Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | SP. 3 Reda | |
2 | Lewinski Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Iron Team | |
3 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
4 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Samrun Stg | |
5 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
6 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | SP nr4 Pruszcz Gdański | |
7 | Kwiecień Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Pruszcz Biega | |
8 | Wysiecki Marcel | Pruszcz gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | SP 4 Pruszcz Gdański | |
9 | Pitak Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | SP nr 1/Pruszcz Biega | |
10 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
11 | Gołąbko Szymon | Suchy Dąb | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
12 | Lubecki Szymon | Będomin | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Kościerski Klub KYOKUSHIN KARATE | |
13 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
14 | Szyszkowska Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
15 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
16 | Kuc Inga | Owidz | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
17 | Jarzabek Mikołaj | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
18 | Frankiewicz Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Iron Team / SP50 w Gdańsku | |
19 | Szabłowska Gabriela | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Pruszcz Biega | |
20 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ZKiW Kulice | |
21 | Lewańczuk Norbert | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Concre | |
22 | Kotlicka Oliwia | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
23 | Neubauer Szymon | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
24 | Sierzanowska Natalia | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
25 | Warmowski Mikołaj | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Szkola podstawowa w Straszyn /WARMA Team | |
26 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
27 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |
28 | Żyromska Iga | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
29 | Paluch Mateusz | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | GTS Straszyn | |
30 | Nowaczynski Jan | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
31 | Marchewka Damian | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | GTS Straszyn | |
32 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | UKS Neptun Gdańsk | |
33 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
34 | Zaborowska Julia | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa w Rotmance | |
35 | Łukianski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
36 | Michańska Karolina | Kowale | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
37 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
38 | Gałszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Active Flow Junior | |
39 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Active Flow Junior | |
40 | Lipkowska Marysia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
41 | Pitak Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | SP nr 1/Pruszcz Biega | |
42 | Gondek Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
43 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | |||
44 | Radlińska Zofia | Gdańsk | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | |||
45 | Janczy Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
46 | Hass Franciszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
47 | Prawdzik Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
48 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
49 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Sp 8 Gdańsk | |
50 | Królik Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
51 | Zbrzeźniak Ewa | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Przedszkole Horyzoncik w Borkowie | |
52 | Szabłowski Grzegorz | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Pruszcz Biega | |
53 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ZKiW Kulice | |
54 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Pruszcz Biega | |
55 | Loranty Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
56 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumi | |
57 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
58 | Jarosz Dominik | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański | |
59 | Siedlecka Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
60 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
61 | DOMARADZKI KONRAD | RADUNICA | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | RADUNICA RUN | ||
62 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
63 | Wątka Zuzanna | BANINO | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
64 | Wegrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Qumple | |
65 | Licznerski Adam | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
66 | Kuśmierczyk Adam | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
67 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
68 | Kowalski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
69 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
70 | Rasławski Michał | Pszczołki | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Mały Katolik Tczew | |
71 | Dalecka Małgorzata | Pszczółki | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa w Pszczółkach | |
72 | Sulich Magdalena | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański | |
73 | Sulich Hanna | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański | |
74 | Kartuszyński Maciej | Wielki Klincz | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
75 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Active Flow Junior | |
76 | Skotniewska Ola | gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Active Flow Junior | |
77 | Myszka Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
78 | Giniewicz Maks | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
79 | Kacprzak Mateusz | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Gminne Przedszkole w Straszynie | |
80 | Kacprzak Maja | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Gminne Przedszkole w Straszynie | |
81 | Kulesza Tymon | Radunica | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
82 | Truszkowska Aleksandra | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
83 | Weiher Lena | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
84 | Zaborowski Dawid | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Rotmance | |
85 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
86 | Maszka Igor | Osieczna | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Samrun stg | |
87 | Maszka Tymoteusz | Osieczna | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Samrun stg | |
88 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | |||
89 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | PSP MIŁOBĄDZ | ||
90 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
91 | Jarzabek Michalina | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
92 | Parandyk Anna | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
93 | Parandyk Aleksandra | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
94 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Sp 8 Gdańsk | |
95 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
96 | MIKOŁAJCZYK Kacper | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP Rotmanka | |
97 | Zbrzeźniak Piotr | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
98 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ZKiW Kulice | |
99 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
100 | Wolny Michalina | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Rotmance |
Wyświetleń: 10288