Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stasica Andrzej | Łęgowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
2 | ADAMIK JAN ADAMIK | GDYNIA | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
3 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
4 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
5 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
6 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
7 | Augustyn Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
8 | Augustyn Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
9 | Bach Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Smurfit Kappa Adventure Team | opłacono on-line |
10 | Badowski Mariusz Badowski | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
11 | Baka Jakub | Jagatowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | SKLA SOPOT | |
12 | Baran Ewelina | Boręty | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
13 | Baranowska Kamila | Banino | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
14 | Baranowska Oliwia | Banino | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
15 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
16 | Bartosiewicz Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | opłacono on-line |
17 | Baumgart Marta | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
18 | Beginski Sławomir | Kowole | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
19 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Jeppesen | opłacono on-line |
20 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
21 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Safe Sport Team | opłacono on-line |
22 | Bonisławski Ireneusz | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
23 | BORYCKI Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
24 | Brach Dominik | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | RysiekTeam | opłacono on-line |
25 | Bracha Ryszard | Radunica | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | RysiekTeam | opłacono on-line |
26 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
27 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega/49BLot | opłacono on-line |
28 | Budzka Joanna | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
29 | Budzki Dominik | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | SP nr 3 Pruszcz Gdanski | |
30 | Budzki Krzysiek | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
31 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
32 | Błaszczyk Bogdan | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Active Flow Team | opłacono on-line |
33 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
34 | Chmielewski Andrzej Chmielewski | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
35 | Ciecholińska Kamila | Borkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
36 | Cudnowska Tosia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Gdańsk Południe | |
37 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Gdańsk Południe / biegambowarto.pl | opłacono on-line |
38 | Cudnowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Gdańsk Południe | |
39 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
40 | Czajka Maja | Rotmanka | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | TURBO Ptysie | |
41 | Czarnecka Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
42 | Cząstka Marta | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
43 | Czerniga Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | ||
44 | Czyżewski Darek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
45 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA | opłacono on-line |
46 | DALECKA KATARZYNA | PSZCZÓŁKI | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
47 | Dardzyński Marcin | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
48 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | TAKA Ryba\Koty3! | opłacono on-line |
49 | Domaradzka Anna | Radunica | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | RADUNICA RUN | opłacono on-line |
50 | Dziedziejko Aleksandra | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
51 | Dziedziejko Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Szkoła podstawowa nr 1 Pruszcz Gd | |
52 | Falkowska Emilia | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
53 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Tumboteam | opłacono on-line |
54 | Fobke Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Wiktoria Running Team | opłacono on-line |
55 | Frankiewicz Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
56 | Frankiewicz Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Iron Team | opłacono on-line |
57 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | SPIE SPORT TEAM / Pruszcz Biega | opłacono on-line |
58 | Fudali Magdalena | Świdwin | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
59 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
60 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | zbyszekbiega | opłacono on-line |
61 | Gawarecka Aleksandra | Kleszczewko | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | SP Wojanowo | |
62 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Lotos Running Team | opłacono on-line |
63 | Gawarecki Wiktor | Kleszczewko | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | TKD AnDo | |
64 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
65 | Gałuszyńska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Active Flow Team | opłacono on-line |
66 | Gełdon Jarosław | Borkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
67 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | wkurw_team | opłacono on-line |
68 | Gola Agnieszka | Pogórze | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
69 | Gola Marek | Pogórze | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
70 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
71 | Grzegorcyk Grzegorz | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono | |
72 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
73 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | KS Sokół Zblewo | |
74 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
75 | Hefczyc Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Nordea | |
76 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
77 | Imianowski Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
78 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
79 | Janczy Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
80 | Jania Małgorzata | Suchy Dąb | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
81 | Janicka Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Gdansk | |
82 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
83 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
84 | Jarząbek Maciej | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
85 | Jasiński Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
86 | Jaszczerska Ewelina | Siwiałka | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
87 | Jażdżewski ZYgmunt | Gdańsk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
88 | Jerzyna Jacek | Rozyny | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Dolina Noteci Racing Team | |
89 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
90 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | |
91 | Kaczkowska Katarzyna | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
92 | Kaczkowska Martyna | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Szkola podstawowa w Straszyn | |
93 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Sapiące Gazele | opłacono on-line |
94 | Kamińska Kamila | Gdansk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Straszyn Biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
95 | Kamińska Maja | Straszyn | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | Pruszcz Biega | |
96 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
97 | Klonowska Kinga | Juszkowo | Polska | Bieg główny (osoby niepełnoletnie) | ||
98 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line | |
99 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | Elite Team | |
100 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny (osoby dorosłe) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17655