I Bieg Włodzimierza Puchalskiego w Tykocinie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kondraciuk Piotr Białystok 8 KM Kondraciuk Team opłacono
2 Godlewski Andrzej Borawskie 8 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
3 Ziemblicki Mateusz Białystok 8 KM BPN-T opłacono
4 Użyński Bartłomiej Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
5 CZARTORYSKA Sylwia ŁOMŻA 8 KM Następny Krok opłacono
6 Zachowicz Adam Białystok 8 KM opłacono
7 Trypuć - Kupa Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 8 KM Klub Biegaczy JYSK opłacono
8 Kononiuk Łukasz Białystok 8 KM Szybcy i Pomocni opłacono
9 Szczykowska Joanna Białystok 8 KM Białystok Biega Team limit osiągnięty
10 Wlasow Wojciech Bialystok 8 KM DZIOBAK TEAM opłacono
11 Ciuchnicki Bartosz Łomża 8 KM 13 batalion lekkiej piechoty Łomża opłacono
12 Rydzewski Krzysztof Klepacze 8 KM opłacono
13 Pilichowski Wojciech Białystok 8 KM opłacono
14 Wrzesiński Zdzisław Białystok 8 KM Studio Styl Fryzjerstwo & Kosmetyka opłacono
15 Woźniewski Adam Woźniewski Dobrzyniewo Duże 8 KM opłacono
16 Grodzki Przemek Zambrów 8 KM 3T Białystok limit osiągnięty
17 Kupa Bartosz Hajnówka 8 KM Klub Biegaczy JYSK opłacono
18 Ćwiklewska Barbara Kuźnica 8 KM opłacono
19 Krasowski Damian Białystok 8 KM opłacono
20 Jankowski Andrzej Białystok 8 KM KOTNIZ TEAM opłacono
21 Okłota Iza Bielsk Podlaski 8 KM Hook Team opłacono
22 Połuszejko Sylwia Białystok 8 KM Hook Team opłacono
23 Bielicka Beata Łapy 8 KM Zwycięzca,Fundacja Darka Strychalskiego limit osiągnięty
24 Kibitlewska Emilia Suwalki 8 KM opłacono
25 HUK MARCIN Letniki 8 KM Hook Team opłacono
26 Żamojda Edyta białystok 8 KM limit osiągnięty
27 Kacperska Elżbieta Brzozowa 8 KM Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy opłacono
28 Zielinski Adam Tykocin 8 KM limit osiągnięty
29 Niwińska Kinga Białystok 8 KM Hook Team opłacono
30 Kosciuczyk Krzysztof Augustów 8 KM opłacono
31 Głowacki Kamil Białystok 8 KM opłacono
32 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 8 KM opłacono
33 Trybuła Tomasz Łomża 8 KM opłacono
34 Liman Dorota Białystok 8 KM opłacono
35 Sowa Kamil Olecko 8 KM PFK Team Olecko opłacono
36 Tekin Robert Białystok 8 KM opłacono
37 Wilkowski Jarosław Białystok 8 KM opłacono
38 Ćwikowska Małgorzata Olecko 8 KM PFK Team Olecko opłacono
39 Ćwikowski Artur Olecko 8 KM PFK Team Olecko opłacono
40 BORAWSKA KATARZYNA MAŁY PŁOCK 8 KM opłacono
41 Kalinowski Wojciech Białystok 8 KM opłacono
42 Kalinowska Gabriela Białystok 8 KM opłacono
43 Puchalski Wojciech Białystok 8 KM opłacono
44 wożniak ireneusz czarna bialostocka 8 KM farmer opłacono
45 Grodzka Urszula Zambrów 8 KM 3T Białystok opłacono
46 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 8 KM opłacono
47 Zajączkowski Marcin Krupniki 8 KM limit osiągnięty
48 Fabiszewski Krzysztof Łomża 8 KM Biegamy dla zdrowia opłacono
49 Pasek Marta Tykocin 8 KM opłacono
50 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 8 KM Pędziwiatr Białystok opłacono
51 Pawełko Elżbieta Białystok 8 KM opłacono
52 Pawełko Barbara SUWAŁKI 8 KM opłacono
53 Sidor Tomasz Bialystok 8 KM Białystok limit osiągnięty
54 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 8 KM osk SzAŁ limit osiągnięty
55 Kiszluk Dariusz Suchowola 8 KM opłacono
56 Gajewski Krzysztof Białystok 8 KM Aktywnie W Mieście opłacono
57 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 8 KM AKTYWNIE W MIEŚCIE / KOPRAS RUN TEAM opłacono
58 Kucharczyk Agnieszka Kleosin 8 KM Aktywnie W Mieście opłacono
59 Dołęgowski Daniel Białystok 8 KM Aktywnie W Mieście opłacono
60 Wacewicz Rafał Białystok 8 KM opłacono
61 Szustak Michał Łapy 8 KM limit osiągnięty
62 Worch Paweł Błonie 8 KM opłacono
63 Sowa Iwona Gołdap 8 KM opłacono
64 Łapiński Sylwester Białystok 8 KM opłacono
65 Pleskowicz Paweł Narew 8 KM opłacono
66 Kozioł Piotr Porosły 8 KM opłacono
67 Wnorowski Damian Tykocin 8 KM limit osiągnięty
68 Maksimowski Krzysztof Augustów 8 KM POW opłacono
69 Zaprzałka Michał Białystok 8 KM opłacono
70 Piotrowski Rafał Choroszcz 8 KM Nadaktywni limit osiągnięty
71 Kossakowski Paweł Białystok 8 KM opłacono
72 Rutkowski Karol Sawino 8 KM opłacono
73 Szwarc Ilona Białystok 8 KM Białostocki Klub Karate Kyokushin "KANKU" limit osiągnięty
74 Sadowska Justyna Białystok 8 KM opłacono
75 Szorc Monika Białystok 8 KM opłacono
76 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka 8 KM Sokólska grupa biegowa opłacono
77 Falkowski Marek Białystok 8 KM opłacono
78 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 8 KM opłacono
79 Stanisławska-Szałaj Kamila Białystok 8 KM Siostry Stanisławskie opłacono
80 Perner Piotr Rzędziany 8 KM opłacono
81 Stanisławska Ewelina Białystok 8 KM Siostry Stanisławskie opłacono
82 Czartoszewski Szymon Włosty Olszanka 8 KM opłacono
83 Szawluk Mateusz Wasilków 8 KM opłacono
84 Rakowicz Justyna Sierki 8 KM opłacono
85 jankowski Darek Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
86 Makałus Tomasz Białystok 8 KM Korona Nieruchomości opłacono
87 Hryszko Tomasz Białystok 8 KM opłacono
88 Rynkowska Agnieszka Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
89 Mróz Agata Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
90 Sulima Ewelina Białystok 8 KM opłacono
91 Tarasiuk Monika Rzepniki 8 KM opłacono
92 Czajkowski Paweł Białystok 8 KM opłacono
93 Szymańska- Śledziewska Małgorzata Zambrów 8 KM limit osiągnięty
94 Sadowski Andrzej Białystok 8 KM 3T Białystok opłacono
95 Łada Wiktor Raczki 8 KM POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA limit osiągnięty
96 Skowera Krzysztof Białystok 8 KM Pędziwiatr Białystok limit osiągnięty
97 Koziejko Stanisław Białystok 8 KM Biegam dla Justysi opłacono
98 Pogorzelski Kamil Białystok 8 KM opłacono
99 Tombacher Krzysztof Ełk 8 KM limit osiągnięty
100 Teca Sebastian Siedlce 8 KM opłacono


Wyświetleń: 4173

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ