Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR TRZEBNICA Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
2 Kwiecień Michał Bierutów Poranek na plaży – 160 km+ 310.00 PLN
3 Konkol Kazimierz Somonino W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
4 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
5 Dąbkowski Andrzej Wojciechy W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
6 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
7 Roszman Henryk Orle Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
8 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
9 Szostek Marek Barcin Rześki ranek – 50 km+ opłacono
10 Kazimierczak Filip Tarnowo Podgórne Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
11 Oszywa Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
12 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ opłacono
13 Rojek Andrzej Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ 300.00 PLN
14 Tazbir Grzegorz Będzin Poranek na plaży – 160 km+ 300.00 PLN
15 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
16 Borowski Adam Inowrocław Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
17 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
18 Zagalski Jakub Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
19 Stańczykowski Rafał Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ 240.00 PLN
20 Łącki Jarosław Gołubie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
21 Kumor Malwina Bielsko-Biała Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
22 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
23 Rybka Tomek Kłodzko Rześki ranek – 50 km+ opłacono
24 Melzer Hanna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
25 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
26 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
27 Miąsek Ryszard Szpęgawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
28 Stankowski Przemysław Poznań W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
29 Gniotyński Jerzy Rumia Rześki ranek – 50 km+ 280.00 PLN
30 Misztalewska IWONA Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
31 Cichowski Grzegorz Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
32 Bojański Zbigniew Września W blasku księżyca – 100 km+ 260.00 PLN
33 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
34 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
35 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Rześki ranek – 50 km+ opłacono
36 Dorawa Zbyszek Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
37 Janowska Urszula Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
38 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
39 Jaworski Krzysztof Słupsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
40 Przyborski Michał Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
41 Sych Zuzanna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
42 Szreder Marcin Luzino Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
43 Jakubowska Anna Piaseczno Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
44 Poss Marcin Warszawa Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
45 Siuda Łukasz Banino Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
46 Zduńska Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
47 Lipka Jakub Reda W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
48 Zielińska Agnieszka Reda Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono
49 Mejer Adam Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
50 Balonis-Chyb Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
51 Olejczuk Karolina Straszyn Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
52 KIERSKI DARIUSZ PSZCZYNA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
53 Czechowski Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
54 Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
55 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
56 Grzywinski Bartosz Toruń Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
57 Lipnicka Marta Jelenia Góra W blasku księżyca – 100 km+ 250.00 PLN
58 Gaj Grzegorz Dzietrzkowice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
59 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
60 Urbaniak Aleksander Warszawa W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
61 Jurga Damian Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
62 Kisiel Mateusz Kisiel Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
63 Kotowska Sylwia Olsztyn Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
64 Gaweł Ireneusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
65 Ohler Ola Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
66 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
67 Stepak Włodzimierz Rudzica Poranek na plaży – 160 km+ 380.00 PLN
68 Korol Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
69 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
70 Kownacka Magdalena Józefów Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
71 janik izabella okrajnik W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
72 Lamparski Sławek Sopot Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
73 Kukla Maciej Katowice Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
74 Wojdasiewicz Tadeusz Kępice Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
75 Maliński Marek Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
76 Witkowski Bogdan Sopot W blasku księżyca – 100 km+ 240.00 PLN
77 Ossowski Maciej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
78 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
79 Mazerski Grzegorz Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 400.00 PLN
80 Szrajber Malwina Bysław Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
81 Deska Karolina Nowa Iwiczna Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
82 Rokosz Robert Głowno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
83 Rogulska Anna Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
84 Stój Maciej Warszawa W blasku księżyca – 100 km+ 330.00 PLN
85 Niechoćko Agata Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
86 Trzeciecka Magdalena Trzeciecka Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
87 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
88 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
89 Dorosz Grzegorz Konstantowo Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
90 Ohler Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
91 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
92 Zatorski Andrzej Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
93 Grzywiński Wojtek Torun Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
94 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
95 Stańco Mariola Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
96 Siwicka Julia Sopot Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
97 Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp. Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
98 Kokoszanek Nikodem Kokoszanek Międzychód Bieg dla 10 - 10 km+ 120.00 PLN
99 Nebeling Wojciech Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
100 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 39534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ