Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AGR Płońsk | |||||||||
1 | Paprota Przemysław | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | AGR Płońsk | |||||
Bez klubu | |||||||||
2 | Lukasik Agnieszka | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Bez klubu | |||||
Bike Paths Płońsk @ Strava | |||||||||
3 | Wieczerzak Grzegorz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Bike Paths Płońsk @ Strava | |||||
Dobry Dzik | |||||||||
4 | Kępczynski Andrzej | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Dobry Dzik | |||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
5 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
GKS Orlęta Baboszewo | |||||||||
6 | Mak Sebastian | Arcelin | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | GKS Orlęta Baboszewo | |||||
Happy Dom Team | |||||||||
7 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Happy Dom Team | |||||
8 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Happy Dom Team | |||||
9 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Happy Dom Team | |||||
10 | Gredke Robert | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Happy Dom Team | |||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
11 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
Koci Pazur | |||||||||
12 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Koci Pazur | |||||
13 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Koci Pazur | |||||
MKS Bank SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK | |||||||||
14 | Skierski Mateusz | Strubiny | Bieg główny lista startowa dla dzieci | MKS Bank SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK | |||||
15 | Skierski Mikołaj | Strubiny | Bieg główny lista startowa dla dzieci | MKS Bank SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK | |||||
Mazovia ProActiv | |||||||||
16 | Rudnicka Magdalena | CIECHANÓW | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Mazovia ProActiv | |||||
Mazovia ProActiv Ciechanow | |||||||||
17 | Kazimierczak Dorota Kazimierczak | Ciechanow | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Mazovia ProActiv Ciechanow | |||||
Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||||||
18 | Zawadzka Agnieszka | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
19 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
20 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
21 | Pogorzelska Barbara | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
22 | Adamski Robert | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
Motobanda WPNy | |||||||||
23 | Jańczyk Bartłomiej | Strachowo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Motobanda WPNy | |||||
24 | Kwaśnik Bartosz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Motobanda WPNy | |||||
25 | Kociński Adrian | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Motobanda WPNy | |||||
Motointegrator Runing Team | |||||||||
26 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Motointegrator Runing Team | |||||
Muzyczna kraina | |||||||||
27 | Augustowska Anna | Kadzidło | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Muzyczna kraina | |||||
NO PAIN TEAM | |||||||||
28 | Bednarek Paulina | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | NO PAIN TEAM | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
29 | Różańska Helena | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
30 | obrębska Elżbieta | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
Naprzód Młociny | |||||||||
31 | Cieplińska Wioletta | Warszawa | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Naprzód Młociny | |||||
Pal-Rob Płońsk | |||||||||
32 | Palmowski Jakub | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Pal-Rob Płońsk | |||||
Płońsk | |||||||||
33 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Płońsk | |||||
SP2 PŁOŃSK | |||||||||
34 | Wolska Gabriela | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP2 PŁOŃSK | |||||
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||||||
35 | MIĄCZYŃSKA MARYSIA | PŁOŃSK | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||
SP3 W PŁOŃSKU | |||||||||
36 | Wodzyńska Michalina | Szeromin | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP3 W PŁOŃSKU | |||||
37 | Piórkowski Bartosz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP3 W PŁOŃSKU | |||||
38 | Piórkowski Piotr | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP3 W PŁOŃSKU | |||||
39 | MIĄCZYŃSKI MICHAŁ | PŁOŃSK | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP3 W PŁOŃSKU | |||||
SP22 Włocławek | |||||||||
40 | Szepski Tomasz | Włocławek | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP22 Włocławek | |||||
SP Nowe Radzikowo | |||||||||
41 | Jakubiak Michał | Nowe Radzikowo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP Nowe Radzikowo | |||||
42 | Buks Damian | Nowe Radzikowo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP Nowe Radzikowo | |||||
43 | Piechna Karolina | Nowe Radzikowo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP Nowe Radzikowo | |||||
44 | Buks Jolanta | Nowe Radzikowo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP Nowe Radzikowo | |||||
45 | Grzybowska Julita | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | SP Nowe Radzikowo | |||||
46 | Pałka Mateusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | SP Nowe Radzikowo | |||||
SP nr.4 | |||||||||
47 | Kuc Karolina | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | SP nr.4 | |||||
STOWARZYSZENIE na Rzecz Zwierząt USZY DO GÓRY | |||||||||
48 | Jankowski Artur | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | STOWARZYSZENIE na Rzecz Zwierząt USZY DO GÓRY | |||||
Sp4 | |||||||||
49 | Piórkowski Mateusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Sp4 | |||||
Stowarzyszenie Pamięć i Sport | |||||||||
50 | Janczarek Kamil | Zakroczym | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Stowarzyszenie Pamięć i Sport | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||||||
51 | Dębski Wiktor | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
52 | Komorowski Jan | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
53 | Komorowska Maja | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
54 | Raćkowska Weronika | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
55 | Pyrzyńska Natalia | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
56 | Cichewicz Michał | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
57 | Kaczmarek Zuzanna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
58 | Cichowska Aleksandra | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
59 | Bałdyga Olaf | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
60 | Ksybek Jakub | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
61 | Wojciechowski Michał | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
62 | Szurmak Bartosz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
63 | Michalak Zuzanna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
64 | Turowiecka Julia | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
65 | Szczawińska Amelia | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
66 | Jankowska Aleksandra | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
67 | Kozarzewska Dominika | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
68 | Sadowska Majka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
TRI Wolf Team | |||||||||
69 | Wilczewski Jarosław | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | TRI Wolf Team | |||||
Torpeda Race Team | |||||||||
70 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Torpeda Race Team | |||||
71 | Wróbel Agnieszka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Torpeda Race Team | |||||
72 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Torpeda Race Team | |||||
UKS Karate-do | |||||||||
73 | kociński zbigniew | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | UKS Karate-do | |||||
Vege Runers | |||||||||
74 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | Vege Runers | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
75 | Długoszewski Mariusz | Płonsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
76 | Wisniewska Elzbieta Wisniewska | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
77 | Dzięgielewska Agnieszka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
78 | Chandoszko Małgorzata | Płock | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
79 | Zatorski Dawid | Mała wieś | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
80 | Konopka Zbigniew Konopka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
81 | Kowalski Dawid | Nowe Przybojewo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
82 | Brudzyński Artur | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
83 | Długoszewski Dawid | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
84 | Racinowski Dariusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
85 | Dymski Kamil | Nowy Dwor Mazowiecki | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
86 | Affek Magdalena | Nowy Dwor Mazowiecki | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
87 | Komorowska Renata | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
88 | Komorowski Piotr | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
89 | Jeziak Przemysław | Jeżewo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
90 | Raczkowski Łukasz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
91 | Czulińska Magdalena | Królewo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
92 | Czuliński Bogdan | Królewo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
93 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
94 | Ferski Adnrzej | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
95 | Schodowska Sylwia | Raciąż | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
96 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
97 | Tomczak Mateusz | Płock | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
98 | Jędrzejewski Patryk | Nowe Miasto | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
99 | Kłosiewska Martyna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
100 | Kowalski Kamil | Przemkowo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
101 | Kryczka Agnieszka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
102 | Bałdyga Joanna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
103 | Kowalska Blanka | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
104 | Płoski Piotr | Raciąż | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
105 | Rokicka Eliza | Płock | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
106 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
107 | Kozłowska Aleksandra | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
108 | Skowrońska Patrycja | Warszawa | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
109 | Figat Piotr | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
110 | Brzezińska Marta | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
111 | Zieliński Jacek | PŁOŃSK | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
112 | Zietarski Radosław | Plonsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
113 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
114 | Fabisiak Tomasz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
115 | Szuliński Wojciech | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
116 | Fabisiak Mateusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
117 | Jakubiak Arkadiusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
118 | Pawlak Robert | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
119 | Tokarska Marlena | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
120 | Mikołajczyk Marta | Kaczorowy | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
121 | Gmurczyk Joanna | Rębowo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
122 | Wierzchowska Bożena | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
123 | Boruszewski Michał | Gostynin | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
124 | Tomaszewska Joanna | Przedbórz | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
125 | Kowalik Marta | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
126 | Gut Cezary | Unieck | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
127 | Gut Beata | Unieck | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
128 | Bojanowski Andrzej | Unieck | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
129 | Kobyliński Piotr | Przasnysz | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
130 | Rypiński Łukasz | Mańkowo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
131 | Zmysłowska Iwona | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
132 | Głowacka Justyna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
133 | Jeziak Natalia | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
134 | Grzejda Marcin | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
135 | Jeziak Milena | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
136 | Żochowski Błażej | Lisewo | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
137 | Palmowski Aleksander | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
138 | Lewicki Adrian | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
139 | Wolski Kamil | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
140 | Lukasik Wiesiek | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
141 | Krysztofiak Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
142 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
143 | Kozłowski Hubert | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
144 | Bednarska Aleksandra | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
145 | Olszewski Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
146 | Gołębiewski Michał | Sochocin | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
147 | Gołębiewska Natalia | Sochocin | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
148 | Suchenek Arkadiusz | Kroczewo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
149 | Sokołowski Adrian | Kowanty | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
150 | Długoszewska Małgorzata | Szerominek | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
151 | Tomaszewska Katarzyna | Przedbórz | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
152 | Rzewinski Rafał | Lisewo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
153 | BAUMAN Grzegorz | Joniec Kolonia | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
154 | Bauman Katarzyna | Joniec | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
155 | BAUMAN Oliwia | Joniec | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
156 | Knaf Piotr | PŁOŃSK | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
157 | Stępień Marta | Płock | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
158 | Gawlik Łukasz | Wyszogród | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
159 | Bloch Zuzanna | Kałki | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
160 | Bloch Julita Bloch | Ojrzeń | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
161 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
162 | Kowalska Magdalena | Przemkowo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
163 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
164 | Grzegrzółka Michał | Ilino | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
165 | Ciarkowski Klaudiusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
166 | Piórkowska Justyna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
167 | Najechalska Anna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
168 | Hotlewski Sebastian | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
169 | Nerć Robert | Kosewo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
170 | Nerć Karolina | Kosewo | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
171 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
172 | Brudzyńska Ewa | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
173 | Zabłocka Mariola | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
174 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
175 | Kwiecień Robert | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
176 | Krzemińska Julia Krzemińska | Joniec | Bieg główny lista startowa dla dzieci | ||||||
177 | Karpińska Monika Karpińska | Joniec | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
178 | Kowalski Dariusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
179 | Ciosek Izabela | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
180 | Budek Przemysław | Kobylniki | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
181 | Koprowska Klaudia Koprowska | Mała Wieś | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
182 | Pawelska Malgorzata | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
183 | Długoszewski Tomasz | Plońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
184 | Jędrzejewska Justyna | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
185 | Ziembińska Monika | Nowa Góra | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
186 | Szymański Wiesław | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
187 | Debska Joanna | Plonsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
188 | Skrzynski Adam | Nacpolsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
189 | Żebrowski Szymon | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
190 | Wentykier Piotr | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
191 | Mekarski Krzysztof | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
192 | Skierska Aneta | Strubiny | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
193 | Białołęcka Lena | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
194 | Matosek Barbara | Plonsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
195 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
196 | Lawendowski Kamil | Szerominek | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
197 | Jasiński Adam | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych | ||||||
198 | Jasińska Ewa | Płońsk | Bieg główny lista startowa dla dorosłych |
Wyświetleń: 10795