Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arendt Kewin | Starogard Gd | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | psp4 | opłacono on-line |
2 | Arym Zofia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line |
3 | Banasik Antonina | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
4 | Banasik Marianna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
5 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
6 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
7 | Bandemer Karol | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
8 | Bartkowska Agata | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line |
9 | Bartkowska Anna | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line |
10 | Beling Wiktoria | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach | opłacono on-line |
11 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |
12 | Blonka Hanna | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
13 | Breska Wiktor | Chojnice | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | FunRun | opłacono on-line |
14 | BRUD KACPER | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line |
15 | Buczyńska Ewa | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
16 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
17 | Buda Aleksandra | Dąbrówka | Peru | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
18 | Buda Mateusz | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
19 | Buda Szymon | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
20 | Błąk Amelia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
21 | Cablewska Vanessa | Starogard gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
22 | Cejrowska Weronika | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
23 | Chyła Milena | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
24 | Ciesielski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line |
25 | Ćwiklińska AGATA | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
26 | ĆWIKLIŃSKA ZOFIA | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
27 | cybula Dominika | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
28 | Cymanowska Eliza | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
29 | Czech Milena | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
30 | Danielewicz Nadia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP4 stg al Jana Pawła II 4 | opłacono on-line |
31 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides | opłacono on-line |
32 | Doliński Maciej | Żukowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
33 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
34 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
35 | DUDEK Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
36 | Dylert Filip | Malbork | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Grupa Malbork | opłacono on-line |
37 | Dziedzic Jakub | Malbork | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | sp1 malbork | opłacono on-line |
38 | Dziedzic Zuzanna | Malbork | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | sp1 malbork | opłacono on-line |
39 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
40 | Dzik Szymon | Rychliki | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
41 | Ferszke Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
42 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
43 | Figura Lena | Kolincz | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
44 | Figura Oliwia | Kolincz | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
45 | Filipek Paulina | Tczew | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | SP.1 TCZEW | opłacono on-line |
46 | Forc Paulina | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
47 | Forc Paweł | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
48 | Gemba Kasia | Dąbrówka | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
49 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
50 | GENDZIERSKI Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
51 | GENDZIERSKI Jan | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
52 | Gibas Julian | Starogard Gdanski | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
53 | Glaza Agata | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
54 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Godlewski Runners | opłacono on-line |
55 | Górecka Maria | Starogard gdanski | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
56 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
57 | Gort Marcin | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
58 | Greca Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
59 | Grucza Patycja | Morzeszczyn | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Biegam z Tatą | opłacono on-line |
60 | Gruhlke Jakub | Bałdowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line |
61 | Grunwald Anna | Barchnowy | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
62 | Grunwald Paweł | Barchnowy | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
63 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
64 | GRYNIUK ANTONI | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
65 | Grzeszkiewicz Hanna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
66 | GRZONKA MARTA | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
67 | Gwizdała Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line |
68 | Haase Hanna | Szęgawsk | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
69 | Haase Jana | Szęgawsk | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
70 | Haase Kamila | Starogard gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | opłacono on-line |
71 | Heieck Julia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
72 | Hossa Barbara | Lubichowo | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |
73 | Hrabski oliwier | Lubichowo | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
74 | Igła Paweł | Kolincz | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
75 | Iżykowska Weronika | Dąbrówka | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |
76 | Janowski paweł | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
77 | Jarzyńska Kinga | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |
78 | Jażdżewska Michalina | Lębork | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |
79 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
80 | Jedtka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
81 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
82 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | opłacono on-line |
83 | Karolewski Fabian | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 2 | opłacono on-line |
84 | Kaszubowska Julia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
85 | Kaszubowska Nikola | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
86 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Znikające punkty | opłacono on-line |
87 | Kełpin Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
88 | Kiedrowska Marta | Pogódki | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line |
89 | Kiedrowska Monika | Pogódki | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line |
90 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line |
91 | Klemenski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
92 | Klinkusz Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
93 | Klinkusz Helena | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
94 | KLUKOWSKI JULIAN | KOLINCZ | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
95 | Kochanowski Ksawery | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | opłacono on-line |
96 | Konefał Oliwia | Warszawa | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |
97 | Konefał Paweł | Warszawa | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
98 | Konieczka Hubert | Kolincz | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
99 | Konieczka Tymoteusz | Kolincz | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
100 | Kosecki Julian | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19501