Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 pułk artylerii | |||||||||
1 | Kozłowski Karol Kozłowski | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | 11 pułk artylerii | |||||
15 Brygada Zmechanizowana | |||||||||
2 | Wyskwar Anna | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
3 | SAWICKI Arkadiusz | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
15 Brygada Zmechanizowana | |||||||||
4 | Kocisz Zuanna | GIŻYCKO | Bieg Dzika 5 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
5 | Kocisz Michał | GIŻYCKO | Bieg Dzika 5 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
6 | Kocisz Kamil | GIŻYCKO | Bieg Dzika 5 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
7 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
8 | DURMAJ MARCIN | GIŻYCKO | Bieg Jelenia 10 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
9 | Hetman Wojciech | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |||||
15 GBZ | |||||||||
10 | Blajer Michał | SĄTOPY-SAMULEWO | Bieg Dzika 5 km | 15 GBZ | |||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
11 | Nowakowska Agnieszka | Gizycko | Bieg Dzika 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
12 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
13 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Bieg Jelenia 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
14 | Sojko Robert | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
15 Giżycka brygada zmechanizowana | |||||||||
15 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Bieg Jelenia 10 km | 15 Giżycka brygada zmechanizowana | |||||
16 | Gibner Paulina | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | 15 Giżycka brygada zmechanizowana | |||||
17 | Janczewska Aneta | Orzysz | Bieg Dzika 5 km | 15 Giżycka brygada zmechanizowana | |||||
15Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
18 | duchnowski łukasz | ełk | Bieg Jelenia 10 km | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
18 pułk rozpoznawczy | |||||||||
19 | Śliwowska Bogusława | Kolno | Bieg Jelenia 10 km | 18 pułk rozpoznawczy | |||||
BBL Giżycko | |||||||||
20 | Płaczek Dorota | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | BBL Giżycko | |||||
21 | Płaczek Artur | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | BBL Giżycko | |||||
22 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Bieg Jelenia 10 km | BBL Giżycko | |||||
23 | Czerep Piotr | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | BBL Giżycko | |||||
24 | Chełkowski Rafał | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | BBL Giżycko | |||||
BBL WYDMINY | |||||||||
25 | Kozak Monika | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | BBL WYDMINY | |||||
BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO | |||||||||
26 | Piotrowicz Monika | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO | |||||
Drużyna ML | |||||||||
27 | Szajkowska Urszula | KĘTRZYN | Bieg Zająca 0,5 km | Drużyna ML | |||||
GAVRA GIŻYCKO | |||||||||
28 | Niedźwiecki Tomasz | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | GAVRA GIŻYCKO | |||||
KS Frog Giżycko | |||||||||
29 | Nitschka Lena | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | KS Frog Giżycko | |||||
30 | Nitschka Olga | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | KS Frog Giżycko | |||||
Klub Biegacza Mrągowo | |||||||||
31 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Bieg Jelenia 10 km | Klub Biegacza Mrągowo | |||||
Klub Morsów w Mikołajkach | |||||||||
32 | Chmielewski Lucjan | Mikołajki | Nordic Walking 5 km | Klub Morsów w Mikołajkach | |||||
Lotnicza Akademia Wojskowa | |||||||||
33 | Bujnowski Adrian | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | Lotnicza Akademia Wojskowa | |||||
MKS Kłobuk Mikołajki | |||||||||
34 | Murach Gabriel | Lubiewo | Bieg Zająca 0,5 km | MKS Kłobuk Mikołajki | |||||
Maratonka | |||||||||
35 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Nordic Walking 5 km | Maratonka | |||||
OSP KRUTYŃ | |||||||||
36 | Wittbrodt Krzysztof | Ruciane-Nida | Bieg Dzika 5 km | OSP KRUTYŃ | |||||
PORTA ACTIVE TEAM | |||||||||
37 | Kapuściński Arkadiusz | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
38 | Chomicz Michał | Suwałki | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
39 | Mościński Marcin | Suwałki | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
40 | Moczydłowski Mariusz | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
41 | Kiluk Marcin | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
42 | Lebiedziński Bogusław | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
43 | Jackiewicz Andrzej | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
44 | Bagiński Łukasz | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
45 | Kirycki Łukasz | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
46 | Chrzanowski Roman | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
47 | Źywalewski Jerzy | Suwałki | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
48 | Kuczynski Paweł | Suwałki | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
49 | TRUCHAN RAFAŁ | SUWAŁKI | Bieg Jelenia 10 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
50 | Topolski Artur | Suwałki | Bieg Jelenia 10 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
51 | Różański Krystian | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
PORTA ACTIVE TEAM | |||||||||
52 | Przybyszewski Karol | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | |||||
PORTA ACTIVE TEAM / Super Drużyna Ełk | |||||||||
53 | Todryk Łukasz | Ełk | Bieg Dzika 5 km | PORTA ACTIVE TEAM / Super Drużyna Ełk | |||||
54 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Bieg Jelenia 10 km | PORTA ACTIVE TEAM / Super Drużyna Ełk | |||||
Przedszkole Bajka | |||||||||
55 | Kozłowski Filip | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Przedszkole Bajka | |||||
Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |||||||||
56 | Bełbot Julia | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |||||
Przedszkole niepubliczne KORALIK | |||||||||
57 | Kozak Wojciech | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Przedszkole niepubliczne KORALIK | |||||
SP nr 5 w Kętrzynie | |||||||||
58 | Ślubecki Oskar | Kętrzyn | Bieg Zająca 0,5 km | SP nr 5 w Kętrzynie | |||||
Super Sojko | |||||||||
59 | Sojko Remik | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Super Sojko | |||||
60 | Sojko Franek | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Super Sojko | |||||
61 | Sojko Iwona | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | Super Sojko | |||||
Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |||||||||
62 | Kozak Aleksandra | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |||||
63 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |||||
Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | |||||||||
64 | Jelińska Julia | Orzysz | Bieg Zająca 0,5 km | Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
65 | Drosdowski Sebastian | Świecie | Bieg Dzika 5 km | ||||||
66 | Stolarska Marta | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
67 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Bieg Jelenia 10 km | ||||||
68 | Osmolik Mateusz | giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
69 | Januszewska Nadia | giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | ||||||
70 | Dereszkiewicz Sebastian | giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
71 | Dereszkiewicz Grzegorz | giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
72 | Korol Jakub | giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
73 | Wilamowski Jakub | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
74 | Murach Daniel | Lubiewo | Bieg Dzika 5 km | ||||||
75 | Murach Sylwia | Lubiewo | Bieg Dzika 5 km | ||||||
76 | Sobiech Aleksander | Krutyń | Bieg Zająca 0,5 km | ||||||
77 | Sobiech Beata | Krutyń | Nordic Walking 5 km | ||||||
78 | Strumiłowska Halina | Krutyń | Nordic Walking 5 km | ||||||
79 | Bełbot Teresa | Giżycko | Nordic Walking 5 km | ||||||
80 | Brusiło Oskar | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
81 | Gil Jakub | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
82 | Gil Aleksandra | Giżycko | Bieg Zająca 0,5 km | ||||||
83 | Szałtanowicz Ryszard | Ruda Śląska | Bieg Dzika 5 km | ||||||
84 | KASIŃSKA DANUTA | GIŻYCKO | Bieg Dzika 5 km | ||||||
85 | Płaczek Mirosław | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
86 | Chmielewska-Boruch Milena | Mrągowo | Bieg Jelenia 10 km | ||||||
87 | Grądzki Wojciech | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
88 | Płaczek Kacper | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
89 | Płaczek Antoni | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
90 | ŚLUBECKI TOMASZ | KĘTRZYN | Bieg Dzika 5 km | ||||||
91 | Bałdyga Paweł | Pisz | Bieg Dzika 5 km | ||||||
92 | Sznajder Beata | Pisz | Bieg Dzika 5 km | ||||||
93 | Jegliński Kamil | Olecko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
94 | Ćwikowska Małgorzata | Olecko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
95 | Ćwikowski Artur | Olecko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
96 | Zdanowska Natalia | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
97 | Siergiej Zbigniew | Odoje | Bieg Jelenia 10 km | ||||||
98 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Bieg Jelenia 10 km | ||||||
99 | Olejniczak Jolanta | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
100 | Norkowska-Paszkowska Izabela | Giżycko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
101 | Szulc-Wittbrodt Beata | Ruciane-Nida | Bieg Dzika 5 km | ||||||
102 | Sowa Kamil | Olecko | Bieg Dzika 5 km | ||||||
103 | Kawska Paulina | Spytkowo | Bieg Dzika 5 km | ||||||
dwa kije bez nart | |||||||||
104 | jezierski adam | kwidzyn | Nordic Walking 5 km | dwa kije bez nart | |||||
105 | jezierska jolanta | kwidzyn | Nordic Walking 5 km | dwa kije bez nart | |||||
wkurw_team | |||||||||
106 | Łaskowska Marzena | Olecko | Bieg Jelenia 10 km | wkurw_team | |||||
107 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Bieg Jelenia 10 km | wkurw_team |
Wyświetleń: 9910