Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruhlke Jakub | Bałdowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line |
2 | Grunwald Paweł | Barchnowy | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
3 | Grunwald Anna | Barchnowy | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
4 | LUBECKI SZYMON | Będomin | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | opłacono on-line |
5 | LUBECKA PAULINA | Będomin | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | opłacono on-line |
6 | Breska Wiktor | Chojnice | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | FunRun | opłacono on-line |
7 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | ||
8 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
9 | Ufnowski Bruno | Czersk | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
10 | Gemba Kasia | Dąbrówka | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
11 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
12 | Buda Aleksandra | Dąbrówka | Peru | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
13 | Makiła Karol | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |
14 | Buda Mateusz | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line |
15 | Kosecki Julian | Dąbrówka | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
16 | Iżykowska Weronika | Dąbrówka | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |
17 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie | opłacono on-line |
18 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie | opłacono on-line |
19 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
20 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
21 | Kozłowska Ola | Elbląg | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |
22 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
23 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP.KALISKA | opłacono on-line |
24 | Zielińska Nikola | Gdansk | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |
25 | Kubicki Antoni | Gdańsk | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
26 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Sp 8 Gdańsk | |
27 | Majkowska Julia | Gdańsk | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |
28 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ||
29 | Kołtonowski Wiktor | Gniew | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew | opłacono on-line |
30 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
31 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line |
32 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
33 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
34 | Wójcik Weronika | Jabłowo | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line |
35 | Kurowska Hanna | Janin | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
36 | Kurowski Maksymilian | Janin | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
37 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
38 | Zaręba Samuel | Kaliska | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | SP Kaliska | opłacono on-line |
39 | Dembek Amelia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |
40 | Wałaszewska Natalia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |
41 | Wilanowski Adam | Kaliska | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
42 | Treydowska Nikola | Kaliska | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
43 | Somerfeld Nikola | Kaliska | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
44 | Smuczynska Kornelia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
45 | Andrearczyk Blanka | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
46 | Prabucka Weronika | Kaliska | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |
47 | Paulitz Sandra | Kaliska | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
48 | Sabiniarz Maria | Kaliska | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |
49 | Kozickiej Helena | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
50 | Czeplina Kornelia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
51 | Dembicka Joanna | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
52 | Janikowska Oliwia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
53 | Engler Weronika | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
54 | Rybacka Milena | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
55 | Gołuńska Julia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |
56 | Janikowski Mariusz | Kaliska | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
57 | Bielińska Martyna | Kaliska | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
58 | Gliniecka Aleksandra | Kaliska | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |
59 | Opat Oliwia | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
60 | Kurkowski Paweł | Kaliska | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
61 | Janikowska Nikola | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
62 | Gornowicz Maria | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
63 | Kulińska Lena | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
64 | Walkowska Daria | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
65 | Plata Nikola | Kaliska | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |
66 | Nierzwicka Marika | Kaliska | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
67 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Znikające punkty | opłacono on-line |
68 | Kossecka Maja | Knybawa | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | opłacono on-line |
69 | Blonka Hanna | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
70 | Beling Wiktoria | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach | opłacono on-line |
71 | Bartkowska Agata | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line |
72 | Bartkowska Anna | Kokoszkowy | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line |
73 | Figura Oliwia | Kolincz | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
74 | Figura Lena | Kolincz | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
75 | Konieczka Hubert | Kolincz | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
76 | Konieczka Tymoteusz | Kolincz | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
77 | Igła Paweł | Kolincz | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line |
78 | KLUKOWSKI JULIAN | KOLINCZ | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
79 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Wencik Team | opłacono on-line |
80 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Wencik Team | opłacono on-line |
81 | Walkusz Dominik | Koteze | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
82 | Walkusz Bianka | Koteze | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
83 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line |
84 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line |
85 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line |
86 | Szyplewski Maciej | Laskowice | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa w Laskowicach | opłacono on-line |
87 | Jażdżewska Michalina | Lębork | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |
88 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
89 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
90 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line |
91 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line |
92 | Reimus Nikola | Lubichowo | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |
93 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła podstawowa Lubichowo | opłacono on-line |
94 | Rudzki Juliusz | Lubichowo | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
95 | RUDZKI Aleksander | Lubichowo | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
96 | Mokwa Maciej | Lubichowo | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |
97 | Hossa Barbara | Lubichowo | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |
98 | Gort Marcin | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
99 | Stoffa patryk | Lubichowo | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |
100 | Stoffa Kacper | Lubichowo | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19724