Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Makiła Karol Dąbrówka Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
102 Buda Aleksandra Dąbrówka Dziewczęta (7-8 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
103 Danielewicz Nadia Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP4 stg al Jana Pawła II 4 opłacono on-line
104 Piątkowski Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
105 Janowski paweł Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
106 Arendt Kewin Starogard Gd Chłopcy (9-10 lat) psp4 opłacono on-line
107 Szwoch Sebastian Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
108 Kuchta Igor Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
109 Radimonas Antoni Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
110 Forc Paweł Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
111 Forc Paulina Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
112 Karolewski Fabian Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) PSP 2 opłacono on-line
113 Murawska Nicola Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 3 opłacono on-line
114 Przeradzki Wojciech Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
115 Raszeja Zuzanna Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
116 Szwarc Kacper Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
117 Ossowska Maja Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
118 Heieck Julia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
119 Arym Zofia Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
120 Skiba Amelia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
121 Owsiana Lena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
122 Szwoch-Kamińska Alicja Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
123 szwoch-Kamińska Wiktoria Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
124 Wons Martyna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
125 Górecka Maria Starogard gdanski Dziewczęta (11-12 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
126 Lenz Kinga Starogard Gd Dziewczęta (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
127 Ferszke Zuzanna Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
128 Freda Stanisław Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
129 Freda Gaja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
130 Reszka Emilia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
131 Reszka Adam Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
132 Palkowski Krzysztof Starogard Gd Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
133 Gwizdała Mateusz Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
134 Kochanowski Ksawery Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 2 opłacono on-line
135 Wójcik Weronika Jabłowo Dziewczęta (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
136 Nagórski Maksymilian Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
137 Nagórski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
138 Lempkowska Alicja STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
139 Niedziela Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
140 Suchorzebska Aleksandra STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (7-8 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
141 Wendt Marysia Starogard Gdanski Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
142 Krakos Aleksander Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 2 opłacono on-line
143 Ciesielski Marcin Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP nr 3 opłacono on-line
144 Cymanowska Eliza Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
145 Gemba Piotr Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
146 Teska Patrycja Gdynia Dziewczęta (11-12 lat)
147 Derengowska Paulina Starogard Gdański Dziewczęta (13-14 lat) PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides opłacono on-line
148 Walkusz Bianka Koteze Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
149 Walkusz Dominik Koteze Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
150 Rutkowski Filip Chwaszczyno Chłopcy (9-10 lat)
151 Bartkowska Anna Kokoszkowy Dziewczęta (9-10 lat) PSP Kokoszkowy opłacono on-line
152 Zieliński Oskar Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
153 Zieliński Daniel Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
154 Bartkowska Agata Kokoszkowy Dziewczęta (11-12 lat) PSP Kokoszkowy opłacono on-line
155 Buda Szymon Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
156 Buda Aleksander Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
157 Szumała Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
158 Majkowska Julia Gdańsk Dziewczęta (13-14 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
159 Ratajczak Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
160 Ratajczak Marta Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
161 Beling Wiktoria Kokoszkowy Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach opłacono on-line
162 Grucza Patycja Morzeszczyn Dziewczęta (9-10 lat) Biegam z Tatą opłacono on-line
163 Puckowska Klaudia Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 6 Starogard Gdański opłacono on-line
164 Jurewicz Błażej Elbląg Chłopcy (9-10 lat) MKS Truso Elbląg opłacono on-line
165 Blonka Hanna Kokoszkowy Dziewczęta (11-12 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
166 Nierzwicki Franciszek Skarszewy Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
167 Gemba Kasia Dąbrówka Dziewczęta (11-12 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
168 Leszka Patrycja Starogard Gdanski Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 6 opłacono on-line
169 Banasik Marianna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
170 Banasik Antonina Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
171 papke brajan STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (7-8 lat) szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański opłacono on-line
172 cybula Dominika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański opłacono on-line
173 Zaręba Samuel Kaliska Chłopcy (9-10 lat) SP Kaliska opłacono on-line
174 Michalska Julia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
175 Piechowski Michal Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
176 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
177 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
178 Szulc Dawid Pączewo Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie opłacono on-line
179 Dekowski Nikodem Starogard Gdanski Chłopcy (9-10 lat)
180 Krampichowska Dominika Studzienice Dziewczęta (7-8 lat) ZSP Kaliska opłacono on-line
181 Krampichowska Paulina Studzienice Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska opłacono on-line
182 Zielińska Nikola Gdansk Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
183 Glaza Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
184 Tecław Kornelia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
185 Szczepan Jakub Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
186 Kossecka Maja Knybawa Dziewczęta (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie opłacono on-line
187 Trzcińska Natalia Tczew Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew opłacono on-line
188 Trzcińska Marta Tczew Dziewczęta (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew opłacono on-line
189 Fiborek Iga Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
190 Cejrowska Weronika Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
191 Dziedzic Zuzanna Malbork Dziewczęta (9-10 lat) sp1 malbork opłacono on-line
192 Dziedzic Jakub Malbork Chłopcy (13-14 lat) sp1 malbork opłacono on-line
193 Kellas Dominik Starogard Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
194 Mospinek Marcel Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
195 Bandemer Karol STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
196 Tafliński Arkadiusz Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
197 Liss Maciej Tczew Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
198 Liss Szymon Tczew Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
199 Władymiruk Filip Pruszcz Gdański Chłopcy (7-8 lat) Pruszcz Biega opłacono on-line
200 Wylęgły Kinga Lipinki Szlacheckie Dziewczęta (9-10 lat) PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES opłacono on-line


Wyświetleń: 13920

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ