Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegam z Tatą | |||||||||
1 | Grucza Patycja | Morzeszczyn | Dziewczęta (9-10 lat) | Biegam z Tatą | opłacono on-line | ||||
Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |||||||||
2 | Kuc Inga | Owidz | Dziewczęta (9-10 lat) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | opłacono on-line | ||||
3 | Kuc Jakub | Owidz | Chłopcy (7-8 lat) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | opłacono on-line | ||||
Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||||||
4 | Freda Gaja | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||
5 | Freda Stanisław | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | |||||
6 | Paichert Amelia | Starogard gdanski | Dziewczęta (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkola Podstawowa | opłacono on-line | ||||
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | |||||||||
7 | Figura Lena | Kolincz | Dziewczęta (7-8 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
8 | Figura Oliwia | Kolincz | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
9 | Haase Hanna | Szęgawsk | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
10 | Haase Jana | Szęgawsk | Dziewczęta (11-12 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
11 | Mospinek Marcel | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
12 | Parteka Alicja | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
13 | Zblewski Julian | Rokocin | Chłopcy (9-10 lat) | Chrześcijańska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line | ||||
FunRun | |||||||||
14 | Breska Wiktor | Chojnice | Chłopcy (7-8 lat) | FunRun | opłacono on-line | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
15 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Dziewczęta (7-8 lat) | Godlewski Runners | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
16 | Dylert Filip | Malbork | Chłopcy (9-10 lat) | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Grupa biegowa 65 | |||||||||
17 | Kubicki Antoni | Gdańsk | Chłopcy (13-14 lat) | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | |||||||||
18 | LUBECKA PAULINA | Będomin | Dziewczęta (13-14 lat) | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | opłacono on-line | ||||
19 | LUBECKI SZYMON | Będomin | Chłopcy (11-12 lat) | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | opłacono on-line | ||||
MKS Truso Elbląg | |||||||||
20 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Chłopcy (9-10 lat) | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line | ||||
PSP 1 Starogard Gdański | |||||||||
21 | Błąk Amelia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
22 | Grunwald Anna | Barchnowy | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
23 | Grunwald Paweł | Barchnowy | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
24 | Igła Paweł | Kolincz | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 1 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 2 | |||||||||
25 | Karolewski Fabian | Starogard Gdański | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 2 | opłacono on-line | ||||
PSP 2 Starogard Gdański | |||||||||
26 | Arym Zofia | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
27 | Brud Kacper | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | |||||
28 | BRUD KACPER | STAROGARD GDAŃSKI | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
29 | Gwizdała Mateusz | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
30 | Kamrowski Wiktor | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | |||||
31 | Lenz Kinga | Starogard Gd | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
32 | Szwoch Sebastian | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
33 | Wójcik Weronika | Jabłowo | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 2 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 3 Starogard Gdański | |||||||||
34 | Buda Szymon | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
35 | Górecka Maria | Starogard gdanski | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
36 | Piątkowski Wiktor | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
37 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
38 | Ratajczak Marta | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP 3 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides | |||||||||
39 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Dziewczęta (13-14 lat) | PSP 3 Starogard Gdański / SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
PSP 4 | |||||||||
40 | Bandemer Karol | STAROGARD GDAŃSKI | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
41 | Cablewska Vanessa | Starogard gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
42 | Cymanowska Eliza | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
43 | Jedtka Jakub | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
44 | Konieczka Hubert | Kolincz | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
45 | Konieczka Tymoteusz | Kolincz | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
46 | Kropidłowski Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
47 | Petka Szymon | Starogard Gd. | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
48 | Sokołowski Olek | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
49 | Szwoch-Kamińska Alicja | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
50 | szwoch-Kamińska Wiktoria | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
51 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
52 | Zakrzewski Dominik | starogard gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
53 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 | opłacono on-line | ||||
PSP 4 Starogard Gdański | |||||||||
54 | Buczyńska Ewa | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
55 | Chyła Milena | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
56 | Gibas Julian | Starogard Gdanski | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
57 | Greca Mateusz | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
58 | Heieck Julia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
59 | Kuchta Igor | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
60 | Kurowska Kinga | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
61 | LEWANDOWSKA INES | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
62 | Ossowska Maja | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
63 | Owsiana Lena | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
64 | Przeradzki Wojciech | Starogard Gdański | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
65 | Radimonas Antoni | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
66 | Szwarc Kacper | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP 4 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP4 stg al Jana Pawła II 4 | |||||||||
67 | Danielewicz Nadia | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP4 stg al Jana Pawła II 4 | opłacono on-line | ||||
PSP 6 Starogard Gdański | |||||||||
68 | Puckowska Klaudia | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP 6 starogard Gdański | |||||||||
69 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Chłopcy (13-14 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
70 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
71 | Suchorzebska Aleksandra | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP 6 starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
PSP Dąbrówka | |||||||||
72 | Buda Aleksandra | Dąbrówka | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line | ||||
73 | Buda Mateusz | Dąbrówka | Chłopcy (9-10 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line | ||||
74 | Gemba Kasia | Dąbrówka | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line | ||||
75 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | opłacono on-line | ||||
PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | |||||||||
76 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
PSP Kokoszkowy | |||||||||
77 | Bartkowska Agata | Kokoszkowy | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line | ||||
78 | Bartkowska Anna | Kokoszkowy | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Kokoszkowy | opłacono on-line | ||||
PSP Lubichowo | |||||||||
79 | Szyca Weronika | Szteklin | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP Lubichowo | opłacono on-line | ||||
PSP Miłobądz | |||||||||
80 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP Miłobądz | opłacono on-line | ||||
PSP Pogódki | |||||||||
81 | Kiedrowska Marta | Pogódki | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line | ||||
82 | Kiedrowska Monika | Pogódki | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line | ||||
83 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Chłopcy (7-8 lat) | PSP Pogódki | opłacono on-line | ||||
PSP Rywałd | |||||||||
84 | Wodzińska Julia | Szpęgawsk | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP Rywałd | opłacono on-line | ||||
PSP lubichowo | |||||||||
85 | Segar Kajetan | Lubichowo | Chłopcy (11-12 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line | ||||
86 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | PSP lubichowo | opłacono on-line | ||||
PSP nr 2 | |||||||||
87 | Krakos Aleksander | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 2 | opłacono on-line | ||||
PSP nr 3 | |||||||||
88 | Ciesielski Marcin | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line | ||||
89 | Kozaczuk Roksana | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP nr 3 | |||||
90 | Murawska Nicola | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP nr 3 | opłacono on-line | ||||
PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |||||||||
91 | Banasik Antonina | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
92 | Banasik Marianna | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
93 | Czech Milena | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
94 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
95 | Forc Paulina | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
96 | Forc Paweł | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
97 | Pladwig Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
98 | Rysiewska Klaudia | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
99 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
PSP nr 6 | |||||||||
100 | Leszka Patrycja | Starogard Gdanski | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 6 | opłacono on-line | ||||
PSP nr 8 w Starogardzie Gd | |||||||||
101 | GRYNIUK ANTONI | STAROGARD GDAŃSKI | Chłopcy (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
102 | Szopińska Klara | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
103 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | PSP nr 8 w Starogardzie Gd | opłacono on-line | ||||
Polpharma Run Team | |||||||||
104 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Dziewczęta (11-12 lat) | Polpharma Run Team | |||||
105 | Jędrzejewski Miłosz | Nowa Wieś Rzeczna | Chłopcy (13-14 lat) | Polpharma Run Team | |||||
106 | Wąsek Aleksandra | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański | |||||||||
107 | Wesołowska Marta | Rokocin | Dziewczęta (11-12 lat) | Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański | opłacono | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
108 | Władymiruk Filip | Pruszcz Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 | |||||||||
109 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
110 | GRZONKA MARTA | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||||||
111 | Cejrowska Weronika | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
112 | Ferszke Zuzanna | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
113 | GENDZIERSKI Franciszek | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
114 | GENDZIERSKI Jan | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
115 | Glaza Agata | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
116 | Kaszubowska Julia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
117 | Kellas Dominik | Starogard | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||
118 | Kellas Filip | Starogard | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||
119 | Klinkusz Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
120 | Klinkusz Helena | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
121 | Lempkowska Alicja | STAROGARD GDAŃSKI | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
122 | Majkowska Julia | Gdańsk | Dziewczęta (13-14 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | |||||
123 | Michalska Julia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
124 | Mospinek Ignacy | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
125 | Nagórski Maksymilian | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
126 | Niedziela Aleksandra | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
127 | Skiba Amelia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
128 | Szczepan Jakub | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
129 | Tecław Kornelia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
130 | Tocha Wiktor | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
131 | Walkusz Bianka | Koteze | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
132 | Walkusz Dominik | Koteze | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
133 | WĘSIERSKI MIKOŁAJ | STAROGARD GDAŃSKI | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
134 | Wilk Nadia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie | |||||||||
135 | Szulc Dawid | Pączewo | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | |||||||||
136 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | opłacono on-line | ||||
Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | |||||||||
137 | Ćwiklińska AGATA | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
138 | ĆWIKLIŃSKA ZOFIA | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
139 | Piechowski Michal | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
140 | Raszeja Zuzanna | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
141 | Spiczka Oskar | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
142 | Szumała Filip | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
143 | Wendt Marysia | Starogard Gdanski | Dziewczęta (9-10 lat) | Publiczna Szkoła podstawowa nr2 | opłacono on-line | ||||
SP.1 TCZEW | |||||||||
144 | Filipek Paulina | Tczew | Dziewczęta (13-14 lat) | SP.1 TCZEW | opłacono on-line | ||||
145 | Wolska Dominika | Tczew | Dziewczęta (7-8 lat) | SP.1 TCZEW | opłacono on-line | ||||
SP.KALISKA | |||||||||
146 | Rozek Jakub | Frank | Chłopcy (7-8 lat) | SP.KALISKA | opłacono on-line | ||||
SP2 Malbork | |||||||||
147 | Wiktorowski Łukasz | Malbork | Chłopcy (7-8 lat) | SP2 Malbork | opłacono on-line | ||||
SP 3 Reda | |||||||||
148 | Pouch Martyna | Reda | Dziewczęta (11-12 lat) | SP 3 Reda | |||||
SP 8 Sopot | |||||||||
149 | Sharma Ishan | Sopot | Chłopcy (11-12 lat) | SP 8 Sopot | opłacono on-line | ||||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
150 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Dziewczęta (11-12 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line | ||||
151 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Dziewczęta (9-10 lat) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line | ||||
SP Kaliska | |||||||||
152 | Zaręba Samuel | Kaliska | Chłopcy (9-10 lat) | SP Kaliska | opłacono on-line | ||||
SP Subkowy | |||||||||
153 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Chłopcy (11-12 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line | ||||
154 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Chłopcy (7-8 lat) | SP Subkowy | opłacono on-line | ||||
Skl Filippides Starogard Gdański | |||||||||
155 | Blonka Hanna | Kokoszkowy | Dziewczęta (11-12 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
156 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
157 | Lokś Piotr | Janowo | Chłopcy (11-12 lat) | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Sp 8 Gdańsk | |||||||||
158 | Leik Marta | Gdańsk | Dziewczęta (7-8 lat) | Sp 8 Gdańsk | |||||
Szkola podstawowa nr 4 | |||||||||
159 | Stankowska Weronika | Starogard Gd | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkola podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Warlubie | |||||||||
160 | Krusińska Weronika | Warlubie | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Warlubie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew | |||||||||
161 | Kołtonowski Wiktor | Gniew | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 Gniew | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | |||||||||
162 | Kossecka Maja | Knybawa | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||||||
163 | Haase Kamila | Starogard gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | opłacono on-line | ||||
164 | Kochanowski Ksawery | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
165 | Kaszubowska Nikola | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
166 | Reszka Adam | Starogard Gdański | Chłopcy (13-14 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
167 | Reszka Emilia | Starogard Gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |||||||||
168 | Gruhlke Jakub | Bałdowo | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line | ||||
169 | Trzcińska Marta | Tczew | Dziewczęta (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line | ||||
170 | Trzcińska Natalia | Tczew | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach | |||||||||
171 | Beling Wiktoria | Kokoszkowy | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Laskowicach | |||||||||
172 | Szyplewski Maciej | Laskowice | Chłopcy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa w Laskowicach | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa Lubichowo | |||||||||
173 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | Szkoła podstawowa Lubichowo | opłacono on-line | ||||
UKS8/PSP1 | |||||||||
174 | Muchowska Amelia | Nowa Wieś Rzeczna | Dziewczęta (11-12 lat) | UKS8/PSP1 | opłacono on-line | ||||
175 | Muchowski Tobiasz | Nowa Wieś Rzeczna | Chłopcy (11-12 lat) | UKS8/PSP1 | opłacono on-line | ||||
Wencik Team | |||||||||
176 | Wendt Franek | Kościerzyna | Chłopcy (9-10 lat) | Wencik Team | opłacono on-line | ||||
177 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Dziewczęta (7-8 lat) | Wencik Team | opłacono on-line | ||||
ZKiW Kulice | |||||||||
178 | Szwedowska Laura | Kulice | Dziewczęta (9-10 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line | ||||
179 | Szwedowska Martyna | Kulice | Dziewczęta (7-8 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line | ||||
180 | Szwedowski Kacper | Kulice | Chłopcy (11-12 lat) | ZKiW Kulice | opłacono on-line | ||||
ZSE starogard Gd. | |||||||||
181 | Szyca Błażej | Szteklin | Chłopcy (13-14 lat) | ZSE starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
ZSP Kaliska | |||||||||
182 | Andrearczyk Blanka | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
183 | Bielińska Martyna | Kaliska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
184 | Czeplina Kornelia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
185 | Dembek Amelia | Kaliska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |||||
186 | Dembicka Joanna | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
187 | Engler Weronika | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
188 | Gliniecka Aleksandra | Kaliska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |||||
189 | Gornowicz Maria | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
190 | Gołuńska Julia | Kaliska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |||||
191 | Janikowska Nikola | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
192 | Janikowska Oliwia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
193 | Janikowski Mariusz | Kaliska | Chłopcy (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
194 | Kozickiej Helena | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
195 | Krampichowska Dominika | Studzienice | Dziewczęta (7-8 lat) | ZSP Kaliska | opłacono on-line | ||||
196 | Krampichowska Paulina | Studzienice | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | opłacono on-line | ||||
197 | Kulińska Lena | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
198 | Kurkowski Paweł | Kaliska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
199 | Nierzwicka Marika | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
200 | Opat Oliwia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
201 | Paulitz Sandra | Kaliska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
202 | Plata Nikola | Kaliska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
203 | Prabucka Weronika | Kaliska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |||||
204 | Rybacka Milena | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
205 | Sabiniarz Maria | Kaliska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |||||
206 | Smuczynska Kornelia | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
207 | Somerfeld Nikola | Kaliska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
208 | Treydowska Nikola | Kaliska | Dziewczęta (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
209 | Walkowska Daria | Kaliska | Dziewczęta (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |||||
210 | Wałaszewska Natalia | Kaliska | Dziewczęta (11-12 lat) | ZSP Kaliska | |||||
211 | Wilanowski Adam | Kaliska | Chłopcy (13-14 lat) | ZSP Kaliska | |||||
Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie | |||||||||
212 | Patelczyk Agata | Demlin | Dziewczęta (13-14 lat) | Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie | opłacono on-line | ||||
Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie | |||||||||
213 | Patelczyk Karol | Demlin | Chłopcy (13-14 lat) | Zespół Szkół Publiczych w Godziszewie | opłacono on-line | ||||
Znikające punkty | |||||||||
214 | Keller Gracjan | Karczemki | Dziewczęta (7-8 lat) | Znikające punkty | opłacono on-line | ||||
215 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Dziewczęta (7-8 lat) | Znikające punkty | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
216 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
217 | Dekowski Nikodem | Starogard Gdanski | Chłopcy (9-10 lat) | ||||||
218 | Doliński Maciej | Żukowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
219 | DUDEK Ewa | Pruszcz Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
220 | Dzik Ksawery | Elblag | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
221 | Dzik Szymon | Rychliki | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
222 | Gort Filip | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
223 | Gort Marcin | Lubichowo | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
224 | Grynis Piotr | Elbląg | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
225 | Grzeszkiewicz Hanna | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
226 | Hossa Barbara | Lubichowo | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
227 | Hrabski oliwier | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
228 | Iżykowska Weronika | Dąbrówka | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
229 | Janowski paweł | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
230 | Jarzyńska Kinga | Starogard Gdański | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
231 | Jażdżewska Michalina | Lębork | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
232 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
233 | Karczyńska Agata | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | ||||||
234 | Kełpin Franciszek | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
235 | Kełpin Monika | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | ||||||
236 | Klemenski Mikołaj | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
237 | KLUKOWSKI JULIAN | KOLINCZ | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
238 | Konefał Oliwia | Warszawa | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
239 | Konefał Paweł | Warszawa | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
240 | Kosecki Julian | Dąbrówka | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
241 | Kottlewski Konrad | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
242 | Kownacka Emilia | Malbork | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
243 | Kozłowska Dominika | Smętowo | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
244 | Kozłowska Ola | Elbląg | Dziewczęta (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
245 | kuhn Agata | starogard gdanski | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
246 | Kurowska Hanna | Janin | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
247 | Kurowski Maksymilian | Janin | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
248 | Laser Daniel | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
249 | Lau Jakub | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
250 | Liss Maciej | Tczew | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
251 | Liss Szymon | Tczew | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
252 | Loose Filip | Zblewo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
253 | Makiła Karol | Dąbrówka | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
254 | Malkowska Agata | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
255 | Mikołajczyk Joanna | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
256 | Mikulska Agata | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
257 | Mikulski Antonii | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
258 | Mokwa Maciej | Lubichowo | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
259 | Mokwa Michał | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
260 | Mokwa Monika | Lubichowo | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
261 | Mroczkowska Patrycja | Malbork | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
262 | Nagórski Mikołaj | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
263 | Nierzwicki Franciszek | Skarszewy | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
264 | Ostrowski Adam | Lubichowo | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
265 | Ostrowski konrad | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
266 | Palkowski Krzysztof | Starogard Gd | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
267 | Pręgiel Wojciech | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
268 | Reimus Nikola | Lubichowo | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
269 | RUDZKI Aleksander | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
270 | Rudzki Juliusz | Lubichowo | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
271 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Chłopcy (9-10 lat) | ||||||
272 | Sharma Ayan | Sopot | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
273 | Stoffa Kacper | Lubichowo | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
274 | Stoffa Mikołaj | Lubichowo | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
275 | Stoffa patryk | Lubichowo | Chłopcy (13-14 lat) | opłacono on-line | |||||
276 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Dziewczęta (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
277 | Szwedowska Aleksandra | Starogard gdański | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
278 | Tafliński Arkadiusz | Starogard Gdański | Chłopcy (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
279 | Teska Patrycja | Gdynia | Dziewczęta (11-12 lat) | ||||||
280 | Tocha Andrzej | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | ||||||
281 | Tocha Wiktor | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | ||||||
282 | Ufnowska Maja | Czersk | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
283 | Ufnowski Bruno | Czersk | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
284 | Wons Martyna | Starogard Gdański | Dziewczęta (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
285 | Zielińska Nikola | Gdansk | Dziewczęta (9-10 lat) | opłacono on-line | |||||
286 | Zieliński Daniel | Starogard Gdański | Chłopcy (7-8 lat) | opłacono on-line | |||||
287 | Zieliński Oskar | Starogard Gdański | Chłopcy (11-12 lat) | opłacono on-line | |||||
psp4 | |||||||||
288 | Arendt Kewin | Starogard Gd | Chłopcy (9-10 lat) | psp4 | opłacono on-line | ||||
sp1 malbork | |||||||||
289 | Dziedzic Jakub | Malbork | Chłopcy (13-14 lat) | sp1 malbork | opłacono on-line | ||||
290 | Dziedzic Zuzanna | Malbork | Dziewczęta (9-10 lat) | sp1 malbork | opłacono on-line | ||||
szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | |||||||||
291 | cybula Dominika | Starogard Gdański | Dziewczęta (11-12 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line | ||||
292 | papke brajan | STAROGARD GDAŃSKI | Chłopcy (7-8 lat) | szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19552