Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wodzyńska Michalina Szeromin Bieg główny lista startowa dla dzieci SP3 W PŁOŃSKU
2 Długoszewski Mariusz Płonsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
3 Jankowski Artur Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych STOWARZYSZENIE na Rzecz Zwierząt USZY DO GÓRY
4 Wisniewska Elzbieta Wisniewska Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
5 Dzięgielewska Agnieszka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
6 Mak Sebastian Arcelin Bieg główny lista startowa dla dorosłych GKS Orlęta Baboszewo
7 Chandoszko Małgorzata Płock Bieg główny lista startowa dla dorosłych
8 Zatorski Dawid Mała wieś Bieg główny lista startowa dla dorosłych
9 Konopka Zbigniew Konopka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
10 Kowalski Dawid Nowe Przybojewo Bieg główny lista startowa dla dzieci
11 Brudzyński Artur Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
12 Bratkowski Paweł Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Torpeda Race Team
13 Wróbel Agnieszka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Torpeda Race Team
14 Dębski Wiktor Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
15 Długoszewski Dawid Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci
16 Wilczewski Jarosław Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych TRI Wolf Team
17 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
18 Dymski Kamil Nowy Dwor Mazowiecki Bieg główny lista startowa dla dorosłych
19 Affek Magdalena Nowy Dwor Mazowiecki Bieg główny lista startowa dla dorosłych
20 Komorowski Jan Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
21 Komorowska Renata Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
22 Komorowska Maja Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
23 Komorowski Piotr Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
24 Jeziak Przemysław Jeżewo Bieg główny lista startowa dla dorosłych
25 Raczkowski Łukasz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
26 Raćkowska Weronika Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
27 Pyrzyńska Natalia Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
28 Cichewicz Michał Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
29 Czulińska Magdalena Królewo Bieg główny lista startowa dla dzieci
30 Kaczmarek Zuzanna Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
31 Cichowska Aleksandra Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
32 Czuliński Bogdan Królewo Bieg główny lista startowa dla dorosłych
33 Paprota Przemysław Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych AGR Płońsk
34 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
35 Ferski Adnrzej Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
36 Szepski Tomasz Włocławek Bieg główny lista startowa dla dzieci SP22 Włocławek
37 Schodowska Sylwia Raciąż Bieg główny lista startowa dla dorosłych
38 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
39 Tomczak Mateusz Płock Bieg główny lista startowa dla dorosłych
40 Jańczyk Bartłomiej Strachowo Bieg główny lista startowa dla dorosłych Motobanda WPNy
41 Kwaśnik Bartosz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Motobanda WPNy
42 Jędrzejewski Patryk Nowe Miasto Bieg główny lista startowa dla dorosłych
43 Kłosiewska Martyna Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
44 Kowalski Kamil Przemkowo Bieg główny lista startowa dla dorosłych
45 Palmowski Jakub Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Pal-Rob Płońsk
46 Kryczka Agnieszka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
47 Bałdyga Joanna Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
48 Bałdyga Olaf Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
49 Kowalska Blanka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci
50 Ksybek Jakub Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
51 Wojciechowski Michał Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
52 Szurmak Bartosz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
53 Michalak Zuzanna Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
54 Turowiecka Julia Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
55 Szczawińska Amelia Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
56 Jankowska Aleksandra Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
57 Kozarzewska Dominika Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
58 Sadowska Majka Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 2
59 Płoski Piotr Raciąż Bieg główny lista startowa dla dorosłych
60 Rokicka Eliza Płock Bieg główny lista startowa dla dorosłych
61 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
62 Kozłowska Aleksandra Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci
63 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg główny lista startowa dla dzieci SP Nowe Radzikowo
64 Skowrońska Patrycja Warszawa Bieg główny lista startowa dla dorosłych
65 Augustowska Anna Kadzidło Bieg główny lista startowa dla dorosłych Muzyczna kraina
66 Kociński Adrian Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Motobanda WPNy
67 Wieczerzak Grzegorz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych Bike Paths Płońsk @ Strava
68 Figat Piotr Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
69 Brzezińska Marta Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
70 Zieliński Jacek PŁOŃSK Bieg główny lista startowa dla dorosłych
71 Zietarski Radosław Plonsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
72 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg główny lista startowa dla dorosłych
73 Fabisiak Tomasz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
74 Szuliński Wojciech Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
75 Fabisiak Mateusz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
76 Kujawa Kamil Nowe Wrońska 14 Bieg główny lista startowa dla dorosłych Motointegrator Runing Team
77 Jakubiak Arkadiusz Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
78 Kuc Karolina Płońsk Bieg główny lista startowa dla dzieci SP nr.4
79 Pawlak Robert Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
80 Tokarska Marlena Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
81 Mikołajczyk Marta Kaczorowy Bieg główny lista startowa dla dorosłych
82 Jaros Arkadiusz Brwinów Bieg główny lista startowa dla dorosłych Vege Runers
83 Gmurczyk Joanna Rębowo Bieg główny lista startowa dla dorosłych
84 Wierzchowska Bożena Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
85 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg główny lista startowa dla dorosłych Mazovia ProActiv Ciechanów
86 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg główny lista startowa dla dzieci Mazovia ProActiv Ciechanów
87 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg główny lista startowa dla dorosłych Mazovia ProActiv Ciechanów
88 Boruszewski Michał Gostynin Bieg główny lista startowa dla dorosłych
89 Szejko Wawrzyniec Ciechanów Bieg główny lista startowa dla dorosłych KB TKKF Promyk Ciechanów
90 Tomaszewska Joanna Przedbórz Bieg główny lista startowa dla dzieci
91 Kowalik Marta Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych
92 Gut Cezary Unieck Bieg główny lista startowa dla dorosłych
93 Gut Beata Unieck Bieg główny lista startowa dla dorosłych
94 Różańska Helena Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych NW CZŁAPSKI TEAM
95 obrębska Elżbieta Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych NW CZŁAPSKI TEAM
96 Bednarek Paulina Czerwińsk nad Wisłą Bieg główny lista startowa dla dorosłych NO PAIN TEAM
97 Bojanowski Andrzej Unieck Bieg główny lista startowa dla dorosłych
98 Kobyliński Piotr Przasnysz Bieg główny lista startowa dla dorosłych
99 Rypiński Łukasz Mańkowo Bieg główny lista startowa dla dorosłych
100 Zmysłowska Iwona Płońsk Bieg główny lista startowa dla dorosłych


Wyświetleń: 3540

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ