Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczuk Feliks Szczecin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
2 Adamusiak Marlena Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ parkrun Rumia opłacono on-line
3 Adryan Adam Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ Wataha Łączy Nas Bieganie 190.00 PLN
4 Aļeksejevs Denis Rīga Poranek na plaży – 160 km+ :) opłacono on-line
5 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
6 Artemiuk Eugenia Hajnówka Rześki ranek – 50 km+ Hajnówka Biega opłacono on-line
7 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka Rześki ranek – 50 km+ Hajnówka Biega opłacono on-line
8 Bakalarska MARIOLA Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
9 Balcerowicz Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
10 Balonis-Chyb Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
11 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
12 Bancewicz Radek Bukówka Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
13 Bańdo Weronika Reda Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
14 Bartkowski Mariusz Mszanowo Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
15 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
16 Bednarczyk Wojciech Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
17 Będźkowski Marek Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka 230.00 PLN
18 Bergmann Arkadiusz Łężyce Rześki ranek – 50 km+ 180.00 PLN
19 Bergmann Ewa Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
20 Bergmann Oskar Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
21 Bezdel Anna Puck Bieg dla 10 - 10 km+ 90.00 PLN
22 Bielas Tomasz KOSAKOWO Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wodnik opłacono on-line
23 Bielecki Tadeusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
24 Bieszke Michał Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ UltraRunner.Gdynia opłacono on-line
25 Bisha Mieczysław Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
26 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk 160.00 PLN
27 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
28 Bolek Daniel Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
29 Bonecki Sylwester Rybnik Rześki ranek – 50 km+ KS M. E. T. A. opłacono on-line
30 Borowski Adam Inowrocław Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
31 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team 80.00 PLN
32 Broniszewski Jarosław Miekowo Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
33 Bronowicki Ryszard Nowy Tomyśl W blasku księżyca – 100 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono
34 Brzeziński Mariusz Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ Ultrakrew 250.00 PLN
35 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA 120.00 PLN
36 Bukowski Michał Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ BBL Ostrołęka Dark Side opłacono on-line
37 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
38 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
39 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
40 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
41 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
42 Chwiałkowska Ewa Toruń Bieg dla 10 - 10 km+ EiW opłacono on-line
43 Chwiałkowski Wiesław Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ EiW opłacono on-line
44 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
45 Cichowski Grzegorz Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
46 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
47 Cieśla Ela Olsztynek Rześki ranek – 50 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
48 Czapa Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
49 Czechowski Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
50 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Rześki ranek – 50 km+ 170.00 PLN
51 Czernia Jerzy Straszyn Rześki ranek – 50 km+ CZERNIA TEAM opłacono on-line
52 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
53 Czoska Przemysław Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
54 Dąbkowski Andrzej Wojciechy W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
55 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
56 Dawidziuk Adrian Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
57 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
58 Dobrowolska Natalia Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
59 Domżalska Wioletta Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
60 Dorawa Zbyszek Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
61 Dorosz Grzegorz Konstantowo Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
62 Dorsz Beata GDYNIA Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
63 Drankiewicz Marta Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
64 Drankiewicz Robert Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
65 Drgas Ewelina Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
66 Dudek Edward Radziechowy Rześki ranek – 50 km+ Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy opłacono
67 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
68 Dydak Dawid Nadarzyn W blasku księżyca – 100 km+ Team Deaf Running opłacono on-line
69 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
70 Dzikiewicz Krzysztof Bojano W blasku księżyca – 100 km+ Ultra 3 180.00 PLN
71 Eliasz Michał Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dovista Active Team opłacono on-line
72 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ BHMW_Gdynia opłacono on-line
73 Falandysz Damian Pruszków Poranek na plaży – 160 km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
74 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
75 Ferenc Adrian Pisz Poranek na plaży – 160 km+ 240.00 PLN
76 Ferszt Piotr Olsztyn W blasku księżyca – 100 km+ Ultra Way Team 180.00 PLN
77 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR TRZEBNICA Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
78 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Poranek na plaży – 160 km+ Niemiłość Sparta 230.00 PLN
79 Fornell Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Grupa biegowa 65 opłacono on-line
80 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
81 Frankiewicz Maciej Malbork Poranek na plaży – 160 km+ GRUPA MALBORK opłacono on-line
82 Frybes Agnieszka Białystok W blasku księżyca – 100 km+ Fundacja Kierunek Ultra opłacono on-line
83 Fudała Patrycjusz Katowice Poranek na plaży – 160 km+ KM PSP w Katowicach 230.00 PLN
84 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
85 Gaj Grzegorz Dzietrzkowice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
86 Gajauskas Augustas Kaunas Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
87 Galasiński Andrzej Luboń Rześki ranek – 50 km+ Grupa Sigmeo opłacono on-line
88 Gaura Łukasz Bydgoszcz Poranek na plaży – 160 km+ Ultra Wolf opłacono on-line
89 Gaweł Ireneusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
90 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
91 Gdaniec Sławomir Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
92 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
93 Gniotyński Jerzy Rumia Rześki ranek – 50 km+ 240.00 PLN
94 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
95 Golec Tomasz GDAŃSK Poranek na plaży – 160 km+ Bart Team 240.00 PLN
96 Gollus Przemysław Gollus Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
97 Gontarzewski Łukasz Lubnia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
98 Góreczna Julia Tuchom Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
99 Górniak Jarosław Pogórze Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
100 GÓRSKI DARIUSZ TUCHOM W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 26939

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ