Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Chłopcy (7-8 lat)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kalinowski Aleksander Wielki Bukowiec Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu opłacono on-line
2 Kottlewski Konrad Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
3 Sokołowski Olek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
4 Kosecki Julian Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
5 Pręgiel Wojciech Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
6 Stoffa Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
7 Gort Filip Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
8 Wiktorowski Łukasz Malbork Chłopcy (7-8 lat) SP2 Malbork opłacono on-line
9 Lau Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
10 Gibas Julian Starogard Gdanski Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
11 Dzik Szymon Rychliki Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
12 Pladwig Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
13 Piątkowski Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
14 Freda Stanisław Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
15 Palkowski Krzysztof Starogard Gd Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
16 Nagórski Maksymilian Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
17 Ciesielski Marcin Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP nr 3 opłacono on-line
18 Gemba Piotr Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
19 Zieliński Daniel Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
20 Szumała Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
21 Nierzwicki Franciszek Skarszewy Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
22 papke brajan STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (7-8 lat) szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański opłacono on-line
23 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
24 Szulc Dawid Pączewo Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie opłacono on-line
25 Liss Maciej Tczew Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
26 Władymiruk Filip Pruszcz Gdański Chłopcy (7-8 lat) Pruszcz Biega opłacono on-line
27 Konieczka Hubert Kolincz Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
28 Mospinek Ignacy Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
29 Kellas Filip Starogard Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
30 Doliński Maciej Żukowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
31 Kiedrowski Mikołaj Pogódki Chłopcy (7-8 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
32 Zakrzewski Dominik starogard gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
33 GENDZIERSKI Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
34 Sharma Ayan Sopot Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
35 Dubiel Szymon Gniszewo Chłopcy (7-8 lat) SP Subkowy opłacono on-line
36 Klemenski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
37 Loose Filip Zblewo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
38 Grynis Piotr Elbląg Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
39 Troka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
40 Ufnowski Bruno Czersk Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
41 Segar Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
42 Breska Wiktor Chojnice Chłopcy (7-8 lat) FunRun opłacono on-line
43 Kuc Jakub Owidz Chłopcy (7-8 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
44 Kropidłowski Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
45 Petka Szymon Starogard Gd. Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
46 Rozek Jakub Frank Chłopcy (7-8 lat) SP.KALISKA opłacono on-line


Wyświetleń: 12439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ