Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gort Marcin | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
2 | Greca Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
3 | Tocha Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | ||
4 | Tocha Andrzej | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | ||
5 | Tocha Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
6 | Ostrowski Adam | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
7 | Stoffa Kacper | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
8 | Klinkusz Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
9 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line |
10 | Kołtonowski Wiktor | Gniew | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew | opłacono on-line |
11 | Gruhlke Jakub | Bałdowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line |
12 | Szyplewski Maciej | Laskowice | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa w Laskowicach | opłacono on-line |
13 | Muchowski Tobiasz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | UKS8/PSP1 | opłacono on-line |
14 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
15 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line |
16 | LUBECKI SZYMON | Będomin | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | opłacono on-line |
17 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
18 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line |
19 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
20 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | SP 8 Sopot | opłacono on-line |
21 | Grunwald Paweł | Barchnowy | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
22 | Zieliński Oskar | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
23 | Radimonas Antoni | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
24 | Janowski paweł | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
25 | Szyca Błażej | Szteklin | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSE starogard Gd. | opłacono on-line |
26 | Kubicki Antoni | Gdańsk | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
27 | Jędrzejewski Miłosz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Polpharma Run Team | |
28 | Dziedzic Jakub | Malbork | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | sp1 malbork | opłacono on-line |
29 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line |
30 | Reszka Adam | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
31 | Przeradzki Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
32 | Karolewski Fabian | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 2 | opłacono on-line |
33 | Makiła Karol | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |
34 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie | opłacono on-line |
35 | Kurkowski Paweł | Kaliska | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
36 | Wilanowski Adam | Kaliska | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
37 | Stoffa patryk | Lubichowo | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |
38 | Mokwa Maciej | Lubichowo | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |
39 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | opłacono on-line |
40 | Pręgiel Wojciech | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
41 | Stoffa Mikołaj | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
42 | Gibas Julian | Starogard Gdanski | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
43 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
44 | Wiktorowski Łukasz | Malbork | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP2 Malbork | opłacono on-line |
45 | Kosecki Julian | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
46 | Kottlewski Konrad | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
47 | Lau Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
48 | Sokołowski Olek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
49 | Dzik Szymon | Rychliki | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
50 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP.KALISKA | opłacono on-line |
51 | Petka Szymon | Starogard Gd. | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
52 | Kropidłowski Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
53 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | opłacono on-line |
54 | Breska Wiktor | Chojnice | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | FunRun | opłacono on-line |
55 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line |
56 | Ufnowski Bruno | Czersk | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
57 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
58 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
59 | Loose Filip | Zblewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
60 | Klemenski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
61 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
62 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
63 | GENDZIERSKI Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
64 | Zakrzewski Dominik | starogard gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
65 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line |
66 | Doliński Maciej | Żukowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
67 | Kellas Filip | Starogard | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |
68 | Mospinek Ignacy | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
69 | Konieczka Hubert | Kolincz | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
70 | Władymiruk Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
71 | Liss Maciej | Tczew | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
72 | Szulc Dawid | Pączewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie | opłacono on-line |
73 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line |
74 | papke brajan | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
75 | Nierzwicki Franciszek | Skarszewy | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
76 | Szumała Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
77 | Zieliński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
78 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
79 | Ciesielski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line |
80 | Nagórski Maksymilian | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
81 | Palkowski Krzysztof | Starogard Gd | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
82 | Freda Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |
83 | Piątkowski Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
84 | Pladwig Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
85 | Jedtka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
86 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
87 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
88 | Kełpin Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
89 | Kurowski Maksymilian | Janin | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
90 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Wencik Team | opłacono on-line |
91 | Rudzki Juliusz | Lubichowo | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
92 | RUDZKI Aleksander | Lubichowo | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
93 | GENDZIERSKI Jan | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
94 | GRYNIUK ANTONI | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
95 | Zblewski Julian | Rokocin | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
96 | Dylert Filip | Malbork | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Grupa Malbork | opłacono on-line |
97 | Konieczka Tymoteusz | Kolincz | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
98 | Liss Szymon | Tczew | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
99 | Tafliński Arkadiusz | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
100 | Bandemer Karol | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19721