Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
420 | |||||||||
1 | Suchecki Krzysztof | Biskupiec | 5km | 420 | opłacono on-line | ||||
2 | Dissarz Anna | Gdańsk | 5km | 420 | opłacono on-line | ||||
3 | Ramczykowski Cezary | Gdańsk | 5km | 420 | opłacono on-line | ||||
4 | Waśko Magdalena | Gdańsk | 5km | 420 | opłacono on-line | ||||
5 | Tadeja Mateusz | Gdańsk | 5km | 420 | opłacono on-line | ||||
6 | Czechowicz Karolina | Gdańsk | 5km | 420 | opłacono on-line | ||||
ACiAC | |||||||||
7 | Cepińska Anna | Gniewowo | 5km | ACiAC | opłacono on-line | ||||
Biegający Silgan | |||||||||
8 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | 5km | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
CKZiU nr 2 w Gdańsku | |||||||||
9 | Księżopolski Dominik | Gdańsk | 5km | CKZiU nr 2 w Gdańsku | |||||
FDNT | |||||||||
10 | Ogonowska Dominika | Franknowo | 5km | FDNT | opłacono on-line | ||||
11 | Ossowski Filip | Gdańsk | 5km | FDNT | opłacono on-line | ||||
12 | Strągowska Roksana | Gościcino | 5km | FDNT | |||||
13 | Mańko Monika | Górowo Iławeckie | 5km | FDNT | opłacono on-line | ||||
14 | Goike Piotr | Kębłowo | 5km | FDNT | opłacono on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
15 | Sznabel Katarzyna | Gdańsk | 5km | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Fundacja Dzieło na Misji | |||||||||
16 | Butowska Emilia | Gdańsk | 5km | Fundacja Dzieło na Misji | opłacono on-line | ||||
Guderskiego team | |||||||||
17 | Kamiński Jarek | Gdańsk | 5km | Guderskiego team | opłacono on-line | ||||
Invictus3city | |||||||||
18 | Stangenberg Magdalena | Tczew | 5km | Invictus3city | opłacono on-line | ||||
Jamtar Świeszyno | |||||||||
19 | Pasek Patrycja | Koszalin | 5km | Jamtar Świeszyno | opłacono on-line | ||||
KS SOKÓŁ ZBLEWO | |||||||||
20 | Fierka Adam | Zblewo | 5km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line | ||||
KartCenter | |||||||||
21 | Prusak Katarzyna | Gdańsk | 5km | KartCenter | opłacono on-line | ||||
22 | Wikariusz Maciej | Gdańsk | 5km | KartCenter | opłacono on-line | ||||
Kijanka Osowa | |||||||||
23 | Lewandowski Przemysław | Sopot | 5km | Kijanka Osowa | opłacono on-line | ||||
Kino Rekin | |||||||||
24 | Lukaszow Lucyna | Gdańsk | 5km | Kino Rekin | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
25 | Różański Janusz | Gdynia | 5km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kozak | |||||||||
26 | Bondar Maksym | Gdansk | 5km | Kozak | opłacono on-line | ||||
Kruszanty | |||||||||
27 | Cich Patrycja | Rotmanka | 5km | Kruszanty | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
28 | Pionk Rafał | Miszewo | 5km | Kujawscy Runners | |||||
Lubelskie Morsy | |||||||||
29 | Przerwa Adrian | Lublin | 5km | Lubelskie Morsy | opłacono on-line | ||||
MAMY.ANIMACJE@WP.PL | |||||||||
30 | Śpiewak Damian | Rumia | 5km | MAMY.ANIMACJE@WP.PL | opłacono on-line | ||||
MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
31 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | 5km | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
32 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | 5km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
33 | Richert Danuta | Tuchom | 5km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
34 | Richert Henryk | Tuchom | 5km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
35 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | 5km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
36 | Madej Paweł | Gdańsk | 5km | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | |||||||||
37 | Rzeszewicz Jan | Gdańsk | 5km | Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
38 | Dudzińska Jagoda | Gdańsk | 5km | Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
39 | Jendrzejewska Wiktoria | Gdańsk | 5km | Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
40 | Naruszewicz Paulina | Gdańsk | 5km | Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
41 | Pitroch Dariusz | Gdańsk | 5km | Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
42 | Starczewski Dominik | Gdańsk | 5km | Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Piękni i Bestie | |||||||||
43 | Gitner Marcin | Gdynia | 5km | Piękni i Bestie | opłacono on-line | ||||
RowerOwce | |||||||||
44 | Cyrzan Krzysztof | Kartuzy | 5km | RowerOwce | |||||
45 | Cyrzan Małgorzata | Kartuzy | 5km | RowerOwce | |||||
Run Beach Morning | |||||||||
46 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
47 | Stasinski Rafal | Gdańsk | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
48 | Nurzyński Bartosz | Gdańsk | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
49 | Pachnia Michał | Pruszcz Gdański | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
50 | rogalska Magdalena | Gdansk | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
51 | Kaczmarczyk Łukasz | Gdańsk | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
52 | Cichowska Katarzyna | Gdańsk | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
53 | Olsztyn Sylwia | Gdańsk | 5km | Run Beach Morning | |||||
54 | Milewska-Mich Marta | Pruszcz Gdański | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
55 | Mich Dominik | Pruszcz Gdański | 5km | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
Różka Słodziuszka | |||||||||
56 | MADEJ Dominika | GDAŃSK | 5km | Różka Słodziuszka | opłacono on-line | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
57 | Kluge Wiktoria | Gdynia | 5km | Różowe Tygryski | opłacono on-line | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
58 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 5km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | |||||||||
59 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 5km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Turbo Run Leszno | |||||||||
60 | Graf Remigiusz | Leszno | 5km | Turbo Run Leszno | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
61 | Płotka Angelika | Barwik | 5km | opłacono on-line | |||||
62 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5km | opłacono on-line | |||||
63 | Żyliński Gracjan | Bezledy | 5km | opłacono on-line | |||||
64 | Pettersson Monika | Gdansk | 5km | opłacono on-line | |||||
65 | Skowyrska Jolanta | Gdansk | 5km | opłacono on-line | |||||
66 | Robionek Janusz | Gdansk | 5km | opłacono on-line | |||||
67 | Szady Elżbieta | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
68 | Pappe Agnieszka | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
69 | Tkaczyk Marta | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
70 | Kwiatkowska Natalia | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
71 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
72 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | 5km | ||||||
73 | Kreft Roksana | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
74 | Specht Michał | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
75 | Shtonda Viktoriia | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
76 | Sarwińska Dorota | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
77 | Komorowski Szymon | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
78 | Kaminski Krzysztof | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
79 | Napiórkowska Marta | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
80 | Napiórkowski Krzysztof | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
81 | Gazda Patrycja | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
82 | Napiórkowska Aleksandra | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
83 | Zatorski Paweł | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
84 | Kosznik Stanisław | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
85 | Marchewka Emil | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
86 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | 5km | ||||||
87 | Osińska Beata | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
88 | Czaplinski Tomasz | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
89 | Witkiewicz Rafał Witkiewicz | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
90 | Łatas Paweł | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
91 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
92 | Grębecka Magdalena | GDAŃSK | 5km | opłacono on-line | |||||
93 | Górna Karolina | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
94 | Suchańska Kinga | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
95 | Jakrzewski Piotr | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
96 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
97 | Pappe Sara | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
98 | Pappe Patryk | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
99 | Galiński Michał | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
100 | Piotrowska Mirosława | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
101 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
102 | Zakrzewska Marta | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
103 | Bławat Michał | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
104 | Drop Mateusz | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
105 | Pasek Edward | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
106 | Prusak Maciej | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
107 | Kozawski Mirosław | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
108 | Śliwka Wioletta | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
109 | Wolska Agnieszka | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
110 | Potocka Agnieszka | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
111 | Rydzewska Anna | Gdańsk | 5km | ||||||
112 | Rydzewski Dawid | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
113 | Rydzewski Stanisław | Gdańsk | 5km | opłacono on-line | |||||
114 | Rumkowski Piotr | Gdynia | 5km | opłacono on-line | |||||
115 | Turzyńska Beata | Gdynia | 5km | ||||||
116 | Bisko Karolina | Gdynia | 5km | opłacono on-line | |||||
117 | Łuszcz Dominika | Gdynia | 5km | opłacono on-line | |||||
118 | Dębicki Artur | Gdynia | 5km | opłacono on-line | |||||
119 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | 5km | opłacono on-line | |||||
120 | Uzarska Ewa | Gdynia | 5km | opłacono on-line | |||||
121 | Koncewicz Aneta | Gdynia | 5km | opłacono on-line | |||||
122 | Glembin Paweł | Gościcino | 5km | ||||||
123 | Wilczewski Robert | Kielno | 5km | opłacono | |||||
124 | Baran Bartłomiej | Kościeszki | 5km | opłacono on-line | |||||
125 | Zasada Joanna | Mosty | 5km | opłacono on-line | |||||
126 | Rydzewska Barbara | Pasłęk | 5km | opłacono on-line | |||||
127 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | 5km | opłacono on-line | |||||
128 | Skurtys Cezary | REDA | 5km | ||||||
129 | Schwan Agnieszka | Rumia | 5km | opłacono on-line | |||||
130 | Urbanowicz Andrzej | Rumia | 5km | opłacono on-line | |||||
131 | Pawliszyn Wojciech | Rumia | 5km | opłacono on-line | |||||
132 | Cichy Dominika | Straszyn | 5km | opłacono on-line | |||||
133 | Monińska Agnieszka Monińska | Straszyn | 5km | ||||||
134 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | 5km | opłacono on-line | |||||
135 | Wensierski Szymon Wensierski | Tczew | 5km | opłacono on-line | |||||
136 | Wojtanis Magdalena | Toruń | 5km | opłacono on-line | |||||
137 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | 5km | opłacono on-line | |||||
138 | Richert Anna | Tuchom | 5km | opłacono on-line | |||||
139 | Radomska Katarzyna | Tuchom | 5km | opłacono on-line | |||||
140 | Radomski Arkadiusz | Tuchom | 5km | opłacono on-line | |||||
141 | Grom Oliwia | Wejherowo | 5km | opłacono on-line | |||||
142 | Olejnik Tomasz | Włocławek | 5km | opłacono on-line | |||||
morsik weteran | |||||||||
143 | Wójcik Piotr | Gdynia | 5km | morsik weteran | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
144 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | 5km | xRunners | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8882