3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km
2 Bąk Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10km
3 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze
4 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
5 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
6 Barczyk Mateusz Załęże Bieg Główny 10km
7 Bałdys Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km
8 BĘBENEK MIECZYSŁAW Jaworzno Bieg Główny 10km Niezrzeszony
9 Bernisz Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km
10 Bieniek Adam Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze
11 Bitner-Ryszka Natalia Żory Bieg Główny 10km
12 Ból Katarzyna Jaworzno Bieg Główny 10km
13 Boś Przemysław Boś Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
14 Brzezińska Anna Chrząstowice Bieg Główny 10km Wolbrom TEAM
15 Budek Grzegorz Łazy Bieg Główny 10km PALETY PALEGO
16 Budka Agata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
17 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg Główny 10km
18 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km
19 Błoniarczyk Jakub Jaworzno Bieg Główny 10km
20 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg Główny 10km Zdzieraj Kapcie
21 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Mysłowicki klub biegacza No I
22 Ciereszko Stanisław Chrzamów Bieg Główny 10km
23 Cierpioł Andrzej Jaworzno Bieg Główny 10km Sacky Runners
24 Cieżak Magdalena Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
25 Ciołczyk Szymon jaworzno Bieg Główny 10km
26 Czado Artur Sosnowiec Bieg Główny 10km
27 Czarny Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno ŁBC
28 Czarny Marzena Jaworzno Bieg Główny 10km Jaworzno ŁBC
29 Czopek Agnieszka Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
30 Dawczyńska Wioletta Tychy Bieg Główny 10km
31 Dobosz Monika Jaworzno Bieg Główny 10km
32 Domagała Piotr Jaroszowiec Bieg Główny 10km TSUNAMI TEAM
33 Doman Radosław Katowice Bieg Główny 10km
34 DOMURAT ZBIGNIEW Chrzanów Bieg Główny 10km parkrun chrzanów
35 DOMURAT Zdzisław Alwernia Bieg Główny 10km wataha
36 Dorobek Agata Zabrze Bieg Główny 10km
37 Drabiński Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km
38 Drabiński Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
39 DULIAN ANNA JAWORZNO Bieg Główny 10km
40 DYLĄG MAREK JAWORZNO Bieg Główny 10km
41 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg Główny 10km
42 Fedko Łukasz Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
43 Frącz Tomasz Frącz Chybie Bieg Główny 10km INEE Industry Team
44 Fudala Mateusz Chrzanów Bieg Główny 10km bongobiegnie
45 Fułek Ewelina Jaworzno Bieg Główny 10km Róża Wiatrów / Azymut Team
46 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
47 Gajewski Ireneusz Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
48 Gajos Andrzej Jaworzno Bieg Główny 10km TAURON
49 Gawron Konrad Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
50 Giner Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km
51 Gliniecki Bartłomiej Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
52 Górniak Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
53 Górniaki Adam Jaworzno Bieg Główny 10km
54 gorus anna zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze
55 Guzik Justyna Gołaczewy/ Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom TEAM
56 Gładkowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
57 Głowacka Karolina Zadroże Bieg Główny 10km
58 Głowacki Robert Żurada Bieg Główny 10km
59 Hadzik Rafał Gliwice Bieg Główny 10km
60 Hanusik-Jeruzel Zofia Katowice Bieg Główny 10km
61 Herud Sandra Gliwice Bieg Główny 10km
62 Herud Tomasz Gliwice Bieg Główny 10km
63 Hojnca Adam Chorzów Bieg Główny 10km parkrun Katowice
64 JASIŃSKI KRZYSZTOF ŚWIERCZYNIEC Bieg Główny 10km WILD RUNNERS CLUB
65 Jaworek Jacek Jaworzno Bieg Główny 10km
66 Jeleń Michał Chełm Śląski Bieg Główny 10km
67 Jońca Jarosław Chrzanów Bieg Główny 10km
68 Juszczyk Justyna Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
69 Kacprzak Anna Jaworzno Bieg Główny 10km Stowarzyszenie W Kręgu Formy
70 Kadula Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km
71 Kaliński Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km
72 Kaniewski Dariusz Katowice Bieg Główny 10km
73 Kapłon Mirosław Jaworzno Bieg Główny 10km
74 Kasprzyk-Domagała Kamila Bukowno Bieg Główny 10km
75 KICKA GRZEGORZ Wola Filipowska Bieg Główny 10km KRZESZOWICE BIEGAJĄ
76 Kidawa Aleksander Jaworzno Bieg Główny 10km
77 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg Główny 10km
78 Knap Damian Czeladź Bieg Główny 10km
79 Kopeć Artur Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
80 Kosałka Beata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
81 Kowalik Artur Jaworzno Bieg Główny 10km
82 Kowalik Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km
83 Kozieł Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10km ING
84 krajecka-solarz alina sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec
85 Krawczyk Monika Jaworzno Bieg Główny 10km
86 Krawczykiewicz Marcin Chrzanów Bieg Główny 10km
87 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Euvic
88 Kuczminska-Ciągwa Ela Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
89 Kur Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km
90 KURP GRAŻYNA JAWORZNO Bieg Główny 10km
91 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
92 Lech Dominika Mysłowice Bieg Główny 10km
93 Lech Miłosz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno
94 Leyko Konrad Jaworzno Bieg Główny 10km Róża Wiatrów / Azymut Team
95 Libera Klaudia Jaworzno Bieg Główny 10km Harpagan Beast
96 Litwinczuk Aneta Klucze Bieg Główny 10km OLKUSZBIEGA.PL
97 Litwinczuk Gabriel Klucze Bieg Główny 10km OLKUSZBIEGA.PL
98 Lucka Judyta Bielsko-Biała Bieg Główny 10km Beskid-Tri
99 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
100 Ludwikowski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km


Wyświetleń: 3235

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ