Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doliński Maciej | Żukowo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
2 | Loose Filip | Zblewo | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
3 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | opłacono on-line |
4 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Znikające punkty | opłacono on-line |
5 | Konefał Oliwia | Warszawa | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |
6 | Konefał Paweł | Warszawa | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
7 | Krusińska Weronika | Warlubie | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Warlubie | opłacono on-line |
8 | Wolska Dominika | Tczew | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | SP.1 TCZEW | opłacono on-line |
9 | Filipek Paulina | Tczew | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | SP.1 TCZEW | opłacono on-line |
10 | Liss Szymon | Tczew | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
11 | Liss Maciej | Tczew | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
12 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line |
13 | Trzcińska Natalia | Tczew | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line |
14 | Szyca Weronika | Szteklin | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Lubichowo | opłacono on-line |
15 | Szyca Błażej | Szteklin | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSE starogard Gd. | opłacono on-line |
16 | Wodzińska Julia | Szpęgawsk | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Rywałd | opłacono on-line |
17 | Haase Hanna | Szęgawsk | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
18 | Haase Jana | Szęgawsk | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
19 | Krampichowska Paulina | Studzienice | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | opłacono on-line |
20 | Krampichowska Dominika | Studzienice | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | ZSP Kaliska | opłacono on-line |
21 | Jedtka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
22 | Kropidłowski Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
23 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
24 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
25 | Rysiewska Klaudia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
26 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
27 | Szopińska Klara | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
28 | Kełpin Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
29 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
30 | Wąsek Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | Polpharma Run Team | opłacono |
31 | Malkowska Agata | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
32 | Parteka Alicja | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
33 | Mikołajczyk Joanna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
34 | Klemenski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
35 | Kełpin Monika | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | ||
36 | Grzeszkiewicz Hanna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
37 | GENDZIERSKI Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
38 | GENDZIERSKI Jan | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
39 | GRYNIUK ANTONI | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
40 | Cablewska Vanessa | Starogard gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
41 | Zakrzewski Dominik | starogard gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
42 | Czech Milena | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
43 | Mospinek Ignacy | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
44 | Tafliński Arkadiusz | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
45 | Bandemer Karol | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
46 | Mospinek Marcel | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
47 | Cejrowska Weronika | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
48 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
49 | Szczepan Jakub | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
50 | Tecław Kornelia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
51 | Glaza Agata | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
52 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line |
53 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line |
54 | Piechowski Michal | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
55 | Michalska Julia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
56 | cybula Dominika | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
57 | papke brajan | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
58 | Banasik Antonina | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
59 | Banasik Marianna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
60 | Puckowska Klaudia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono on-line |
61 | Ratajczak Marta | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
62 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
63 | Szumała Filip | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
64 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
65 | Buda Szymon | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line |
66 | Zieliński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |
67 | Zieliński Oskar | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
68 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (13-14 lat) | PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides | opłacono on-line |
69 | Cymanowska Eliza | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
70 | Ciesielski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line |
71 | Krakos Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 2 | opłacono on-line |
72 | Suchorzebska Aleksandra | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line |
73 | Niedziela Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
74 | Lempkowska Alicja | STAROGARD GDAŃSKI | Portugalia | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
75 | Nagórski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |
76 | Nagórski Maksymilian | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
77 | Kochanowski Ksawery | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | opłacono on-line |
78 | Gwizdała Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line |
79 | Reszka Adam | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
80 | Reszka Emilia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line |
81 | Freda Gaja | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |
82 | Freda Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |
83 | Ferszke Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
84 | Wons Martyna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |
85 | szwoch-Kamińska Wiktoria | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
86 | Szwoch-Kamińska Alicja | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line |
87 | Owsiana Lena | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
88 | Skiba Amelia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
89 | Arym Zofia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line |
90 | Heieck Julia | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
91 | Ossowska Maja | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
92 | Szwarc Kacper | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
93 | Raszeja Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line |
94 | Przeradzki Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
95 | Murawska Nicola | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line |
96 | Karolewski Fabian | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 2 | opłacono on-line |
97 | Forc Paulina | Starogard Gdański | Polska | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
98 | Forc Paweł | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line |
99 | Radimonas Antoni | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
100 | Kuchta Igor | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19529