Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegam z Tatą | |||||||||
1 | Grucza Patycja | Morzeszczyn | Dziewczęta (9-10 lat) | Biegam z Tatą | opłacono on-line | ||||
Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||||||
2 | Kuc Inga | Owidz | Dziewczęta (9-10 lat) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | opłacono on-line | ||||
Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||||||
3 | Freda Gaja | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | |||||||||
4 | Parteka Alicja | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
PSP 1 Starogard Gdański | |||||||||
5 | Błąk Amelia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
6 | Grunwald Anna | Barchnowy | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 2 Starogard Gdański | |||||||||
7 | Lenz Kinga | Starogard Gd | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
8 | Wójcik Weronika | Jabłowo | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 4 | |||||||||
9 | szwoch-Kamińska Wiktoria | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
PSP 4 Starogard Gdański | |||||||||
10 | LEWANDOWSKA INES | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
11 | Heieck Julia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
12 | Owsiana Lena | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | |||||||||
13 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
PSP Kokoszkowy | |||||||||
14 | Bartkowska Anna | Kokoszkowy | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line | ||||
PSP Lubichowo | |||||||||
15 | Szyca Weronika | Szteklin | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Lubichowo | opłacono on-line | ||||
PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |||||||||
16 | Forc Paulina | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
17 | Banasik Antonina | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
18 | Czech Milena | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
PSP nr 8 w Starogardzie Gd | |||||||||
19 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
20 | GRZONKA MARTA | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||||||
21 | Wilk Nadia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
22 | Kaszubowska Julia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
23 | Skiba Amelia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
24 | Ferszke Zuzanna | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
25 | Lempkowska Alicja | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
26 | Niedziela Aleksandra | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
27 | Michalska Julia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
28 | Tecław Kornelia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | |||||||||
29 | Raszeja Zuzanna | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
30 | Wendt Marysia | Starogard Gdanski | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
31 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Dziewczęta (9-10 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Warlubie | |||||||||
32 | Krusińska Weronika | Warlubie | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Warlubie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
33 | Kaszubowska Nikola | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
34 | Reszka Emilia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |||||||||
35 | Trzcińska Natalia | Tczew | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach | |||||||||
36 | Beling Wiktoria | Kokoszkowy | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa Lubichowo | |||||||||
37 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła podstawowa Lubichowo | opłacono on-line | ||||
ZKiW Kulice | |||||||||
38 | Szwedowska Laura | Kulice | Dziewczęta (9-10 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line | ||||
ZSP Kaliska | |||||||||
39 | Kozickiej Helena | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
40 | Czeplina Kornelia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
41 | Dembicka Joanna | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
42 | Andrearczyk Blanka | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
43 | Engler Weronika | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
44 | Rybacka Milena | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
45 | Janikowska Nikola | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
46 | Gornowicz Maria | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
47 | Kulińska Lena | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
48 | Walkowska Daria | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
49 | Nierzwicka Marika | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
50 | Opat Oliwia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
51 | Janikowska Oliwia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
52 | Smuczynska Kornelia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
53 | Krampichowska Paulina | Studzienice | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
54 | Mikulska Agata | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
55 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
56 | Szwedowska Aleksandra | Starogard gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
57 | Zielińska Nikola | Gdansk | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
58 | Reimus Nikola | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
sp1 malbork | |||||||||
59 | Dziedzic Zuzanna | Malbork | Dziewczęta (9-10 lat) | sp1 malbork | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19952