Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
2 Krzyśko Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
3 Siuda Łukasz Banino Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
4 Marciniak Izabela Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
5 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ Elite Team opłacono on-line
6 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team opłacono on-line
7 Wawerko Katarzyna Banino Bieg dla 10 - 10 km+ Szalony Gdańsk Biega 100.00 PLN
8 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
9 Tazbir Grzegorz Będzin Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
10 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
11 Frybes Agnieszka Białystok W blasku księżyca – 100 km+ Fundacja Kierunek Ultra opłacono on-line
12 Kwiecień Michał Bierutów Poranek na plaży – 160 km+ 240.00 PLN
13 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Rześki ranek – 50 km+ ProRunning Promotion opłacono on-line
14 Kleina Dorota Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bojano Biega 200.00 PLN
15 Mazur Andrzej Bojano Poranek na plaży – 160 km+ Bojano Biega / Zantyr Sztum opłacono on-line
16 Świątkowski Dariusz Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
17 Nawrocki Jacek Bojano Bieg dla 10 - 10 km+ Bojano Biega 90.00 PLN
18 Dzikiewicz Krzysztof Bojano W blasku księżyca – 100 km+ Ultra 3 180.00 PLN
19 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA 120.00 PLN
20 ZABOROWSKA URSZULA Borzytuchom Poranek na plaży – 160 km+ kb GOCH Bytów opłacono
21 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
22 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
23 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
24 Grabowski Dariusz Bratian Poranek na plaży – 160 km+ Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie 230.00 PLN
25 Kołodziejski Krzysztof Brzeg Rześki ranek – 50 km+ BRZEG 160.00 PLN
26 PERZ MARZENNA BUKOWIEC Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
27 Bancewicz Radek Bukówka Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
28 Gaura Łukasz Bydgoszcz Poranek na plaży – 160 km+ Ultra Wolf opłacono on-line
29 Szrajber Malwina Bysław Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
30 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
31 Nehring Tomasz Chełmno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
32 Nehring Barbara Chełmno Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
33 Klecha Krzysztof Chełmża W blasku księżyca – 100 km+ ZeusTEAM opłacono on-line
34 Szadłowski Dariusz Ciechocinek W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
35 Śliwka Beata cieszyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ olza cieszyn opłacono on-line
36 Śliwka Arkadiusz Cieszyn Rześki ranek – 50 km+ olza cieszyn opłacono on-line
37 Pastwa Krzysztof Cisewie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
38 Kowalczyk Anna Czarny Las Słoneczne popołudnie - 22 km+ Drużyna ML opłacono on-line
39 Kaszuba Katarzyna Czeladź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
40 Obradović Paweł Czeladź W blasku księżyca – 100 km+ Brembo 270.00 PLN
41 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
42 Rumpel Krzysztof Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
43 Rumpel Maria Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
44 Łuczków Andrzej Darłowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
45 Grodzki Tomasz Darłowo W blasku księżyca – 100 km+ Ultras Darłowo opłacono on-line
46 Morus Tomek Dubiel Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
47 Meller Joanna Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
48 Meller Wojciech Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
49 Gaj Grzegorz Dzietrzkowice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
50 Tongori Andras Elblag Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
51 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
52 Włoszczyński Maciej Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
53 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
54 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
55 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
56 Saldana Cristian Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
57 Kamecka Sonia Gdansk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
58 Riegel Mateusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ST RUNNERS opłacono on-line
59 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
60 Zagalski Jakub Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
61 Olszewski Krzysztof Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
62 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
63 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
64 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
65 Polański Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
66 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
67 Olejko Radosław Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Step by Step opłacono on-line
68 Kisiel Mateusz Kisiel Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
69 Korol Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
70 Golec Tomasz GDAŃSK Poranek na plaży – 160 km+ Bart Team 240.00 PLN
71 Noga Krzysztof Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ the Nogas opłacono on-line
72 Maliński Marek Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
73 Kwiatkowska Anna Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
74 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
75 Żak Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Browery Team opłacono on-line
76 Sazon Inesa Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
77 Kępara Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ADVA Optical Networking opłacono on-line
78 Michalak Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Żarta Wataha opłacono on-line
79 Pobłocki Jan Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
80 Pettke Nikodem Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
81 Jabłoński Robert Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
82 Piotrowski Michał Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
83 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
84 Witkowska Beata Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
85 Wróblewski Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
86 Jastrzembski Edmund Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Silesia Marathon Team/Bydgoszcz Fan Maraton opłacono on-line
87 SZYSZKOWSKI RAFAL Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
88 Grudzień Paweł Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
89 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
90 Jakubek Artur Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ MACGREGOR opłacono on-line
91 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk opłacono on-line
92 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
93 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
94 Kondratiuk Renata Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
95 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 230.00 PLN
96 Rawa Marcin Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
97 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Diverse Extreme Team / Osowa opłacono on-line
98 Pugowska Izabela Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 170.00 PLN
99 Lamcha Anna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
100 Głowacki Rafał Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 27401

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ