Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki

21 września odbędzie się Bieg Dobroczynny na rzecz Bartłomieja TUCHUŁKI. Całkowity dochód z opłat wpisowych, startowych trafi na pokrycie kosztów rehabilitacji niepełnosprawnego Bartka. 

         Bartłomiej TUCHUŁKA ma 19 lat. Od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe.  Mieszka w Malborku. Jest uczniem i podopiecznym OREW w Lasowicach Wielkich. Od kilkunastu lat uczestniczy w kosztownych turnusach rehabilitacyjnych - jest to koszt około  6 tys. zł za jeden turnus. Mama Bartka nie pracuje, ponieważ syn wymaga stałej opieki. Ojciec jest nauczycielem. Bartek ma siostrę bliźniaczkę. Chłopiec jest uwięziony we własnym ciele a jedynym sposobem pomocy jest stała, ale kosztowna rehabilitacja.

 KONTO DO PŁATNOŚCI

62 1020 1778 0000 2802 0029 1906  Tuchułka konto PKO BP

 z dopiskiem 

Cegiełka dla Bartka za Bieg - Imię i Nazwisko Zawodnika

 

MAMY WIELKĄ NADZIEJĘ, ŻE WAS TAM NIE ZABRAKNIE.  WIEMY DOSKONALE, ŻE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ. JESTEŚMY JEDNĄ WIELKĄ SPORTOWĄ RODZINĄ.

PRZEBIEGNIJ, POMASZERUJ, PRZEJEDŹ… . 5 KM I POMÓŻ !!!

Pytania proszę na maila

bartekwwe99@gmail.com

Wyświetleń: 4776

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ