Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymanek Natalia Tyniec nad Ślęzą 4300 m darmowy udział
2 Lewandowski Łukasz Wrocław 4300 m darmowy udział
3 Durał Paulina Wrocław 4300 m Grupa Biegowa KS Brochów darmowy udział
4 Durał Grzegorz Wrocław 4300 m Grupa Biegowa KS Brochów darmowy udział
5 Boberski Piotr Wroclaw 4300 m darmowy udział
6 Skibiński Bronisław Wrocław 4300 m darmowy udział
7 Sobuś Monika Wrocław 4300 m darmowy udział
8 Skibińska Małgorzata Wrocław 4300 m darmowy udział
9 Wiśniewski Krystian Wiśniewski Wrocław 4300 m darmowy udział
10 Wysok Piotr Wrocław 4300 m MARATON TEAM darmowy udział
11 Czechowski Paweł Wrocław 4300 m darmowy udział
12 Nowakowski Wiesław Wrocław 4300 m MARATON TEAM darmowy udział
13 Zalenski Leslaw Wroclaw 4300 m MARATON TEAM darmowy udział
14 Kołacz Joanna Wrocław 4300 m darmowy udział
15 Konwent Marta Wrocław 4300 m darmowy udział
16 Kołacz Arkadiusz Wrocław 4300 m MARATON TEAM darmowy udział
17 Tubicz Paweł WROCŁAW 4300 m darmowy udział
18 Wiącek Marek Wrocław 4300 m darmowy udział
19 Pieczurowski Sławomir Wrocław 4300 m darmowy udział
20 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski 4300 m darmowy udział
21 Leśnicki Marek Stanowice 4300 m Strzegomska Dwunastka darmowy udział
22 Kmita Robert Wrocław 4300 m GOGGLE PAE TEAM darmowy udział
23 Maleszka-Bagińska Kinga Wrocław 4300 m Grupa Biegowa KL/AN darmowy udział
24 Martowska Barbara Wrocław 4300 m darmowy udział
25 Stachowiak Wiesław Wrocław 4300 m Night Runners Wrocław darmowy udział
26 Trzaskacz Tomasz TRZEBNICA 4300 m Oborygeni darmowy udział
27 Ptaszek Katarzyna Wrocław 4300 m trenujznami.pl darmowy udział
28 Podwórny Jan Wrocław 4300 m Trenujznami.pl darmowy udział
29 Wieczorek Jacek WROCŁAW 4300 m Velicante Sport Team darmowy udział
30 DYMKOWSKA MAŁGORZATA WROCŁAW 4300 m Velicante Sport Team darmowy udział
31 Gwardyński Michał Warszawa 4300 m darmowy udział
32 Kircuń Paweł Wrocław 4300 m darmowy udział
33 Baran Ewa Wrocław 4300 m MARATON TEAM darmowy udział
34 Lewandowski Kuba Wrocław 4300 m UKS Olimpijczyk 46 darmowy udział
35 Reczuch Andrzej Bielawa 4300 m DYWIZJON 102 darmowy udział
36 Bora Andrzej Wroclaw 4300 m darmowy udział
37 Piskorowska Danuta Wrocław 4300 m Team-Luks Żórawina-Wrocław darmowy udział
38 Trzaskacz Dorota Trzebnica 4300 m Oborygeni darmowy udział
39 Topolska Vivienne Wrocław 4300 m darmowy udział
40 Topolska Oliwia Wrocław 4300 m darmowy udział
41 Topolska Mariola Wrocław 4300 m darmowy udział
42 Kawoń Andrzej Namysłów 4300 m darmowy udział
43 Drzewińska Katarzyna Wrocław 4300 m darmowy udział
44 Nitka Emilia Janowiec Wielkopolski 4300 m darmowy udział
45 Nitka Kamil Żnin 4300 m darmowy udział
46 Wysocki Piotr Wrocław 4300 m darmowy udział
47 Szałkoplas BronisŁaw Wrocław 4300 m darmowy udział
48 Graf Remigiusz Leszno 4300 m Turbo RUN Leszno darmowy udział


Wyświetleń: 360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ