I Bieg Włodzimierza Puchalskiego w Tykocinie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 8 KM opłacono
2 Pleskowicz Paweł Narew 8 KM opłacono
3 Tekin Robert Białystok 8 KM opłacono
4 Szorc Monika Białystok 8 KM opłacono
5 Szustak Michał Łapy 8 KM limit osiągnięty
6 Hryszko Tomasz Białystok 8 KM opłacono
7 Głowacki Kamil Białystok 8 KM opłacono
8 Woźniewski Adam Woźniewski Dobrzyniewo Duże 8 KM opłacono
9 Rydzewski Krzysztof Klepacze 8 KM opłacono
10 Wilkowski Jarosław Białystok 8 KM opłacono
11 Pilichowski Wojciech Białystok 8 KM opłacono
12 Sulima Ewelina Białystok 8 KM opłacono
13 Pawełko Barbara SUWAŁKI 8 KM opłacono
14 Pawełko Elżbieta Białystok 8 KM opłacono
15 Wądołowska Justyna Tykocin 8 KM limit osiągnięty
16 Masiuk-Plona Małgorzata łomża 8 KM opłacono
17 Rakowicz Justyna Sierki 8 KM opłacono
18 Sadowska Justyna Białystok 8 KM opłacono
19 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 8 KM opłacono
20 Sokół Przemysław Białystok 8 KM opłacono
21 Zaprzałka Michał Białystok 8 KM opłacono
22 Kiszluk Dariusz Suchowola 8 KM opłacono
23 Łapiński Sylwester Białystok 8 KM opłacono
24 Konecka Klaudia Białystok 8 KM opłacono
25 Falkowski Marek Białystok 8 KM opłacono
26 Czartoszewski Szymon Włosty Olszanka 8 KM opłacono
27 Czajkowski Paweł Białystok 8 KM opłacono
28 Zawistowski Łukasz Białystok 8 KM opłacono
29 Szawluk Mateusz Wasilków 8 KM opłacono
30 Tarasiuk Monika Rzepniki 8 KM opłacono
31 Zajączkowski Marcin Krupniki 8 KM limit osiągnięty
32 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 8 KM opłacono
33 Perner Piotr Rzędziany 8 KM opłacono
34 Zachowicz Adam Białystok 8 KM opłacono
35 Puchalski Wojciech Białystok 8 KM opłacono
36 Zielinski Adam Tykocin 8 KM limit osiągnięty
37 Krasowski Damian Białystok 8 KM opłacono
38 Kalinowska Gabriela Białystok 8 KM opłacono
39 Kalinowski Wojciech Białystok 8 KM opłacono
40 Rutkowski Karol Sawino 8 KM opłacono
41 Teca Sebastian Siedlce 8 KM opłacono
42 Ćwiklewska Barbara Kuźnica 8 KM opłacono
43 Wnorowski Damian Tykocin 8 KM limit osiągnięty
44 Żamojda Edyta białystok 8 KM limit osiągnięty
45 Liman Dorota Białystok 8 KM opłacono
46 Tombacher Krzysztof Ełk 8 KM limit osiągnięty
47 Pogorzelski Kamil Białystok 8 KM opłacono
48 Wacewicz Rafał Białystok 8 KM opłacono
49 Kibitlewska Emilia Suwalki 8 KM opłacono
50 Sowa Iwona Gołdap 8 KM opłacono
51 Worch Paweł Błonie 8 KM opłacono
52 Kozioł Piotr Porosły 8 KM opłacono
53 Kosciuczyk Krzysztof Augustów 8 KM opłacono
54 BORAWSKA KATARZYNA MAŁY PŁOCK 8 KM opłacono
55 Pasek Marta Tykocin 8 KM opłacono
56 Kossakowski Paweł Białystok 8 KM opłacono
57 Szymańska- Śledziewska Małgorzata Zambrów 8 KM limit osiągnięty
58 Trybuła Tomasz Łomża 8 KM opłacono
59 Ciuchnicki Bartosz Łomża 8 KM 13 batalion lekkiej piechoty Łomża opłacono
60 Grodzki Przemek Zambrów 8 KM 3T Białystok limit osiągnięty
61 Grodzka Urszula Zambrów 8 KM 3T Białystok opłacono
62 Sadowski Andrzej Białystok 8 KM 3T Białystok opłacono
63 Kitlas Krzysztof Białystok 8 KM Agroturystyka Malowane Wrota opłacono
64 Kucharczyk Agnieszka Kleosin 8 KM Aktywnie W Mieście opłacono
65 Gajewski Krzysztof Białystok 8 KM Aktywnie W Mieście opłacono
66 Dołęgowski Daniel Białystok 8 KM Aktywnie W Mieście opłacono
67 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 8 KM AKTYWNIE W MIEŚCIE / KOPRAS RUN TEAM opłacono
68 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 8 KM AnarchoRunners opłacono
69 Szwarc Ilona Białystok 8 KM Białostocki Klub Karate Kyokushin "KANKU" limit osiągnięty
70 Sidor Tomasz Bialystok 8 KM Białystok limit osiągnięty
71 Mróz Agata Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
72 Rynkowska Agnieszka Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
73 Dzienisik Michał Grabówka 8 KM Białystok Biega Team opłacono
74 Użyński Bartłomiej Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
75 Grygorowicz Przemek Białystok 8 KM Białystok Biega Team opłacono
76 Szczykowska Joanna Białystok 8 KM Białystok Biega Team limit osiągnięty
77 Lenkiewicz Paweł Białystok 8 KM Białystok Biega Teamu opłacono
78 Koziejko Stanisław Białystok 8 KM Biegam dla Justysi opłacono
79 Godlewski Andrzej Borawskie 8 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
80 Fabiszewski Krzysztof Łomża 8 KM Biegamy dla zdrowia opłacono
81 Ziemblicki Mateusz Białystok 8 KM BPN-T opłacono
82 NIEWIAROWSKA ANNA CIECHANOWIEC 8 KM CIECHANOWIEC limit osiągnięty
83 Szmit Katarzyna Grajewo 8 KM Cross Elite Grajewo limit osiągnięty
84 Zubrzycki Emil Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
85 Andruszkiewicz Dariusz Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
86 jankowski Darek Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
87 Zubrzycki Piotr Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
88 Syska Krystian Brańsk 8 KM Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team opłacono
89 Wlasow Wojciech Bialystok 8 KM DZIOBAK TEAM opłacono
90 wożniak ireneusz czarna bialostocka 8 KM farmer opłacono
91 Niwińska Kinga Białystok 8 KM Hook Team opłacono
92 Połuszejko Sylwia Białystok 8 KM Hook Team opłacono
93 Okłota Iza Bielsk Podlaski 8 KM Hook Team opłacono
94 HUK MARCIN Letniki 8 KM Hook Team opłacono
95 Kupa Bartosz Hajnówka 8 KM Klub Biegaczy JYSK opłacono
96 Trypuć - Kupa Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 8 KM Klub Biegaczy JYSK opłacono
97 Kondraciuk Piotr Białystok 8 KM Kondraciuk Team opłacono
98 Makałus Tomasz Białystok 8 KM Korona Nieruchomości opłacono
99 Jankowski Andrzej Białystok 8 KM KOTNIZ TEAM opłacono
100 Piotrowski Rafał Choroszcz 8 KM Nadaktywni limit osiągnięty


Wyświetleń: 3867

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ