Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radzimiński Michał | Działdowo | Polska | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
2 | Radzimińska Kamila | Działdowo | Polska | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
3 | Kaczmarczyk Aleksandra | Nidzica | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
4 | Roicka Magdalena Roicka | Olsztyn | Polska | Nordic Walking | Egger | opłacono on-line |
5 | Miller Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg | opłacono | |
6 | Śledzik Daniel Śledzik | szczytno | Polska | Bieg | Football Academy Szczytno | opłacono on-line |
7 | Matłoch Justyna | Wielbark | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
8 | Gugnacka Emilia | Świętajno | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
9 | GRUDKOWSKI TOMASZ | SZCZYTNO | Polska | Bieg | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
10 | Kułak Małgorzata | Biskupiec | Polska | Bieg | Biskupieckie Morsy The Best | opłacono on-line |
11 | Kułak Piotr Kułak | Biskupiec | Polska | Bieg | Biskupieckie Morsy The Best | opłacono on-line |
12 | Tabaka Patryk | szczytno | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
13 | Skrygin Maksim | Szczytno | Rosja | Bieg | opłacono | |
14 | Mitrofanova Maria | Szczytno | Rosja | Bieg | opłacono | |
15 | Lisnyak Elena | Szczytno | Rosja | Bieg | opłacono | |
16 | Garncarz Mikołaj | Szczytno | Rosja | Nordic Walking | opłacono | |
17 | Muszuna Marina | Szczytno | Rosja | Nordic Walking | opłacono | |
18 | Marczenko Elena | Szczytno | Rosja | Nordic Walking | opłacono | |
19 | Wołkowa Irmina | Szczytno | Rosja | Nordic Walking | opłacono | |
20 | Tulaeva Maria | Szczytno | Rosja | Nordic Walking | opłacono | |
21 | Konieczny Adam | Szczytno | Polska | Nordic Walking (opłacona składka za 2019 r.) | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono |
22 | Deptuła Mateusz | Szczytno | Polska | Bieg | Sportowe Mazury | opłacono |
23 | Miłkowski Marcin | Szczytno | Polska | Bieg | Sportowe Mazury | opłacono |
24 | Sokołowska Kornelia | Lipowiec | Polska | Bieg | Sportowe Mazury | opłacono |
25 | Brzdonkiewicz Zuzanna | Szczytno | Polska | Bieg | Sportowe Mazury | opłacono |
26 | Frontczak Marek | Jednorożec | Polska | Bieg | Jednorożec robi co może | opłacono |
27 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Polska | Bieg | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
28 | Wardęcki Wojciech | Kamionek | Polska | Bieg | 4.W-M BOT | opłacono on-line |
29 | ZAŁUSKA JERZY | SZCZYTNO | Polska | Bieg | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
30 | Ptak Aneta | Jednorożec | Polska | Bieg | Jednorożec robi co może | opłacono |
31 | Koźlik Anna | Jednorożec | Polska | Nordic Walking | Jednorożec robi co może | opłacono |
32 | Pietrzak Patryk | Jednorożec | Polska | Bieg | Jednorożec robi co może | opłacono |
33 | Pietrzak Anna | Jednorożec | Polska | Bieg | Jednorożec robi co może | opłacono |
34 | Baniewicz Janusz | Biskupiec | Polska | Bieg | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line |
35 | Kojro Bartosz | Szczytno | Polska | Bieg | Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | opłacono on-line |
36 | Zagożdżon Witold | Nidzica | Polska | Nordic Walking | Nidzica biega | opłacono on-line |
37 | Kołodyńska Danuta | Biskupiec | Polska | Bieg | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line |
38 | Kołodyński Andrzej | Biskupiec | Polska | Bieg | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line |
39 | PANKIEWICZ Igor | SZCZYTNO | Polska | Bieg (opłacona składka za 2019 r.) | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line |
40 | Błach Olga | Szczytno | Polska | Bieg (opłacona składka za 2019 r.) | opłacono on-line | |
41 | Kossakowska Bogumiła | Ostrołęka | Polska | Bieg | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono on-line |
42 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | Polska | Bieg | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono on-line |
43 | Gajek Marcel | szczytno | Polska | Bieg (opłacona składka za 2019 r.) | Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
44 | Wilamowski Daniel | Działdowo | Polska | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
45 | Frejlich Kasia | Szczytno | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
46 | Bielecka Magdalena | Szczytno | Polska | Bieg | Centrum Treningu Femina | opłacono on-line |
47 | Młynarczyk Witold | Brąswałd | Polska | Bieg | Morsy Dywity | |
48 | Sadłowska Barbara | Wielbark | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
49 | Wierzbicka Marzanna | Dobre Miasto | Polska | Nordic Walking | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
50 | Cegielski Marcin | Szczytno | Polska | Bieg (opłacona składka za 2019 r.) | Aikido Yudokan / Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
51 | Szymanowicz Piotr | Kamień | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
52 | Styczyński Krzysztof | Mrągowo | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
53 | Korotko Ewelina | Mrągowo | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
54 | Kaczmarczyk Paweł | Łyse | Polska | Bieg | ICE KURP ŁYSE | opłacono |
55 | Krzynowek Marek | Łyse | Polska | Bieg | ICE KURP ŁYSE | opłacono |
56 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | Bieg | Klub Morsów w Piszu | opłacono on-line |
57 | Krzynowek Szymon | Łyse | Polska | Bieg | ICE KURP ŁYSE | opłacono |
58 | Liniewicz Alina | Orżyny | Polska | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line |
59 | Samojluk Iwona | Dźwierzuty | Polska | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line |
60 | Kostrzewa Beata | Dźwierzuty | Polska | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line |
61 | Chodkowska Monika | Miętkie | Polska | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line |
62 | Kolb Łukasz | Szczytno | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
63 | Rodziewicz Matylda | Mrągowo | Polska | Bieg | Morsy Mrągowo / Baza Mrągowo | |
64 | Rodziewicz Paulina | Mrągowo | Polska | Bieg | Morsy Mrągowo | |
65 | Brzostek Krzysztof | Olszyny | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
66 | Banul Agata | Natać Wielka | Polska | Bieg | Nidzica biega | opłacono on-line |
67 | KOZACZYK Paulina | Brodnica | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
68 | Danielewicz Dariusz | Ostrołęka | Polska | Bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
69 | Brzostek Agnieszka | Olszyny | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
70 | Ziemek Iza | Ostrołęka | Polska | Nordic Walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
71 | Bańkowska Dominika | Orzysz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
72 | Bańkowski Bartłomiej Bańkowski | Orzysz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
73 | Kupibida Paweł | Olsztyn | Polska | Bieg | 4.W-M BOT | |
74 | Kozłowska Lena | Pasym | Polska | Bieg (opłacona składka za 2019 r.) | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
75 | Kozłowski Mirosław | Pasym | Polska | Bieg (opłacona składka za 2019 r.) | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
76 | Kocisz Kamil | GIŻYCKO | Polska | Bieg | BBL GIŻYCKO | |
77 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Polska | Bieg | BBL GIŻYCKO | |
78 | Siergiej Zbigniew | Odoje | Polska | Bieg | ||
79 | Mikosza Piotr | Szczytno | Polska | Nordic Walking (opłacona składka za 2019 r.) | Morsy Szczytno # Reset | opłacono |
80 | Lenkiewicz Marta | Pisz | Polska | Bieg | ||
81 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg | Team DT | |
82 | Dąbrowski Emanuel | Szczytno | Polska | Bieg | MORSY SZCZYTNO #RESET | |
83 | Brewczyński Marcin | Łyse | Polska | Nordic Walking | ICE KURP ŁYSE | opłacono |
84 | Walczak Sylwia | Ryn | Polska | Bieg | Sieradzbiega.pl | opłacono on-line |
85 | Brzostek Krystian | Szczytno | Polska | Bieg | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
86 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | Bieg | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
87 | Kulesza Grzegorz | Sokoły | Polska | Bieg | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | opłacono on-line |
88 | Czerwinski Rafal | Olsztyn | Polska | Nordic Walking | Szkola policealna im. Dr Z. Religi w Olsztynie | opłacono on-line |
89 | kotowski dariusz | olszyny | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
90 | Kostrzewa Krzysztof | Wielbark | Polska | Bieg | Run&FUN Wielbark | opłacono on-line |
91 | Zalewska Joanna | Pisz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
92 | Życki Tomasz | Olsztyn | Polska | Bieg | Kąpiący się Zimą | opłacono on-line |
93 | CZYŻAK SŁAWOMIR | NIDZICA | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
94 | Urbaniak Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
95 | Kamiński Arkadiusz Kamiński | Działdowo | Polska | Bieg | ||
96 | URBANIAK AGNIESZKA | SZCZYTNO | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
97 | SAWKO EWA | OLSZTYN | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
98 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
99 | Kasprowicz Marcin | Działdowo | Polska | Bieg | Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR Działdowo | opłacono on-line |
100 | FOLGA-WIĘCEK AGNIESZKA | SZCZYTNO | Polska | Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13752