VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni

VIII WOJEWÓDZKI BIEG DOLINĄ RADUNI - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 159 MARSZK DANIEL M 1 M 15-17 1 KUJATY CARTUSIA KARTUZY 5km 0:16:33
2 208 SKALSKI SZYMON M 2 M 15-17 2 GDYNIA SKLA SOPOT 5km 0:16:52
3 288 SZTEJTER JAKUB M 3 M 18-32 1 PRUSZCZ GDAŃSKI AWFIS 5km 0:17:06
4 278 FOBKE PIOTR M 4 M 18-32 2 GDAŃSK WIKTORIA RUNNING TEAM 5km 0:17:14
5 254 WICENBACH ARKADIUSZ M 5 M 18-32 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:18:00
6 37 CZAJA LESZEK M 6 M 33-45 1 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:18:21
7 242 TWAROWSKI MICHAŁ M 7 M 46-59 1 STRASZYN TRISPACE TREK / JEPPESEN 5km 0:18:33
8 9 BAKA JAKUB M 8 M 15-17 3 JAGATOWO SKLA SOPOT 5km 0:18:36
9 276 MIKSZUTA EMILIA K 1 K 18-32 1 STRASZYN SKLA SOPOT 5km 0:18:39
10 31 CHĘTNIK RAFAŁ M 9 M 33-45 2 SZTUM 5km 0:18:46
11 63 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 10 M 33-45 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:18:51
12 218 TRACZYŃSKI DANIEL M 11 M 18-32 4 ŚWIDNICA BIEGOWA ŚWIDNICA 5km 0:18:56
13 141 KARPINSKI WIESLAW M 12 M 46-59 2 ROTMANKA 5km 0:19:01
14 279 KOWALSKI WALDEMAR M 13 M 33-45 4 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:19:06
15 149 NEUBAUER GRZEGORZ M 14 M 33-45 5 JUSZKOWO 5km 0:19:21
16 104 KURKOWSKI MAREK M 15 M 46-59 3 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:19:31
17 151 NIEMYJSKA BEATA K 2 K 18-32 2 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:43
18 136 MALISZEWSKI JAKUB M 16 M 0-14 1 STRASZYN COMPLEXSPORT TRI TEAM 5km 0:19:50
19 240 TUWALSKA MAŁGORZATA K 3 K 33-45 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:57
20 247 WALDOWSKI ROMAN M 17 M 33-45 6 GDAŃSK 5km 0:20:12
21 223 SZABŁOWSKA IWONA K 4 K 33-45 2 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 5km 0:20:21
22 16 BICZKOWSKI KONRAD M 18 M 33-45 7 STRASZYN JEPPESEN 5km 0:20:31
23 13 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 19 M 18-32 5 SIWIAŁKA 5km 0:20:34
24 83 KACZKOWSKA KATARZYNA K 5 K 33-45 3 STRASZYN 5km 0:20:39
25 172 PASZKOWSKI PAWEŁ M 20 M 33-45 8 GDAŃSK 5km 0:20:40
26 235 TELEPSKI MICHAŁ M 21 M 33-45 9 PRUSZCZ GDAŃSKI NULL 5km 0:20:42
27 189 RADULSKI RADOSŁAW M 22 M 33-45 10 GDAŃSK 5km 0:20:46
28 25 BRAMOWICZ JACEK M 23 M 33-45 11 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:20:46
29 95 KOZŁÓW WOJCIECH M 24 M 46-59 4 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:01
30 262 WNUK STANISŁAW M 25 M 46-59 5 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:21:16
31 94 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 26 M 33-45 12 STRASZYN 5km 0:21:17
32 58 GAPSKI ZBIGNIEW M 27 M 60-70 1 STAROGARD GD. ZBYSZEKBIEGA 5km 0:21:20
33 269 ZAKRZEWSKI JAKUB M 28 M 33-45 13 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 5km 0:21:24
34 203 SCHOENROCK TOMASZ M 29 M 18-32 6 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 5km 0:21:27
35 75 JANICKA DOMINIKA K 6 K 0-14 1 GDAŃSK GDANSK 5km 0:21:28
36 173 PERGOŁ MAREK M 30 M 46-59 6 BORKOWO ŁOSTOWICKIE 5km 0:21:34
37 249 WĄSIK DAREK M 31 M 33-45 14 PRUSZCZU GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA,IRON TEAM, 49BLOT 5km 0:21:47
38 187 PROKOPIUK JAROSŁAW M 32 M 46-59 7 GDYNIA PROCAR GDYNIA 5km 0:21:55
39 114 LEWICKI MACIEJ M 33 M 33-45 15 STRASZYN 5km 0:22:01
40 30 BUTOWSKA KATARZYNA K 7 K 33-45 4 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:22:01
41 26 BRYŁA MACIEJ M 34 M 33-45 16 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/49BLOT 5km 0:22:06
42 256 WIERGOWSKI MAREK M 35 M 46-59 8 STRASZYN STRASZYN BIEGA - SUT - PRUSZCZ BIEGA 5km 0:22:08
43 102 KULGAJUK MICHAL M 36 M 33-45 17 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA 5km 0:22:14
44 111 LEWAŃCZUK CEZARY M 37 M 0-14 2 PRUSZCZ GDAŃSKI CONCRE 5km 0:22:20
45 271 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K 8 K 33-45 5 GDAŃSK RPD 5km 0:22:23
46 23 BRACH DOMINIK M 38 M 18-32 7 PRUSZCZ GDAŃSKI RYSIEKTEAM 5km 0:22:25
47 230 SZUMACHER MARTA K 9 K 18-32 3 GDAŃSK 5km 0:22:30
48 116 LEWINSKI KRZYSZTOF M 39 M 33-45 18 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA 5km 0:22:33
49 292 ADAMIK JAN M 40 M 60-70 2 GDYNIA 5km 0:22:41
50 117 LICZNERSKI ARTUR M 41 M 33-45 19 JUSZKOWO 5km 0:22:46
51 24 BRACHA RYSZARD M 42 M 33-45 20 RADUNICA RYSIEKTEAM 5km 0:22:47
52 41 CZYŻEWSKI DAREK M 43 M 46-59 9 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:23:00
53 162 OLSZAK KRYSTIAN M 44 M 33-45 21 STRASZYN 5km 0:23:03
54 49 FALKOWSKA EMILIA K 10 K 15-17 1 STRASZYN 5km 0:23:04
55 226 SZCZĘSNY LESZEK M 45 M 33-45 22 GDANSK 5km 0:23:12
56 150 NIEMIEC MAREK M 46 M 46-59 10 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 5km 0:23:13
57 112 LEWAŃCZUK PIOTR M 47 M 33-45 23 PRUSZCZ GDAŃSKI CONCRE 5km 0:23:17
58 171 PASIERBSKA EWA K 11 K 18-32 4 GDAŃSK 5km 0:23:20
59 181 PITAK PIOTR M 48 M 33-45 24 PRUSZCZ GDAŃSKI 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 5km 0:23:24
60 127 LULIS ZBIGNIEW M 49 M 46-59 11 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:23:37
61 125 LUBECKI JANUSZ M 50 M 33-45 25 BĘDOMIN 5km 0:23:37
62 154 NOWACZYNSKI PAWEŁ M 51 M 0-14 3 JUSZKOWO 5km 0:23:51
63 36 CUDNOWSKI MIKOŁAJ M 52 M 15-17 4 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE 5km 0:23:52
64 55 GAJDUS WIKTOR M 53 M 33-45 26 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:23:52
65 88 KLIN ANNA K 12 K 18-32 5 SKÓRCZ 5km 0:23:54
66 120 LOKŚ PAWEŁ M 54 M 18-32 8 JANOWO 5km 0:24:05
67 101 ZAŃKO MAREK M 55 M 46-59 12 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:24:07
68 188 PTACH JACEK M 56 M 46-59 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:24:09
69 133 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 13 K 33-45 6 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:24:12
70 211 SKWIOT STANISŁAW M 57 M 46-59 14 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km 0:24:15
71 32 CHMIELEWSKI ANDRZEJ M 58 M 33-45 27 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5km 0:24:16
72 263 WODZIKOWSKI MARCIN M 59 M 18-32 9 GDAŃSK 5km 0:24:17
73 166 PACHNIA MICHAŁ M 60 M 18-32 10 PRUSZCZ GDAŃSKI RUN BEACH MORNING 5km 0:24:26
74 96 KRAWIEC ANDRZEJ M 61 M 46-59 15 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:24:26
75 207 SIWCZAK MARIUSZ M 62 M 33-45 28 SOBOWIDZ 5km 0:24:27
76 281 KOPCZYŃSKA MONIKA K 14 K 33-45 7 GDANSK 5km 0:24:28
77 212 STACHOLIŃSKI HUBERT M 63 M 33-45 29 GDYNIA 5km 0:24:34
78 21 BONISŁAWSKI IRENEUSZ M 64 M 33-45 30 STRASZYN 5km 0:24:41
79 252 WEGNER FILIP M 65 M 18-32 11 CZŁUCHÓW 5km 0:24:45
80 146 MICHAŁOWSKA-LEWIŃSKA ANITA K 15 K 33-45 8 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 5km 0:24:48
81 282 ŻYROMSKI MIKOŁAJ M 66 M 33-45 31 GDAŃSK 5km 0:24:57
82 179 PIÓRKOWSKA NATALIA K 16 K 18-32 6 GDAŃSK TAKA RYBA 5km 0:25:04
83 108 LELIWA SYLWIA K 17 K 18-32 7 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 5km 0:25:04
84 180 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 67 M 33-45 32 GDAŃSK TAKA RYBA 5km 0:25:04
85 178 PIOTROWSKI MATEUSZ M 68 M 18-32 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:25:05
86 274 ŻYROMSKI WOJCIECH M 69 M 0-14 4 GDAŃSK 5km 0:25:12
87 53 FREDA ARTUR M 70 M 33-45 33 PRUSZCZ GDAŃSKI SPIE SPORT TEAM / PRUSZCZ BIEGA 5km 0:25:13
88 248 WARMOWSKI MARCIN M 71 M 33-45 34 JUSZKOWO WARMA TEAM 5km 0:25:25
89 258 WITCZAK BARTOSZ M 72 M 15-17 5 KOWALE IRONTEAM3CITY 5km 0:25:29
90 215 STANKIEWICZ TOMASZ M 73 M 33-45 35 STASZYN DUDYCZRUN 5km 0:25:30
91 52 FRANKIEWICZ SZYMON M 74 M 33-45 36 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:25:33
92 196 RICHTER JACEK M 75 M 33-45 37 GDAŃSK TAKA RYBA 5km 0:25:33
93 65 KOWNACKA ADAM K 18 K 0-14 2 STRASZYN GTS STRASZYN 5km 0:25:34
94 39 CZARNECKA ANNA K 19 K 46-59 1 GDYNIA 5km 0:25:35
95 234 TARASIEWICZ RYSZARD M 76 M 60-70 3 BRANIEWO 5km 0:25:40
96 100 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 20 K 33-45 9 M I Ł O B Ą D Z 5km 0:25:45
97 259 WITT GRAŻYNA K 21 K 60-70 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:25:52
98 85 KACZOROWSKA MAŁGORZATA K 22 K 33-45 10 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km 0:25:55
99 78 JARZĄBEK MACIEJ M 77 M 33-45 38 STRASZYN 5km 0:25:58
100 5 AUGUSTYN EWELINA K 23 K 33-45 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:01
101 73 JANCZY SEBASTIAN M 78 M 33-45 39 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:05
102 192 REGLIŃSKI JAKUB M 79 M 18-32 13 ŻUKOWO 5km 0:26:05
103 84 KACZKOWSKA MARTYNA K 24 K 0-14 3 STRASZYN SZKOLA PODSTAWOWA W STRASZYN 5km 0:26:05
104 70 HINC STANISŁAW M 80 M 33-45 40 KOWALE SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA 5km 0:26:06
105 255 WIELEWSKI MARCIN M 81 M 33-45 41 STRASZYN KOSMICZNY ŚLIMAK 5km 0:26:07
106 15 BEGINSKI SŁAWOMIR M 82 M 33-45 42 KOWOLE 5km 0:26:07
107 198 ROZMUS KATARZYNA K 25 K 33-45 12 GDAŃSK 5km 0:26:13
108 191 RATAJCZAK PAWEŁ M 83 M 33-45 43 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:17
109 134 MALEK ANDRZEJ M 84 M 0-14 5 KOŚCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:26:20
110 124 LUBECKA PAULINA K 26 K 0-14 4 BĘDOMIN KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 5km 0:26:20
111 131 ŁOZIŃSKA KAROLINA K 27 K 18-32 8 TARNOWSKIE GÓRY 5km 0:26:21
112 67 GRABOWSKA DAGMARA K 28 K 33-45 13 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA 5km 0:26:22
113 142 MĄKOSA BARBARA K 29 K 33-45 14 JUSZKOWO 5km 0:26:23
114 185 POJAWA PAWEŁ M 85 M 18-32 14 JUSZKOWO ZŁOTE WZGÓRZA 5km 0:26:24
115 77 JARZABEK AGNIESZKA K 30 K 33-45 15 STRASZYN 5km 0:26:33
116 221 STRZELCZYK ADAM M 86 M 33-45 44 GDAŃSK 5km 0:26:37
117 130 ŁĘGOWSKI MICHAŁ M 87 M 33-45 45 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 5km 0:26:40
118 6 AUGUSTYN JACEK M 88 M 33-45 46 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:40
119 69 GRZEGORCZYK DOROTA K 31 K 33-45 16 KOWALE TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km 0:26:43
120 113 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA K 32 K 33-45 17 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:26:43
121 161 OLEJCZUK KAROLINA K 33 K 33-45 18 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5km 0:26:45
122 64 GNYP DANIEL M 89 M 46-59 16 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5km 0:26:47
123 241 TUŹNIK ANDRZEJ M 90 M 33-45 47 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:50
124 170 PARANDYK ADAM M 91 M 33-45 48 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 5km 0:26:50
125 251 WEGNER DAWID M 92 M 18-32 15 GDYNIA BMW TEAM 5km 0:26:57
126 182 PŁOSKI GRZEGORZ M 93 M 33-45 49 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:26:59
127 283 ŻYROMSKA ADRIANA K 34 K 33-45 19 GDAŃSK 5km 0:27:03
128 261 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 94 M 33-45 50 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:27:09
129 20 BOGALECKI MAREK M 95 M 60-70 4 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 5km 0:27:14
130 109 LENKIEWICZ RYSZARD M 96 M 60-70 5 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:27:23
131 163 OLSZAK PIOTR M 97 M 0-14 6 STRASZYN SZKOLA PODSTAWOWA W STRASZYN 5km 0:27:25
132 165 OSSOWSKI MICHAŁ M 98 M 33-45 51 GDAŃSK 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 5km 0:27:29
133 115 LEWICKI STANISŁAW M 99 M 0-14 7 STRASZYN 5km 0:27:29
134 66 KOWNACKA LIDIA K 35 K 0-14 5 STRASZYN GTS STRASZYN 5km 0:27:29
135 132 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 36 K 46-59 2 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:27:30
136 285 ARMATOWSKI FILIP M 100 M 0-14 8 JAGATOWO TUMBO TIM 5km 0:27:33
137 216 STASICA ANDRZEJ M 101 M 33-45 52 ŁĘGOWO 5km 0:27:36
138 201 SALUK DARIUSZ M 102 M 33-45 53 JUSZKOWO 5km 0:27:47
139 33 CIECHOLIŃSKA KAMILA K 37 K 33-45 20 BORKOWO 5km 0:27:51
140 280 NOWAK MICHAŁ M 103 M 33-45 54 RADUNICA RADUNICA RUN 5km 0:27:55
141 209 SKONKA ALEKSANDER M 104 M 33-45 55 GDAŃSK OLO TEAM 5km 0:27:56
142 225 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 105 M 46-59 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:27:56
143 197 ROGALSKA MAGDALENA K 38 K 33-45 21 GDANSK RUN BEACH MORNING 5km 0:27:56
144 14 BAUMGART MARTA K 39 K 33-45 22 STRASZYN 5km 0:28:02
145 264 WOJDA-GBUREK JACEK M 106 M 46-59 18 GDAŃSK 5km 0:28:05
146 213 STACHURA MAREK M 107 M 33-45 56 JUSZKOWO 5km 0:28:07
147 194 REKŚĆ MAŁGORZATA K 40 K 33-45 23 JUSZKOWO REKŚĆ TEAM | REKSC.COM 5km 0:28:07
148 193 REKŚĆ ALEKSANDER M 108 M 33-45 57 JUSZKOWO REKŚĆ TEAM | REKSC.COM 5km 0:28:07
149 217 STASINSKI RAFAL M 109 M 18-32 16 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 5km 0:28:08
150 275 MIKSZUTA BEATA K 41 K 46-59 3 STRASZYN 5km 0:28:19
151 147 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 42 K 33-45 24 ROTMANKA 5km 0:28:28
152 81 JAŻDŻEWSKI ZYGMUNT M 110 M 60-70 6 GDAŃSK 5km 0:28:30
153 284 ARMATOWSKI ARTUR M 111 M 46-59 19 JAGATOWO TUMBO TIM 5km 0:28:34
154 155 NOWAK BOGDAN NOWAK M 112 M 60-70 7 GDYNIA 5km 0:28:41
155 214 STANKIEWICZ MARIOLA K 43 K 33-45 25 STASZYN DUDYCZRUN 5km 0:28:44
156 277 SZULC KATARZYNA K 44 K 33-45 26 GDAŃSK LPP TEAM 5km 0:28:44
157 29 BUDZKI KRZYSIEK M 113 M 46-59 20 JUSZKOWO 5km 0:28:49
158 1 AMBROZIAK ADAM M 114 M 33-45 58 KOWALE TAKA RYBA 5km 0:28:51
159 10 BARAN EWELINA K 45 K 18-32 9 BORĘTY 5km 0:28:56
160 119 LOKŚ PAULINA K 46 K 15-17 2 JANOWO 1 LO W STAROGARDZIE GDAŃSKIM 5km 0:29:02
161 164 OMERNIK ELŻBIETA K 47 K 18-32 10 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU 5km 0:29:09
162 158 NUŻ ANNA K 48 K 33-45 27 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:29:19
163 71 IMIANOWSKI JAKUB M 115 M 0-14 9 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:29:24
164 199 RZESZOTARSKA EWA K 49 K 33-45 28 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:29:28
165 231 ŚCIRKO IWONA K 50 K 18-32 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:29:28
166 239 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 51 K 33-45 29 STRASZYN 5km 0:29:35
167 43 DARDZYŃSKI MARCIN M 116 M 33-45 59 JUSZKOWO 5km 0:29:37
168 237 TISSLER KATARZYNA K 52 K 18-32 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:29:38
169 135 MALISZEWSKA KATARZYNA K 53 K 33-45 30 STRASZYN 5km 0:29:45
170 272 ZEZULA LUCYNA K 54 K 33-45 31 PSZCZÓŁKI KLUB BIEGACZA CELEBRYTKI 5km 0:29:57
171 42 DALECKA KATARZYNA K 55 K 33-45 32 PSZCZÓŁKI 5km 0:30:04
172 190 RASŁAWSKA AGNIESZKA K 56 K 33-45 33 PSZCZÓŁKI KLUB BIEGACZA CELEBRYTKI 5km 0:30:05
173 265 WOLNY MALGORZATA K 57 K 33-45 34 ROTMANKA 5km 0:30:14
174 103 KURAJK MARIAN M 117 M 60-70 8 GDAŃSK 5km 0:30:20
175 8 BADOWSKI MARIUSZ M 118 M 33-45 60 GDAŃSK 5km 0:30:21
176 17 BINISZKIEWICZ MARCIN M 119 M 33-45 61 TCZEW 5km 0:30:27
177 232 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 120 M 60-70 9 GDYNIA MIŚ BIEGA 5km 0:30:38
178 47 DZIEDZIEJKO ALEKSANDRA K 58 K 33-45 35 PRUSZCZ GDANSKI 5km 0:30:40
179 72 IMIANOWSKI ŁUKASZ M 121 M 33-45 62 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:30:41
180 123 LUBECKA MARTYNA K 59 K 15-17 3 BĘDOMIN 5km 0:30:48
181 98 KRĘŻEL JAREK M 122 M 33-45 63 ROKITNICA 5km 0:30:52
182 137 MANIA BARBARA K 60 K 18-32 13 BORĘTY 5km 0:30:55
183 244 TYMINSKI KRZYSZTOF M 123 M 71-79 1 GDAŃSK 5km 0:30:57
184 257 WITCZAK OLIWIA K 61 K 0-14 6 KOWALE IRONTEAM3CITY 5km 0:30:57
185 145 MICHALCZYK MIROSŁAWA K 62 K 46-59 4 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU 5km 0:31:13
186 156 NOWAK LECH M 124 M 46-59 21 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:31:17
187 99 KRÓLIK KATARZYNA K 63 K 33-45 36 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:31:17
188 45 DE VIRION ALEKSANDRA K 64 K 46-59 5 GDAŃSK TAKA RYBA\KOTY3! 5km 0:31:31
189 2 AMBROZIAK SYLWIA K 65 K 33-45 37 KOWALE TAKA RYBA 5km 0:31:31
190 92 KORNACKA - WARECKA AGATA K 66 K 33-45 38 JUSZKOWO 5km 0:31:35
191 144 MICHALCZYK ŁUKASZ M 125 M 18-32 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:31:40
192 118 LOKŚ GRAŻYNA K 67 K 46-59 6 JANOWO 5km 0:31:56
193 175 PILCH JAKUB M 126 M 33-45 64 JUSZKOWO 5km 0:31:59
194 121 LORANTY MAGDALENA K 68 K 33-45 39 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:32:08
195 122 LORANTY RADOSŁAW M 127 M 33-45 65 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:32:09
196 176 PILCH KATARZYNA K 69 K 33-45 40 JUSZKOWO 5km 0:32:20
197 287 ZAMIELA KATARZYNA K 70 K 33-45 41 GDANSK 5km 0:32:22
198 219 STAWSKA KLAUDIA K 71 K 18-32 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:32:23
199 143 MICHALAK MAGDALENA K 72 K 33-45 42 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:32:33
200 273 ZIEŃCZUK PIOTR M 128 M 33-45 66 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 5km 0:32:37
201 129 ŁASIŃSKI JAROSŁAW M 129 M 33-45 67 ROTMANKA TURBO PTYSIE 5km 0:32:38
202 38 CZAJKA MAJA K 73 K 0-14 7 ROTMANKA TURBO PTYSIE 5km 0:32:38
203 174 PIECZULIS MAGDALENA K 74 K 33-45 43 STRASZYN 5km 0:32:41
204 79 JASIŃSKI TADEUSZ M 130 M 60-70 10 GDAŃSK 5km 0:32:46
205 27 BUDZKA JOANNA K 75 K 33-45 44 JUSZKOWO 5km 0:32:52
206 177 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 76 K 33-45 45 RÓŻYNY 5km 0:32:59
207 4 APANASEWICZ MAGDA K 77 K 33-45 46 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 5km 0:33:00
208 3 APANASEWICZ JERZY M 131 M 46-59 22 PRUSZCZ GDANSKI IRON TEAM 5km 0:33:01
209 18 BARTOSIEWICZ MARTA K 78 K 33-45 47 JUSZKOWO 0 5km 0:33:12
210 90 KOBUS ZBIGNIEW M 132 M 46-59 23 GDAŃSK 5km 0:34:05
211 290 BICZKOWSKA PAULINA K 79 K 33-45 48 STRASZYN 5km 0:34:10
212 54 FUDALI MAGDALENA K 80 K 18-32 15 ŚWIDWIN 5km 0:34:10
213 82 JÓŹWIK AGNIESZKA K 81 K 33-45 49 STRASZYN 5km 0:34:18
214 46 DOMARADZKA ANNA K 82 K 33-45 50 RADUNICA RADUNICA RUN 5km 0:34:43
215 51 FRANKIEWICZ KAROLINA K 83 K 33-45 51 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:34:59
216 250 WĄTKA KATARZYNA K 84 K 33-45 52 BANINO 5km 0:36:15
217 253 WEJHER KATARZYNA K 85 K 18-32 16 GDAŃSK 5km 0:36:15
218 34 CUDNOWSKA TOSIA K 86 K 0-14 8 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE 5km 0:36:33
219 35 CUDNOWSKI LESZEK M 133 M 46-59 24 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL 5km 0:36:34
220 89 KLONOWSKA KINGA K 87 K 0-14 9 JUSZKOWO 5km 0:36:59
221 210 SKONKA ANNA K 88 K 33-45 53 GDANSK OLO TEAM 5km 0:37:28
222 224 SZADKOWSKA ANNA K 89 K 33-45 54 PRUSZCZ GDANSKI 5km 0:37:29
223 200 SAKOWICZ EWELINA K 90 K 33-45 55 STRASZYN 5km 0:37:45
224 236 TESMER MAGDA K 91 K 18-32 17 PRUSZCZ GDAŃSKI SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM 5km 0:37:46
225 7 BACH ŁUKASZ M 134 M 33-45 68 PRUSZCZ GDAŃSKI SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM 5km 0:37:47
226 260 WITT HENRYK M 135 M 60-70 11 SOPOT NORBSOFT.PL 5km 0:40:05

VIII WOJEWÓDZKI BIEG DOLINĄ RADUNI - 5kmNW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 195 RESEMAN SYLWIA K 1 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKIN TEAM 5km NW 0:37:53
2 105 KUTNIEWSKA MARIA K 2 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:39:26
3 233 TARAPATA-SKWIOT EDYTA K 3 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km NW 0:51:46
4 291 SKRZYPIEC MARIA K 4 GDAŃSK 5km NW 0:51:52

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ