Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | 40 | Nowaczyk Tomasz | Kościan | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Kościan Team | opłacono on-line |
202 | 234 | MALINOWSKI ZBIGNIEW | KOŁOBRZEG | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI | opłacono |
203 | 633 | Sobczyk Łukasz | Kołobrzeg | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Kołobrzeg Biega | opłacono on-line |
204 | 271 | Szubert Agnieszka | Ustronie Morskie | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Kołobrzeg Biega | opłacono |
205 | 57 | Szubert Marcin | Ustronie Morskie | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Kołobrzeg Biega | opłacono |
206 | 45 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
207 | 613 | Podczarski Tomasz | Kolbudy | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
208 | 803 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Kobiety w Biegu | opłacono on-line |
209 | Fudała Patrycjusz | Katowice | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | KM PSP w Katowicach | ||
210 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | KLIMAT SUWAŁKI | ||
211 | 577 | Laburda Kinga | Kraków Nowa Huta | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | KLIfornia TRI | opłacono on-line |
212 | 63 | ZABOROWSKA URSZULA | Borzytuchom | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | kb GOCH Bytów | opłacono |
213 | 538 | Grachel Darek | Słupsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | John _Runner_Rambo | opłacono on-line |
214 | Norwa Sylwester | Patków | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | JET SET | ||
215 | 757 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | JARBUD | opłacono on-line |
216 | 570 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | JARBUD | opłacono on-line |
217 | 524 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | JARBUD | opłacono on-line |
218 | 944 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Jak Zawsze | opłacono on-line |
219 | 804 | Strosin Tomasz | rumia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | JAGODA-team | opłacono on-line |
220 | 936 | Piasecka Agata | Gdańsk | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Iron Team | opłacono on-line |
221 | 747 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Invicta Power Team | opłacono on-line |
222 | 614 | Postupalski Michał | Gdynia | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | IHS Markit | opłacono |
223 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Hania i Zosia | ||
224 | 44 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono |
225 | 644 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
226 | 948 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
227 | 535 | Galasiński Andrzej | Luboń | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Grupa Sigmeo | opłacono on-line |
228 | 50 | Remlajn Adam | Malbork | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Grupa Malbork | opłacono on-line |
229 | 10 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
230 | 723 | Fornell Tomasz | Gdańsk | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
231 | 733 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | gosia.sie.buja | opłacono on-line |
232 | 211 | Hinc Janusz | Gdynia | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Gemini Team | opłacono on-line |
233 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Gdyńskie dziewuchy | ||
234 | 923 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Gdyński dywizjon okrętów bojowych | opłacono on-line |
235 | 534 | Frybes Agnieszka | Białystok | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono on-line |
236 | JAGODA ADAM | CHORZÓW | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | FUCHS OIL TEAM | ||
237 | 949 | Tymiński Jarosław | Reda | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | FOX | opłacono on-line |
238 | 511 | Bolewski Adam | Gdańsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Foto Web Adam Bolewski | opłacono on-line |
239 | 23 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Forever Young Łódź | opłacono on-line |
240 | 222 | Klimczewski Marek | Łódź | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | opłacono on-line |
241 | 951 | Waligórska Agnieszka | Luboń | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Flaming w biegu | opłacono on-line |
242 | 279 | Tyczyński Sławomir | Leszno | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Filgrosoil | opłacono on-line |
243 | 43 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
244 | 922 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
245 | 661 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | ESJA Team | opłacono on-line |
246 | 823 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | ESJA Team | opłacono on-line |
247 | 662 | Zięba Beata | Kościerzyna | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Endure Team | opłacono on-line |
248 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Elite Team | ||
249 | 713 | Chwiałkowski Wiesław | Toruń | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | EiW | opłacono on-line |
250 | 906 | Chwiałkowska Ewa | Toruń | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | EiW | opłacono on-line |
251 | 236 | Małecki Jacek | kalisz | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Dzikie Borsuki | opłacono on-line |
252 | 587 | Meller Joanna | Dywity | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Drużyna Wilka | opłacono on-line |
253 | 588 | Meller Wojciech | Dywity | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Drużyna Wilka | opłacono on-line |
254 | 557 | Kłoda Dariusz | Czapury | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
255 | 564 | Krajewska-Kłoda Katarzyna | Czapury | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
256 | 505 | Baraniak Beata | Daszewice | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Drużyna Szpiku | opłacono |
257 | 749 | Kowalczyk Anna | Czarny Las | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Drużyna ML | opłacono on-line |
258 | łuchniak kuba | Łódź | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Droga Do Ultra | ||
259 | 32 | łuchniak kuba | Łódź | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Droga Do Ultra | opłacono on-line |
260 | 753 | Kreft Ewa | Gdańsk | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Dream Tri Team | opłacono on-line |
261 | 775 | Mizgajska-Kępa Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
262 | 772 | Michalak Sylwester Michalak | Szczęsne | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono on-line |
263 | 746 | Kępa Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
264 | 17 | Jodko-Narkiewicz Adam | Gdańsk | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Diverse Extreme Team / Osowa | opłacono on-line |
265 | 628 | Sidor Mariusz | Słupsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line |
266 | 509 | Bogumiłow Marcin | Słupsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Decathlon Power Słupsk | opłacono |
267 | Ołów Kamila | Dubeninki | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | DD Running Team | ||
268 | 956 | Zachary Mariusz | Rumia | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | DALEKO JESZCZE | opłacono on-line |
269 | 912 | GRYGIEL Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | DALEKO JESZCZE | opłacono on-line |
270 | 546 | Janas Dariusz | Czerwonak | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Czerwonak Biega | opłacono |
271 | 513 | Broniszewski Jarosław | Miekowo | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Czerwonak Biega | opłacono on-line |
272 | 636 | Stańczak Piotr | Koziegłowy | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Czerwonak Biega | opłacono |
273 | 523 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | CZERNIA TEAM | opłacono on-line |
274 | 660 | Zielonka Mariusz | Poznań | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | CSWLąd Poznań | opłacono on-line |
275 | 569 | Kucharski Radosław | Słupsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | CKB Supsk | opłacono on-line |
276 | 539 | Grudziński Ernest | Zambrów | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Burzyn-Bierza Team | opłacono on-line |
277 | Kołodziejski Krzysztof | Brzeg | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | BRZEG | ||
278 | 286 | Żak Paweł | Gdańsk | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Browery Team | opłacono on-line |
279 | Obradović Paweł | Czeladź | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Brembo | ||
280 | 548 | Jasińska Patrycja | Warszawa | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Bractwo Biegowe BGK | opłacono on-line |
281 | WOJDAN Miroslaw | GDYNIA | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Boot Camp Polska Gdynia | ||
282 | 36 | Mazur Andrzej | Bojano | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | Bojano Biega / Zantyr Sztum | opłacono on-line |
283 | Nawrocki Jacek | Bojano | Polska | Bieg dla 10 - 10 km+ | Bojano Biega | ||
284 | Kleina Dorota | Bojano | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Bojano Biega | ||
285 | 705 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
286 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | ||
287 | 255 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
288 | 35 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
289 | 816 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
290 | Bęgowski Marek | Kamień Pomorski | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Biegórki | ||
291 | 26 | Korduła Zbigniew | Gdańsk | Polska | Poranek na plaży – 160 km+ | biegowyswiat.pl | opłacono |
292 | 659 | Zawadzki Przemek | Jabłonna | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Biegam Na Tarchominie | opłacono |
293 | Szymańska Roksana | Poznań | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Biegam Dobrze | ||
294 | 249 | Pazio Jakub | Ostrołęka | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Biegam bo lubię Ostrołęka | opłacono |
295 | 826 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
296 | 727 | Gdaniec Sławomir | Tczew | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
297 | 825 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
298 | 284 | Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz | Tczew | Polska | W blasku księżyca – 100 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
299 | 824 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | Słoneczne popołudnie - 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
300 | 575 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | Polska | Rześki ranek – 50 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 88482