Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||||||
1 | Kuc Jakub | Owidz | Chłopcy (7-8 lat) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | opłacono on-line | ||||
Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||||||
2 | Freda Stanisław | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||
FunRun | |||||||||
3 | Breska Wiktor | Chojnice | Chłopcy (7-8 lat) | FunRun | opłacono on-line | ||||
PSP 3 Starogard Gdański | |||||||||
4 | Piątkowski Wiktor | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 4 | |||||||||
5 | Sokołowski Olek | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
6 | Konieczka Hubert | Kolincz | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
7 | Zakrzewski Dominik | starogard gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
8 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
9 | Kropidłowski Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
10 | Petka Szymon | Starogard Gd. | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
PSP 4 Starogard Gdański | |||||||||
11 | Gibas Julian | Starogard Gdanski | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 6 starogard Gdański | |||||||||
12 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP Dąbrówka | |||||||||
13 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line | ||||
PSP Pogódki | |||||||||
14 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line | ||||
PSP lubichowo | |||||||||
15 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line | ||||
PSP nr 3 | |||||||||
16 | Ciesielski Marcin | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line | ||||
PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |||||||||
17 | Pladwig Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
18 | Władymiruk Filip | Pruszcz Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||||||
19 | Nagórski Maksymilian | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
20 | Mospinek Ignacy | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
21 | Kellas Filip | Starogard | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||
22 | GENDZIERSKI Franciszek | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie | |||||||||
23 | Szulc Dawid | Pączewo | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | |||||||||
24 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | |||||||||
25 | Szumała Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
SP.KALISKA | |||||||||
26 | Rozek Jakub | Frank | Chłopcy (7-8 lat) | SP.KALISKA | opłacono on-line | ||||
SP2 Malbork | |||||||||
27 | Wiktorowski Łukasz | Malbork | Chłopcy (7-8 lat) | SP2 Malbork | opłacono on-line | ||||
SP Subkowy | |||||||||
28 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Chłopcy (7-8 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Kottlewski Konrad | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
30 | Kosecki Julian | Dąbrówka | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
31 | Pręgiel Wojciech | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
32 | Stoffa Mikołaj | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
33 | Gort Filip | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
34 | Lau Jakub | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
35 | Dzik Szymon | Rychliki | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
36 | Palkowski Krzysztof | Starogard Gd | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
37 | Zieliński Daniel | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
38 | Nierzwicki Franciszek | Skarszewy | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
39 | Liss Maciej | Tczew | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
40 | Doliński Maciej | Żukowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
41 | Sharma Ayan | Sopot | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
42 | Klemenski Mikołaj | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
43 | Loose Filip | Zblewo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
44 | Grynis Piotr | Elbląg | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
45 | Ufnowski Bruno | Czersk | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | |||||||||
46 | papke brajan | STAROGARD GDAŃSKI | Chłopcy (7-8 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19554