Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 939 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ LOTOS RUNNING TEAM opłacono
2 242 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
3 506 Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
4 Gredke Robert Anielin Bieg dla 10 - 10 km+ Team ZabieganeDni
5 754 Krzyśko Krzysztof Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
6 630 Siuda Łukasz Banino Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
7 241 Muza Marcin Banino W blasku księżyca – 100 km+ MGS LAW RUN TEAM / OIRP GDAŃSK opłacono
8 590 Mierzwa Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono
9 584 Marciniak Izabela Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
10 661 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ ESJA Team opłacono on-line
11 823 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ ESJA Team opłacono on-line
12 Wawerko Katarzyna Banino Bieg dla 10 - 10 km+ Szalony Gdańsk Biega 20.00 PLN
13 808 Szostek Marek Barcin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
14 516 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
15 Tazbir Grzegorz Będzin Poranek na plaży – 160 km+
16 722 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
17 534 Frybes Agnieszka Białystok Rześki ranek – 50 km+ Fundacja Kierunek Ultra opłacono on-line
18 758 Kumor Malwina Bielsko-Biała Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
19 Kwiecień Michał Bierutów Poranek na plaży – 160 km+ 10.00 PLN
20 560 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Rześki ranek – 50 km+ ProRunning Promotion opłacono on-line
21 Kleina Dorota Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bojano Biega 80.00 PLN
22 36 Mazur Andrzej Bojano Poranek na plaży – 160 km+ Bojano Biega / Zantyr Sztum opłacono on-line
23 813 Świątkowski Dariusz Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
24 Nawrocki Jacek Bojano Bieg dla 10 - 10 km+ Bojano Biega 10.00 PLN
25 Dzikiewicz Krzysztof Bojano W blasku księżyca – 100 km+ Ultra 3
26 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA
27 63 ZABOROWSKA URSZULA Borzytuchom Poranek na plaży – 160 km+ kb GOCH Bytów opłacono
28 778 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
29 246 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
30 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+
31 227 Krysztofiak Damian Braniewo W blasku księżyca – 100 km+ Azyl Biegacza opłacono
32 Grabowski Dariusz Bratian Poranek na plaży – 160 km+ Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie
33 Kołodziejski Krzysztof Brzeg Rześki ranek – 50 km+ BRZEG
34 610 PERZ MARZENNA BUKOWIEC Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
35 799 Skorupka Radek Bydgoszcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
36 Lewandowski Filip Bydgoszcz Poranek na plaży – 160 km+
37 567 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
38 809 Szrajber Malwina Bysław Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
39 CZAJA ŁUKASZ BYTONIA Poranek na plaży – 160 km+
40 510 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
41 598 Nehring Tomasz Chełmno Rześki ranek – 50 km+ WETERANI PL opłacono on-line
42 931 Nehring Barbara Chełmno Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
43 221 Klecha Krzysztof Chełmża W blasku księżyca – 100 km+ ZeusTEAM opłacono on-line
44 934 Pasińska Angelika Chojnice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono
45 JAGODA ADAM CHORZÓW W blasku księżyca – 100 km+ FUCHS OIL TEAM
46 270 Szadłowski Dariusz Ciechocinek W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
47 812 Śliwka Beata cieszyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ olza cieszyn opłacono on-line
48 643 Śliwka Arkadiusz Cieszyn Rześki ranek – 50 km+ olza cieszyn opłacono on-line
49 607 Pastwa Krzysztof Cisewie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
50 557 Kłoda Dariusz Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
51 564 Krajewska-Kłoda Katarzyna Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
52 749 Kowalczyk Anna Czarny Las Słoneczne popołudnie - 22 km+ Drużyna ML opłacono on-line
53 743 Kaszuba Katarzyna Czeladź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
54 Obradović Paweł Czeladź W blasku księżyca – 100 km+ Brembo 90.00 PLN
55 546 Janas Dariusz Czerwonak Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono
56 273 Śmigielska Danuta Czerwonak W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
57 927 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
58 258 Rumpel Krzysztof Czyżowice (Gmina: Gorzyce) W blasku księżyca – 100 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
59 625 Rumpel Maria Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
60 580 Łuczków Andrzej Darłowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
61 210 Grodzki Tomasz Darłowo W blasku księżyca – 100 km+ Ultras Darłowo opłacono on-line
62 505 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
63 39 Nojman Rafał Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
64 47 Radziszewska Marlena Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
65 Ołów Kamila Dubeninki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DD Running Team
66 593 Morus Tomek Dubiel Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
67 587 Meller Joanna Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
68 588 Meller Wojciech Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
69 910 Gaj Grzegorz Dzietrzkowice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
70 277 Tongori Andras Elblag W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
71 555 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
72 Jankowski Marcin Elbląg Rześki ranek – 50 km+ Nordic Walking Pasłęk 10.00 PLN
73 Dordzik Małgorzata Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
74 818 Włoszczyński Maciej Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
75 732 Grynis Paweł Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
76 561 Kostuch Jan Garcz Rześki ranek – 50 km+ opłacono
77 755 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
78 721 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
79 627 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
80 902 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
81 Owczarzak Filip Gdansk Rześki ranek – 50 km+ opłacono
82 795 Saldana Cristian Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
83 827 zlotowski piotr gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ sportevo opłacono on-line
84 Bieganska Sandra Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+
85 19 Kamecka Sonia Gdansk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
86 622 Riegel Mateusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ST RUNNERS opłacono on-line
87 702 Anguelov Michel Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
88 203 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
89 283 Zagalski Jakub Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
90 933 Olszewski Krzysztof Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
91 728 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
92 644 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
93 527 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning opłacono
94 725 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
95 253 Polański Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
96 247 Olejko Radosław Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Step by Step opłacono on-line
97 797 Seroka Paweł Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
98 578 Lenarciak Marek Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
99 Gendek Izabela Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Witch and Witcher
100 649 Wierzba Krzysztof Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ 3Braci Wierzba opłacono on-line


Wyświetleń: 60018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ