Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czech Milena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
2 Zakrzewski Dominik starogard gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
3 Cablewska Vanessa Starogard gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
4 GRYNIUK ANTONI STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
5 GENDZIERSKI Jan Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
6 GENDZIERSKI Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
7 Banaszewska Marta Grudziądz Dziewczęta (9-10 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
8 Banaszewska Maja Grudziądz Dziewczęta (11-12 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
9 RUDZKI Aleksander Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
10 Leik Marta Gdańsk Dziewczęta (7-8 lat) Sp 8 Gdańsk 3.00 PLN
11 Rudzki Juliusz Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
12 Grzeszkiewicz Hanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
13 Sharma Ishan Sopot Chłopcy (11-12 lat) SP 8 Sopot opłacono on-line
14 Sharma Ayan Sopot Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
15 Mroczkowska Patrycja Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
16 Dubiel Szymon Gniszewo Chłopcy (7-8 lat) SP Subkowy 3.00 PLN
17 Dubiel Oskar Gniszewo Chłopcy (11-12 lat) SP Subkowy 3.00 PLN
18 Kełpin Monika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) 3.00 PLN
19 Szwedowska Martyna Kulice Dziewczęta (7-8 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
20 Szwedowska Laura Kulice Dziewczęta (9-10 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
21 Szwedowski Kacper Kulice Chłopcy (11-12 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
22 Wendt Kornelia Kościerzyna Dziewczęta (7-8 lat) Wencik Team opłacono on-line
23 Wendt Franek Kościerzyna Chłopcy (9-10 lat) Wencik Team opłacono on-line
24 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (13-14 lat) Polpharma Run Team 3.00 PLN
25 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team 3.00 PLN
26 Filipek Paulina Tczew Dziewczęta (13-14 lat) SP.1 TCZEW opłacono on-line
27 Wolska Dominika Tczew Dziewczęta (7-8 lat) SP.1 TCZEW opłacono on-line
28 Klemenski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
29 Mikołajczyk Joanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
30 Figura Lena Kolincz Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
31 Figura Oliwia Kolincz Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
32 Parteka Alicja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
33 Kubicki Antoni Gdańsk Chłopcy (13-14 lat) Grupa biegowa 65 opłacono on-line
34 Godlewska Małgorzata Malbork Dziewczęta (7-8 lat) Godlewski Runners opłacono on-line
35 Haase Jana Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
36 Haase Hanna Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
37 Malkowska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
38 Kurowski Maksymilian Janin Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
39 Kurowska Hanna Janin Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
40 Wesołowska Marta Rokocin Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team 3.00 PLN
41 Szyca Błażej Szteklin Chłopcy (13-14 lat) ZSE starogard Gd. opłacono on-line
42 Szyca Weronika Szteklin Dziewczęta (9-10 lat) PSP Lubichowo opłacono on-line
43 Wąsek Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team 3.00 PLN
44 Krusińska Weronika Warlubie Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Warlubie opłacono on-line
45 Loose Filip Zblewo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
46 Mieczkowska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła podstawowa Lubichowo opłacono on-line
47 Reimus Nikola Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
48 Grynis Piotr Elbląg Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
49 Keller Gracjan Karczemki Dziewczęta (7-8 lat) Znikające punkty opłacono on-line
50 Troka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
51 Mokłowicz Eliza Wejherowo Dziewczęta (7-8 lat) Znikające punkty opłacono on-line
52 Kełpin Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) 3.00 PLN
53 Ufnowski Bruno Czersk Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
54 Jażdżewski Jonatan Lębork Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
55 Pouch Martyna Reda Dziewczęta (11-12 lat) SP 3 Reda 3.00 PLN
56 LUBECKA PAULINA Będomin Dziewczęta (13-14 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
57 LUBECKI SZYMON Będomin Chłopcy (11-12 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
58 Szopińska Klara Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
59 Szopińska Milena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
60 Rysiewska Klaudia Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd 3.00 PLN
61 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd 3.00 PLN
62 Kownacka Emilia Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
63 Segar Kajetan Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
64 Segar Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
65 Breska Wiktor Chojnice Chłopcy (7-8 lat) FunRun opłacono on-line
66 Ufnowska Maja Czersk Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
67 Żardecka Ewa Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
68 Lokś Piotr Janowo Chłopcy (11-12 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
69 Kuc Jakub Owidz Chłopcy (7-8 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
70 Kuc Inga Owidz Dziewczęta (9-10 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
71 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line
72 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line
73 Dzik Ksawery Elblag Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
74 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Dziewczęta (7-8 lat) PSP Miłobądz opłacono on-line
75 Kropidłowski Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
76 Jedtka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
77 Petka Szymon Starogard Gd. Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
78 Rozek Jakub Frank Chłopcy (7-8 lat) SP.KALISKA opłacono on-line


Wyświetleń: 738

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ