VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krężel Nikola Rokitnica Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
2 Krężel Patryk Rokitnica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
3 Butrym Blanka Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m SP nr 2 Pruszcz Gdański darmowy udział
4 Jarosz Dominik Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański darmowy udział
5 Jarosz Filip Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m PRZEDSZKOLE im. Korczaka darmowy udział
6 Neubauer Sara Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
7 Neubauer Kacper Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
8 Neubauer Szymon Juszkowo Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
9 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
10 Łukaszewski Filip Rumia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Szkoła podstawowa nr 9 w Rumi darmowy udział
11 LESZCZYŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m 3Szóstki darmowy udział
12 Loranty Inga Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
13 Loranty Lena Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
14 Kotlicki Tomasz Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
15 Kotlicki Konrad Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
16 Kotlicka Oliwia Straszyn Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
17 Lewańczuk Nina Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Concre darmowy udział
18 Lewańczuk Norbert Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Concre darmowy udział
19 BIELECKA BARBARA GDYNIA Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Sp 48 Gdynia darmowy udział
20 Wąsowicz Antosia Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Przedszkole Bursztynek darmowy udział
21 Wąsowicz Hania Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Przedszkole Bursztynek darmowy udział
22 Kaczorowska Maja juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
23 Majewska Luiza PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
24 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdanski Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Pruszcz Biega darmowy udział
25 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Pruszcz Biega darmowy udział
26 Dzik Ksawery Elblag Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
27 Hefczyc Ewa Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
28 Wolny Michalina Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła podstawowa w Rotmance darmowy udział
29 Karolczak Natalia PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
30 Karolczak Alicja Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
31 Szwedowska Julia Kulice Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
32 Szwedowska Martyna Kulice Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m ZKiW Kulice darmowy udział
33 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m ZKiW Kulice darmowy udział
34 Szabłowski Grzegorz Juszkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Pruszcz Biega darmowy udział
35 Szwedowski Kacper Kulice Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m ZKiW Kulice darmowy udział
36 Szabłowska Gabriela Juszkowo Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Pruszcz Biega darmowy udział
37 Frankiewicz Nikodem Gdańsk Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Iron Team / SP50 w Gdańsku darmowy udział
38 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdańsku Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
39 Pawelec Natalia Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
40 Zbrzeźniak Ewa Straszyn Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Przedszkole Horyzoncik w Borkowie darmowy udział
41 Zbrzeźniak Piotr Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Szkoła Podstawowa w Straszynie darmowy udział
42 MIKOŁAJCZYK Kacper Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m SP Rotmanka darmowy udział
43 Karasiewicz Barbara Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
44 Lisowsk LEna Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
45 Królik Wojciech Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
46 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
47 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Sp 8 Gdańsk darmowy udział
48 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Sp 8 Gdańsk darmowy udział
49 Parandyk Aleksandra Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
50 Parandyk Anna Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
51 Wierzba Przemysław Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Akademia Montessori darmowy udział
52 Wierzba Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Akademia Montessori darmowy udział
53 Jarzabek Michalina Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
54 Jarzabek Mikołaj Straszyn Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
55 Kuc Igor Owidz Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo darmowy udział
56 Kuc Jakub Owidz Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo darmowy udział
57 Kuc Inga Owidz Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo darmowy udział
58 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Przedszkole Miłobądz darmowy udział
59 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Przedszkole Miłobądz darmowy udział
60 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m PSP MIŁOBĄDZ darmowy udział
61 Kowa Marcelina Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Marcela darmowy udział
62 Teska Patrycja Gdynia Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
63 Teska Martyna Gdynia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
64 Prawdzik Michał Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
65 Hass Franciszek Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
66 Janczy Lena Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
67 Janczy Nadia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
68 Szyszkowska Alicja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
69 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
70 Zawadzińska Maja Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
71 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Sp 4 Pruszcz Gdanski darmowy udział
72 Radlińska Zofia Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
73 Lubecki Szymon Będomin Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Kościerski Klub KYOKUSHIN KARATE darmowy udział
74 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m darmowy udział
75 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m darmowy udział
76 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
77 Gondek Lena Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
78 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański darmowy udział
79 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański darmowy udział
80 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci do lat 5 - 300 m Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański darmowy udział
81 Nowak Maria Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m RADUNICA RUN darmowy udział
82 Nowak Tymon Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m RADUNICA RUN darmowy udział
83 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m SP nr 1/Pruszcz Biega darmowy udział
84 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m SP nr 1/Pruszcz Biega darmowy udział
85 Wysiecki Marcel Pruszcz gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m SP 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
86 Cellmer Magdalena Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
87 Lipkowska Marysia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
88 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Pruszcz Biega darmowy udział
89 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m SP nr4 Pruszcz Gdański darmowy udział
90 Majewska Konstancja Gdynia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Active Flow Junior darmowy udział
91 Gałszyńska Nina Gdynia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Active Flow Junior darmowy udział
92 Zagdańska Martyna Pruszcz Gdanski Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Sp nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
93 Walentynowicz Filip Pruszcz Gdanski Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Sp nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
94 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
95 Skowronek Amelia Borkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m darmowy udział
96 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Samrun Stg darmowy udział
97 Maszka Tymoteusz Osieczna Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Samrun stg darmowy udział
98 Maszka Igor Osieczna Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m Samrun stg darmowy udział
99 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m darmowy udział
100 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m Iron Team darmowy udział


Wyświetleń: 537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ