Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gawlik Danuta | Mosty | Bieg Główny 10km | |||
2 | Gawlik Mariusz | Mosty | Bieg Główny 10km | |||
3 | Kreft Maciej | Puck | Bieg Główny 10km | |||
4 | Formella Mirosław | Wejherowo | Bieg Główny 10km | MTB małe Trójmiasto biega | ||
5 | DORSZ Tomasz | Rumia | Bieg Główny 10km | ROWERYRUMIA.pl | ||
6 | Tomys Ryszard | Przetoczyno | Bieg Główny 10km | |||
7 | Szur Szymon | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
8 | Lewandrowski Adam | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
9 | Narkiewicz Damian | Gdańsk | Bieg Główny 10km | Biegam bo lubię - Gdańsk | ||
10 | Leszczyński Mateusz | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
11 | Dawidowski Roman | puck | Bieg Główny 10km | cku Puck | ||
12 | Milka Adam | Wejherowo | Bieg Główny 10km | |||
13 | Skuzjus Michał | Gdańsk | Bieg Główny 10km | |||
14 | Zabłotny Piotr | Brodnica | Bieg Główny 10km | MUKL Brodnica | ||
15 | Damaszk Małgorzata | Warszkowo | Bieg Główny 10km | |||
16 | Smółkowski Marcin | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
17 | Górski Sławomir | Wejherowo | Bieg Główny 10km | |||
18 | Skiba Łukasz | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
19 | Kludziak Andrzej | Gdynia | Bieg Główny 10km | wymiatacze | ||
20 | Miszewski Romuald | Rumia | Bieg Główny 10km | ASCONI Polska_wINO | ||
21 | Adamczak Krzysztof | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
22 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Bieg Główny 10km | LKS ZANTYR SZTUM | ||
23 | RUCIŃSKI MAREK | GDYNIA | Bieg Główny 10km | VEL-DĄBRÓWNO | ||
24 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Bieg Główny 10km | LKS Zantyr Sztum | ||
25 | Bareła Rafał | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
26 | Pieniawski Daniel | Gdynia | Bieg Główny 10km | Kl Gdynia | ||
27 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Bieg Główny 10km | |||
28 | Kwidziński Ireneusz | Koleczkowo | Bieg Główny 10km | |||
29 | Jóźwiak Łukasz | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
30 | Bloch Szymon | Czersk | Bieg Główny 10km | |||
31 | Rychert Anna | Gowino | Bieg Główny 10km | |||
32 | Rolewski Kuba | Władysławowo | Bieg Główny 10km | Trzymam Tempo Team | ||
33 | Szalk Tomasz | Reda | Bieg Główny 10km | Redalica | ||
34 | Labuda Karol | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
35 | Wójcik Damian | Darłowo | Bieg Główny 10km | Runnerswalde Darłowo | ||
36 | Winiarski Bolesław | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
37 | Adameczek-Siejakowska Iwona | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | KTS IRONMAN | ||
38 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | KTS IRONMAN | ||
39 | Śliwiński Łukasz | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
40 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bieg Główny 10km | |||
41 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Bieg Główny 10km | LZS Łebcz | ||
42 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Bieg Główny 10km | martaton | ||
43 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Bieg Główny 10km | |||
44 | Kubiak Maria | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
45 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | Bieg Główny 10km | |||
46 | Sikora Roger | gdynia | Bieg Główny 10km | MEWA Gdynia | ||
47 | Piesio Karolina | Wejherowo | Bieg Główny 10km | |||
48 | Kornowski Paweł | Mosty | Bieg Główny 10km | CUKIERNICTWO FORMELLA | ||
49 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Bieg Główny 10km | LKS Zantyr Sztum | ||
50 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Bieg Główny 10km | |||
51 | Pawłowski Łukasz | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
52 | walkusz klaudia | wejherowo | Bieg Główny 10km | Sru na trening | ||
53 | KLOSKOWSKI Adam | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
54 | Konkol Joanna | Kąpino | Bieg Główny 10km | |||
55 | Dadacz Mariusz | Gdynia | Bieg Główny 10km | Parkrun Gdynia | ||
56 | Lisakowski Rafał | WŁADYSŁAWOWO | Bieg Główny 10km | |||
57 | górski marcin | gdynia | Bieg Główny 10km | bbl gdynia | ||
58 | Felchner Agnieszka | Wejherowo | Bieg Główny 10km | |||
59 | Kaczyński Krzysztof | Lędziechowo | Bieg Główny 10km | |||
60 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
61 | Kujawski Grzegorz | Puck | Bieg Główny 10km | |||
62 | Ryciuk Władysław | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
63 | Ochnik Witold | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
64 | TARASIEWICZ RYSZARD | BRANIEWO | Bieg Główny 10km | |||
65 | Mandziuk Janusz | Rumia | Bieg Główny 10km | Parkrun Rumia- Kyokushin Gdynia | ||
66 | Będziak Anna | Gdynia | Bieg Główny 10km | Morsy Gdyńskie | ||
67 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Bieg Główny 10km | LOTOS Running Team | ||
68 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
69 | Piesio Patryk | Wejherowo | Bieg Główny 10km | Team AIC | ||
70 | Króliński Pawel | Rumia | Bieg Główny 10km | Ritka | ||
71 | Mandziuk Magda | Rumia | Bieg Główny 10km | parkrun Rumia | ||
72 | Rychter Tomasz | Bojano | Bieg Główny 10km | |||
73 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg Główny 10km | Radość Biegania / Padł Na Ryj Team | ||
74 | Zaparty Krzysztof | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
75 | Chuchała Daniel | Reda | Bieg Główny 10km | |||
76 | Podlewski Marcin Stanisław | Gdańsk | Bieg Główny 10km | Parkrun Gdańsk | ||
77 | Galiński Maciej | Rumia | Bieg Główny 10km | Run Until Death | ||
78 | Biedrawa Anna | Rumia | Bieg Główny 10km | |||
79 | Sikora Iwona | Gdynia | Bieg Główny 10km | MEWA Gdynia | ||
80 | Grzegorzek Bartłomiej | Gdynia | Bieg Główny 10km | biegamyrazem.pl | ||
81 | Filbrandt Jacek | Gdańsk | Bieg Główny 10km | AIC TEAM | ||
82 | Wangler Tomasz | Gdynia | Bieg Główny 10km | Szału nie ma | ||
83 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | Bieg Główny 10km | Triclub | ||
84 | Chlebowski Karol | Reda | Bieg Główny 10km | Redalica | ||
85 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Bieg Główny 10km | Krokowa Biega | ||
86 | Markiewicz Karolina | WŁADYSŁAWOWO | Bieg Główny 10km | TRI-SEA.PL | ||
87 | Angel Andrzej | Wałcz | Bieg Główny 10km | Akademia Marynarki Wojennej | ||
88 | Breza Patrycja | Kalisz Kaszubski | Bieg Główny 10km | Akademia Marynarki Wojennej | ||
89 | Durzyński Tomasz | Lębork | Bieg Główny 10km | |||
90 | Czech Kamila | Gdynia | Bieg Główny 10km | Complexsports | ||
91 | Kucharczyk Arkadiusz | Gdańsk | Bieg Główny 10km | runscore.pl | ||
92 | Matyjasik Piotr | Milwino | Bieg Główny 10km | |||
93 | Kreft Aleksandra | Robakowo | Bieg Główny 10km | |||
94 | Myszk Damian | Robakowo | Bieg Główny 10km | |||
95 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Bieg Główny 10km | BHMW_GDYNIA | ||
96 | Hennig Eugenia | wejherowo | Bieg Główny 10km | |||
97 | Rekieć Maciej | Suchy Dwór | Bieg Główny 10km | |||
98 | Nowak Sebastian | Gdynia | Bieg Główny 10km | |||
99 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Bieg Główny 10km | Korona Żelistrzewo Biega | ||
100 | Glembin Aleksander | Mrzezino | Bieg Główny 10km | Drużyna Szpiku |
Wyświetleń: 20219