Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
2 | Zakrzewski Dominik | starogard gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
3 | Władymiruk Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
4 | Wiktorowski Łukasz | Malbork | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP2 Malbork | opłacono on-line |
5 | Ufnowski Bruno | Czersk | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
6 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
7 | Szumała Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
8 | Szulc Dawid | Pączewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie | opłacono on-line |
9 | Stoffa Mikołaj | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
10 | Sokołowski Olek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
11 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
12 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line |
13 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP.KALISKA | opłacono on-line |
14 | Pręgiel Wojciech | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
15 | Pladwig Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
16 | Piątkowski Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
17 | Petka Szymon | Starogard Gd. | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
18 | papke brajan | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
19 | Palkowski Krzysztof | Starogard Gd | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
20 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line |
21 | Nierzwicki Franciszek | Skarszewy | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
22 | Nagórski Maksymilian | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
23 | Mospinek Ignacy | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
24 | Loose Filip | Zblewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
25 | Liss Maciej | Tczew | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
26 | Lau Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
27 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | opłacono on-line |
28 | Kropidłowski Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
29 | Kottlewski Konrad | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
30 | Kosecki Julian | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
31 | Konieczka Hubert | Kolincz | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
32 | Klemenski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
33 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line |
34 | Kellas Filip | Starogard | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |
35 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | opłacono on-line |
36 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
37 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
38 | Gibas Julian | Starogard Gdanski | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
39 | GENDZIERSKI Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
40 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
41 | Freda Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |
42 | Dzik Szymon | Rychliki | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
43 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
44 | Doliński Maciej | Żukowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
45 | Ciesielski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line |
46 | Breska Wiktor | Chojnice | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | FunRun | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19754