Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Konieczka Tymoteusz Kolincz Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
202 Konieczka Hubert Kolincz Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
203 Mospinek Ignacy Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
204 Kozłowska Ola Elbląg Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
205 Kellas Filip Starogard Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
206 Paichert Amelia Starogard gdanski Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa opłacono on-line
207 Grunwald Anna Barchnowy Dziewczęta (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
208 Grunwald Paweł Barchnowy Chłopcy (11-12 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
209 Doliński Maciej Żukowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
210 Dylert Filip Malbork Chłopcy (9-10 lat) Grupa Malbork opłacono on-line
211 Kiedrowski Mikołaj Pogódki Chłopcy (7-8 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
212 Kiedrowska Monika Pogódki Dziewczęta (11-12 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
213 Kiedrowska Marta Pogódki Dziewczęta (11-12 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
214 Zblewski Julian Rokocin Chłopcy (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
215 Czech Milena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
216 Zakrzewski Dominik starogard gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
217 Cablewska Vanessa Starogard gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
218 GRYNIUK ANTONI STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
219 GENDZIERSKI Jan Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
220 GENDZIERSKI Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
221 Banaszewska Marta Grudziądz Dziewczęta (9-10 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
222 Banaszewska Maja Grudziądz Dziewczęta (11-12 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
223 RUDZKI Aleksander Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
224 Leik Marta Gdańsk Dziewczęta (7-8 lat) Sp 8 Gdańsk
225 Rudzki Juliusz Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
226 Grzeszkiewicz Hanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
227 Sharma Ishan Sopot Chłopcy (11-12 lat) SP 8 Sopot opłacono on-line
228 Sharma Ayan Sopot Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
229 Mroczkowska Patrycja Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
230 Dubiel Szymon Gniszewo Chłopcy (7-8 lat) SP Subkowy opłacono on-line
231 Dubiel Oskar Gniszewo Chłopcy (11-12 lat) SP Subkowy opłacono on-line
232 Kełpin Monika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat)
233 Szwedowska Martyna Kulice Dziewczęta (7-8 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
234 Szwedowska Laura Kulice Dziewczęta (9-10 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
235 Szwedowski Kacper Kulice Chłopcy (11-12 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
236 Wendt Kornelia Kościerzyna Dziewczęta (7-8 lat) Wencik Team opłacono on-line
237 Wendt Franek Kościerzyna Chłopcy (9-10 lat) Wencik Team opłacono on-line
238 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (13-14 lat) Polpharma Run Team
239 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team
240 Filipek Paulina Tczew Dziewczęta (13-14 lat) SP.1 TCZEW opłacono on-line
241 Wolska Dominika Tczew Dziewczęta (7-8 lat) SP.1 TCZEW opłacono on-line
242 Klemenski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
243 Mikołajczyk Joanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
244 Figura Lena Kolincz Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
245 Figura Oliwia Kolincz Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
246 Parteka Alicja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
247 Kubicki Antoni Gdańsk Chłopcy (13-14 lat) Grupa biegowa 65 opłacono on-line
248 Godlewska Małgorzata Malbork Dziewczęta (7-8 lat) Godlewski Runners opłacono on-line
249 Haase Jana Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
250 Haase Hanna Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
251 Malkowska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
252 Kurowski Maksymilian Janin Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
253 Kurowska Hanna Janin Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
254 Wesołowska Marta Rokocin Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański opłacono
255 Szyca Błażej Szteklin Chłopcy (13-14 lat) ZSE starogard Gd. opłacono on-line
256 Szyca Weronika Szteklin Dziewczęta (9-10 lat) PSP Lubichowo opłacono on-line
257 Wąsek Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team opłacono
258 Krusińska Weronika Warlubie Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Warlubie opłacono on-line
259 Loose Filip Zblewo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
260 Mieczkowska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła podstawowa Lubichowo opłacono on-line
261 Reimus Nikola Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
262 Grynis Piotr Elbląg Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
263 Keller Gracjan Karczemki Dziewczęta (7-8 lat) Znikające punkty opłacono on-line
264 Troka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
265 Mokłowicz Eliza Wejherowo Dziewczęta (7-8 lat) Znikające punkty opłacono on-line
266 Kełpin Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
267 Ufnowski Bruno Czersk Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
268 Jażdżewski Jonatan Lębork Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
269 Pouch Martyna Reda Dziewczęta (11-12 lat) SP 3 Reda
270 LUBECKA PAULINA Będomin Dziewczęta (13-14 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
271 LUBECKI SZYMON Będomin Chłopcy (11-12 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
272 Szopińska Klara Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
273 Szopińska Milena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
274 Rysiewska Klaudia Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
275 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
276 Kownacka Emilia Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
277 Segar Kajetan Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
278 Segar Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
279 Breska Wiktor Chojnice Chłopcy (7-8 lat) FunRun opłacono on-line
280 Ufnowska Maja Czersk Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
281 Żardecka Ewa Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
282 Lokś Piotr Janowo Chłopcy (11-12 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
283 Kuc Jakub Owidz Chłopcy (7-8 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
284 Kuc Inga Owidz Dziewczęta (9-10 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
285 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line
286 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line
287 Dzik Ksawery Elblag Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
288 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Dziewczęta (7-8 lat) PSP Miłobądz opłacono on-line
289 Kropidłowski Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
290 Jedtka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
291 Petka Szymon Starogard Gd. Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
292 Rozek Jakub Frank Chłopcy (7-8 lat) SP.KALISKA opłacono on-line


Wyświetleń: 13921

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ