3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Głowacki Robert Żurada Bieg Główny 10km darmowy udział
2 SYNAL Joanna Chrzanów Bieg Główny 10km darmowy udział
3 Jeleń Michał Chełm Śląski Bieg Główny 10km darmowy udział
4 Teofilak Edward Trzebinia Bieg Główny 10km Rebellion Of Free Runners darmowy udział
5 Studnik Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny 10km darmowy udział
6 Guzik Justyna Gołaczewy/ Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom TEAM darmowy udział
7 Pieczara Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
8 Górniaki Adam Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
9 Kozieł Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10km ING darmowy udział
10 Wiercioch Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km darmowy udział
11 Budka Agata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
12 Tkocz Piotr Jejkowice Bieg Główny 10km Petarda Team darmowy udział
13 Górniak Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec darmowy udział
14 Myszka Piotr Rybnik Bieg Główny 10km Petarda Team darmowy udział
15 Wasiuta Sebastian Rybnik Bieg Główny 10km Petarda Team darmowy udział
16 Tkocz Irena Jejkowice Bieg Główny 10km Petarda Team darmowy udział
17 Krawczykiewicz Marcin Chrzanów Bieg Główny 10km darmowy udział
18 Majka Marzena Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
19 Kuczminska-Ciągwa Ela Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
20 Myszka Krzysztof Rybnik Bieg Główny 10km Petarda Team darmowy udział
21 Knap Damian Czeladź Bieg Główny 10km darmowy udział
22 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy Durś darmowy udział
23 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
24 Bałdys Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
25 Osika Damian Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
26 Rębisz Paweł jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
27 Piętak Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy / OSP Os.Stałe darmowy udział
28 Wach Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Zabiegani darmowy udział
29 Roczkalski Mirosław Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
30 Szozda Teresa Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
31 Warzecha Julia Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
32 Drabiński Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
33 Sobota Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS Jaworzno darmowy udział
34 Majka Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
35 Paprocki Wiesław jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
36 Cieżak Magdalena Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
37 Marcinowska Marta Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
38 Bitner-Ryszka Natalia Żory Bieg Główny 10km darmowy udział
39 Czopek Agnieszka Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
40 Cierpioł Andrzej Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
41 Marcinkowski Bartosz Jaworzno Bieg Główny 10km Sacky Run Team darmowy udział
42 Dawczyńska Wioletta Tychy Bieg Główny 10km darmowy udział
43 Ogonek Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km Zabiegani darmowy udział
44 Plich Andrzej Mysłowice Bieg Główny 10km darmowy udział
45 Staroń Jakub Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Lokomotiw Moskwa darmowy udział
46 Wojtasiński Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Lokomotiw Moskwa darmowy udział
47 gorus anna zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze darmowy udział
48 Ziaja Sebastian Bukowno Bieg Główny 10km Parówkowi Skrytożercy darmowy udział
49 Rykalski Damian Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
50 Niwińska Natalia Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze darmowy udział
51 Matusiak Janusz Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
52 Toman Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
53 Doman Radosław Katowice Bieg Główny 10km darmowy udział
54 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg Główny 10km darmowy udział
55 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km darmowy udział
56 Kur Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
57 Nowicka Katarzyna jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
58 Nowak Piotr Pyskowice Bieg Główny 10km darmowy udział
59 Bieniek Adam Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze darmowy udział
60 Fułek Ewelina Jaworzno Bieg Główny 10km Róża Wiatrów / Azymut Team darmowy udział
61 Leyko Konrad Jaworzno Bieg Główny 10km Róża Wiatrów / Azymut Team darmowy udział
62 Hadzik Rafał Gliwice Bieg Główny 10km darmowy udział
63 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze darmowy udział
64 Żyrek Agnieszka Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze darmowy udział
65 Dorobek Agata Zabrze Bieg Główny 10km darmowy udział
66 Litwinczuk Gabriel Klucze Bieg Główny 10km OLKUSZBIEGA.PL darmowy udział
67 Litwinczuk Aneta Klucze Bieg Główny 10km OLKUSZBIEGA.PL darmowy udział
68 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Mysłowicki klub biegacza No I darmowy udział
69 Stawowski Łukasz Katowice Bieg Główny 10km darmowy udział
70 Malicka Małgorzata Tychy Bieg Główny 10km TAURON TEAM darmowy udział
71 Domagała Piotr Jaroszowiec Bieg Główny 10km TSUNAMI TEAM darmowy udział
72 Kasprzyk-Domagała Kamila Bukowno Bieg Główny 10km darmowy udział
73 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
74 Tendaj Paweł Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
75 Nowakowski Wojciech Zabrze Bieg Główny 10km Amator darmowy udział
76 Olejnik Adam Nysa Bieg Główny 10km darmowy udział
77 Kopeć Artur Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno darmowy udział
78 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
79 KICKA GRZEGORZ Wola Filipowska Bieg Główny 10km KRZESZOWICE BIEGAJĄ darmowy udział
80 Mazur Michał Chrzanów Bieg Główny 10km darmowy udział
81 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km darmowy udział
82 Wyzner Zbigniew Myslowice Bieg Główny 10km darmowy udział
83 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg Główny 10km darmowy udział
84 Bernisz Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
85 Stromczyński Maciej Zabrze Bieg Główny 10km darmowy udział
86 Kadula Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
87 Welm Eryk Częstochowa Bieg Główny 10km darmowy udział
88 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Częstochowa darmowy udział
89 Pietrasiak Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
90 Piątek-Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice darmowy udział
91 Nowak Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
92 Lucka Judyta Bielsko-Biała Bieg Główny 10km Beskid-Tri darmowy udział
93 Szubielski Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km Saint-Gobain Squad darmowy udział
94 Szymkowski Krzysztof Czestochowa Bieg Główny 10km darmowy udział
95 Kidawa Aleksander Jaworzno Bieg Główny 10km darmowy udział
96 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice darmowy udział
97 Zawada Marcin Katowice Bieg Główny 10km ALFA ALFA ALFA darmowy udział
98 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Euvic darmowy udział
99 Wąsowska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział
100 Wąsowska Milena Sosnowiec Bieg Główny 10km darmowy udział


Wyświetleń: 821

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ