Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | PROCAR Gdynia | opłacono on-line |
2 | Dziedziejko Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Szkoła podstawowa nr 1 Pruszcz Gd | |
3 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
4 | Dziedziejko Aleksandra | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
5 | Czarnecka Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
6 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | 1 LO w Starogardzie Gdańskim | |
7 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
8 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
9 | Skrzypiec Maria | Gdańsk | Polska | Nordic Walking (osoby dorosłe) | ||
10 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
11 | ADAMIK JAN ADAMIK | GDYNIA | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
12 | Rzeszotarska Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
13 | Grzegorcyk Grzegorz | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono | |
14 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
15 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
16 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
17 | Nowaczynski Paweł | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
18 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
19 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | SPIE SPORT TEAM / Pruszcz Biega | opłacono on-line |
20 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
21 | Wegner Filip | Człuchów | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
22 | Wegner Dawid | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Bmw team | opłacono on-line |
23 | Mikołajczyk Alicja | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
24 | Dardzyński Marcin | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
25 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
26 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
27 | Zezula Lucyna | PSZCZÓŁKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Klub Biegacza Celebrytki | opłacono on-line |
28 | Paradzewski Krzysztof | Łęgowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Team Łęgowo | opłacono on-line |
29 | Paradzewska Martyna | Łęgowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | SP Wojanowo | |
30 | Imianowski Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
31 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
32 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
33 | Paradzewska Maja | Łęgowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | SP Wojanowo | |
34 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
35 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
36 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
37 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
38 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | LPP Team | opłacono on-line |
39 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
40 | Mikszuta Beata | straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
41 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
42 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | CrossElite | opłacono on-line |
43 | Nowak Bogdan Nowak | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
44 | mikszuta emilia | straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Skla Sopot | opłacono on-line |
45 | Beginski Sławomir | Kowole | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
46 | Wojda-Gburek Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
47 | Czerniga Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
48 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
49 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
50 | Twarowski Michał | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | TRISPACE TREK / JEPPESEN | opłacono on-line |
51 | waldowski roman | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
52 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
53 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
54 | Kopczynski Filip | Gdansk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | MINIONKI | |
55 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
56 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Safe Sport Team | opłacono on-line |
57 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
58 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking (osoby dorosłe) | ||
59 | Łasiński Jarosław | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | TURBO Ptysie | opłacono on-line |
60 | Czajka Maja | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | TURBO Ptysie | |
61 | Ptach Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
62 | Namiel Patrycja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
63 | Krawiec Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
64 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
65 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
66 | RASŁAWSKA AGNIESZKA RASŁAWSKA | PSZCZÓŁKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Klub Biegacza Celebrytki | opłacono on-line |
67 | DALECKA KATARZYNA | PSZCZÓŁKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
68 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
69 | Lewicki Stanisław | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
70 | Lewicki Maciej | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
71 | Olszak Piotr | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Szkola podstawowa w Straszyn | |
72 | Olszak Krystian | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
73 | ŻYROMSKA ADRIANA | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
74 | Żyromski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
75 | Żyromski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
76 | Nowakowska Aldona Nowakowska | Juszkowo, Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
77 | Krawczyk Bożena | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
78 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | KS Sokół Zblewo | |
79 | Jasiński Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
80 | Jażdżewski ZYgmunt | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
81 | Falkowska Emilia | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
82 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
83 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
84 | Licznerski Artur | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
85 | Warmowski Marcin | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | WARMA Team | opłacono on-line |
86 | Wielewski Marcin | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | kosmiczny ślimak | opłacono on-line |
87 | Wajerski Dawid | Tczew | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | run-log.com | opłacono on-line |
88 | Loranty Radosław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
89 | Loranty Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
90 | Cząstka Marta | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
91 | POJAWA PAWEŁ POJAWA | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Złote Wzgórza | opłacono on-line |
92 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
93 | BORYCKI Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
94 | Mąkosa Agata | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
95 | Mąkosa Barbara | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
96 | Luksenburg Dominik Luksenburg | Gołębiewo Wielkie | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Smurfit Kappa Adventure Team | opłacono on-line |
97 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Run Beach Morning | opłacono on-line |
98 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
99 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line |
100 | Kaczkowska Martyna | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Szkola podstawowa w Straszyn |
Wyświetleń: 17670