Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sojko Remik Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Super Sojko
2 Sojko Franek Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Super Sojko
3 Łaskowska Marzena Olecko Bieg Jelenia 10 km wkurw_team
4 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg Jelenia 10 km wkurw_team
5 Kapuściński Arkadiusz Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
6 Kozłowski Filip Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Przedszkole Bajka
7 Kozłowski Karol Kozłowski Giżycko Bieg Jelenia 10 km 11 pułk artylerii
8 Chomicz Michał Suwałki Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
9 Nitschka Lena Giżycko Bieg Zająca 0,5 km KS Frog Giżycko
10 Nitschka Olga Giżycko Bieg Zająca 0,5 km KS Frog Giżycko
11 Piotrowicz Monika Giżycko Bieg Dzika 5 km BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO
12 Wyskwar Anna Giżycko Bieg Jelenia 10 km 15 Brygada Zmechanizowana
13 Mościński Marcin Suwałki Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
14 Drosdowski Sebastian Świecie Bieg Dzika 5 km
15 Stolarska Marta Giżycko Bieg Dzika 5 km
16 Jasiński Mateusz Giżycko Bieg Jelenia 10 km
17 Moczydłowski Mariusz Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
18 Kozak Wojciech Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Przedszkole niepubliczne KORALIK
19 Kozak Aleksandra Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko
20 Kiluk Marcin Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
21 Lebiedziński Bogusław Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
22 Jackiewicz Andrzej Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
23 Bagiński Łukasz Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
24 Kirycki Łukasz Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
25 Chrzanowski Roman Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
26 Osmolik Mateusz giżycko Bieg Dzika 5 km
27 Januszewska Nadia giżycko Bieg Zająca 0,5 km
28 Dereszkiewicz Sebastian giżycko Bieg Dzika 5 km
29 Dereszkiewicz Grzegorz giżycko Bieg Dzika 5 km
30 Korol Jakub giżycko Bieg Dzika 5 km
31 Wilamowski Jakub Giżycko Bieg Dzika 5 km
32 Murach Gabriel Lubiewo Bieg Zająca 0,5 km MKS Kłobuk Mikołajki
33 Murach Daniel Lubiewo Bieg Dzika 5 km
34 Murach Sylwia Lubiewo Bieg Dzika 5 km
35 Kocisz Zuanna GIŻYCKO Bieg Dzika 5 km 15 Brygada Zmechanizowana
36 Kocisz Michał GIŻYCKO Bieg Dzika 5 km 15 Brygada Zmechanizowana
37 Kocisz Kamil GIŻYCKO Bieg Dzika 5 km 15 Brygada Zmechanizowana
38 Puchalska-Kocisz Gabriela Giżycko Bieg Dzika 5 km 15 Brygada Zmechanizowana
39 Sobiech Aleksander Krutyń Bieg Zająca 0,5 km
40 Sobiech Beata Krutyń Nordic Walking 5 km
41 Strumiłowska Halina Krutyń Nordic Walking 5 km
42 Chmielewski Lucjan Mikołajki Nordic Walking 5 km Klub Morsów w Mikołajkach
43 Bełbot Julia Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku
44 Bełbot Wiktoria Giżycko Bieg Zająca 0,5 km Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko
45 Bełbot Teresa Giżycko Nordic Walking 5 km
46 Źywalewski Jerzy Suwałki Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
47 Przybyszewski Karol Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
48 Todryk Łukasz Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM / Super Drużyna Ełk
49 DURMAJ MARCIN GIŻYCKO Bieg Jelenia 10 km 15 Brygada Zmechanizowana
50 Brusiło Oskar Giżycko Bieg Dzika 5 km
51 Gil Jakub Giżycko Bieg Dzika 5 km
52 Gil Aleksandra Giżycko Bieg Zająca 0,5 km
53 Szałtanowicz Ryszard Ruda Śląska Bieg Dzika 5 km
54 Kuczynski Paweł Suwałki Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
55 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO Bieg Dzika 5 km
56 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI Bieg Jelenia 10 km PORTA ACTIVE TEAM
57 Topolski Artur Suwałki Bieg Jelenia 10 km PORTA ACTIVE TEAM
58 Blajer Michał SĄTOPY-SAMULEWO Bieg Dzika 5 km 15 GBZ
59 Maciejewski Krzysztof Ełk Bieg Jelenia 10 km PORTA ACTIVE TEAM / Super Drużyna Ełk
60 Różański Krystian Ełk Bieg Dzika 5 km PORTA ACTIVE TEAM
61 duchnowski łukasz ełk Bieg Jelenia 10 km 15Giżycka Brygada Zmechanizowana
62 Bujnowski Adrian Giżycko Bieg Dzika 5 km Lotnicza Akademia Wojskowa
63 Płaczek Mirosław Giżycko Bieg Dzika 5 km
64 Chmielewska-Boruch Milena Mrągowo Bieg Jelenia 10 km
65 Wejkuć Dawid Mrągowo Bieg Jelenia 10 km Klub Biegacza Mrągowo
66 Grądzki Wojciech Giżycko Bieg Dzika 5 km
67 Płaczek Kacper Giżycko Bieg Dzika 5 km
68 Płaczek Antoni Giżycko Bieg Dzika 5 km
69 Płaczek Dorota Giżycko Bieg Dzika 5 km BBL Giżycko
70 Płaczek Artur Giżycko Bieg Dzika 5 km BBL Giżycko
71 Nowakowska Agnieszka Gizycko Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
72 Szajkowska Urszula KĘTRZYN Bieg Zająca 0,5 km Drużyna ML
73 Jagiełło Paweł Giżycko Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
74 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 5 km Maratonka
75 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana
76 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Bieg Jelenia 10 km BBL Giżycko
77 Śliwowska Bogusława Kolno Bieg Jelenia 10 km 18 pułk rozpoznawczy
78 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg Jelenia 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
79 Czerep Piotr Giżycko Bieg Jelenia 10 km BBL Giżycko
80 Ślubecki Oskar Kętrzyn Bieg Zająca 0,5 km SP nr 5 w Kętrzynie
81 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN Bieg Dzika 5 km
82 Chełkowski Rafał Giżycko Bieg Jelenia 10 km BBL Giżycko
83 Sojko Robert Giżycko Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
84 Sojko Iwona Giżycko Bieg Dzika 5 km Super Sojko
85 Kozak Monika Giżycko Bieg Dzika 5 km BBL WYDMINY
86 Niedźwiecki Tomasz Giżycko Bieg Jelenia 10 km GAVRA GIŻYCKO
87 Bałdyga Paweł Pisz Bieg Dzika 5 km
88 Sznajder Beata Pisz Bieg Dzika 5 km
89 Jegliński Kamil Olecko Bieg Dzika 5 km
90 SAWICKI Arkadiusz Giżycko Bieg Dzika 5 km 15 Brygada Zmechanizowana
91 Ćwikowska Małgorzata Olecko Bieg Dzika 5 km
92 Ćwikowski Artur Olecko Bieg Dzika 5 km
93 Zdanowska Natalia Giżycko Bieg Dzika 5 km
94 Gibner Paulina Giżycko Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana
95 Siergiej Zbigniew Odoje Bieg Jelenia 10 km
96 Siergiej Elzbieta Odoje Bieg Jelenia 10 km
97 Jelińska Julia Orzysz Bieg Zająca 0,5 km Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie
98 Janczewska Aneta Orzysz Bieg Dzika 5 km 15 Giżycka brygada zmechanizowana
99 Olejniczak Jolanta Giżycko Bieg Dzika 5 km
100 Norkowska-Paszkowska Izabela Giżycko Bieg Dzika 5 km


Wyświetleń: 2438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ