Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kełpin Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
2 Tocha Andrzej Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat)
3 Mikołajczyk Joanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
4 Loose Filip Zblewo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
5 Nagórski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
6 Tocha Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat)
7 Szwedowska Aleksandra Starogard gdański Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
8 Klemenski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
9 kuhn Agata starogard gdanski Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
10 RUDZKI Aleksander Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
11 KLUKOWSKI JULIAN KOLINCZ Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
12 Karczyńska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat)
13 Dekowski Nikodem Starogard Gdanski Chłopcy (9-10 lat)
14 Lau Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
15 Teska Patrycja Gdynia Dziewczęta (11-12 lat)
16 Rutkowski Filip Chwaszczyno Chłopcy (9-10 lat)
17 Dzik Szymon Rychliki Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
18 Nierzwicki Franciszek Skarszewy Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
19 Kozłowska Dominika Smętowo Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
20 Zieliński Daniel Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
21 Zieliński Oskar Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
22 Jażdżewski Jonatan Lębork Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
23 Kottlewski Konrad Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
24 Kurowska Hanna Janin Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
25 Gort Filip Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
26 Kurowski Maksymilian Janin Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
27 Stoffa Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
28 Pręgiel Wojciech Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
29 Bielaszewska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
30 Hrabski oliwier Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
31 Jażdżewska Michalina Lębork Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
32 Ostrowski konrad Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
33 Mikulska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
34 Laser Daniel Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
35 Szarmach Aleksandra Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
36 Mokwa Monika Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
37 Konefał Paweł Warszawa Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
38 Mokwa Michał Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
39 Janowski paweł Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
40 Ostrowski Adam Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
41 Konefał Oliwia Warszawa Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
42 Mikulski Antonii Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
43 Stoffa Kacper Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
44 Stoffa patryk Lubichowo Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
45 Gort Marcin Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
46 Hossa Barbara Lubichowo Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
47 Mokwa Maciej Lubichowo Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
48 Grynis Piotr Elbląg Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
49 Mroczkowska Patrycja Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
50 Doliński Maciej Żukowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
51 Liss Szymon Tczew Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
52 Ufnowska Maja Czersk Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
53 Grzeszkiewicz Hanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
54 Liss Maciej Tczew Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
55 Malkowska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
56 Kownacka Emilia Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
57 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
58 Dzik Ksawery Elblag Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
59 Sharma Ayan Sopot Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
60 Ufnowski Bruno Czersk Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
61 Reimus Nikola Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
62 Rudzki Juliusz Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
63 Palkowski Krzysztof Starogard Gd Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
64 Tafliński Arkadiusz Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
65 Kozłowska Ola Elbląg Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
66 Kosecki Julian Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
67 Kełpin Monika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat)
68 Iżykowska Weronika Dąbrówka Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
69 Wons Martyna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
70 Zielińska Nikola Gdansk Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
71 Makiła Karol Dąbrówka Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
72 Jarzyńska Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
73 Grucza Patycja Morzeszczyn Dziewczęta (9-10 lat) Biegam z Tatą opłacono on-line
74 Kuc Inga Owidz Dziewczęta (9-10 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
75 Kuc Jakub Owidz Chłopcy (7-8 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
76 Freda Gaja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
77 Freda Stanisław Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
78 Paichert Amelia Starogard gdanski Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa opłacono on-line
79 Figura Oliwia Kolincz Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
80 Figura Lena Kolincz Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
81 Mospinek Marcel Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
82 Parteka Alicja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
83 Haase Hanna Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
84 Haase Jana Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
85 Zblewski Julian Rokocin Chłopcy (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
86 Breska Wiktor Chojnice Chłopcy (7-8 lat) FunRun opłacono on-line
87 Godlewska Małgorzata Malbork Dziewczęta (7-8 lat) Godlewski Runners opłacono on-line
88 Kubicki Antoni Gdańsk Chłopcy (13-14 lat) Grupa biegowa 65 opłacono on-line
89 Dylert Filip Malbork Chłopcy (9-10 lat) Grupa Malbork opłacono on-line
90 LUBECKI SZYMON Będomin Chłopcy (11-12 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
91 LUBECKA PAULINA Będomin Dziewczęta (13-14 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
92 Jurewicz Błażej Elbląg Chłopcy (9-10 lat) MKS Truso Elbląg opłacono on-line
93 Wąsek Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team opłacono
94 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team
95 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (13-14 lat) Polpharma Run Team
96 Wesołowska Marta Rokocin Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański opłacono
97 Władymiruk Filip Pruszcz Gdański Chłopcy (7-8 lat) Pruszcz Biega opłacono on-line
98 Igła Paweł Kolincz Chłopcy (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
99 Grunwald Paweł Barchnowy Chłopcy (11-12 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
100 Grunwald Anna Barchnowy Dziewczęta (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line


Wyświetleń: 13924

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ