Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 701 Adamczuk Feliks Szczecin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
2 901 Adamusiak Marlena Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ parkrun Rumia opłacono on-line
3 501 Adryan Adam Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
4 702 Anguelov Michel Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
5 902 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
6 703 Arendt Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Żarta Wataha opłacono on-line
7 502 Bakalarska MARIOLA Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
8 506 Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
9 503 Balcerowicz Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
10 903 Balonis-Chyb Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
11 504 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
12 Bańdo Weronika Reda Bieg dla 10 - 10 km+
13 505 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
14 704 Baranowski Krzysztof Siwiałka Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
15 Bartkowski Mariusz Mszanowo Poranek na plaży – 160 km+
16 705 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
17 507 Bednarczyk Wojciech Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
18 Będźkowski Marek Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka
19 Bęgowski Marek Kamień Pomorski Rześki ranek – 50 km+ Biegórki
20 201 Bereżański Bartłomiej Reda W blasku księżyca – 100 km+ Runeda opłacono on-line
21 Bergmann Arkadiusz Łężyce Rześki ranek – 50 km+ 20.00 PLN
22 Bergmann Ewa Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 20.00 PLN
23 Bergmann Oskar Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+
24 Bezdel Anna Puck Bieg dla 10 - 10 km+ 10.00 PLN
25 Bieganska Sandra Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+
26 706 Bielas Tomasz KOSAKOWO Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wodnik opłacono on-line
27 508 Bielecki Tadeusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
28 1 Bieszke Michał Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ UltraRunner.Gdynia opłacono on-line
29 707 Bisha Mieczysław Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
30 509 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono
31 Boguszewski Rafał Warszawa Rześki ranek – 50 km+
32 Bojański Zbigniew Września W blasku księżyca – 100 km+ 20.00 PLN
33 510 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
34 2 Bolek Daniel Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
35 511 Bolewski Adam Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Foto Web Adam Bolewski opłacono on-line
36 512 Bonecki Sylwester Rybnik Rześki ranek – 50 km+ KS M. E. T. A. opłacono on-line
37 202 Borówka Ryszard Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
38 3 Borowski Adam Inowrocław Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
39 Borski Adam Wejherowo Poranek na plaży – 160 km+ 42.195 Wejherowo
40 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team
41 513 Broniszewski Jarosław Miekowo Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
42 514 Bronowicki Ryszard Nowy Tomyśl Rześki ranek – 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono
43 709 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
44 904 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono
45 Brzeziński Mariusz Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ Ultrakrew 20.00 PLN
46 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA
47 710 Bujnicki Marcin Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Nordic Walking Pasłęk opłacono
48 4 Bukowski Michał Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ BBL Ostrołęka Dark Side opłacono on-line
49 711 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
50 905 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
51 515 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
52 712 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
53 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+
54 516 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
55 Chomicz Tomasz Suwałki Poranek na plaży – 160 km+ KLIMAT SUWAŁKI 10.00 PLN
56 Chwalisz Michalina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Vege Runners opłacono
57 906 Chwiałkowska Ewa Toruń Bieg dla 10 - 10 km+ EiW opłacono on-line
58 713 Chwiałkowski Wiesław Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ EiW opłacono on-line
59 203 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
60 5 Cichowski Grzegorz Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
61 517 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
62 518 Cieśla Ela Reda Rześki ranek – 50 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
63 714 Cieśla Jarek Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
64 519 Cygański Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Są Wolniejsi / CSiR Susz opłacono on-line
65 520 Cymborska Jolanta Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
66 CZAJA ŁUKASZ BYTONIA Poranek na plaży – 160 km+
67 715 Czapa Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
68 521 Czechowski Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
69 522 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
70 523 Czernia Jerzy Straszyn Rześki ranek – 50 km+ CZERNIA TEAM opłacono on-line
71 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+
72 524 Czoska Przemysław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
73 204 Dąbkowski Andrzej Wojciechy W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
74 205 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
75 907 Dąbrowska Anna Maria Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Adekada opłacono on-line
76 525 Dawidziuk Adrian Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
77 206 de Rosier Marek Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
78 718 Dębowski Michał Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Podatki to kradzież opłacono
79 716 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
80 717 Deska Leszek Nowa Iwiczna Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
81 719 Dobrowolska Natalia Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
82 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ MOTYWATORNIA TEAM
83 908 Dorawa Zbyszek Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
84 Dordzik Małgorzata Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
85 Dorosz Grzegorz Konstantowo Rześki ranek – 50 km+
86 720 Dragan Karol Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
87 909 Drankiewicz Marta Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
88 526 Drankiewicz Robert Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
89 Drgas Ewelina Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+
90 527 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning opłacono
91 528 Dudek Edward Radziechowy Rześki ranek – 50 km+ Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy opłacono
92 529 Dudziński Przemysław Obłotne Rześki ranek – 50 km+ Lece Pendze opłacono on-line
93 721 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
94 530 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
95 Dzikiewicz Krzysztof Bojano W blasku księżyca – 100 km+ Ultra 3
96 531 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ BHMW_Gdynia opłacono on-line
97 532 Fajgier Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #RunningOnKeto opłacono
98 6 Falandysz Damian Pruszków Poranek na plaży – 160 km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
99 722 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
100 533 Federowicz Grzegorz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ WATAHA GRUPA TRENINGOWA opłacono on-line


Wyświetleń: 60017

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ