VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Radlińska Zofia Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
2 Czerwińska Maja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
3 Loranty Lena Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
4 Loranty Inga Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
5 Jarzabek Mikołaj Straszyn Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
6 Jarzabek Michalina Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
7 Dardzyński Szymon Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
8 Kaczorowska Maja juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
9 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
10 Jelinski Marcel Nowa Wieś Przywidzka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
11 Michańska Karolina Kowale Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
12 Kulesza Tymon Radunica Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
13 Kulesza Szymon Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
14 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
15 Królik Wojciech Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
16 Kaczorowska Marika juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
17 Truszkowska Aleksandra Juszkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
18 Truszkowska Lena Gdynia Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
19 Kartuszyński Maciej Wielki Klincz Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
20 Sierzanowska Natalia Rotmanka Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
21 Sierzanowski Filip Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
22 Sierzanowska Julia Rotmanka Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
23 Teska Martyna Gdynia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
24 Teska Patrycja Gdynia Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
25 Neubauer Szymon Juszkowo Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
26 Neubauer Kacper Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
27 Neubauer Sara Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
28 Karwat Magda Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
29 Karolczak Alicja Rotmanka Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
30 Karolczak Natalia PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
31 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
32 Krężel Patryk Rokitnica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
33 Krężel Nikola Rokitnica Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
34 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
35 Myszka Zuzanna Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
36 Myszka Jakub Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
37 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
38 Nowaczynski Jan Juszkowo Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
39 Baranowski Adam BANINO Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
40 Baumgart Filip Straszyn Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
41 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
42 Wątka Jakub BANINO Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
43 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
44 Grześkowiak Marcel Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
45 Wątka Zuzanna BANINO Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
46 Urban Lena Nowy Dwór Gdański Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
47 Dudek Laura Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
48 Dudek Marta Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
49 Skowronek Amelia Borkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
50 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
51 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
52 Zawadzińska Maja Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
53 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
54 Parandyk Anna Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
55 Parandyk Aleksandra Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
56 Kozikowski Dominik Straszyn Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
57 Stachura Leon Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
58 Lisowsk LEna Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
59 Kotlicka Oliwia Straszyn Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
60 Badowski Maksymilan Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
61 Kotlicki Konrad Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
62 Kotlicki Tomasz Straszyn Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
63 Żyromska Iga Gdańsk Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m
64 Żyromski Tymon Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
65 Gondek Lena Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
66 Karasiewicz Barbara Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
67 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
68 Hefczyc Ewa Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
69 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
70 Licznerski Adam Juszkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
71 Rozmus Patryk Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
72 Rozmus Mikołaj Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
73 Łukianski Szymon Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
74 Licznerska Anna Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
75 Łukianski Marcin Gdańsk Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
76 Kuśmierczyk Adam Juszkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
77 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
78 Majewska Luiza PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
79 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
80 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
81 Majewski Julian Juszkowo Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
82 Majewski Antoni Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
83 Dalecka Karolina Pszczółki Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
84 Rekść Łucja Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
85 Rekść Emilia Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
86 Janczy Nadia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
87 Janczy Lena Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
88 Hass Franciszek Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
89 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
90 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
91 Prawdzik Michał Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
92 Szwedowska Julia Kulice Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
93 Saluk Igor Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
94 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
95 Saluk Daria Juszkowo Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m
96 Weiher Lena GDAŃSK Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
97 Pawelec Natalia Juszkowo Bieg dzieci do lat 5 - 300 m
98 Lipkowska Marysia Pruszcz Gdański Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m
99 Kowalski Filip Gdańsk Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
100 LESZCZYŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m 3Szóstki


Wyświetleń: 1640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ