Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Biegam z Tatą
1 Grucza Patycja Morzeszczyn Dziewczęta (9-10 lat) Biegam z Tatą opłacono on-line
Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
2 Kuc Jakub Owidz Chłopcy (7-8 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
3 Kuc Inga Owidz Dziewczęta (9-10 lat) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo opłacono on-line
Chrześcijańska Szkola Podstawowa
4 Freda Stanisław Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
5 Freda Gaja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa
6 Paichert Amelia Starogard gdanski Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkola Podstawowa opłacono on-line
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa
7 Mospinek Marcel Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
8 Zblewski Julian Rokocin Chłopcy (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
9 Figura Lena Kolincz Dziewczęta (7-8 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
10 Figura Oliwia Kolincz Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
11 Parteka Alicja Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
12 Haase Jana Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
13 Haase Hanna Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
FunRun
14 Breska Wiktor Chojnice Chłopcy (7-8 lat) FunRun opłacono on-line
Godlewski Runners
15 Godlewska Małgorzata Malbork Dziewczęta (7-8 lat) Godlewski Runners opłacono on-line
Grupa Malbork
16 Dylert Filip Malbork Chłopcy (9-10 lat) Grupa Malbork opłacono on-line
Grupa biegowa 65
17 Kubicki Antoni Gdańsk Chłopcy (13-14 lat) Grupa biegowa 65 opłacono on-line
KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
18 LUBECKA PAULINA Będomin Dziewczęta (13-14 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
19 LUBECKI SZYMON Będomin Chłopcy (11-12 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono on-line
MKS Truso Elbląg
20 Jurewicz Błażej Elbląg Chłopcy (9-10 lat) MKS Truso Elbląg opłacono on-line
PSP 1 Starogard Gdański
21 Błąk Amelia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
22 Igła Paweł Kolincz Chłopcy (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
23 Grunwald Anna Barchnowy Dziewczęta (9-10 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
24 Grunwald Paweł Barchnowy Chłopcy (11-12 lat) PSP 1 Starogard Gdański opłacono on-line
PSP 2
25 Karolewski Fabian Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) PSP 2 opłacono on-line
PSP 2 Starogard Gdański
26 Kamrowski Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański
27 BRUD KACPER STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
28 Brud Kacper Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański
29 Szwoch Sebastian Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
30 Arym Zofia Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
31 Lenz Kinga Starogard Gd Dziewczęta (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
32 Gwizdała Mateusz Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
33 Wójcik Weronika Jabłowo Dziewczęta (9-10 lat) PSP 2 Starogard Gdański opłacono on-line
PSP 3 Starogard Gdański
34 Piątkowski Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
35 Górecka Maria Starogard gdanski Dziewczęta (11-12 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
36 Buda Szymon Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
37 Ratajczak Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
38 Ratajczak Marta Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides
39 Derengowska Paulina Starogard Gdański Dziewczęta (13-14 lat) PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides opłacono on-line
PSP 4
40 Sokołowski Olek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
41 Szwoch-Kamińska Alicja Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
42 szwoch-Kamińska Wiktoria Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
43 Cymanowska Eliza Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
44 Bandemer Karol STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
45 Konieczka Tymoteusz Kolincz Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
46 Konieczka Hubert Kolincz Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
47 Zakrzewski Dominik starogard gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
48 Cablewska Vanessa Starogard gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
49 Troka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
50 Żardecka Ewa Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
51 Kropidłowski Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
52 Jedtka Jakub Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 opłacono on-line
53 Petka Szymon Starogard Gd. Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 opłacono on-line
PSP 4 Starogard Gdański
54 Buczyńska Ewa Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
55 Chyła Milena Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
56 Greca Mateusz Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
57 LEWANDOWSKA INES STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
58 Gibas Julian Starogard Gdanski Chłopcy (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
59 Kurowska Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
60 Kuchta Igor Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
61 Radimonas Antoni Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
62 Przeradzki Wojciech Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
63 Szwarc Kacper Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
64 Ossowska Maja Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
65 Heieck Julia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
66 Owsiana Lena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
PSP4 stg al Jana Pawła II 4
67 Danielewicz Nadia Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP4 stg al Jana Pawła II 4 opłacono on-line
PSP 6 Starogard Gdański
68 Puckowska Klaudia Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP 6 Starogard Gdański opłacono on-line
PSP 6 starogard Gdański
69 Suchorzebska Aleksandra STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (7-8 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
70 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
71 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) PSP 6 starogard Gdański opłacono on-line
PSP Dąbrówka
72 Buda Mateusz Dąbrówka Chłopcy (9-10 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
73 Buda Aleksandra Dąbrówka Dziewczęta (7-8 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
74 Gemba Piotr Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
75 Gemba Kasia Dąbrówka Dziewczęta (11-12 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES
76 Wylęgły Kinga Lipinki Szlacheckie Dziewczęta (9-10 lat) PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES opłacono on-line
PSP Kokoszkowy
77 Bartkowska Anna Kokoszkowy Dziewczęta (9-10 lat) PSP Kokoszkowy opłacono on-line
78 Bartkowska Agata Kokoszkowy Dziewczęta (11-12 lat) PSP Kokoszkowy opłacono on-line
PSP Lubichowo
79 Szyca Weronika Szteklin Dziewczęta (9-10 lat) PSP Lubichowo opłacono on-line
PSP Miłobądz
80 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Dziewczęta (7-8 lat) PSP Miłobądz opłacono on-line
PSP Pogódki
81 Kiedrowski Mikołaj Pogódki Chłopcy (7-8 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
82 Kiedrowska Monika Pogódki Dziewczęta (11-12 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
83 Kiedrowska Marta Pogódki Dziewczęta (11-12 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
PSP Rywałd
84 Wodzińska Julia Szpęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) PSP Rywałd opłacono on-line
PSP lubichowo
85 Segar Kajetan Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
86 Segar Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) PSP lubichowo opłacono on-line
PSP nr 2
87 Krakos Aleksander Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 2 opłacono on-line
PSP nr 3
88 Kozaczuk Roksana Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 3
89 Murawska Nicola Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 3 opłacono on-line
90 Ciesielski Marcin Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP nr 3 opłacono on-line
PSP nr 4 w Starogardzie Gd
91 Pladwig Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
92 Forc Paweł Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
93 Forc Paulina Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
94 Banasik Marianna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
95 Banasik Antonina Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
96 Fiborek Iga Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
97 Czech Milena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
98 Rysiewska Klaudia Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
99 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
PSP nr 6
100 Leszka Patrycja Starogard Gdanski Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 6 opłacono on-line
PSP nr 8 w Starogardzie Gd
101 GRYNIUK ANTONI STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
102 Szopińska Klara Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
103 Szopińska Milena Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) PSP nr 8 w Starogardzie Gd opłacono on-line
Polpharma Run Team
104 Jędrzejewski Miłosz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (13-14 lat) Polpharma Run Team
105 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team
106 Wąsek Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team opłacono
Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański
107 Wesołowska Marta Rokocin Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański opłacono
Pruszcz Biega
108 Władymiruk Filip Pruszcz Gdański Chłopcy (7-8 lat) Pruszcz Biega opłacono on-line
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
109 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 opłacono on-line
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
110 GRZONKA MARTA STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
111 Wilk Nadia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
112 Klinkusz Helena Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
113 Klinkusz Filip Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
114 Tocha Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
115 WĘSIERSKI MIKOŁAJ STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
116 Kaszubowska Julia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
117 Skiba Amelia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
118 Ferszke Zuzanna Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
119 Nagórski Maksymilian Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
120 Lempkowska Alicja STAROGARD GDAŃSKI Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
121 Niedziela Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
122 Walkusz Bianka Koteze Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
123 Walkusz Dominik Koteze Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
124 Majkowska Julia Gdańsk Dziewczęta (13-14 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
125 Michalska Julia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
126 Glaza Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
127 Tecław Kornelia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
128 Szczepan Jakub Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
129 Cejrowska Weronika Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
130 Kellas Dominik Starogard Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
131 Mospinek Ignacy Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
132 Kellas Filip Starogard Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
133 GENDZIERSKI Jan Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
134 GENDZIERSKI Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie
135 Szulc Dawid Pączewo Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie opłacono on-line
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu
136 Kalinowski Aleksander Wielki Bukowiec Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu opłacono on-line
Publiczna Szkoła podstawowa nr2
137 Ćwiklińska AGATA Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
138 ĆWIKLIŃSKA ZOFIA Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
139 Spiczka Oskar Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
140 Raszeja Zuzanna Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
141 Wendt Marysia Starogard Gdanski Dziewczęta (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
142 Szumała Filip Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
143 Piechowski Michal Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
SP.1 TCZEW
144 Filipek Paulina Tczew Dziewczęta (13-14 lat) SP.1 TCZEW opłacono on-line
145 Wolska Dominika Tczew Dziewczęta (7-8 lat) SP.1 TCZEW opłacono on-line
SP.KALISKA
146 Rozek Jakub Frank Chłopcy (7-8 lat) SP.KALISKA opłacono on-line
SP2 Malbork
147 Wiktorowski Łukasz Malbork Chłopcy (7-8 lat) SP2 Malbork opłacono on-line
SP 3 Reda
148 Pouch Martyna Reda Dziewczęta (11-12 lat) SP 3 Reda
SP 8 Sopot
149 Sharma Ishan Sopot Chłopcy (11-12 lat) SP 8 Sopot opłacono on-line
SP 20 Grudziądz
150 Banaszewska Marta Grudziądz Dziewczęta (9-10 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
151 Banaszewska Maja Grudziądz Dziewczęta (11-12 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
SP Kaliska
152 Zaręba Samuel Kaliska Chłopcy (9-10 lat) SP Kaliska opłacono on-line
SP Subkowy
153 Dubiel Szymon Gniszewo Chłopcy (7-8 lat) SP Subkowy opłacono on-line
154 Dubiel Oskar Gniszewo Chłopcy (11-12 lat) SP Subkowy opłacono on-line
Skl Filippides Starogard Gdański
155 Buda Aleksander Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
156 Blonka Hanna Kokoszkowy Dziewczęta (11-12 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
157 Lokś Piotr Janowo Chłopcy (11-12 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
Sp 8 Gdańsk
158 Leik Marta Gdańsk Dziewczęta (7-8 lat) Sp 8 Gdańsk
Szkola podstawowa nr 4
159 Stankowska Weronika Starogard Gd Dziewczęta (7-8 lat) Szkola podstawowa nr 4 opłacono on-line
Szkoła Podstawowa Warlubie
160 Krusińska Weronika Warlubie Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Warlubie opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew
161 Kołtonowski Wiktor Gniew Chłopcy (11-12 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie
162 Kossecka Maja Knybawa Dziewczęta (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 2
163 Haase Kamila Starogard gdański Dziewczęta (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 2 opłacono on-line
164 Kochanowski Ksawery Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 2 opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
165 Kaszubowska Nikola Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
166 Reszka Emilia Starogard Gdański Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
167 Reszka Adam Starogard Gdański Chłopcy (13-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew
168 Gruhlke Jakub Bałdowo Chłopcy (11-12 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew opłacono on-line
169 Trzcińska Natalia Tczew Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew opłacono on-line
170 Trzcińska Marta Tczew Dziewczęta (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew opłacono on-line
Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach
171 Beling Wiktoria Kokoszkowy Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach opłacono on-line
Szkoła Podstawowa w Laskowicach
172 Szyplewski Maciej Laskowice Chłopcy (11-12 lat) Szkoła Podstawowa w Laskowicach opłacono on-line
Szkoła podstawowa Lubichowo
173 Mieczkowska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) Szkoła podstawowa Lubichowo opłacono on-line
UKS8/PSP1
174 Muchowski Tobiasz Nowa Wieś Rzeczna Chłopcy (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line
175 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line
Wencik Team
176 Wendt Kornelia Kościerzyna Dziewczęta (7-8 lat) Wencik Team opłacono on-line
177 Wendt Franek Kościerzyna Chłopcy (9-10 lat) Wencik Team opłacono on-line
ZKiW Kulice
178 Szwedowska Martyna Kulice Dziewczęta (7-8 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
179 Szwedowska Laura Kulice Dziewczęta (9-10 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
180 Szwedowski Kacper Kulice Chłopcy (11-12 lat) ZKiW Kulice opłacono on-line
ZSE starogard Gd.
181 Szyca Błażej Szteklin Chłopcy (13-14 lat) ZSE starogard Gd. opłacono on-line
ZSP Kaliska
182 Bielińska Martyna Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
183 Janikowski Mariusz Kaliska Chłopcy (9-10 lat) ZSP Kaliska
184 Prabucka Weronika Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
185 Paulitz Sandra Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
186 Sabiniarz Maria Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
187 Kozickiej Helena Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
188 Czeplina Kornelia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
189 Dembicka Joanna Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
190 Andrearczyk Blanka Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
191 Engler Weronika Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
192 Rybacka Milena Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
193 Kurkowski Paweł Kaliska Chłopcy (13-14 lat) ZSP Kaliska
194 Janikowska Nikola Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
195 Gornowicz Maria Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
196 Kulińska Lena Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
197 Walkowska Daria Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
198 Plata Nikola Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
199 Nierzwicka Marika Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
200 Opat Oliwia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
201 Gliniecka Aleksandra Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
202 Janikowska Oliwia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
203 Gołuńska Julia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
204 Smuczynska Kornelia Kaliska Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska
205 Somerfeld Nikola Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
206 Treydowska Nikola Kaliska Dziewczęta (13-14 lat) ZSP Kaliska
207 Wilanowski Adam Kaliska Chłopcy (13-14 lat) ZSP Kaliska
208 Wałaszewska Natalia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
209 Dembek Amelia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
210 Krampichowska Dominika Studzienice Dziewczęta (7-8 lat) ZSP Kaliska opłacono on-line
211 Krampichowska Paulina Studzienice Dziewczęta (9-10 lat) ZSP Kaliska opłacono on-line
Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie
212 Patelczyk Agata Demlin Dziewczęta (13-14 lat) Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie opłacono on-line
Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie
213 Patelczyk Karol Demlin Chłopcy (13-14 lat) Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie opłacono on-line
Znikające punkty
214 Keller Gracjan Karczemki Dziewczęta (7-8 lat) Znikające punkty opłacono on-line
215 Mokłowicz Eliza Wejherowo Dziewczęta (7-8 lat) Znikające punkty opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
216 Jażdżewska Michalina Lębork Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
217 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
218 Kottlewski Konrad Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
219 kuhn Agata starogard gdanski Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
220 Jarzyńska Kinga Starogard Gdański Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
221 Iżykowska Weronika Dąbrówka Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
222 Kosecki Julian Dąbrówka Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
223 Mokwa Maciej Lubichowo Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
224 Hossa Barbara Lubichowo Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
225 Gort Marcin Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
226 Stoffa patryk Lubichowo Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
227 Stoffa Kacper Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
228 Mikulski Antonii Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
229 Konefał Oliwia Warszawa Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
230 Ostrowski Adam Lubichowo Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
231 Mokwa Michał Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
232 Konefał Paweł Warszawa Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
233 Mokwa Monika Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
234 Szarmach Aleksandra Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
235 Laser Daniel Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
236 Mikulska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
237 Ostrowski konrad Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
238 Hrabski oliwier Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
239 Bielaszewska Agata Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
240 Pręgiel Wojciech Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
241 Stoffa Mikołaj Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
242 Gort Filip Lubichowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
243 Kozłowska Dominika Smętowo Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
244 Lau Jakub Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
245 Karczyńska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat)
246 KLUKOWSKI JULIAN KOLINCZ Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
247 Tocha Wiktor Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat)
248 Tocha Andrzej Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat)
249 Dzik Szymon Rychliki Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
250 Szwedowska Aleksandra Starogard gdański Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
251 Makiła Karol Dąbrówka Chłopcy (13-14 lat) opłacono on-line
252 Janowski paweł Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
253 Wons Martyna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
254 Palkowski Krzysztof Starogard Gd Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
255 Nagórski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
256 Teska Patrycja Gdynia Dziewczęta (11-12 lat)
257 Rutkowski Filip Chwaszczyno Chłopcy (9-10 lat)
258 Zieliński Oskar Starogard Gdański Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
259 Zieliński Daniel Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
260 Nierzwicki Franciszek Skarszewy Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
261 Dekowski Nikodem Starogard Gdanski Chłopcy (9-10 lat)
262 Zielińska Nikola Gdansk Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
263 Tafliński Arkadiusz Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
264 Liss Maciej Tczew Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
265 Liss Szymon Tczew Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
266 Kozłowska Ola Elbląg Dziewczęta (13-14 lat) opłacono on-line
267 Doliński Maciej Żukowo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
268 RUDZKI Aleksander Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
269 Rudzki Juliusz Lubichowo Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
270 Grzeszkiewicz Hanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
271 Sharma Ayan Sopot Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
272 Mroczkowska Patrycja Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
273 Kełpin Monika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat)
274 Klemenski Mikołaj Starogard Gdański Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
275 Mikołajczyk Joanna Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
276 Malkowska Agata Starogard Gdański Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
277 Kurowski Maksymilian Janin Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
278 Kurowska Hanna Janin Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
279 Loose Filip Zblewo Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
280 Reimus Nikola Lubichowo Dziewczęta (9-10 lat) opłacono on-line
281 Grynis Piotr Elbląg Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
282 Kełpin Franciszek Starogard Gdański Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
283 Ufnowski Bruno Czersk Chłopcy (7-8 lat) opłacono on-line
284 Jażdżewski Jonatan Lębork Chłopcy (11-12 lat) opłacono on-line
285 Kownacka Emilia Malbork Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
286 Ufnowska Maja Czersk Dziewczęta (7-8 lat) opłacono on-line
287 Dzik Ksawery Elblag Chłopcy (9-10 lat) opłacono on-line
psp4
288 Arendt Kewin Starogard Gd Chłopcy (9-10 lat) psp4 opłacono on-line
sp1 malbork
289 Dziedzic Zuzanna Malbork Dziewczęta (9-10 lat) sp1 malbork opłacono on-line
290 Dziedzic Jakub Malbork Chłopcy (13-14 lat) sp1 malbork opłacono on-line
szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański
291 papke brajan STAROGARD GDAŃSKI Chłopcy (7-8 lat) szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański opłacono on-line
292 cybula Dominika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański opłacono on-line


Wyświetleń: 13939

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ