3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JASIŃSKI KRZYSZTOF ŚWIERCZYNIEC Bieg Główny 10km WILD RUNNERS CLUB
2 DOMURAT Zdzisław Alwernia Bieg Główny 10km wataha
3 Machała Dariusz Katowice Bieg Główny 10km SARATFILMS
4 Sarat Tomasz Katowice Bieg Główny 10km SARATFILMS
5 Sarat Bernadetta Katowice Bieg Główny 10km SARATFILMS
6 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10km #GrodziecRun
7 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10km Spartan Team
8 Giner Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km
9 Kosałka Beata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
10 Libera Klaudia Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
11 Głowacka Karolina Zadroże Bieg Główny 10km
12 DYLĄG MAREK JAWORZNO Bieg Główny 10km
13 Sosna Mariusz Turza Śląska Bieg Główny 10km
14 Herud Tomasz Gliwice Bieg Główny 10km
15 Herud Sandra Gliwice Bieg Główny 10km
16 Lulko Magdalena Czeladź Bieg Główny 10km Sekcja Piaski
17 Opiłek Marek Katowice Bieg Główny 10km Euvic / Stadion Śląski
18 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg Główny 10km Zdzieraj Kapcie
19 Kaliński Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km
20 Studniarz Rafał Czeladź-Piaski Bieg Główny 10km Sekcja Piaski
21 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zdzieraj Kapcie
22 Sobczyk Gabriela Racibórz Bieg Główny 10km SBD Energetyk Rybnik
23 Trelka Ewelina Jaworzno Bieg Główny 10km
24 trelka rafal jaworzno Bieg Główny 10km
25 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg Główny 10km
26 Majerska Agnieszka Jaworzno Bieg Główny 10km
27 TRZASKA Joanna JAWORZNO Bieg Główny 10km
28 TRZASKA Tomasz JAWORZNO Bieg Główny 10km
29 Olejniczak Dominik Jaworzno Bieg Główny 10km
30 Warszawski Włodzimierz Jaworzno Bieg Główny 10km
31 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km
32 Pyrchała Marlena Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km
33 Pyrchała Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km
34 Smalec Sebastian Libiąż Bieg Główny 10km
35 Ciołczyk Szymon jaworzno Bieg Główny 10km
36 Kaniewski Dariusz Katowice Bieg Główny 10km
37 Majerski Edward Jaworzno Bieg Główny 10km
38 MAJERSKA ANNA JAWORZNO Bieg Główny 10km
39 Gliniecki Bartłomiej Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
40 Gajos Andrzej Jaworzno Bieg Główny 10km TAURON
41 Budek Grzegorz Łazy Bieg Główny 10km PALETY PALEGO
42 Sawicki Michał Łazy Bieg Główny 10km
43 Płocharski Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km
44 Malciak Ireneusz Jaworzno Bieg Główny 10km
45 Sobczyk Dawid Brynek Bieg Główny 10km TAURON TEAM
46 Rynczuk Wojciech Rynczuk Jaworzno Bieg Główny 10km
47 Kapłon Mirosław Jaworzno Bieg Główny 10km
48 Myca Paweł Wolbrom Bieg Główny 10km TAURON TEAM
49 Kowalik Artur Jaworzno Bieg Główny 10km
50 Wyszkowska Gabriela Jaworzno Bieg Główny 10km
51 Jaworek Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km
52 Fudala Mateusz Chrzanów Bieg Główny 10km bongobiegnie
53 Wójtowicz Kacper Jaworzno Bieg Główny 10km KU AZS UŚ Katowice
54 BĘBENEK MIECZYSŁAW Jaworzno Bieg Główny 10km Niezrzeszony
55 Boś Przemysław Boś Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
56 Lech Dominika Mysłowice Bieg Główny 10km
57 Kowalik Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km
58 Zurawik Daniel Jaworzno Bieg Główny 10km PPI SYSTEMY-GRZEWCZE
59 Paris Julia Mysłowice Bieg Główny 10km Śląskie techniczne zakłady naukowe
60 Czado Artur Sosnowiec Bieg Główny 10km
61 Wiernek Tomek Katowice Bieg Główny 10km Stajnia Balona
62 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg Główny 10km
63 Starczynowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km
64 Zaręba Karolina Tychy Bieg Główny 10km
65 Sojka Anna Tychy Bieg Główny 10km
66 Pałac Marcel Jaworzno Bieg Główny 10km
67 Juszczyk Justyna Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
68 Oleksy Damian Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
69 Pilch Aleksandra Chrzanów Bieg Główny 10km miłość i bieganie
70 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km
71 Nogaj Paweł Jaworzno Bieg Główny 10km JAWORZNO RUNNERS
72 Wilżyński Łukasz Katowice Bieg Główny 10km
73 Wilczewski Rafał Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
74 Jońca Jarosław Chrzanów Bieg Główny 10km
75 Sroka Monika Imielin Bieg Główny 10km
76 KURP GRAŻYNA JAWORZNO Bieg Główny 10km
77 Piekarczyk Damian Bolęcin Bieg Główny 10km Afterburner Bolęcin
78 Niechwiej Michał Filipowice Bieg Główny 10km
79 Gładkowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
80 Stańkowska Emilia Jaworzno Bieg Główny 10km
81 Lech Miłosz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
82 DOMURAT ZBIGNIEW Chrzanów Bieg Główny 10km parkrun chrzanów
83 Ciereszko Stanisław Chrzamów Bieg Główny 10km
84 Torba Kacper Katowice Bieg Główny 10km
85 Turlej Michał Zawiercie Bieg Główny 10km
86 Spirydowicz Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 10km
87 Stachelczyk Daniel Jaworzno Bieg Główny 10km
88 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
89 Ludwikowski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
90 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
91 Mocherek Marta Mocherek Jaworzno Bieg Główny 10km MCKiS Jaworzno
92 Czarny Marzena Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno ŁBC
93 Czarny Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno ŁBC
94 Szpaczyński Mieszko Jaworzno Bieg Główny 10km
95 Oleszko Marta Libiąż Bieg Główny 10km
96 Tomczyk Jerzy Jaworzno Bieg Główny 10km
97 Gawron Konrad Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
98 Kacprzak Anna Jaworzno Bieg Główny 10km Stowarzyszenie W Kręgu Formy
99 DULIAN ANNA JAWORZNO Bieg Główny 10km
100 Szwedo Artur Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast


Wyświetleń: 3580

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ