Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
102 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
103 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono |
104 | Zdrojewska Agnieszka | Grudziadz | Polska | Bieg główny | UP fit Grudządz | opłacono |
105 | Pawlik Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
106 | Pawlik Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
107 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
108 | WORYTKO Joanna | MEŁNO | Polska | Bieg główny | opłacono | |
109 | Szmelter Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
110 | Jankowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
111 | Jankowska Gizela | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
112 | Wróbel Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
113 | Balcerzak Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
114 | Szymański Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Poseł na Sejm RP | opłacono |
115 | Malinowski Seweryn | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
116 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
117 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Sport i Rekreacja Delfin | |
118 | Szydzik Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
119 | Szydzik Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
120 | Szydzik Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
121 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
122 | Malinowski Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg główny | BiegamBoLubię | |
123 | MALINOWSKA ANNA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO LUBIE | |
124 | Giemza Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
125 | Wiśniewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
126 | Smoczyńska Luiza | Salno | Polska | Bieg główny | opłacono | |
127 | Smoczyński Rafał | Salno | Polska | Bieg główny | opłacono | |
128 | Witczak karolina | Grudziadz | Polska | Bieg główny | Fit house Danuta Herczynska | opłacono |
129 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
130 | Piotrowska Daria | Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
131 | Biegajska Joanna | Szczepanki | Polska | Bieg główny | Studio fitness "AISHA" | opłacono |
132 | Kowalska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
133 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
134 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
135 | Rachoń Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
136 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg główny | kravmaga_fighter | opłacono |
137 | Olszewska Agnieszka | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
138 | Nowacka Gabriela | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
139 | Borcowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
140 | Jurczyk Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Virtual Runner Club | opłacono |
141 | Gajewska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
142 | HULEWICZ DOLEWSKA ELŻBIETA | Grudziądz | Polska | Bieg główny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
143 | Grzybek Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
144 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
145 | Stolp Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
146 | Kostrzewski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny | CSLog Grudziądz | opłacono |
147 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
148 | Majka Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
149 | JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | opłacono | |
150 | Skorek Joanna | grudziadz | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono |
151 | kurkus kamila kurkus | nicwałd | Polska | Bieg główny | opłacono | |
152 | Turek Katarzyna | Dąbrówka Królewska | Polska | Bieg główny | opłacono | |
153 | Kowalski Henryk | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
154 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
155 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg główny | Traktor Team Gmina | opłacono |
156 | Kornacki Jarek | Dragacz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
157 | Kornacka Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
158 | Kornacki Ariel | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
159 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
160 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | drużyna szpiku | opłacono |
161 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
162 | Chyliński Waldemar | Grudziądz | Polska | Bieg główny | UKS TANDEM | |
163 | Chyliński Filip | Grudziądz | Polska | Bieg główny | MKS GRUDZIĄDZ | |
164 | Lemańska- Chylińska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny |
Wyświetleń: 9890