VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) PROCAR Gdynia opłacono on-line
2 Dziedziejko Jan Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby niepełnoletnie) Szkoła podstawowa nr 1 Pruszcz Gd
3 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
4 Dziedziejko Aleksandra Pruszcz Gdanski Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
5 Czarnecka Anna Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
6 Lokś Paulina Janowo Bieg główny (osoby niepełnoletnie) 1 LO w Starogardzie Gdańskim
7 Lokś Paweł Janowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
8 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
9 Skrzypiec Maria Gdańsk Nordic Walking (osoby dorosłe)
10 Sakowicz Ewelina STRASZYN Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
11 ADAMIK JAN ADAMIK GDYNIA Bieg główny (osoby dorosłe)
12 Rzeszotarska Ewa Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
13 Grzegorcyk Grzegorz Pruszcz gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono
14 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
15 Pobłocki Piotr Lębork Bieg główny (osoby dorosłe) UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
16 Pobłocka Bożena Lębork Bieg główny (osoby dorosłe) UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork opłacono on-line
17 Nowaczynski Paweł Juszkowo Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
18 Regliński Jakub Żukowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
19 Freda Artur Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) SPIE SPORT TEAM / Pruszcz Biega opłacono on-line
20 Główczewski Grzegorz Tczew Bieg główny (osoby dorosłe) Biegający Tczew opłacono on-line
21 Wegner Filip Człuchów Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
22 Wegner Dawid Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) Bmw team opłacono on-line
23 Mikołajczyk Alicja Rotmanka Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
24 Dardzyński Marcin Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
25 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
26 Bramowicz Jacek Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) Straszyn Biega Pruszcz biega opłacono on-line
27 Zezula Lucyna PSZCZÓŁKI Bieg główny (osoby dorosłe) Klub Biegacza Celebrytki opłacono on-line
28 Paradzewski Krzysztof Łęgowo Bieg główny (osoby dorosłe) Team Łęgowo opłacono on-line
29 Paradzewska Martyna Łęgowo Bieg główny (osoby niepełnoletnie) SP Wojanowo
30 Imianowski Jakub Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
31 Żywicka Roma Sarnowy Bieg główny (osoby dorosłe)
32 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
33 Paradzewska Maja Łęgowo Bieg główny (osoby niepełnoletnie) SP Wojanowo
34 Niemiec Marek Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
35 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) O-SOWA BIEGA opłacono on-line
36 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny (osoby dorosłe) ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
37 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (osoby dorosłe) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
38 Szulc Katarzyna Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) LPP Team opłacono on-line
39 Szpyra Edward Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
40 Mikszuta Beata straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
41 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
42 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) CrossElite opłacono on-line
43 Nowak Bogdan Nowak Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
44 mikszuta emilia straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) Skla Sopot opłacono on-line
45 Beginski Sławomir Kowole Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
46 Wojda-Gburek Jacek Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
47 Czerniga Michał Starogard Gdański Bieg główny (osoby dorosłe)
48 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny (osoby dorosłe) Pruszcz Biega opłacono on-line
49 Radulski Radosław Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
50 Twarowski Michał Straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) TRISPACE TREK / JEPPESEN opłacono on-line
51 waldowski roman Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
52 Niemyjska Beata Starocin Bieg główny (osoby dorosłe) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
53 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
54 Kopczynski Filip Gdansk Bieg główny (osoby niepełnoletnie) MINIONKI
55 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
56 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) Safe Sport Team opłacono on-line
57 Kopicka Eliza Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe)
58 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking (osoby dorosłe)
59 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny (osoby dorosłe) TURBO Ptysie opłacono on-line
60 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny (osoby niepełnoletnie) TURBO Ptysie
61 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
62 Namiel Patrycja Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
63 Krawiec Andrzej Sztum Bieg główny (osoby dorosłe) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
64 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
65 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny (osoby dorosłe) Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
66 RASŁAWSKA AGNIESZKA RASŁAWSKA PSZCZÓŁKI Bieg główny (osoby dorosłe) Klub Biegacza Celebrytki opłacono on-line
67 DALECKA KATARZYNA PSZCZÓŁKI Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
68 Pieczulis Magdalena Straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
69 Lewicki Stanisław Straszyn Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
70 Lewicki Maciej Straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
71 Olszak Piotr Straszyn Bieg główny (osoby niepełnoletnie) Szkola podstawowa w Straszyn
72 Olszak Krystian Straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
73 ŻYROMSKA ADRIANA Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
74 Żyromski Mikołaj Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
75 Żyromski Wojciech Gdańsk Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
76 Nowakowska Aldona Nowakowska Juszkowo, Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
77 Krawczyk Bożena GDAŃSK Bieg główny (osoby dorosłe)
78 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny (osoby dorosłe) KS Sokół Zblewo
79 Jasiński Tadeusz Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
80 Jażdżewski ZYgmunt Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
81 Falkowska Emilia Straszyn Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
82 Marczak Renata Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) Pruszcz Biega opłacono on-line
83 Saluk Dariusz Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
84 Licznerski Artur Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
85 Warmowski Marcin Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) WARMA Team opłacono on-line
86 Wielewski Marcin Straszyn Bieg główny (osoby dorosłe) kosmiczny ślimak opłacono on-line
87 Wajerski Dawid Tczew Bieg główny (osoby dorosłe) run-log.com opłacono on-line
88 Loranty Radosław Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
89 Loranty Magdalena Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
90 Cząstka Marta Gdynia Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
91 POJAWA PAWEŁ POJAWA Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) Złote Wzgórza opłacono on-line
92 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) Iron Team opłacono on-line
93 BORYCKI Wojciech Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
94 Mąkosa Agata Juszkowo Bieg główny (osoby niepełnoletnie)
95 Mąkosa Barbara Juszkowo Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
96 Luksenburg Dominik Luksenburg Gołębiewo Wielkie Bieg główny (osoby dorosłe) Smurfit Kappa Adventure Team opłacono on-line
97 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg główny (osoby dorosłe) Run Beach Morning opłacono on-line
98 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg główny (osoby dorosłe) opłacono on-line
99 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Bieg główny (osoby dorosłe) Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
100 Kaczkowska Martyna Straszyn Bieg główny (osoby niepełnoletnie) Szkola podstawowa w Straszyn


Wyświetleń: 5726

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ