Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegam W Sfetsze | |||||||||
1 | RADOMSKI Marcin | Płock | Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | |||||
Egger | |||||||||
2 | Roicka Magdalena Roicka | Olsztyn | Nordic Walking | Egger | opłacono on-line | ||||
ICE KURP ŁYSE | |||||||||
3 | Brewczyński Marcin | Łyse | Nordic Walking | ICE KURP ŁYSE | opłacono | ||||
Jednorozec robi co moze | |||||||||
4 | Barłożek Dorota | Cegielnia | Nordic Walking | Jednorozec robi co moze | opłacono | ||||
Jednorożec robi co może | |||||||||
5 | Koźlik Anna | Jednorożec | Nordic Walking | Jednorożec robi co może | opłacono | ||||
MORSY PASYM | |||||||||
6 | ŻELAZNOWSKA BEATA | TYLKOWO | Nordic Walking | MORSY PASYM | opłacono on-line | ||||
7 | Brzezińska Sylwia | LELESZKI | Nordic Walking | MORSY PASYM | opłacono on-line | ||||
8 | Majewska Katarzyna | Szczytno | Nordic Walking | MORSY PASYM | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||||||
9 | Uminska Magdalena | Szczytno | Nordic Walking | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
Maratonka | |||||||||
10 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Nordic Walking | Maratonka | opłacono on-line | ||||
Morsy B&S | |||||||||
11 | Liniewicz Alina | Orżyny | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line | ||||
12 | Samojluk Iwona | Dźwierzuty | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line | ||||
13 | Kostrzewa Beata | Dźwierzuty | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line | ||||
14 | Chodkowska Monika | Miętkie | Nordic Walking | Morsy B&S | opłacono on-line | ||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
15 | Ziemek Iza | Ostrołęka | Nordic Walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
16 | Ziemek Grzesio | Ostrołęka | Nordic Walking | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno Reset | |||||||||
17 | Kobylas Sylwia | Szczytno | Nordic Walking | Morsy Szczytno Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy z jeziora Kraksy | |||||||||
18 | Iwańska Sylwia | Biskupiec | Nordic Walking | Morsy z jeziora Kraksy | |||||
Nidzica biega | |||||||||
19 | Zagożdżon Witold | Nidzica | Nordic Walking | Nidzica biega | opłacono on-line | ||||
Ostrów Biega/Następny Krok | |||||||||
20 | BUTOR ARKADIUSZ | Małkinia Górna | Nordic Walking | Ostrów Biega/Następny Krok | opłacono on-line | ||||
Pozytywni Dobre Miasto | |||||||||
21 | Wierzbicka Marzanna | Dobre Miasto | Nordic Walking | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
22 | Pawlikowski Bernard | Olsztyn | Nordic Walking | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
Szkola policealna im. Dr Z. Religi w Olsztynie | |||||||||
23 | Czerwinski Rafal | Olsztyn | Nordic Walking | Szkola policealna im. Dr Z. Religi w Olsztynie | opłacono on-line | ||||
Taekwondo Chorzele | |||||||||
24 | Okraska Justyna | Szemplino WLK | Nordic Walking | Taekwondo Chorzele | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
25 | Garncarz Mikołaj | Szczytno | Nordic Walking | opłacono | |||||
26 | Muszuna Marina | Szczytno | Nordic Walking | opłacono | |||||
27 | Marczenko Elena | Szczytno | Nordic Walking | opłacono | |||||
28 | Wołkowa Irmina | Szczytno | Nordic Walking | opłacono | |||||
29 | Tulaeva Maria | Szczytno | Nordic Walking | opłacono | |||||
30 | CZYŻAK SŁAWOMIR | NIDZICA | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
31 | Domian Ewelina Domian | Szczytno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
32 | Bacławska-Kłos Marta | Szczytno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
33 | Kijowski Wojciech | Ostrołęka | Nordic Walking | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13815