bieg główny SP 20 opłacono
21 Majowicz Rafał Grudziadz Bieg główny SP 20 opłacono
22 Majowicz Amelia Grudziadz Bieg główny opłacono
23 Balina Maja Grudziadz Bieg główny SP 20 opłacono
24 Radomska Sandra Grudziądz Bieg główny opłacono
25 POZNAŃSKA MAJA GRUDZIĄDZ Runda honorowa (bez pakietu startowego) SP 16
26 KRAWCZYŃSKA MAGDALENA GRUDZIĄDZ Bieg główny opłacono
27 Markowski Jan Grudziądz Bieg główny SP 20 opłacono
28 Mgłosiek Agnieszka Grudziądz Bieg główny Endorfina Fitness Klub opłacono
29 Miedzianowski Norbert Grudziądz Bieg główny opłacono
30 Miedzianowsk Monika Grudziądz Bieg główny opłacono
31 Miedzianowski Tomasz Grudziądz Bieg główny opłacono
32 Miedzianowski Bartosz Grudziądz Bieg główny opłacono
33 Zakrzewski Kamil Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
34 Kamiński Michał Grudziądz Bieg główny opłacono
35 Kozerski Jacek Młyniec Handlowy Bieg główny Bez opłacono
36 Jakubaszek Magdalena Czernikowo Bieg główny Bez opłacono
37 Noch Aneta Grudziądz Bieg główny Fit Mania
38 Rulewska Inka Grudziadz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
39 Gurska Oliwia Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
40 Kwiatek Kacper Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego) Przedszkole Kopernik
41 kastner beata grudziądz Bieg główny opłacono
42 Kulczyk Nadia Grudziądz Bieg główny opłacono
43 Kulczyk Natalia Grudziądz Bieg główny opłacono
44 Juda Martyna Płużnica Runda honorowa (bez pakietu startowego) ZPM Bursa
45 Śmiger Elżbieta Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz opłacono
46 Kapusta Joanna Mokre Bieg główny
47 Plutowska Magdalena Świerkocin Bieg główny
48 Bartos Arkadiusz Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening Grudziądz
49 Bartos Ligia Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening Grudziądz
50 Dominikowski Igor Grudziądz Runda honorowa (bez pakietu startowego)
51 Bratkowski Zdzisław Grudziądz Bieg główny
52 Piechocka Kinga Dolna Grupa Runda honorowa (bez pakietu startowego)
53 Barszczewska Mirosława Warlubie Bieg główny opłacono
54 Barszczewska Karolina Bzowo Bieg główny CPDiPR :) opłacono
55 Polak Magdalena Wąbrzeźno Bieg główny opłacono
56 Florkiewicz Aleksandra Nowe Jankowice Bieg główny Szkoła Podstawowa w Zawdzie
57 kowarowski łukasz grudziądz Bieg główny opłacono
58 Kotecki Robert Grudziądz Bieg główny opłacono
59 Chmura Ewa Grudziądz Bieg główny opłacono
60 Chmura Tomasz Grudziądz Bieg główny opłacono
61 Dalka Renata Grudziądz Bieg główny opłacono
62 Gontowska Oliwia Gać Bieg główny opłacono
63 Gontowski Arkadiusz Gać Bieg główny opłacono
64 Grzebieniewski Marek Grudziądz Bieg główny Grampus Akademia Pływania opłacono
65 Agacka Dagmara Mątasek Bieg główny
66 Kaniewska Alicja Grudziądz Bieg główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
67 Jagła Bartosz Grudziądz Bieg główny SP 12 Grudziądz opłacono
68 Jagła Dagmara Grudziądz Bieg główny Endorfina Fitness Club opłacono
69 Patrycja Paluch Patrycja grudziądz Bieg główny opłacono
70 Pol Małgorzata Grudziądz Bieg główny opłacono
71 Świerczyńska Maria Grudziądz Bieg główny opłacono
72 Grubba Monika Grudziądz Bieg główny opłacono
73 Chylińska Kamila Grudziądz Bieg główny
74 Połubiak Beata Grudziądz Bieg główny opłacono
75 Rzepkowska Iwona Grudziądz Bieg główny
76 Wiktor Katarzyna Grudziadz Bieg główny opłacono
77 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Bieg główny SPORT I REKREACJA DELFIN opłacono
78 Lenard Malwina Bartoszewice Runda honorowa (bez pakietu startowego) ZPM Bursa
79 Guz Daria Sadlinki Runda honorowa (bez pakietu startowego) ZPM Bursa
80 Jaskulska Justyna Grudziądz Bieg główny ZPM Bursa opłacono
81 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg główny opłacono
82 Kuciński Mariusz Grudziądz Bieg główny UP fit Grudządz
83 Kęsik Roman Grudziądz Bieg główny 13 WOG Grudziądz opłacono
84 Piekarski Łukasz Grudziądz Bieg główny
85 Betlejewska Wioleta Grudziądz Bieg główny Odszkodowania Grudziadz
86 Heidek Rafał Grudziądz Bieg główny Odszkodowania Grudziadz
87 Niewiadomski Michał Grudziądz Bieg główny opłacono
88 kacprzak klaudia grudziądz Bieg główny opłacono
89 Piłat Izabela Grudziądz Bieg główny UP fit Grudządz opłacono
90 Grucz Mikołaj Grudziądz Bieg główny opłacono
91 Grucz Magdalena Grudziądz Bieg główny opłacono
92 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg główny SP 18 opłacono
93 ZABORSKA MAJA GRUDZIĄDZ Bieg główny SP 20 6A opłacono
94 zaborski mirosław grudziądz Bieg główny opłacono
95 KAMIŃSKI Arkadiusz Grudziądz Bieg główny opłacono
96 Polińska Magdalena Grudziądz Bieg główny opłacono
97 Raciniewska Natalia Grudziądz Bieg główny opłacono
98 Rojewska Anita Mniszek Bieg główny opłacono
99 Cerski Wiktor Pieńki Królewskie Bieg główny SP 8 w Grudziądzu opłacono
100 Cerska Amelia Pieńki Królewskie Bieg główny SP 8 w Grudziądzu opłacono


Wyświetleń: 2761

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ