Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agacka Dagmara | Mątasek | Polska | Bieg główny | ||
2 | Balcerzak Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
3 | Balina Maja | Grudziadz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
4 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
5 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
6 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono |
7 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono |
8 | Barszczewska Karolina | Bzowo | Polska | Bieg główny | CPDiPR :) | opłacono |
9 | Barszczewska Mirosława | Warlubie | Polska | Bieg główny | opłacono | |
10 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Wtorkowy Trening Grudziądz | |
11 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Wtorkowy Trening Grudziądz | |
12 | Betlejewska Wioleta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Odszkodowania Grudziadz | |
13 | Biegajska Joanna | Szczepanki | Polska | Bieg główny | Studio fitness "AISHA" | opłacono |
14 | Borcowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
15 | Bratkowski Zdzisław | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
16 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg główny | ||
17 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
18 | Cerska Amelia | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny | SP 8 w Grudziądzu | opłacono |
19 | Cerska Krystyna | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny | opłacono | |
20 | Cerski Bartłomiej | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny | 2 LO Grudziądz | opłacono |
21 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg główny | SP 8 w Grudziądzu | opłacono |
22 | Chmura Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
23 | Chmura Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
24 | Chylińska Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
25 | Chyliński Filip | Grudziądz | Polska | Bieg główny | MKS GRUDZIĄDZ | |
26 | Chyliński Waldemar | Grudziądz | Polska | Bieg główny | UKS TANDEM | |
27 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
28 | Dąbrowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
29 | Dalka Renata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
31 | DORAU IZABELA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | opłacono | |
32 | DORAU Laura | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa nr 20 | opłacono |
33 | Drzyzga Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
34 | Długońska Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
35 | Fierek Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
36 | Fierek Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
37 | Florkiewicz Aleksandra | Nowe Jankowice | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa w Zawdzie | |
38 | Gajewska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
39 | Giemza Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
40 | Gontowska Oliwia | Gać | Polska | Bieg główny | opłacono | |
41 | Gontowski Arkadiusz | Gać | Polska | Bieg główny | opłacono | |
42 | Grubba Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Grucz Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
44 | Grucz Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
45 | Grzebieniewski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Grampus Akademia Pływania | opłacono |
46 | Grzybek Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
47 | Gurski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
48 | Heidek Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Odszkodowania Grudziadz | |
49 | HULEWICZ DOLEWSKA ELŻBIETA | Grudziądz | Polska | Bieg główny | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
50 | Jagodowska Dominika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
51 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 12 Grudziądz | opłacono |
52 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Endorfina Fitness Club | opłacono |
53 | Jakubaszek Magdalena | Czernikowo | Polska | Bieg główny | Bez | opłacono |
54 | Jankowska Gizela | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
55 | Jankowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
56 | Jaskulska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ZPM Bursa | opłacono |
57 | JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | opłacono | |
58 | Jurczyk Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Virtual Runner Club | opłacono |
59 | kacprzak klaudia | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Kalinowska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
61 | KAMIŃSKI Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
62 | Kamiński Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
63 | Kaniewska Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
64 | Kapusta Joanna | Mokre | Polska | Bieg główny | ||
65 | kastner beata | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | Kęsik Roman | Grudziądz | Polska | Bieg główny | 13 WOG Grudziądz | opłacono |
67 | Kilkowska Jagoda | Grudziądz | Polska | Bieg główny | 2 LO Grudziądz | |
68 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
69 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg główny | Traktor Team Gmina | opłacono |
70 | Kornacka Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
71 | Kornacki Ariel | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
72 | Kornacki Jarek | Dragacz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
73 | Kostrzewski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny | CSLog Grudziądz | opłacono |
74 | Kotecki Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Kowalska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
76 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | drużyna szpiku | opłacono |
77 | Kowalski Henryk | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
78 | kowarowski łukasz | grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
79 | Kozerski Jacek | Młyniec Handlowy | Polska | Bieg główny | Bez | opłacono |
80 | KRAWCZYŃSKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny | opłacono | |
81 | Kuciński Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | UP fit Grudządz | |
82 | Kulczyk Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
83 | Kulczyk Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
84 | kurkus kamila kurkus | nicwałd | Polska | Bieg główny | opłacono | |
85 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Bieg główny | opłacono | |
86 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono |
87 | Lemańska- Chylińska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
88 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
89 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
90 | Majka Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
91 | Majorke Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
92 | Majowicz Amelia | Grudziadz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
93 | Majowicz Rafał | Grudziadz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
94 | MALINOWSKA ANNA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO LUBIE | |
95 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
96 | Malinowski Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg główny | BiegamBoLubię | |
97 | Malinowski Seweryn | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
98 | Markowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 18 | opłacono |
99 | Markowski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 20 | opłacono |
100 | Mgłosiek Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Endorfina Fitness Klub | opłacono |
Wyświetleń: 9877