Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BBKTS
1 Sikorska Agnieszka Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #BBKTS opłacono on-line
#Kaszanienamoka
2 Polański Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
3 Witkowska Beata Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
#szumiteam
4 Szumlas Marcin Połchowo W blasku księżyca – 100 km+ #szumiteam opłacono on-line
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65
5 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 230.00 PLN
42,2
6 Kożyczkowski Marcin Mosty Rześki ranek – 50 km+ 42,2 opłacono on-line
:)
7 Aļeksejevs Denis Rīga Poranek na plaży – 160 km+ :) opłacono on-line
8 Krievs Haralds Riga Poranek na plaży – 160 km+ :) opłacono on-line
ADVA Optical Networking
9 Kępara Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ADVA Optical Networking opłacono on-line
AGB TORFY
10 Suski Józef łódz Poranek na plaży – 160 km+ AGB TORFY 230.00 PLN
Adidas Runners Warsaw
11 Krzepkowski Radosław Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
Akademia Biegania Grudziądz
12 Janowski Mariusz Grudziądz W blasku księżyca – 100 km+ Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
Aktywuj się w maratonie
13 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
Aniołki Ukiela
14 Kozłowska Ewa Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ Aniołki Ukiela 120.00 PLN
BBL Ostrołęka Dark Side
15 Bukowski Michał Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ BBL Ostrołęka Dark Side opłacono on-line
BEZTLENOWI MALBORK
16 Matejuk Arkadiusz Malbork W blasku księżyca – 100 km+ BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
BHMW_Gdynia
17 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ BHMW_Gdynia opłacono on-line
18 Sobków Adam Gdynia Rześki ranek – 50 km+ BHMW_Gdynia opłacono on-line
BRZEG
19 Kołodziejski Krzysztof Brzeg Rześki ranek – 50 km+ BRZEG 160.00 PLN
Bart Team
20 Golec Tomasz GDAŃSK Poranek na plaży – 160 km+ Bart Team 240.00 PLN
Beztlenowi Malbork
21 Pikała Karol Malbork W blasku księżyca – 100 km+ Beztlenowi Malbork opłacono on-line
BiegaMy
22 Kulczyk Marcin Gdynia Rześki ranek – 50 km+ BiegaMy opłacono on-line
23 Kulczyk Ewa Gdynia Rześki ranek – 50 km+ BiegaMy opłacono on-line
Biegająca z psami/Wolavet
24 Szeler Joanna Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Biegająca z psami/Wolavet opłacono on-line
Biegające Małżeństwo
25 Cieśla Ela Olsztynek Rześki ranek – 50 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
Biegający Tczew
26 Nowak Katarzyna Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
27 Zimna Agnieszka Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
28 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew W blasku księżyca – 100 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
29 Nowak Grzegorz Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
30 Zimna Anna Tczewskie Łąki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
31 Gdaniec Sławomir Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
32 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
33 Mrozek Marcin Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
34 Gurbowicz Jarosław Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
35 Sosnowska Bożena Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
36 Kwiatkowska Anna Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
Biegający Tczew / Thales
37 Serafin Dorota Rokitki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
Biegający rodzice
38 Nalborski Miłosz Pelplin W blasku księżyca – 100 km+ Biegający rodzice 180.00 PLN
39 Nalborska Lucyna Pelplin W blasku księżyca – 100 km+ Biegający rodzice 180.00 PLN
Biegam Dobrze
40 Szymańska Roksana Poznań Rześki ranek – 50 km+ Biegam Dobrze 260.00 PLN
Biegam Na Tarchominie
41 Zawadzki Przemek Jabłonna Rześki ranek – 50 km+ Biegam Na Tarchominie 160.00 PLN
Biegowi Wariaci
42 Stokarska Beata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegowi Wariaci opłacono on-line
BigYellowFoot Adventure Team
43 Marszałek Sebastian Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
44 Radzieńska Kamila Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
45 Jagoda Anna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team 120.00 PLN
46 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
Bojano Biega
47 Kleina Dorota Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bojano Biega 200.00 PLN
48 Nawrocki Jacek Bojano Bieg dla 10 - 10 km+ Bojano Biega 90.00 PLN
Bojano Biega / Zantyr Sztum
49 Mazur Andrzej Bojano Poranek na plaży – 160 km+ Bojano Biega / Zantyr Sztum opłacono on-line
Boot Camp Polska Gdynia
50 WOJDAN Miroslaw GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ Boot Camp Polska Gdynia 240.00 PLN
Bractwo Biegowe BGK
51 Jasińska Patrycja Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line
Brembo
52 Obradović Paweł Czeladź W blasku księżyca – 100 km+ Brembo 270.00 PLN
Browery Team
53 Żak Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Browery Team opłacono on-line
Burzyn-Bierza Team
54 Grudziński Ernest Zambrów Rześki ranek – 50 km+ Burzyn-Bierza Team opłacono on-line
CKB Supsk
55 Kucharski Radosław Słupsk Rześki ranek – 50 km+ CKB Supsk opłacono on-line
CSWLąd Poznań
56 Zielonka Mariusz Poznań Rześki ranek – 50 km+ CSWLąd Poznań opłacono on-line
CZERNIA TEAM
57 Czernia Jerzy Straszyn Rześki ranek – 50 km+ CZERNIA TEAM opłacono on-line
Czerwonak Biega
58 Stańczak Piotr Koziegłowy Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono
Czerwonak Biega
59 Pieterek Bartosz Kicin Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
60 Broniszewski Jarosław Miekowo Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
DALEKO JESZCZE
61 GRYGIEL Dariusz Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
62 Zachary Mariusz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
63 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
64 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
65 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
Decathlon CAR Gliwice
66 Tiahnybok Paweł Kalety W blasku księżyca – 100 km+ Decathlon CAR Gliwice opłacono on-line
Decathlon Power Słupsk
67 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk 160.00 PLN
68 Bancewicz Radek Bukówka Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
69 Sidor Mariusz Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
Diverse Extreme Team / Osowa
70 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Diverse Extreme Team / Osowa opłacono on-line
Dovista Active Team
71 Eliasz Michał Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dovista Active Team opłacono on-line
Dream Tri Team
72 Kreft Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dream Tri Team opłacono on-line
Dream Tri Team
73 Kuźniar Wojciech Rumia W blasku księżyca – 100 km+ Dream Tri Team opłacono on-line
Droga Do Ultra
74 łuchniak kuba Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Droga Do Ultra opłacono on-line
75 łuchniak kuba Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Droga Do Ultra 230.00 PLN
Drużyna ML
76 Kowalczyk Anna Czarny Las Słoneczne popołudnie - 22 km+ Drużyna ML opłacono on-line
Drużyna Wilka
77 Meller Wojciech Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
78 Meller Joanna Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
Dzikie Borsuki
79 Małecki Jacek kalisz W blasku księżyca – 100 km+ Dzikie Borsuki opłacono on-line
ELITE TEAM
80 ŁĘCKI JAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ ELITE TEAM opłacono on-line
EiW
81 Chwiałkowska Ewa Toruń Bieg dla 10 - 10 km+ EiW opłacono on-line
82 Chwiałkowski Wiesław Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ EiW opłacono on-line
Elite Team
83 Szpilman Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team 120.00 PLN
84 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team opłacono on-line
85 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ Elite Team opłacono on-line
Endure Team
86 Zięba Beata Kościerzyna Rześki ranek – 50 km+ Endure Team opłacono on-line
FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
87 Klimczewski Marek Łódź W blasku księżyca – 100 km+ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ opłacono on-line
FOX
88 Tymiński Jarosław Reda Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
89 Piotrowski Michał Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
90 Kutniewska Maria Żukowo Bieg dla 10 - 10 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Filgrosoil
91 Tyczyński Sławomir Leszno W blasku księżyca – 100 km+ Filgrosoil opłacono on-line
Forever Young Łódź
92 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
Fundacja Kierunek Ultra
93 Frybes Agnieszka Białystok W blasku księżyca – 100 km+ Fundacja Kierunek Ultra opłacono on-line
GRUPA MALBORK
94 Frankiewicz Maciej Malbork Poranek na plaży – 160 km+ GRUPA MALBORK opłacono on-line
Grupa Malbork
95 Remlajn Adam Malbork Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Malbork opłacono on-line
Grupa Sigmeo
96 Galasiński Andrzej Luboń Rześki ranek – 50 km+ Grupa Sigmeo opłacono on-line
Grupa Trójmiasto
97 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Bieg dla 10 - 10 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
98 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
99 Pobłocki Jan Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
Grupa biegowa 65
100 Fornell Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Grupa biegowa 65 opłacono on-line
Hajnówka Biega
101 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka Rześki ranek – 50 km+ Hajnówka Biega opłacono on-line
102 Artemiuk Eugenia Hajnówka Rześki ranek – 50 km+ Hajnówka Biega opłacono on-line
Hania i Zosia
103 Skweres Adriana PELPLIN W blasku księżyca – 100 km+ Hania i Zosia 180.00 PLN
Invicta Power Team
104 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
Iron Team
105 Piasecka Agata Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Iron Team opłacono on-line
JAGODA-team
106 Strosin Tomasz rumia Rześki ranek – 50 km+ JAGODA-team opłacono on-line
JARBUD
107 Czoska Przemysław Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
108 Górniak Jarosław Pogórze Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
109 Küchler Paweł Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
JET SET
110 Norwa Sylwester Patków W blasku księżyca – 100 km+ JET SET 270.00 PLN
Jak Zawsze
111 Szachniuk Marzena Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Jak Zawsze opłacono on-line
John _Runner_Rambo
112 Grachel Darek Słupsk Rześki ranek – 50 km+ John _Runner_Rambo opłacono on-line
KLIfornia TRI
113 Laburda Kinga Kraków Nowa Huta Rześki ranek – 50 km+ KLIfornia TRI opłacono on-line
KM PSP w Katowicach
114 Fudała Patrycjusz Katowice Poranek na plaży – 160 km+ KM PSP w Katowicach 230.00 PLN
KOLBUDY TEAM
115 Podczarski Tomasz Kolbudy Rześki ranek – 50 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
116 Podczarska Izabela Kolbudy Poranek na plaży – 160 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI
117 MALINOWSKI ZBIGNIEW KOŁOBRZEG W blasku księżyca – 100 km+ KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI opłacono
KS M.E.T.A.
118 Rumpel Maria Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
119 Rumpel Krzysztof Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
KS M. E. T. A.
120 Bonecki Sylwester Rybnik Rześki ranek – 50 km+ KS M. E. T. A. opłacono on-line
Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego
121 Gredke Robert Płońsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 120.00 PLN
Kobiety w Biegu
122 Stoltmann Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kobiety w Biegu opłacono on-line
Kołobrzeg Biega
123 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ Kołobrzeg Biega opłacono on-line
Kriss Coaching
124 Kotowski Marek Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Kriss Coaching opłacono on-line
Kujawscy Runners
125 Krzyśko Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
126 Marciniak Izabela Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
LG Mauerweg Berlin e.V.
127 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
LKS Błękitni Żeglce
128 Karczewski Grzegorz Hel Poranek na plaży – 160 km+ LKS Błękitni Żeglce 230.00 PLN
LKS ZANTYR SZTUM
129 Najda Sławomir Sztum W blasku księżyca – 100 km+ LKS ZANTYR SZTUM 260.00 PLN
LOTOS Team/Sobczak Team
130 Nowakowski Łukasz Gdynia Rześki ranek – 50 km+ LOTOS Team/Sobczak Team opłacono on-line
Lecymy Durś
131 Pyka Daniel Piekary Śląskie Rześki ranek – 50 km+ Lecymy Durś 160.00 PLN
Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk
132 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk opłacono on-line
MACGREGOR
133 Jakubek Artur Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ MACGREGOR opłacono on-line
MIŚ biega
134 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MIŚ biega opłacono
MK KRAWCZYŃSKA TEAM
135 Pieszko Magda Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
136 Drankiewicz Marta Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
137 Drankiewicz Robert Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
Maagnus Team Skokowa
138 ŻYŻA PIOTR SKOKOWA W blasku księżyca – 100 km+ Maagnus Team Skokowa opłacono on-line
Mafia Team Konin
139 Kozłowski Rafał Konin W blasku księżyca – 100 km+ Mafia Team Konin opłacono on-line
Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa
140 Kowalczyk Mateusz Przeworsk Poranek na plaży – 160 km+ Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa 230.00 PLN
Morsy Ostrołęka
141 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Rześki ranek – 50 km+ Morsy Ostrołęka opłacono on-line
Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka
142 Będźkowski Marek Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka 230.00 PLN
Motywatornia Team
143 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Rześki ranek – 50 km+ Motywatornia Team opłacono on-line
Muay running team / Ultra Way
144 Karolak Ania Słupsk Poranek na plaży – 160 km+ Muay running team / Ultra Way opłacono
Muchy na zębach
145 Wojtaszek Marcin Toruń Poranek na plaży – 160 km+ Muchy na zębach opłacono on-line
N4A
146 Gładysz Artur Gorzów Rześki ranek – 50 km+ N4A 160.00 PLN
NAVA Running Team
147 Rajkowski Damian Pogórze W blasku księżyca – 100 km+ NAVA Running Team opłacono on-line
NIGHT WOLVES SŁUPSK
148 Weiland Adrian Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ NIGHT WOLVES SŁUPSK 260.00 PLN
149 Weiland Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES SŁUPSK opłacono on-line
NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK
150 Trusiak Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK opłacono on-line
NKB Chyży Nowy Tomyśl
151 Bronowicki Ryszard Nowy Tomyśl W blasku księżyca – 100 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono
NOA
152 Łąk Tomasz Wrocław Poranek na plaży – 160 km+ NOA opłacono on-line
Nadleśnictwo Jeleśnia
153 Urbański Robert Kocierz Rychwałdzki W blasku księżyca – 100 km+ Nadleśnictwo Jeleśnia opłacono on-line
Na wybiegu
154 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
NiechBiega
155 Warzocha Paweł Niechobrz Poranek na plaży – 160 km+ NiechBiega opłacono on-line
Niemiłość Sparta
156 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Poranek na plaży – 160 km+ Niemiłość Sparta 230.00 PLN
Nika Runner Dog
157 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog opłacono on-line
Norda Active Team
158 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Norda Active Team opłacono on-line
Nordic Team Ruda Śląska
159 Taisner Tomasz Ruda Śląska W blasku księżyca – 100 km+ Nordic Team Ruda Śląska opłacono on-line
PARKRUN RUMIA
160 Zakrzewski Maciej Rumia Poranek na plaży – 160 km+ PARKRUN RUMIA opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA
161 Potoczek Andrzej Lichnowy Poranek na plaży – 160 km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
PZU Sport Team
162 Soszyński Wojtek PONURZYCA Poranek na plaży – 160 km+ PZU Sport Team opłacono on-line
Padł Na Ryj Team
163 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team 80.00 PLN
ParkRun Rumia
164 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
165 Dawidziuk Adrian Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
166 Smyk Łukasz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
167 Smyk Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
168 Kowalewski Jarosław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
169 Mroczek Robert Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
170 Mroczek Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
171 Zając Piotr Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
172 Wielgos Joanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
173 Mrozowski Dariusz Rumia Poranek na plaży – 160 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
Parkrun Rumia
174 Skocka Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
175 Domżalska Wioletta Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
Parkrun Szczecinek
176 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Szczecinek opłacono on-line
Pietkun Team
177 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Rześki ranek – 50 km+ Pietkun Team opłacono on-line
Polskie Kwasy
178 Włodek-Jarzyna Magdalena Kraków W blasku księżyca – 100 km+ Polskie Kwasy opłacono
Poltarex
179 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ Poltarex opłacono
Postep Pniewy
180 Parzybut Jan Pniewy Poranek na plaży – 160 km+ Postep Pniewy opłacono on-line
Połczyn biega
181 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Rześki ranek – 50 km+ Połczyn biega opłacono on-line
PracaDlaBiegacza.pl
182 Nalewajko Tomasz Rumia Rześki ranek – 50 km+ PracaDlaBiegacza.pl opłacono on-line
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew
183 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Rześki ranek – 50 km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
ProRunning Promotion
184 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Rześki ranek – 50 km+ ProRunning Promotion opłacono on-line
Psia Kość
185 Mystkiwski Grzegorz Lubichowo Poranek na plaży – 160 km+ Psia Kość opłacono on-line
RAJSPORT ACTIVE
186 Przybylski Łukasz Szadek W blasku księżyca – 100 km+ RAJSPORT ACTIVE opłacono on-line
ROAD TO ULTRA MANUMISSION
187 Oleszczyk Rafał Goleniów Poranek na plaży – 160 km+ ROAD TO ULTRA MANUMISSION opłacono on-line
RUNEDA
188 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA 120.00 PLN
RUNEDA
189 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
190 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
191 Bednarczyk Wojciech Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
192 Kęsicka Agnieszka Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ RUNEDA 250.00 PLN
Republika FC Łeba
193 sosnowski grzegorz Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Republika FC Łeba opłacono on-line
Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy
194 Dudek Edward Radziechowy Rześki ranek – 50 km+ Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy opłacono
Royal Runnes Team
195 Świst Joanna Gryfino W blasku księżyca – 100 km+ Royal Runnes Team opłacono on-line
Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie
196 Grabowski Dariusz Bratian Poranek na plaży – 160 km+ Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie 230.00 PLN
Rozbiegany Piastów
197 Katana Katarzyna Pruszków Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
198 Markowska Dorota Reguły Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
RumiaRunnerTeam
199 Smółkowski Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RumiaRunnerTeam opłacono on-line
Rumia biega
200 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Rumia biega opłacono on-line
201 Konarzewski Jacek Rumia Poranek na plaży – 160 km+ Rumia biega opłacono on-line
RunWall
202 Klimek Mateusz Szczecin Rześki ranek – 50 km+ RunWall 160.00 PLN
Runeda
203 SZCZEGÓLSKI MARCIN REDA Rześki ranek – 50 km+ Runeda opłacono on-line
204 Jakubczak Karol Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda opłacono on-line
205 MIERZEJEWSKI Sylwester Rumia Rześki ranek – 50 km+ Runeda opłacono on-line
Runeda / D3G
206 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
Runeda / RunnerFromReda
207 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
208 Kempczyński Piotr Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk 160.00 PLN
Runners Team Kętrzyn
209 Łyczko Sławomir Kętrzyn Poranek na plaży – 160 km+ Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
Runpassion.pl TEAM
210 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
S4A
211 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
SBD Energetyk Rybnik
212 Roczkowski Artur Rybnik W blasku księżyca – 100 km+ SBD Energetyk Rybnik opłacono on-line
SPORTOWY KAŹMIERZ
213 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Poranek na plaży – 160 km+ SPORTOWY KAŹMIERZ opłacono
STOPA SŁUPSK
214 ORZADA ANNA SŁUPSK W blasku księżyca – 100 km+ STOPA SŁUPSK 190.00 PLN
ST RUNNERS
215 Riegel Mateusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ST RUNNERS opłacono on-line
SUT
216 Bolek Daniel Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
SUT
217 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
SUT - Straszyn Ultra Team
218 Zalewska Kamila Pszczółki Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono
SZUSTY TEAM :-)
219 SZUSTEK ADAM Tuchom W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-) opłacono on-line
220 SZUSTEK ADAM TUCHOM W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-) 180.00 PLN
Samotny Kojot
221 Płachta Tomasz Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Samotny Kojot opłacono on-line
Silesia Marathon Team/Bydgoszcz Fan Maraton
222 Jastrzembski Edmund Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Silesia Marathon Team/Bydgoszcz Fan Maraton opłacono on-line
Spartanie Dzieciom
223 Karpiński Robert Karpiński Marki Poranek na plaży – 160 km+ Spartanie Dzieciom opłacono on-line
Spartanie Dzieciom/ Golden Team
224 Sypniewska Hanna Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono
Sportowy Kaźmierz
225 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
Step by Step
226 Olejko Radosław Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Step by Step opłacono on-line
Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów
227 Marczewski Sławomir Złotów Poranek na plaży – 160 km+ Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 240.00 PLN
Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera
228 Twardowski Tomasz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera opłacono on-line
Straszyn Ultra Team
229 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ Straszyn Ultra Team opłacono on-line
Suwalski Klub Karate
230 Rusiński Radosław Suwałki Poranek na plaży – 160 km+ Suwalski Klub Karate 320.00 PLN
Szalony Gdańsk Biega
231 Wawerko Katarzyna Banino Bieg dla 10 - 10 km+ Szalony Gdańsk Biega 100.00 PLN
Szwagier Team
232 Sych Robert Lublin Poranek na plaży – 160 km+ Szwagier Team opłacono on-line
Słony Cukier
233 Sul Marcin Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Słony Cukier opłacono on-line
TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
234 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Słoneczne popołudnie - 22 km+ TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI opłacono on-line
TRI NEGU
235 Zalewski Daniel Susz W blasku księżyca – 100 km+ TRI NEGU opłacono on-line
Team Deaf Running
236 Dydak Dawid Nadarzyn W blasku księżyca – 100 km+ Team Deaf Running opłacono on-line
Team Kopeć
237 Grębecka Magdalena GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kopeć opłacono on-line
Team Kreft / Runeda
238 Kańtoch Weronika Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kreft / Runeda opłacono on-line
Thales / Biegający Tczew
239 Markowski Szymon Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Thales / Biegający Tczew opłacono on-line
Trochę już biegam ;)
240 Ratajczak Konrad Rumia Poranek na plaży – 160 km+ Trochę już biegam ;) opłacono on-line
Tumbo Team Fundacja Hospicyjna
241 Olszewski Krzysztof Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
242 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański W blasku księżyca – 100 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
243 Jabłoński Robert Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
UKS SIÓDEMKA RUMIA
244 Melzer Zofia Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
245 Bielecki Tadeusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
Ultra 3
246 Dzikiewicz Krzysztof Bojano W blasku księżyca – 100 km+ Ultra 3 180.00 PLN
Ultra Run Biskupice
247 Lic Janusz Zabrze Poranek na plaży – 160 km+ Ultra Run Biskupice opłacono on-line
UltraRunner.Gdynia
248 Bieszke Michał Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ UltraRunner.Gdynia opłacono on-line
Ultra Way Team
249 Ferszt Piotr Olsztyn W blasku księżyca – 100 km+ Ultra Way Team 180.00 PLN
Ultra Wolf
250 Gaura Łukasz Bydgoszcz Poranek na plaży – 160 km+ Ultra Wolf opłacono on-line
Ultrakrew
251 Brzeziński Mariusz Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ Ultrakrew 250.00 PLN
Ultras Darłowo
252 Grodzki Tomasz Darłowo W blasku księżyca – 100 km+ Ultras Darłowo opłacono on-line
Ultrazdrowie.pl
253 Olejnik Adam Włocławek Poranek na plaży – 160 km+ Ultrazdrowie.pl opłacono on-line
VS
254 Grabowski Marcin Górale W blasku księżyca – 100 km+ VS opłacono on-line
Vadain Running Club
255 Langowski Roman Grudziadz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Vadain Running Club 120.00 PLN
Vege Runners
256 madej anna katowice Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners 160.00 PLN
Virtual Runner Club
257 Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Virtual Runner Club opłacono on-line
WATAHA
258 Sikorski Wojciech Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ WATAHA opłacono on-line
WPRunning Pruszków
259 Falandysz Damian Pruszków Poranek na plaży – 160 km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
Warsaw Run Club
260 Bakalarska MARIOLA Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
Wataha- Łączy Nas Bieganie
261 Grajewska Wioleta Torun Bieg dla 10 - 10 km+ Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
Wataha- Łączy Nas Bieganie
262 Safin Stanisław Toruń W blasku księżyca – 100 km+ Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
Wataha Wałcz
263 Rutkowska Anna Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz opłacono on-line
264 Zadrożny Szymon Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz opłacono on-line
Wataha Łączy Nas Bieganie
265 Adryan Adam Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ Wataha Łączy Nas Bieganie 190.00 PLN
WiRan AstMa Team
266 Klarecki Adrian Reda Poranek na plaży – 160 km+ WiRan AstMa Team opłacono on-line
WiRan Team
267 Król Maciej Reda Poranek na plaży – 160 km+ WiRan Team opłacono on-line
Wodnik
268 Bielas Tomasz KOSAKOWO Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wodnik opłacono on-line
Wojas Team
269 Wojas Aneta GRUDZIADZ Rześki ranek – 50 km+ Wojas Team 170.00 PLN
Wycieczka Biegowa
270 Patura Ania Łódź W blasku księżyca – 100 km+ Wycieczka Biegowa opłacono on-line
ZajacTeeam
271 KOWAL Piotr Zabrze Poranek na plaży – 160 km+ ZajacTeeam opłacono on-line
ZeusTEAM
272 Klecha Krzysztof Chełmża W blasku księżyca – 100 km+ ZeusTEAM opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
273 Sazon Inesa Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
274 Weiland Karina Weiland Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
275 Grodoń Marcin Skoczów Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
276 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
277 Pugowska Izabela Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 170.00 PLN
278 Nowakowski Norbert Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ 310.00 PLN
279 WOJCIESZAK KLAUDIA WOJCIESZAK Legionowo Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
280 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
281 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
282 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
283 Konkol Kazimierz Somonino W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
284 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
285 Jarzab Agata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
286 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
287 Opiela Maria Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
288 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
289 Owczarek Jacek Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
290 Owczarek Katarzyna Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
291 Dorawa Zbyszek Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
292 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
293 Kalinka Beata Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
294 Steinke Michael Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
295 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
296 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
297 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
298 Balcerowicz Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
299 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
300 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
301 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
302 kropidłowska Magda Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 130.00 PLN
303 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
304 Lipka Jakub Reda W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
305 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
306 Rokosz Robert Głowno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
307 Mejer Adam Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
308 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
309 Czapa Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
310 Starsierski Tomasz Kielno Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
311 Woźniak Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
312 Mazalon Marcin Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
313 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
314 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
315 Rzezak Aleksandra Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
316 Saldana Cristian Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
317 Cichowski Grzegorz Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
318 Poss Marcin Warszawa Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
319 Jakubowska Anna Piaseczno Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
320 Szreder Marcin Luzino Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
321 Rembacz Agnieszka Rumia Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
322 Korol Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
323 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
324 Sych Zuzanna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
325 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
326 Melzer Hanna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
327 Grzywinski Bartosz Toruń Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
328 Świątkowski Dariusz Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
329 Lamcha Anna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
330 Grzywiński Wojtek Torun Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
331 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
332 Misztalewska IWONA Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
333 Wróblewski Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
334 Trybalski Krzysztof Trybalski Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
335 Kwiecień Michał Bierutów Poranek na plaży – 160 km+ 240.00 PLN
336 Zduńska Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
337 Wasiak Marta Stary Kraszew ul Gościniec 7 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
338 Włoszczyński Maciej Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
339 Balonis-Chyb Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
340 Bartkowski Mariusz Mszanowo Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
341 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
342 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
343 Kazimierczak Filip Tarnowo Podgórne Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
344 Olejczuk Karolina Straszyn Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
345 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
346 Kroczyńska Kinga Kroczynska Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
347 Gontarzewski Łukasz Lubnia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
348 Ohler Ola Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
349 Łącki Jarosław Gołubie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
350 Lamparski Sławek Sopot Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
351 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
352 Klimek Katarzyna Gorzów Wlkp. Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
353 Kotowska Sylwia Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
354 janik izabella okrajnik W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
355 Bańdo Weronika Reda Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
356 Jurga Damian Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
357 Słapczyński Maciej Opole Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
358 Matuszewski Jakub Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
359 Drgas Ewelina Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
360 Jan Michal Opole Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
361 Kaszuba Katarzyna Czeladź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
362 Kowalczyk Magda Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
363 Kołodziej Marcin Opole Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
364 Dobrowolska Natalia Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
365 Jaworski Krzysztof Słupsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
366 Stańczykowski Rafał Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ 180.00 PLN
367 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
368 Łuczków Andrzej Darłowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
369 Oszywa Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
370 WRÓBEL MARZENA PSZCZEW Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
371 Pettke Nikodem Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
372 GÓRSKI DARIUSZ TUCHOM W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
373 PERZ MARZENNA BUKOWIEC Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
374 Janowska Urszula Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
375 Zagalski Jakub Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
376 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR TRZEBNICA Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
377 Walczynski Robert Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
378 Siuda Łukasz Banino Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
379 Klebba Mariusz Mrzezino Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
380 Ziółek Mirosław Jacków W blasku księżyca – 100 km+ 180.00 PLN
381 Gaj Grzegorz Dzietrzkowice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
382 Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
383 Dąbkowski Andrzej Wojciechy W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
384 Wilczyński Piotr Jezierzyce Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
385 Głowacki Rafał Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
386 SUŁEK Aldona WEJHEROWO W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
387 Kęcik Janusz Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
388 Przyborski Michał Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
389 Kondratiuk Renata Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
390 SZYSZKOWSKI RAFAL Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
391 Bisha Mieczysław Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
392 Gajauskas Augustas Kaunas Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
393 Reseman Sylwia Żukowo W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
394 Pastwa Krzysztof Cisewie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
395 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
396 Gollus Przemysław Gollus Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
397 Adamczuk Feliks Szczecin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
398 Urbaniak Aleksander Warszawa W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
399 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
400 Tongori Andras Elblag Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
401 Nehring Barbara Chełmno Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
402 Nehring Tomasz Chełmno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
403 Stańco Mariola Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
404 KOBUS EWELINA KATOWICE W blasku księżyca – 100 km+ 180.00 PLN
405 Szewczyk Agata Kobylnica Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
406 Swicarz Monika Swicarz Płock Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
407 Szrajber Malwina Bysław Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
408 Góreczna Julia Tuchom Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
409 Bezdel Anna Puck Bieg dla 10 - 10 km+ 90.00 PLN
410 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
411 Smyk Kamil Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
412 Kowalewska Ewelina Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
413 Grzemski Arkadiusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
414 Stój Maciej Warszawa W blasku księżyca – 100 km+ 270.00 PLN
415 Trzeciecka Magdalena Trzeciecka Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
416 Tazbir Grzegorz Będzin Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
417 Nebeling Wojciech Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
418 Ferenc Adrian Pisz Poranek na plaży – 160 km+ 240.00 PLN
419 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
420 Rojek Andrzej Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
421 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
422 Kita Ewa Kita Kędzierzyn-Koźle Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
423 Ohler Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
424 Bergmann Oskar Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
425 Gniotyński Jerzy Rumia Rześki ranek – 50 km+ 240.00 PLN
426 Pastwa Janusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
427 Wolska Anita Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
428 Wolski Adam Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
429 Grudzień Paweł Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
430 Klebba Agnieszka Wejherowo Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
431 Bergmann Arkadiusz Łężyce Rześki ranek – 50 km+ 180.00 PLN
432 Bergmann Ewa Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
433 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Rześki ranek – 50 km+ 170.00 PLN
434 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
435 Dorosz Grzegorz Konstantowo Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
436 Kukla Maciej Katowice Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
437 Roszman Henryk Orle Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
438 Hamerla Adam Ruda Śląska W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
439 Kisiel Mateusz Kisiel Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
440 Borowski Adam Inowrocław Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
441 Sadowska Justyna Sulejówek Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
442 pierwsza 100 Mariusz Małecki Łódź W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
443 Szadłowski Dariusz Ciechocinek W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
444 Kaczmarek Sławomir Rumia Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
445 Maliński Marek Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
446 Gaweł Ireneusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
447 Kownacka Magdalena Józefów Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
448 Marszałek Mirosław Hyżne W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
449 Czechowski Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
450 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
451 Wojdasiewicz Tadeusz Kępice Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
452 Kamiński Bartosz Rumia Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
453 Rawa Marcin Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
454 Wilczyńska Magdalena Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
455 Wilczyński Grzegorz Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
456 Zatorski Andrzej Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
457 Maliszewska Malwina Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
458 Jarosz Grzegorz Jarosz Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
459 Siwicka Julia Sopot Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
460 Stepak Włodzimierz Rudzica Poranek na plaży – 160 km+ 310.00 PLN
461 Dorsz Beata GDYNIA Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
462 Kamecka Sonia Gdansk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
463 Morus Tomek Dubiel Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
464 Grzywacz Karol Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
kb GOCH Bytów
465 ZABOROWSKA URSZULA Borzytuchom Poranek na plaży – 160 km+ kb GOCH Bytów opłacono
niezrzeszony
466 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. Rześki ranek – 50 km+ niezrzeszony opłacono on-line
olza cieszyn
467 Śliwka Arkadiusz Cieszyn Rześki ranek – 50 km+ olza cieszyn opłacono on-line
468 Śliwka Beata cieszyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ olza cieszyn opłacono on-line
owocowybiegacz Biegamy Razem Władysławowo
469 Nowak Dariusz Władysławowo Poranek na plaży – 160 km+ owocowybiegacz Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
parkrun Rumia
470 Adamusiak Marlena Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ parkrun Rumia opłacono on-line
saunarium reda
471 Matusiak Bartłomiej Reda Poranek na plaży – 160 km+ saunarium reda opłacono on-line
swiebodzinskibiegacz.pl
472 Żurek Grzegorz Żurek Świebodzin Poranek na plaży – 160 km+ swiebodzinskibiegacz.pl opłacono on-line
the Nogas
473 Noga Krzysztof Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ the Nogas opłacono on-line
wkurw Team
474 ŁAWICKI Marcin Włocławek Rześki ranek – 50 km+ wkurw Team 160.00 PLN
Żarta Wataha
475 Michalak Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Żarta Wataha opłacono on-line


Wyświetleń: 26937

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ