Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp. Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
2 Machnikowski Marek Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
3 Radziszewska Marlena Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
4 Cygański Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Są Wolniejsi / CSiR Susz opłacono on-line
5 Korduła Zbigniew Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ biegowyswiat.pl opłacono
6 Nojman Rafał Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
7 Weiland Adrian Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners opłacono on-line
8 Szklarska Marta Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
9 Stefaniak Marcin Łęczyce W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
10 Bereżański Bartłomiej Reda W blasku księżyca – 100 km+ Runeda opłacono on-line
11 Kaźmierska Aleksandra Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
12 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ WieWiór Team opłacono on-line
13 de Rosier Marek Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
14 Szreder Henryk Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
15 Gałka Grzegorz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
16 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
17 Pudełko Rafał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Leśne czwartki ;) opłacono
18 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Rześki ranek – 50 km+ opłacono
19 Postupalski Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ IHS Markit opłacono
20 Wojciechowska-Hrycyk Agata Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
21 Łangowska Iwona Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
22 Szubert Marcin Ustronie Morskie Poranek na plaży – 160 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
23 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie W blasku księżyca – 100 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
24 Dębowski Michał Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Podatki to kradzież opłacono
25 Krysztofiak Damian Braniewo W blasku księżyca – 100 km+ Azyl Biegacza opłacono
26 Fajgier Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #RunningOnKeto opłacono
27 Armatyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Motywatornia Team opłacono
28 Orłowski Piotr Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
29 Kaszuba Andrzej JANOWICE W blasku księżyca – 100 km+ TRITON KONIN opłacono
30 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ LOTOS RUNNING TEAM opłacono
31 Kycia Piotr Rawicz W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
32 Ostaszewski Mariusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono
33 Zielińska Agnieszka Reda Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono
34 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning opłacono
35 Osmański Damian Osmański Pacółtowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
36 Wasilewski Marcin Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono
37 Zwoliński Tomasz Mosty W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
38 Rybka Tomek Kłodzko Rześki ranek – 50 km+ opłacono
39 Hatłas Adam Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
40 Pazio Jakub Ostrołęka W blasku księżyca – 100 km+ Biegam bo lubię Ostrołęka opłacono
41 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Poranek na plaży – 160 km+ MKB Dreptak opłacono
42 Rychlińska Joanna Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
43 Jakubiec Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Navimart Run opłacono
44 Piesik Patryk Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono
45 Kędzia Edyta Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ PEWIK GDYNIA opłacono
46 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
47 Bujnicki Marcin Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Nordic Walking Pasłęk opłacono
48 Ossowski Maciej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
49 Ruczyński Maciej Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia opłacono
50 Mierzwa Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono
51 Kędziora Leszek Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
52 Szostek Marek Barcin Rześki ranek – 50 km+ opłacono
53 Nowakowski Norbert Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ OZD Mielony na kozetce opłacono on-line
54 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Poranek na plaży – 160 km+ Wicht and Wicher opłacono
55 Niechoćko Agata Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
56 Rogulska Anna Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
57 Deska Karolina Nowa Iwiczna Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
58 Bolewski Adam Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Foto Web Adam Bolewski opłacono on-line
59 Hojko Adrianna Wrocław Bieg dla 10 - 10 km+ Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu opłacono on-line
60 KIERSKI DARIUSZ PSZCZYNA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
61 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
62 Stankowski Przemysław Poznań W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
63 Krajewska-Kłoda Katarzyna Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
64 Kłoda Dariusz Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
65 Kiezik Anna Olsztyn W blasku księżyca – 100 km+ Ultra Way Team opłacono
66 Dąbrowska Anna Maria Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Adekada opłacono on-line
67 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ opłacono
68 Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
69 Jodko Magda Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
70 Küchler Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
71 Stasiński Adam Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
72 Federowicz Grzegorz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ WATAHA GRUPA TRENINGOWA opłacono on-line
73 Sazon Inesa Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
74 SZUSTEK ADAM Tuchom W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-) opłacono on-line
75 Zawadzki Przemek Jabłonna Rześki ranek – 50 km+ Biegam Na Tarchominie opłacono
76 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
77 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
78 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
79 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
80 Zalewska Kamila Pszczółki Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono
81 WOJCIESZAK KLAUDIA WOJCIESZAK Legionowo Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
82 Małecki Jacek kalisz W blasku księżyca – 100 km+ Dzikie Borsuki opłacono on-line
83 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
84 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team 100.00 PLN
85 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
86 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
87 Konkol Kazimierz Somonino W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
88 Serafin Dorota Rokitki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
89 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
90 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog opłacono on-line
91 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
92 Kańtoch Weronika Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kreft / Runeda opłacono on-line
93 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
94 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
95 Jarzab Agata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
96 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
97 Opiela Maria Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
98 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
99 Markowski Szymon Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Thales / Biegający Tczew opłacono on-line
100 Owczarek Jacek Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 36602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ