Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BBKTS
1 629 Sikorska Agnieszka Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #BBKTS opłacono on-line
#BiegajZeSławkiem
2 265 Stankowski Przemysław Poznań W blasku księżyca – 100 km+ #BiegajZeSławkiem opłacono on-line
#Kaszanienamoka
3 253 Polański Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
4 654 Witkowska Beata Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
#RunningOnKeto
5 532 Fajgier Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #RunningOnKeto opłacono
#almostrunning
6 527 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning opłacono
#biegajzeslawkiem
7 NASKRĘT SŁAWOMIR Grzybowo W blasku księżyca – 100 km+ #biegajzeslawkiem
#szumiteam
8 641 Szumlas Marcin Połchowo Rześki ranek – 50 km+ #szumiteam opłacono on-line
3Braci Wierzba
9 649 Wierzba Krzysztof Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ 3Braci Wierzba opłacono on-line
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65
10 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65
42,2
11 225 Kożyczkowski Marcin Mosty W blasku księżyca – 100 km+ 42,2 opłacono on-line
42.195 Wejherowo
12 Borski Adam Wejherowo Poranek na plaży – 160 km+ 42.195 Wejherowo
100% Vegan
13 217 Kamiński Bartosz Rumia W blasku księżyca – 100 km+ 100% Vegan opłacono on-line
1000Up
14 KOTARSKI MARIUSZ RUMIA Rześki ranek – 50 km+ 1000Up
ADVA Optical Networking
15 552 Kępara Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ADVA Optical Networking opłacono on-line
AGB TORFY
16 Suski Józef łódz Poranek na plaży – 160 km+ AGB TORFY
Adekada
17 907 Dąbrowska Anna Maria Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Adekada opłacono on-line
Adidas Runners Warsaw
18 566 Krzepkowski Radosław Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
Akademia Biegania Grudziądz
19 16 Janowski Mariusz Grudziądz Poranek na plaży – 160 km+ Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
Akademia Marynarki Wojennej
20 27 Kościński Patryk Pozezdrze Poranek na plaży – 160 km+ Akademia Marynarki Wojennej opłacono
Aktywuj się w maratonie
21 902 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
Aniołki Ukiela
22 Kozłowska Ewa Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ Aniołki Ukiela
Atletic Apollo
23 Marzeion Grzegorz Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ Atletic Apollo
Azyl Biegacza
24 227 Krysztofiak Damian Braniewo W blasku księżyca – 100 km+ Azyl Biegacza opłacono
BBL Ostrołęka Dark Side
25 4 Bukowski Michał Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ BBL Ostrołęka Dark Side opłacono on-line
BEZTLENOWI MALBORK
26 238 Matejuk Arkadiusz Malbork W blasku księżyca – 100 km+ BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
BHMW_Gdynia
27 531 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ BHMW_Gdynia opłacono on-line
28 634 Sobków Adam Gdynia Rześki ranek – 50 km+ BHMW_Gdynia opłacono on-line
BRZEG
29 Kołodziejski Krzysztof Brzeg Rześki ranek – 50 km+ BRZEG
Bart Team
30 Golec Tomasz GDAŃSK Poranek na plaży – 160 km+ Bart Team 10.00 PLN
Bażant Team
31 759 Kuropatwa Łukasz Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bażant Team opłacono on-line
Beztlenowi Malbork
32 252 Pikała Karol Malbork W blasku księżyca – 100 km+ Beztlenowi Malbork opłacono on-line
Biegaj Za Miastem
33 Siudzińska Anna Toruń W blasku księżyca – 100 km+ Biegaj Za Miastem
Biegająca z psami/Wolavet
34 639 Szeler Joanna Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Biegająca z psami/Wolavet opłacono on-line
Biegające Małżeństwo
35 714 Cieśla Jarek Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
36 518 Cieśla Ela Reda Rześki ranek – 50 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
Biegający Tczew
37 737 Hulewicz Przemysław Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
38 736 Hulewicz Grażyna Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
39 764 Markowska Aleksandra Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono
40 824 Zimna Agnieszka Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
41 284 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew W blasku księżyca – 100 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
42 825 Zimna Anna Tczewskie Łąki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
43 727 Gdaniec Sławomir Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
44 581 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
45 595 Mrozek Marcin Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
46 13 Gurbowicz Jarosław Tczew Poranek na plaży – 160 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
47 262 Sosnowska Bożena Tczew W blasku księżyca – 100 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
48 575 Kwiatkowska Anna Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy
49 826 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
Biegający rodzice
50 Nalborski Miłosz Pelplin W blasku księżyca – 100 km+ Biegający rodzice
51 Nalborska Lucyna Pelplin W blasku księżyca – 100 km+ Biegający rodzice
Biegam Dobrze
52 Szymańska Roksana Poznań Rześki ranek – 50 km+ Biegam Dobrze 100.00 PLN
Biegam Na Tarchominie
53 659 Zawadzki Przemek Jabłonna Rześki ranek – 50 km+ Biegam Na Tarchominie opłacono
Biegam bo lubię Ostrołęka
54 249 Pazio Jakub Ostrołęka W blasku księżyca – 100 km+ Biegam bo lubię Ostrołęka opłacono
Biegórki
55 Bęgowski Marek Kamień Pomorski Rześki ranek – 50 km+ Biegórki
BigYellowFoot Adventure Team
56 816 Wasilewski Marcin Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono
57 35 Marszałek Sebastian Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
58 255 Radzieńska Kamila Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
59 Jagoda Anna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team
60 705 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
Bojano Biega
61 Kleina Dorota Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bojano Biega 80.00 PLN
62 Nawrocki Jacek Bojano Bieg dla 10 - 10 km+ Bojano Biega 10.00 PLN
Bojano Biega / Zantyr Sztum
63 36 Mazur Andrzej Bojano Poranek na plaży – 160 km+ Bojano Biega / Zantyr Sztum opłacono on-line
Boot Camp Polska Gdynia
64 WOJDAN Miroslaw GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ Boot Camp Polska Gdynia 80.00 PLN
Bractwo Biegowe BGK
65 548 Jasińska Patrycja Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line
Brembo
66 Obradović Paweł Czeladź W blasku księżyca – 100 km+ Brembo 90.00 PLN
Browery Team
67 286 Żak Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Browery Team opłacono on-line
Burzyn-Bierza Team
68 539 Grudziński Ernest Zambrów Rześki ranek – 50 km+ Burzyn-Bierza Team opłacono on-line
CKB Supsk
69 569 Kucharski Radosław Słupsk Rześki ranek – 50 km+ CKB Supsk opłacono on-line
CSWLąd Poznań
70 660 Zielonka Mariusz Poznań Rześki ranek – 50 km+ CSWLąd Poznań opłacono on-line
CZERNIA TEAM
71 523 Czernia Jerzy Straszyn Rześki ranek – 50 km+ CZERNIA TEAM opłacono on-line
Czerwonak Biega
72 636 Stańczak Piotr Koziegłowy Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono
Czerwonak Biega
73 546 Janas Dariusz Czerwonak Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono
74 513 Broniszewski Jarosław Miekowo Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
DALEKO JESZCZE
75 912 GRYGIEL Dariusz Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
76 956 Zachary Mariusz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
DD Running Team
77 Ołów Kamila Dubeninki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DD Running Team
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
78 772 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
79 746 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
80 775 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
Decathlon Power Słupsk
81 509 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono
82 628 Sidor Mariusz Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
Diverse Extreme Team / Osowa
83 17 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Diverse Extreme Team / Osowa opłacono on-line
Dream Tri Team
84 753 Kreft Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dream Tri Team opłacono on-line
Droga Do Ultra
85 32 łuchniak kuba Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Droga Do Ultra opłacono on-line
86 łuchniak kuba Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Droga Do Ultra
Drużyna ML
87 749 Kowalczyk Anna Czarny Las Słoneczne popołudnie - 22 km+ Drużyna ML opłacono on-line
Drużyna Szpiku
88 505 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
89 564 Krajewska-Kłoda Katarzyna Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
90 557 Kłoda Dariusz Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
Drużyna Wilka
91 588 Meller Wojciech Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
92 587 Meller Joanna Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
Dzikie Borsuki
93 236 Małecki Jacek kalisz W blasku księżyca – 100 km+ Dzikie Borsuki opłacono on-line
ESJA Team
94 823 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ ESJA Team opłacono on-line
95 661 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ ESJA Team opłacono on-line
EiW
96 906 Chwiałkowska Ewa Toruń Bieg dla 10 - 10 km+ EiW opłacono on-line
97 713 Chwiałkowski Wiesław Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ EiW opłacono on-line
Elite Team
98 Szpilman Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team
Endure Team
99 662 Zięba Beata Kościerzyna Rześki ranek – 50 km+ Endure Team opłacono on-line
FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
100 222 Klimczewski Marek Łódź W blasku księżyca – 100 km+ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ opłacono on-line
FOX
101 949 Tymiński Jarosław Reda Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
FUCHS OIL TEAM
102 JAGODA ADAM CHORZÓW W blasku księżyca – 100 km+ FUCHS OIL TEAM
Face Nordic Walking Team
103 43 Piotrowski Michał Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
104 922 Kutniewska Maria Żukowo Bieg dla 10 - 10 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Filgrosoil
105 279 Tyczyński Sławomir Leszno W blasku księżyca – 100 km+ Filgrosoil opłacono on-line
Flaming w biegu
106 951 Waligórska Agnieszka Luboń Bieg dla 10 - 10 km+ Flaming w biegu opłacono on-line
Forever Young Łódź
107 23 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
Foto Web Adam Bolewski
108 511 Bolewski Adam Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Foto Web Adam Bolewski opłacono on-line
Fundacja Kierunek Ultra
109 534 Frybes Agnieszka Białystok Rześki ranek – 50 km+ Fundacja Kierunek Ultra opłacono on-line
GRUPA MALBORK
110 10 Frankiewicz Maciej Malbork Poranek na plaży – 160 km+ GRUPA MALBORK opłacono on-line
Gdyński dywizjon okrętów bojowych
111 923 Lubiński Kamil Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Gdyński dywizjon okrętów bojowych opłacono on-line
Gdyńskie dziewuchy
112 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Gdyńskie dziewuchy
Gemini Team
113 211 Hinc Janusz Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ Gemini Team opłacono on-line
Grupa Malbork
114 50 Remlajn Adam Malbork Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Malbork opłacono on-line
Grupa Sigmeo
115 535 Galasiński Andrzej Luboń Rześki ranek – 50 km+ Grupa Sigmeo opłacono on-line
Grupa Trójmiasto
116 948 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Bieg dla 10 - 10 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
117 644 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
118 44 Pobłocki Jan Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
Grupa biegowa 65
119 723 Fornell Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Grupa biegowa 65 opłacono on-line
Hania i Zosia
120 Skweres Adriana PELPLIN W blasku księżyca – 100 km+ Hania i Zosia
IHS Markit
121 614 Postupalski Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ IHS Markit opłacono
Invicta Power Team
122 747 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
Iron Team
123 936 Piasecka Agata Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Iron Team opłacono on-line
JAGODA-team
124 804 Strosin Tomasz rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JAGODA-team opłacono on-line
JARBUD
125 757 Küchler Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
126 524 Czoska Przemysław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
127 570 Küchler Paweł Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
JET SET
128 Norwa Sylwester Patków W blasku księżyca – 100 km+ JET SET 90.00 PLN
Jak Zawsze
129 944 Szachniuk Marzena Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Jak Zawsze opłacono on-line
John _Runner_Rambo
130 538 Grachel Darek Słupsk Rześki ranek – 50 km+ John _Runner_Rambo opłacono on-line
KLIMAT SUWAŁKI
131 Chomicz Tomasz Suwałki Poranek na plaży – 160 km+ KLIMAT SUWAŁKI 10.00 PLN
KLIfornia TRI
132 577 Laburda Kinga Kraków Nowa Huta Rześki ranek – 50 km+ KLIfornia TRI opłacono on-line
KM PSP w Katowicach
133 Fudała Patrycjusz Katowice Poranek na plaży – 160 km+ KM PSP w Katowicach
KOLBUDY TEAM
134 613 Podczarski Tomasz Kolbudy Rześki ranek – 50 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
135 45 Podczarska Izabela Kolbudy Poranek na plaży – 160 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI
136 234 MALINOWSKI ZBIGNIEW KOŁOBRZEG W blasku księżyca – 100 km+ KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI opłacono
KS Idmar
137 615 Przybylski Łukasz Mosina Rześki ranek – 50 km+ KS Idmar opłacono on-line
KS M.E.T.A.
138 625 Rumpel Maria Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
139 258 Rumpel Krzysztof Czyżowice (Gmina: Gorzyce) W blasku księżyca – 100 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
KS M. E. T. A.
140 512 Bonecki Sylwester Rybnik Rześki ranek – 50 km+ KS M. E. T. A. opłacono on-line
Kobiety w Biegu
141 803 Stoltmann Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kobiety w Biegu opłacono on-line
Kołobrzeg Biega
142 57 Szubert Marcin Ustronie Morskie Poranek na plaży – 160 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
143 271 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie W blasku księżyca – 100 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
144 633 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ Kołobrzeg Biega opłacono on-line
Kościan Team
145 40 Nowaczyk Tomasz Kościan Poranek na plaży – 160 km+ Kościan Team opłacono on-line
Kościan Team Ultra
146 582 Majchrzak Jacek Kościan Rześki ranek – 50 km+ Kościan Team Ultra opłacono on-line
147 925 Majchrzak - Konieczna Joanna Kościan Bieg dla 10 - 10 km+ Kościan Team Ultra opłacono on-line
Kriss Coaching
148 562 Kotowski Marek Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Kriss Coaching opłacono on-line
Krystek Team
149 239 Mazur Filip Suwałki W blasku księżyca – 100 km+ Krystek Team opłacono on-line
Kujawscy Runners
150 590 Mierzwa Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono
151 754 Krzyśko Krzysztof Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
152 584 Marciniak Izabela Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
Kundy Portowe
153 664 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Rześki ranek – 50 km+ Kundy Portowe opłacono on-line
LG Mauerweg Berlin e.V.
154 516 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
LKS Błękitni Żeglce
155 Karczewski Grzegorz Hel Poranek na plaży – 160 km+ LKS Błękitni Żeglce
LKS ZANTYR SZTUM
156 Najda Sławomir Sztum W blasku księżyca – 100 km+ LKS ZANTYR SZTUM 80.00 PLN
LOTOS RUNNING TEAM
157 939 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ LOTOS RUNNING TEAM opłacono
LOTOS Team/Sobczak Team
158 599 Nowakowski Łukasz Gdynia Rześki ranek – 50 km+ LOTOS Team/Sobczak Team opłacono on-line
Labosport
159 653 Wiliński Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Labosport opłacono on-line
Lece Pendze
160 529 Dudziński Przemysław Obłotne Rześki ranek – 50 km+ Lece Pendze opłacono on-line
Lecymy Durś
161 Pyka Daniel Piekary Śląskie Rześki ranek – 50 km+ Lecymy Durś
Leśne czwartki ;)
162 617 Pudełko Rafał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Leśne czwartki ;) opłacono
Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk
163 558 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk opłacono on-line
MACGREGOR
164 213 Jakubek Artur Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ MACGREGOR opłacono on-line
MGS LAW RUN TEAM / OIRP GDAŃSK
165 241 Muza Marcin Banino W blasku księżyca – 100 km+ MGS LAW RUN TEAM / OIRP GDAŃSK opłacono
MIŚ biega
166 947 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MIŚ biega opłacono
MKB Dreptak
167 61 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Poranek na plaży – 160 km+ MKB Dreptak opłacono
MK KRAWCZYŃSKA TEAM
168 611 Pieszko Magda Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
169 909 Drankiewicz Marta Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
170 526 Drankiewicz Robert Gdynia Rześki ranek – 50 km+ MK KRAWCZYŃSKA TEAM opłacono on-line
MOTYWATORNIA TEAM
171 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ MOTYWATORNIA TEAM
MTB - Małe Trójmiasto Biega
172 275 ŚWITAŁA MARCIN WEJHEROWO W blasku księżyca – 100 km+ MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
Maagnus Team Skokowa
173 287 ŻYŻA PIOTR SKOKOWA W blasku księżyca – 100 km+ Maagnus Team Skokowa opłacono on-line
Mafia Team Konin
174 224 Kozłowski Rafał Konin W blasku księżyca – 100 km+ Mafia Team Konin opłacono on-line
Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa
175 Kowalczyk Mateusz Przeworsk Poranek na plaży – 160 km+ Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa
Morsy Ostrołęka
176 549 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Rześki ranek – 50 km+ Morsy Ostrołęka opłacono on-line
Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka
177 Będźkowski Marek Ostrołęka Poranek na plaży – 160 km+ Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka
Muay running team / Ultra Way
178 20 Karolak Ania Słupsk Poranek na plaży – 160 km+ Muay running team / Ultra Way opłacono
N4A
179 Gładysz Artur Gorzów Rześki ranek – 50 km+ N4A
NAVA Running Team
180 621 Rajkowski Damian Pogórze Rześki ranek – 50 km+ NAVA Running Team opłacono on-line
NIGHT WOLVES Ultra Runners
181 281 Weiland Adrian Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners opłacono on-line
NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK
182 645 Trusiak Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK opłacono on-line
NKB Chyży Nowy Tomyśl
183 514 Bronowicki Ryszard Nowy Tomyśl Rześki ranek – 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono
NOA
184 233 Łąk Tomasz Wrocław W blasku księżyca – 100 km+ NOA opłacono on-line
Navimart Run
185 545 Jakubiec Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Navimart Run opłacono
Na wybiegu
186 627 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
NiechBiega
187 60 Warzocha Paweł Niechobrz Poranek na plaży – 160 km+ NiechBiega opłacono on-line
Nika Runner Dog
188 602 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog opłacono on-line
Nocny Turysta
189 248 Pallach Piotr Wejherowo W blasku księżyca – 100 km+ Nocny Turysta opłacono on-line
Norda Active Team
190 914 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Norda Active Team opłacono on-line
Nordic Team Ruda Śląska
191 276 Taisner Tomasz Ruda Śląska W blasku księżyca – 100 km+ Nordic Team Ruda Śląska opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
192 710 Bujnicki Marcin Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Nordic Walking Pasłęk opłacono
193 Jankowski Marcin Elbląg Rześki ranek – 50 km+ Nordic Walking Pasłęk 10.00 PLN
Oknonet Ultra Run Opoczno
194 219 Kędziora Leszek Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
195 216 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno W blasku księżyca – 100 km+ Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
PARKRUN RUMIA
196 64 Zakrzewski Maciej Rumia Poranek na plaży – 160 km+ PARKRUN RUMIA opłacono on-line
PEWIK GDYNIA
197 745 Kędzia Edyta Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ PEWIK GDYNIA opłacono
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
198 821 Wróblewski Krzysztof Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA
199 46 Potoczek Andrzej Lichnowy Poranek na plaży – 160 km+ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
PZU Sport Team
200 263 Soszyński Wojtek PONURZYCA W blasku księżyca – 100 km+ PZU Sport Team opłacono on-line
Padł Na Ryj Team
201 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team
ParkRun Rumia
202 957 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
203 525 Dawidziuk Adrian Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
204 941 Smyk Łukasz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
205 942 Smyk Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
206 563 Kowalewski Jarosław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
207 928 Mroczek Robert Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
208 929 Mroczek Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
209 657 Zając Piotr Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
210 952 Wielgos Joanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
211 37 Mrozowski Dariusz Rumia Poranek na plaży – 160 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
Parkrun Rumia
212 940 Skocka Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
Parkrun Szczecinek
213 559 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Szczecinek opłacono on-line
Piekielni Warszawa
214 Pyszel Florian Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Piekielni Warszawa
Pietkun Team
215 612 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Rześki ranek – 50 km+ Pietkun Team opłacono on-line
Podatki to kradzież
216 718 Dębowski Michał Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Podatki to kradzież opłacono
Poltarex
217 609 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Poltarex opłacono
Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
218 260 Siewert Marek Tuchom W blasku księżyca – 100 km+ Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
Połczyn biega
219 655 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Rześki ranek – 50 km+ Połczyn biega opłacono on-line
PrintBox
220 229 Kycia Piotr Rawicz W blasku księżyca – 100 km+ PrintBox opłacono
ProRunning Promotion
221 560 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Rześki ranek – 50 km+ ProRunning Promotion opłacono on-line
Projekt 1000up
222 268 Strzelczyk Mariusz Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ Projekt 1000up opłacono on-line
Psia Kość
223 38 Mystkiwski Grzegorz Lubichowo Poranek na plaży – 160 km+ Psia Kość opłacono on-line
Pędzące Warchlaki
224 800 Skrzypkowski Dawid Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Pędzące Warchlaki opłacono
RAJSPORT ACTIVE
225 254 Przybylski Łukasz Szadek W blasku księżyca – 100 km+ RAJSPORT ACTIVE opłacono on-line
ROAD TO ULTRA MANUMISSION
226 41 Oleszczyk Rafał Goleniów Poranek na plaży – 160 km+ ROAD TO ULTRA MANUMISSION opłacono on-line
RUNEDA
227 776 Muszyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA opłacono
228 Bujak Aleksandra Bolszewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA
RUNEDA
229 605 Ossowski Arkadiusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
230 591 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
231 515 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
232 507 Bednarczyk Wojciech Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
233 Kęsicka Agnieszka Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ RUNEDA 20.00 PLN
Republika FC Łeba
234 943 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Republika FC Łeba opłacono on-line
Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy
235 528 Dudek Edward Radziechowy Rześki ranek – 50 km+ Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy opłacono
Royal Runnes Team
236 274 Świst Joanna Gryfino W blasku księżyca – 100 km+ Royal Runnes Team opłacono on-line
Rozbiegane Michałowice
237 651 Wikłacz Aneta Komorów Rześki ranek – 50 km+ Rozbiegane Michałowice opłacono on-line
238 650 Wiklacz Roman Komorów Rześki ranek – 50 km+ Rozbiegane Michałowice opłacono on-line
Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie
239 Grabowski Dariusz Bratian Poranek na plaży – 160 km+ Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie
Rozbiegany Piastów
240 744 Katana Katarzyna Pruszków Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
241 765 Markowska Dorota Reguły Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
Rumia biega
242 916 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Rumia biega opłacono on-line
243 24 Konarzewski Jacek Rumia Poranek na plaży – 160 km+ Rumia biega opłacono on-line
RunWall
244 Klimek Mateusz Szczecin Rześki ranek – 50 km+ RunWall
Runeda
245 201 Bereżański Bartłomiej Reda W blasku księżyca – 100 km+ Runeda opłacono on-line
246 638 SZCZEGÓLSKI MARCIN REDA Rześki ranek – 50 km+ Runeda opłacono on-line
247 913 Jakubczak Karol Wejherowo Bieg dla 10 - 10 km+ Runeda opłacono on-line
Runeda / D3G
248 716 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
Runeda / RunnerFromReda
249 618 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
250 Kempczyński Piotr Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
Runners Team Kętrzyn
251 33 Łyczko Sławomir Kętrzyn Poranek na plaży – 160 km+ Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
Runpassion.pl TEAM
252 904 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono
S4A
253 203 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
SBD Energetyk Rybnik
254 257 Roczkowski Artur Rybnik W blasku księżyca – 100 km+ SBD Energetyk Rybnik opłacono on-line
SPORTOWY KAŹMIERZ
255 30 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Poranek na plaży – 160 km+ SPORTOWY KAŹMIERZ opłacono
STOPA SŁUPSK
256 604 ORZADA ANNA SŁUPSK Rześki ranek – 50 km+ STOPA SŁUPSK opłacono on-line
ST RUNNERS
257 622 Riegel Mateusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ ST RUNNERS opłacono on-line
SUT
258 2 Bolek Daniel Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
SUT - Straszyn Ultra Team
259 34 Manias Michał Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono
260 65 Zalewska Kamila Pszczółki Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono
261 29 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
SZUSTY TEAM :-)
262 272 SZUSTEK ADAM Tuchom W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-) opłacono on-line
263 SZUSTEK ADAM TUCHOM W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-)
Samotny Kojot
264 787 Płachta Tomasz Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Samotny Kojot opłacono on-line
Silesia Marathon Team/Bydgoszcz Fan Maraton
265 215 Jastrzembski Edmund Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Silesia Marathon Team/Bydgoszcz Fan Maraton opłacono on-line
Spartanie Dzieciom
266 551 Kęcik Janusz Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Spartanie Dzieciom opłacono on-line
Spartanie Dzieciom
267 Zieliński Michał Piastów Bieg dla 10 - 10 km+ Spartanie Dzieciom
268 Markiewicz-Zielińska Daria Piastów Bieg dla 10 - 10 km+ Spartanie Dzieciom
269 550 Karpiński Robert Karpiński Marki Rześki ranek – 50 km+ Spartanie Dzieciom opłacono on-line
Spartanie Dzieciom/ Golden Team
270 55 Sypniewska Hanna Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono
Sportowy Kaźmierz
271 735 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
Step by Step
272 247 Olejko Radosław Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Step by Step opłacono on-line
Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów
273 Marczewski Sławomir Złotów Poranek na plaży – 160 km+ Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 10.00 PLN
Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera
274 646 Twardowski Tomasz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera opłacono on-line
Suwalski Klub Karate
275 Rusiński Radosław Suwałki Poranek na plaży – 160 km+ Suwalski Klub Karate 90.00 PLN
Szalony Gdańsk Biega
276 Wawerko Katarzyna Banino Bieg dla 10 - 10 km+ Szalony Gdańsk Biega 20.00 PLN
Szwagier Team
277 54 Sych Robert Lublin Poranek na plaży – 160 km+ Szwagier Team opłacono on-line
Są Wolniejsi
278 39 Nojman Rafał Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
Są Wolniejsi / CSiR Susz
279 519 Cygański Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Są Wolniejsi / CSiR Susz opłacono on-line
Słony Cukier
280 805 Sul Marcin Olsztyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ Słony Cukier opłacono on-line
TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
281 763 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Słoneczne popołudnie - 22 km+ TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI opłacono on-line
TRI NEGU
282 658 Zalewski Daniel Susz Rześki ranek – 50 km+ TRI NEGU opłacono on-line
TRITON KONIN
283 218 Kaszuba Andrzej JANOWICE W blasku księżyca – 100 km+ TRITON KONIN opłacono
Team Kopeć
284 731 Grębecka Magdalena GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kopeć opłacono on-line
Team Kreft / Runeda
285 742 Kańtoch Weronika Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kreft / Runeda opłacono on-line
Team ZabieganeDni
286 Gredke Robert Anielin Bieg dla 10 - 10 km+ Team ZabieganeDni
Thales / Biegający Tczew
287 766 Markowski Szymon Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Thales / Biegający Tczew opłacono on-line
Trail Running Factory
288 817 Wiśniewska Martyna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Trail Running Factory opłacono on-line
Trochę już biegam ;)
289 48 Ratajczak Konrad Rumia Poranek na plaży – 160 km+ Trochę już biegam ;) opłacono on-line
Trzynastka Plus
290 231 Lisiecki Tomasz Luboń W blasku księżyca – 100 km+ Trzynastka Plus opłacono on-line
Tumbo Team Fundacja Hospicyjna
291 933 Olszewski Krzysztof Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
292 212 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański W blasku księżyca – 100 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
293 15 Jabłoński Robert Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Tumbo Team Fundacja Hospicyjna opłacono on-line
UKS SIÓDEMKA RUMIA
294 770 Melzer Zofia Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
295 508 Bielecki Tadeusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
USB Ustka
296 632 Skumiał Oskar Ustka Rześki ranek – 50 km+ USB Ustka opłacono
Ultra 3
297 Dzikiewicz Krzysztof Bojano W blasku księżyca – 100 km+ Ultra 3
Ultra Run Biskupice
298 31 Lic Janusz Zabrze Poranek na plaży – 160 km+ Ultra Run Biskupice opłacono on-line
UltraRunner.Gdynia
299 1 Bieszke Michał Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ UltraRunner.Gdynia opłacono on-line
Ultra Trail Kościan
300 616 Przywecki Lech Kościan Rześki ranek – 50 km+ Ultra Trail Kościan opłacono on-line
Ultra Way Team
301 220 Kiezik Anna Olsztyn W blasku księżyca – 100 km+ Ultra Way Team opłacono
302 574 Kulczyk Marcin Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
303 573 Kulczyk Ewa Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
304 7 Ferszt Piotr Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ Ultra Way Team opłacono
Ultrakrew
305 Brzeziński Mariusz Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+ Ultrakrew 20.00 PLN
Ultras Darłowo
306 210 Grodzki Tomasz Darłowo W blasku księżyca – 100 km+ Ultras Darłowo opłacono on-line
VS
307 209 Grabowski Marcin Górale W blasku księżyca – 100 km+ VS opłacono on-line
Vadain Running Club
308 Langowski Roman Grudziadz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Vadain Running Club
Vege Runners
309 Chwalisz Michalina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Vege Runners opłacono
310 madej anna katowice Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners
Virtual Runner Club
311 585 Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Virtual Runner Club opłacono on-line
WATAHA
312 798 Sikorski Wojciech Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ WATAHA opłacono on-line
WATAHA GRUPA TRENINGOWA
313 533 Federowicz Grzegorz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ WATAHA GRUPA TRENINGOWA opłacono on-line
WETERANI PL
314 598 Nehring Tomasz Chełmno Rześki ranek – 50 km+ WETERANI PL opłacono on-line
WPRunning Pruszków
315 6 Falandysz Damian Pruszków Poranek na plaży – 160 km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
Warsaw Run Club
316 520 Cymborska Jolanta Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
317 652 Wilgat Adam Ząbki / Siemiatycze Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
318 502 Bakalarska MARIOLA Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club opłacono on-line
Wataha- Łączy Nas Bieganie
319 911 Grajewska Wioleta Torun Bieg dla 10 - 10 km+ Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
Wataha- Łączy Nas Bieganie
320 259 Safin Stanisław Toruń W blasku księżyca – 100 km+ Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
Wataha Wałcz
321 792 Rutkowska Anna Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz opłacono on-line
322 822 Zadrożny Szymon Wałcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wataha Wałcz opłacono on-line
Wataha Łączy Nas Bieganie
323 501 Adryan Adam Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
WiRan AstMa Team
324 21 Klarecki Adrian Reda Poranek na plaży – 160 km+ WiRan AstMa Team opłacono on-line
Wicht and Wicher
325 9 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Poranek na plaży – 160 km+ Wicht and Wicher opłacono
WieWiór Team
326 760 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ WieWiór Team opłacono on-line
Witch and Witcher
327 Gendek Izabela Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Witch and Witcher
Wodnik
328 706 Bielas Tomasz KOSAKOWO Słoneczne popołudnie - 22 km+ Wodnik opłacono on-line
Wojas Team
329 Wojas Aneta GRUDZIADZ Rześki ranek – 50 km+ Wojas Team 10.00 PLN
Wycieczka Biegowa
330 608 Patura Ania Łódź Rześki ranek – 50 km+ Wycieczka Biegowa opłacono on-line
ZajacTeeam
331 28 KOWAL Piotr Zabrze Poranek na plaży – 160 km+ ZajacTeeam opłacono on-line
ZeusTEAM
332 221 Klecha Krzysztof Chełmża W blasku księżyca – 100 km+ ZeusTEAM opłacono on-line
Zoeller Tech
333 Hryniewicka Monika Rumia Rześki ranek – 50 km+ Zoeller Tech
_BRAK NAZWY_
334 543 HERMAN JACEK WEJHEROWO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
335 544 Herman Krystiana Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
336 938 Różańska Magdalena Warszawa Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
337 702 Anguelov Michel Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
338 920 Kubiak Andrzej Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
339 921 Kubiak Maria Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
340 711 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
341 202 Borówka Ryszard Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
342 752 Kozłowski Przemek Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
343 709 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
344 Owczarzak Filip Gdansk Rześki ranek – 50 km+ opłacono
345 578 Lenarciak Marek Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
346 647 Walendzik Wiesia Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono
347 656 Wyganowski Konrad RUMIA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
348 779 Ochnicki Jakub Pabianice Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
349 53 smaruj igor zielona góra Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
350 755 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
351 58 Szyszkowski Marcin Kocioł Duży Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
352 619 Pyrzewski Dariusz Toruń Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
353 620 Raghavjee Yashin Warzsawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
354 568 kubiak karolina WEJHEROWO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
355 768 Melson Maciej Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
356 934 Pasińska Angelika Chojnice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono
357 935 Pawlikowska Elżbieta Pawlikowska Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
358 919 Krawczyk Piotr Łaziska Górne Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
359 777 Nowopolski Leszek Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
360 596 Nadrowski Piotr Piaseczno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
361 801 Stankiewicz Michał Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
362 756 Kubiak Jagoda Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
363 561 Kostuch Jan Garcz Rześki ranek – 50 km+ opłacono
364 720 Dragan Karol Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
365 819 Worzala Wojciech Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
366 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+
367 717 Deska Leszek Nowa Iwiczna Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
368 732 Grynis Paweł Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
369 Orchowska Małgorzata Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+
370 Puchniarz Artur Nawra Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
371 Dordzik Małgorzata Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
372 Wara-Wąsowski Maciej Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ 80.00 PLN
373 264 Sowiński Patryk Tczew W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
374 624 Rudnicki Dariusz Pogórze Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
375 642 Szymańska Agata Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
376 926 Michałkiewicz-Hansen Katarzyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
377 704 Baranowski Krzysztof Siwiałka Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
378 807 Szczepaniak Jakub Ostrów Wlkp. Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
379 945 Szeleżyński Kamil Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
380 797 Seroka Paweł Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
381 51 Rożek Paulina Rożek Kaliska Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
382 228 Kujawiński Artur Poznań W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
383 796 Sawicki Maciej Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
384 Mazerski Grzegorz Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 100.00 PLN
385 Walczak Paweł Koszalin Rześki ranek – 50 km+
386 Walczak Paweł Walczak Koszalin Słoneczne popołudnie - 22 km+
387 758 Kumor Malwina Bielsko-Biała Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
388 Bojański Zbigniew Września W blasku księżyca – 100 km+ 20.00 PLN
389 589 Miąsek Ryszard Szpęgawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
390 567 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
391 799 Skorupka Radek Bydgoszcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
392 CZAJA ŁUKASZ BYTONIA Poranek na plaży – 160 km+
393 950 Urbańska Katarzyna Warszawa Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
394 Kosno Piotr warszawa Rześki ranek – 50 km+ 90.00 PLN
395 Bieganska Sandra Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+
396 273 Śmigielska Danuta Czerwonak W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
397 791 Różańska Magdalena Warszawa Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
398 56 Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp. Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
399 924 Machnikowski Marek Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
400 47 Radziszewska Marlena Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
401 946 Szklarska Marta Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
402 267 Stefaniak Marcin Łęczyce W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
403 915 Kaźmierska Aleksandra Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
404 206 de Rosier Marek Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
405 810 Szreder Henryk Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
406 726 Gałka Grzegorz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
407 663 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Rześki ranek – 50 km+ opłacono
408 Lipnicka Marta Jelenia Góra W blasku księżyca – 100 km+ 10.00 PLN
409 282 Wojciechowska-Hrycyk Agata Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
410 232 Łangowska Iwona Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
411 606 Ostaszewski Mariusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono
412 782 Osmański Damian Pacółtowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
413 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Rześki ranek – 50 km+
414 Rybaczek Pawel Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+
415 285 Zwoliński Tomasz Mosty W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
416 626 Rybka Tomek Kłodzko Rześki ranek – 50 km+ opłacono
417 14 Hatłas Adam Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
418 793 Rychlińska Joanna Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
419 786 Piesik Patryk Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
420 762 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
421 42 Ossowski Maciej Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
422 808 Szostek Marek Barcin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
423 243 Niechoćko Agata Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
424 789 Rogulska Anna Pasłęk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
425 Witkowski Bogdan Sopot W blasku księżyca – 100 km+
426 Kokoszanek Nikodem Kokoszanek Międzychód Bieg dla 10 - 10 km+ 20.00 PLN
427 240 Milewicz Marek Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
428 Boguszewski Rafał Warszawa Rześki ranek – 50 km+
429 553 KIERSKI DARIUSZ PSZCZYNA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
430 603 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ opłacono
431 506 Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
432 740 Jodko Magda Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
433 Lewandowski Filip Bydgoszcz Poranek na plaży – 160 km+
434 266 Stasiński Adam Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
435 szmuda sandra pomieczyno Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
436 52 Sazon Inesa Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
437 Weiland Karina Weiland Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+
438 Grodoń Marcin Skoczów Bieg dla 10 - 10 km+
439 576 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
440 Pugowska Izabela Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 90.00 PLN
441 WOJCIESZAK KLAUDIA WOJCIESZAK Legionowo Rześki ranek – 50 km+
442 537 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
443 712 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
444 592 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
445 223 Konkol Kazimierz Somonino W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
446 932 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
447 Jarzab Agata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+
448 724 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
449 781 Opiela Maria Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
450 784 Owczarek Jacek Kosakowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
451 785 Owczarek Katarzyna Kosakowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
452 908 Dorawa Zbyszek Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
453 725 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
454 18 Kalinka Beata Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
455 637 Steinke Michael Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
456 930 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
457 905 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
458 504 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
459 503 Balcerowicz Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
460 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg dla 10 - 10 km+
461 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+
462 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+
463 kropidłowska Magda Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 10.00 PLN
464 230 Lipka Jakub Reda W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
465 555 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
466 623 Rokosz Robert Głowno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
467 586 Mejer Adam Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
468 721 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
469 715 Czapa Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
470 802 Starsierski Tomasz Kielno Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
471 Woźniak Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+
472 767 Mazalon Marcin Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
473 594 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
474 794 Rzezak Aleksandra Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
475 795 Saldana Cristian Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
476 5 Cichowski Grzegorz Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
477 Poss Marcin Warszawa Rześki ranek – 50 km+
478 Jakubowska Anna Piaseczno Rześki ranek – 50 km+
479 811 Szreder Marcin Luzino Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
480 Rembacz Agnieszka Rumia Rześki ranek – 50 km+
481 748 Korol Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
482 918 Kozioł Joanna Kozioł Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
483 Sych Zuzanna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+
484 722 Falkowski Marek Białystok Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
485 769 Melzer Hanna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
486 541 Grzywinski Bartosz Toruń Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
487 813 Świątkowski Dariusz Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
488 761 Lamcha Anna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
489 542 Grzywiński Wojtek Torun Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
490 774 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
491 773 Misztalewska IWONA Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
492 820 Wróblewski Adam Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
493 278 Trybalski Krzysztof Trybalski Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
494 Kwiecień Michał Bierutów Poranek na plaży – 160 km+ 10.00 PLN
495 Zduńska Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+
496 648 Wasiak Marta Stary Kraszew ul Gościniec 7 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
497 818 Włoszczyński Maciej Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
498 903 Balonis-Chyb Anna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
499 Bartkowski Mariusz Mszanowo Poranek na plaży – 160 km+
500 510 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
501 517 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
502 Kazimierczak Filip Tarnowo Podgórne Rześki ranek – 50 km+
503 601 Olejczuk Karolina Straszyn Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
504 530 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
505 565 Kroczyńska Kinga Kroczynska Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
506 207 Gontarzewski Łukasz Lubnia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
507 780 Ohler Ola Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
508 579 Łącki Jarosław Gołubie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
509 Lamparski Sławek Sopot Bieg dla 10 - 10 km+
510 226 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
511 556 Klimek Katarzyna Gorzów Wlkp. Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
512 917 Kotowska Sylwia Olsztyn Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
513 214 janik izabella okrajnik W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
514 Bańdo Weronika Reda Bieg dla 10 - 10 km+
515 741 Jurga Damian Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
516 Słapczyński Maciej Opole Poranek na plaży – 160 km+
517 Matuszewski Jakub Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+
518 Drgas Ewelina Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+
519 Jan Michal Opole Poranek na plaży – 160 km+
520 743 Kaszuba Katarzyna Czeladź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
521 750 Kowalczyk Magda Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
522 Kołodziej Marcin Opole Poranek na plaży – 160 km+
523 719 Dobrowolska Natalia Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
524 Jaworski Krzysztof Słupsk Słoneczne popołudnie - 22 km+
525 Stańczykowski Rafał Gdynia W blasku księżyca – 100 km+
526 728 GIARO MARCIN GDAŃSK Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
527 580 Łuczków Andrzej Darłowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
528 783 Oszywa Marcin Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
529 955 WRÓBEL MARZENA PSZCZEW Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
530 250 Pettke Nikodem Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
531 208 GÓRSKI DARIUSZ TUCHOM W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
532 610 PERZ MARZENNA BUKOWIEC Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
533 738 Janowska Urszula Grudziądz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
534 283 Zagalski Jakub Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
535 8 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR TRZEBNICA Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
536 815 Walczynski Robert Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
537 630 Siuda Łukasz Banino Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
538 22 Klebba Mariusz Mrzezino Poranek na plaży – 160 km+ opłacono
539 Ziółek Mirosław Jacków W blasku księżyca – 100 km+
540 910 Gaj Grzegorz Dzietrzkowice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
541 571 Kujawska-Frejlich Joanna Kujawska-Frejlich Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
542 204 Dąbkowski Andrzej Wojciechy W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
543 269 SUŁEK Aldona WEJHEROWO W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
544 788 Przyborski Michał Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
545 25 Kondratiuk Renata Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
546 59 SZYSZKOWSKI RAFAL Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
547 707 Bisha Mieczysław Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
548 11 Gajauskas Augustas Kaunas Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
549 256 Reseman Sylwia Żukowo W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
550 607 Pastwa Krzysztof Cisewie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
551 205 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
552 729 Gollus Przemysław Gollus Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
553 701 Adamczuk Feliks Szczecin Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
554 280 Urbaniak Aleksander Warszawa W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
555 778 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
556 277 Tongori Andras Elblag W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
557 931 Nehring Barbara Chełmno Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
558 635 Stańco Mariola Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
559 KOBUS EWELINA KATOWICE W blasku księżyca – 100 km+
560 640 Szewczyk Agata Kobylnica Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
561 806 Swicarz Monika Swicarz Płock Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
562 809 Szrajber Malwina Bysław Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
563 730 Góreczna Julia Tuchom Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
564 Bezdel Anna Puck Bieg dla 10 - 10 km+ 10.00 PLN
565 927 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
566 261 Smyk Kamil Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
567 751 Kowalewska Ewelina Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
568 Stój Maciej Warszawa W blasku księżyca – 100 km+ 90.00 PLN
569 814 Trzeciecka Magdalena Trzeciecka Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
570 Tazbir Grzegorz Będzin Poranek na plaży – 160 km+
571 597 Nebeling Wojciech Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
572 Ferenc Adrian Pisz Poranek na plaży – 160 km+ 10.00 PLN
573 242 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
574 Rojek Andrzej Olsztyn Poranek na plaży – 160 km+
575 246 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
576 600 Ohler Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
577 Bergmann Oskar Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+
578 Gniotyński Jerzy Rumia Rześki ranek – 50 km+ 80.00 PLN
579 Pastwa Janusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+
580 Wolska Anita Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 20.00 PLN
581 Wolski Adam Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 20.00 PLN
582 Grudzień Paweł Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+
583 Klebba Agnieszka Wejherowo Bieg dla 10 - 10 km+
584 Bergmann Arkadiusz Łężyce Rześki ranek – 50 km+ 20.00 PLN
585 Bergmann Ewa Łężyce Bieg dla 10 - 10 km+ 20.00 PLN
586 522 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
587 12 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
588 Dorosz Grzegorz Konstantowo Rześki ranek – 50 km+
589 572 Kukla Maciej Katowice Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
590 790 Roszman Henryk Orle Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
591 734 Hamerla Adam Ruda Śląska Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
592 554 Kisiel Mateusz Kisiel Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
593 3 Borowski Adam Inowrocław Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
594 Sadowska Justyna Sulejówek Słoneczne popołudnie - 22 km+
595 251 pierwsza 100 Mariusz Małecki Łódź W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
596 270 Szadłowski Dariusz Ciechocinek W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
597 Kaczmarek Sławomir Rumia Rześki ranek – 50 km+
598 583 Maliński Marek Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
599 536 Gaweł Ireneusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
600 Kownacka Magdalena Józefów Rześki ranek – 50 km+
601 237 Marszałek Mirosław Hyżne W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
602 521 Czechowski Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
603 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Rześki ranek – 50 km+
604 62 Wojdasiewicz Tadeusz Kępice Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
605 49 Rawa Marcin Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
606 953 Wilczyńska Magdalena Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
607 954 Wilczyński Grzegorz Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
608 958 Zatorski Andrzej Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
609 235 Maliszewska Malwina Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
610 547 Jarosz Grzegorz Jarosz Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
611 631 Siwicka Julia Sopot Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
612 Stepak Włodzimierz Rudzica Poranek na plaży – 160 km+ 80.00 PLN
613 19 Kamecka Sonia Gdansk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
614 593 Morus Tomek Dubiel Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
615 540 Grzywacz Karol Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
anonimowi cukrzycy
616 kuźniak robert gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ anonimowi cukrzycy
apollo
617 739 Jasiński Dawid Wejherowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ apollo opłacono on-line
biegowyswiat.pl
618 26 Korduła Zbigniew Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ biegowyswiat.pl opłacono
gosia.sie.buja
619 733 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ gosia.sie.buja opłacono on-line
kb GOCH Bytów
620 63 ZABOROWSKA URSZULA Borzytuchom Poranek na plaży – 160 km+ kb GOCH Bytów opłacono
niezrzeszony
621 937 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. Bieg dla 10 - 10 km+ niezrzeszony opłacono on-line
olza cieszyn
622 643 Śliwka Arkadiusz Cieszyn Rześki ranek – 50 km+ olza cieszyn opłacono on-line
623 812 Śliwka Beata cieszyn Słoneczne popołudnie - 22 km+ olza cieszyn opłacono on-line
owocowybiegacz Biegamy Razem Władysławowo
624 245 Nowak Dariusz Władysławowo W blasku księżyca – 100 km+ owocowybiegacz Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
parkrun Rumia
625 901 Adamusiak Marlena Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ parkrun Rumia opłacono on-line
sportevo
626 827 zlotowski piotr gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ sportevo opłacono on-line
swiebodzinskibiegacz.pl
627 66 Żurek Grzegorz Świebodzin Poranek na plaży – 160 km+ swiebodzinskibiegacz.pl opłacono on-line
the Nogas
628 244 Noga Krzysztof Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ the Nogas opłacono on-line
Żarta Wataha
629 703 Arendt Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Żarta Wataha opłacono on-line
630 771 Michalak Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Żarta Wataha opłacono on-line


Wyświetleń: 60016

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ