Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weiher Lena | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
2 | Kalinowski Łukasz | Łęgowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Łęgowo | |
3 | Adamczyk Dorian | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Rotmance | |
4 | Rogowski Michał | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP nr 3 Pruszcz Gdański | |
5 | Truszkowska Lena | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
6 | Truszkowska Aleksandra | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
7 | Kulesza Szymon | Radunica | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
8 | Kulesza Tymon | Radunica | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
9 | Marchewka Damian | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | GTS Straszyn | |
10 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
11 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
12 | Wiśniewska Julia | Sopot | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | Przedszkole LOKOMOTYWA | |
13 | Dudek Marta | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
14 | Dudek Laura | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
15 | Karwat Magda | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
16 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | OSP Kłosowo | |
17 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | OSP Kłosowo | |
18 | Kacprzak Maja | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Gminne Przedszkole w Straszynie | |
19 | Kacprzak Mateusz | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Gminne Przedszkole w Straszynie | |
20 | Rzeżuchowska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
21 | Stachura Leon | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
22 | Stachura Lena | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
23 | Giniewicz Maks | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
24 | Nowaczynski Jan | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
25 | Myszka Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
26 | Myszka Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
27 | Kaczorowska Marika | juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
28 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | Przedszkole nr 5 Sopot | |
29 | Jelinski Marcel | Nowa Wieś Przywidzka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
30 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | S.P.nr 7 Sopot | |
31 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
32 | Dardzyński Szymon | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
33 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | Active Flow Junior | |
34 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP 76 Gdańsk | |
35 | Skotniewska Ola | gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Active Flow Junior | |
36 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Active Flow Junior | |
37 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk | |
38 | Kartuszyński Maciej | Wielki Klincz | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
39 | Sulich Hanna | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański | |
40 | Dalecka Karolina | Pszczółki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
41 | Sulich Magdalena | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański | |
42 | Dalecka Małgorzata | Pszczółki | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa w Pszczółkach | |
43 | Dalecka Michalina | Pszczółki | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa w Pszczółkach | |
44 | Rasławski Michał | Pszczołki | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Mały Katolik Tczew | |
45 | Paluch Mateusz | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | GTS Straszyn | |
46 | Paluch Lena | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | Słoneczny Domek Małego Odkrywcy | |
47 | Naczk Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | NEXUS Team | |
48 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
49 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
50 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | MKS Truso Elbląg | |
51 | Żyromski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
52 | Żyromska Iga | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
53 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
54 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |
55 | Kowalski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
56 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
57 | Saluk Daria | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
58 | Saluk Igor | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
59 | Rekść Emilia | Juszkowo | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | |||
60 | Rekść Łucja | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
61 | Kuśmierczyk Adam | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
62 | Licznerska Anna | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
63 | Licznerski Adam | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
64 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
65 | Warmowska Michalina | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | WARMA Team | |
66 | Warmowski Mikołaj | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | Szkola podstawowa w Straszyn /WARMA Team | |
67 | Wegrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Qumple | |
68 | Wątka Zuzanna | BANINO | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
69 | Wątka Jakub | BANINO | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
70 | Baranowski Adam | BANINO | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
71 | Sierzanowska Julia | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
72 | Sierzanowski Filip | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
73 | Sierzanowska Natalia | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
74 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
75 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
76 | Kaczkowska Lena | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkola podstawowa w Straszyn | |
77 | DOMARADZKI KONRAD | RADUNICA | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | RADUNICA RUN | ||
78 | DOMARADZKA KAJA | RADUNICA | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | RADUNICA RUN | ||
79 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | Przedszkole nr 85 w Gdańsku | |
80 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
81 | Rozmus Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
82 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
83 | Badowski Maksymilan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
84 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
85 | Siedlecka Danuta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
86 | Siedlecka Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
87 | Krężel Nikola | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
88 | Krężel Patryk | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
89 | Butrym Blanka | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
90 | Jarosz Dominik | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa Nr 1 Pruszcz Gdański | |
91 | Jarosz Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | PRZEDSZKOLE im. Korczaka | |
92 | Neubauer Sara | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci do lat 5 - 300 m | ||
93 | Neubauer Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
94 | Neubauer Szymon | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 10-11lat - 1000 m | ||
95 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
96 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumi | |
97 | LESZCZYŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | 3Szóstki | |
98 | Loranty Inga | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m | ||
99 | Loranty Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-7 lat - 300 m | ||
100 | Kotlicki Tomasz | Straszyn | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat - 600 m |
Wyświetleń: 10425