Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Dudziński Przemysław Obłotne Rześki ranek – 50 km+ Lece Pendze 200.00 PLN
402 Pyka Daniel Piekary Śląskie Rześki ranek – 50 km+ Lecymy Durś 200.00 PLN
403 Pudełko Rafał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Leśne czwartki ;) opłacono
404 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
405 Karczewski Grzegorz Hel Poranek na plaży – 160 km+ LKS Błękitni Żeglce 300.00 PLN
406 Najda Sławomir Sztum W blasku księżyca – 100 km+ LKS ZANTYR SZTUM 320.00 PLN
407 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ LOTOS RUNNING TEAM opłacono
408 Nowakowski Łukasz Gdynia Rześki ranek – 50 km+ LOTOS Team/Sobczak Team opłacono on-line
409 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk opłacono on-line
410 ŻYŻA PIOTR SKOKOWA W blasku księżyca – 100 km+ Maagnus Team Skokowa opłacono on-line
411 Jakubek Artur Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ MACGREGOR opłacono on-line
412 Kozłowski Rafał Konin W blasku księżyca – 100 km+ Mafia Team Konin opłacono on-line
413 Kowalczyk Mateusz Przeworsk Poranek na plaży – 160 km+ Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa 300.00 PLN
414 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MIŚ biega opłacono
415 Drankiewicz Robert Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
416 Drankiewicz Marta Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
417 Pieszko Magda Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
418 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Poranek na plaży – 160 km+ MKB Dreptak opłacono
419 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Rześki ranek – 50 km+ Morsy Ostrołęka opłacono on-line
420 Będźkowski Marek Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka 300.00 PLN
421 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ MOTYWATORNIA TEAM 140.00 PLN
422 Armatyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Motywatornia Team opłacono
423 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Rześki ranek – 50 km+ Motywatornia Team opłacono on-line
424 Karolak Ania Słupsk Poranek na plaży – 160 km+ Muay running team / Ultra Way opłacono
425 Wojtaszek Marcin Toruń Poranek na plaży – 160 km+ Muchy na zębach opłacono on-line
426 Gładysz Artur Gorzów Rześki ranek – 50 km+ N4A 200.00 PLN
427 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
428 Urbański Robert Kocierz Rychwałdzki W blasku księżyca – 100 km+ Nadleśnictwo Jeleśnia opłacono on-line
429 Rajkowski Damian Pogórze W blasku księżyca – 100 km+ NAVA Running Team opłacono on-line
430 Jakubiec Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Navimart Run opłacono
431 Warzocha Paweł Niechobrz Poranek na plaży – 160 km+ NiechBiega opłacono on-line
432 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. Rześki ranek – 50 km+ niezrzeszony opłacono on-line
433 Weiland Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
434 Weiland Adrian Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners opłacono on-line
435 Trusiak Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK opłacono on-line
436 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog opłacono on-line
437 Bronowicki Ryszard Nowy Tomyśl W blasku księżyca – 100 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono
438 Łąk Tomasz Wrocław Poranek na plaży – 160 km+ NOA opłacono on-line
439 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Norda Active Team opłacono on-line
440 Taisner Tomasz Ruda Śląska W blasku księżyca – 100 km+ Nordic Team Ruda Śląska opłacono on-line
441 Jankowski Marcin Elbląg Rześki ranek – 50 km+ Nordic Walking Pasłęk 210.00 PLN
442 Bujnicki Marcin Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Nordic Walking Pasłęk opłacono
443 Kędziora Leszek Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
444 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
445 Śliwka Beata cieszyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ olza cieszyn opłacono on-line
446 Śliwka Arkadiusz Cieszyn Rześki ranek – 50 km+ olza cieszyn opłacono on-line
447 Nowak Dariusz Władysławowo Poranek na plaży – 160 km+ owocowybiegacz Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
448 Nowakowski Norbert Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ OZD Mielony na kozetce opłacono on-line
449 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team 100.00 PLN
450 Dawidziuk Adrian Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
451 Skocka Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
452 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
453 Mroczek Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
454 Mroczek Robert Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
455 Ruczyński Maciej Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia opłacono
456 Kowalewski Jarosław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
457 Adamusiak Marlena Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ parkrun Rumia opłacono on-line
458 Zakrzewski Maciej Rumia Poranek na plaży – 160 km+ PARKRUN RUMIA opłacono on-line
459 Domżalska Wioletta Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
460 Zając Piotr Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
461 Mrozowski Dariusz Rumia Poranek na plaży – 160 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
462 Smyk Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
463 Wielgos Joanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
464 Smyk Łukasz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
465 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Szczecinek opłacono on-line
466 Kędzia Edyta Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ PEWIK GDYNIA opłacono
467 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Rześki ranek – 50 km+ Pietkun Team opłacono on-line
468 Dębowski Michał Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Podatki to kradzież opłacono
469 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ Poltarex opłacono
470 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Rześki ranek – 50 km+ Połczyn biega opłacono on-line
471 Parzybut Jan Pniewy Poranek na plaży – 160 km+ Postep Pniewy opłacono on-line
472 Nalewajko Tomasz Rumia Rześki ranek – 50 km+ PracaDlaBiegacza.pl opłacono on-line
473 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Rześki ranek – 50 km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
474 Potoczek Andrzej Lichnowy Poranek na plaży – 160 km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
475 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Rześki ranek – 50 km+ ProRunning Promotion opłacono on-line
476 Mystkiwski Grzegorz Lubichowo Poranek na plaży – 160 km+ Psia Kość opłacono on-line
477 Soszyński Wojtek PONURZYCA Poranek na plaży – 160 km+ PZU Sport Team opłacono on-line
478 Przybylski Łukasz Szadek W blasku księżyca – 100 km+ RAJSPORT ACTIVE opłacono on-line
479 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Republika FC Łeba opłacono on-line
480 Oleszczyk Rafał Goleniów Poranek na plaży – 160 km+ ROAD TO ULTRA MANUMISSION opłacono on-line
481 Dudek Edward Radziechowy Rześki ranek – 50 km+ Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy opłacono
482 Świst Joanna Gryfino W blasku księżyca – 100 km+ Royal Runnes Team opłacono on-line
483 Grabowski Dariusz Bratian Poranek na plaży – 160 km+ Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie 300.00 PLN
484 Markowska Dorota Reguły Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
485 Katana Katarzyna Pruszków Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
486 Konarzewski Jacek Rumia Poranek na plaży – 160 km+ Rumia biega opłacono on-line
487 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Rumia biega opłacono on-line
488 Smółkowski Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RumiaRunnerTeam opłacono on-line
489 Bednarczyk Wojciech Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
490 Kęsicka Agnieszka Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ RUNEDA 320.00 PLN
491 Bujak Aleksandra Bolszewo Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA 200.00 PLN
492 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
493 Bereżański Bartłomiej Reda W blasku księżyca – 100 km+ Runeda opłacono on-line
494 Muszyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA opłacono
495 SZCZEGÓLSKI MARCIN REDA Rześki ranek – 50 km+ Runeda opłacono on-line
496 Jakubczak Karol Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda opłacono on-line
497 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
498 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
499 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
500 Kempczyński Piotr Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk 200.00 PLN


Wyświetleń: 39528

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ