Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
202 | Witczak ANNA | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | IronTeam3City | opłacono on-line |
203 | Zań Tymon | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
204 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
205 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
206 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Norbsoft.pl | opłacono on-line |
207 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
208 | Witczak Arkadiusz | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | IronTeam3City | opłacono on-line |
209 | Wodzikowski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
210 | Królik Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
211 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
212 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Skl filippides | opłacono on-line |
213 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | |
214 | Wejher Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
215 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
216 | Bracha Ryszard | Radunica | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | RysiekTeam | opłacono on-line |
217 | Michalczyk Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
218 | Stasica Andrzej | Łęgowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
219 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
220 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
221 | Sierzanowski Filip | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
222 | Sierzanowska Julia | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
223 | Sierzanowska Natalia | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
224 | Schab Beata | Borkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
225 | Baranowska Kamila | Banino | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
226 | Baranowska Oliwia | Banino | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
227 | Wątka Katarzyna | Banino | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
228 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
229 | Nowak Lech | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
230 | Brach Dominik | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | RysiekTeam | opłacono on-line |
231 | Błaszczyk Bogdan | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Active Flow Team | opłacono on-line |
232 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz biega | opłacono on-line |
233 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega - SUT - Pruszcz Biega | opłacono on-line |
234 | Jerzyna Jacek | Rozyny | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Dolina Noteci Racing Team | |
235 | Zatorska-Radlińska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | RPD | opłacono on-line |
236 | Lubecka Paulina | Będomin | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Kościerski Klub KYOKUSHIN KARATE | |
237 | Lubecka Martyna | Będomin | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
238 | Lubecki Janusz | Będomin | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono | |
239 | Szczęsny Leszek | Gdansk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
240 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
241 | Gełdon Jarosław | Borkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
242 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | MIŚ Biega | opłacono on-line |
243 | Baran Ewelina | Boręty | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
244 | Janczy Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
245 | Mania Barbara | Boręty | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
246 | Popek Beata | Borkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | PopekTeam | opłacono on-line |
247 | Gola Marek | Pogórze | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
248 | Gola Agnieszka | Pogórze | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
249 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | 49BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line |
250 | Wysiecki Marcel | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | SP 4 Pruszcz Gdański | |
251 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
252 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
253 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
254 | Piotrowicz-Gnyp Sylwia | Różyny | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
255 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | wkurw_team | opłacono on-line |
256 | Michalczyk Mirosława | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono on-line |
257 | Gałuszyńska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Active Flow Team | opłacono on-line |
258 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Samrun Stg | opłacono on-line |
259 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Samrun Stg | opłacono on-line |
260 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Żarta Wataha | opłacono on-line |
261 | Maszka Beata | Osieczna | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Samrun stg | opłacono on-line |
262 | Kornacka - Warecka Agata | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
263 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
264 | Łangowska Anna Łangowska | Goszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
265 | Kamińska Kamila | Gdansk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
266 | Kamińska Maja | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Pruszcz Biega | |
267 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
268 | Latosińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Fundacja nie poddam Cię | |
269 | Maliszewski Jakub | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ComplexSport Tri Team | opłacono on-line |
270 | Maliszewska Katarzyna | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
271 | Piórkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
272 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
273 | Nowa Tymom | Radunica | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Radunica Run | |
274 | Jarząbek Maciej | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
275 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
276 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Radunica Run | opłacono |
277 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
278 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team - 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
279 | Janicka Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Gdansk | |
280 | Wąsik Darek | Pruszczu gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega,Iron Team, 49BLot | opłacono on-line |
281 | Tuźnik Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
282 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
283 | Rekść Aleksander | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Rekść Team | reksc.com | opłacono on-line |
284 | Rekść Małgorzata | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Rekść Team | reksc.com | opłacono on-line |
285 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
286 | Cudnowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Gdańsk Południe | |
287 | Cudnowska Tosia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Gdańsk Południe | |
288 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | TAKA Ryba\Koty3! | opłacono on-line |
289 | Richter Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
290 | Omernik Elżbieta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz biega kobieta w biegu | opłacono on-line |
291 | Tarapata-Skwiot Edyta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking (osoby dorosłe) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
292 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
293 | Baumgart Marta | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
294 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
295 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
296 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Gdańsk Południe / biegambowarto.pl | opłacono on-line |
297 | Tybel-Chmielewska Anna | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
298 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
299 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
300 | Chmielewski Andrzej Chmielewski | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17671